• Головна
  • Об’єкти
  • Ефективні вентиляція, кондиціонування і зволоження повітря в будинку (Львів, ЖК Паркове)

Ефективні системи вентиляції, кондиціонування і зволоження повітря в будинку (Львів, ЖК Паркове)

Специфіка об'єкта:

Адреса:

м. Львів, п. Кротошин, ЖК Паркове.

Об'єкт:

Триповерховий будинок у м. Львові, с. Кротошин, ЖК Паркове.

Рік реалізації:

2017 рік

Поставлені завдання:

  • Забезпечити подачу свіжого підготовленого повітря для забезпечення оптимальних мікрокліматичних умов у приміщеннях, видалення відпрацьованого повітря з брудних зон з мінімальними енерговитратами.
  • Проєктування систем вентиляції, кондиціонування та зволоження повітря з урахуванням побажань замовника і дизайнерського рішення будинку.

Строки виконання:

Проєктування:

2 тижні

Підготовка комплектування для монтажу:

1 тиждень

Монтаж:

2 тижні

Результат роботи

Система вентиляції

Головний елемент цієї системи – припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Komfovent Domekt CF 500 F підвісного виконання. Ця установка справа рук литовців, в якості яких ми впевнені на 100%. Система комплектується фільтруючим елементом, який очищає повітря перед подачею його в приміщення; Шумоглушники, приводами з заслінками, електродогрева (1 кВт потужністю) і, звичайно ж, високоефективним пластинчастим рекуператором з коефіцієнтом рекуперації 88%.

​Одна ця установка обслуговує всі три поверхи будинку за принципом подачі свіжого повітря в «чисті зони» і викидом відпрацьованого з «брудних зон».

На першому поверсі забезпечена витяжка повітря з кухні і подача в вітальню і зону відпочинку. На другому поверсі повітря подається в спальні і забирається з санвузлів і гардероба. Третій поверх служить для кінотеатру і повітрообмін на цьому поверсі здійснили так: для подачі свіжого повітря служать решітки, врізані в повітропровід, а для забору решітки, заховані за меблями. Крім того, на фасаді третього поверху розташована Комбінована решітка для забору повітря.

Система кондиціонування

За комфортну температуру повітря в будинку відповідає мульти-спліт-система Daikin 5MXS90E c внутрішніми блоками FTXG25-LW і спліт-система Daikin FTXG50-LW/RXG50L. При підборі обладнання ми враховували теплонагрузкі будинку, його розміщення, орієнтацію на всі боки світлі, кількість кімнат тощо.

Прийняли рішення використовувати внутрішні блоки настінного типу і встановили їх у житлових приміщеннях.

Обладнання, що застосовується відрізняється високою якістю збірки і комплектуючих, надійністю і довговічністю. Для кожного приміщення використовується окремий внутрішній блок, управляти яким можна окремо.


Система зволоження повітря

Щоб підняти рівень вологості повітря в будинку, ми вирішили використовувати ефективний парозволожувач Condair RS, форсунки якого розташовані в трубопроводі системи вентиляції. Зволоження повітря відбувається за рахунок утворення водяної пари за допомогою спеціальних нагрівальних елементів. Перед подачею пара в приміщення він проходить очищення. Контроль за температурою повітря відбувається за допомогою датчика вологості.

Наші проєкти

Вентиляція, кондиціювання та зволоження повітря на об'єкті (Львів ЖК Паркове) (на базі Komfovent)
Автор запису
Здійснення загальнообмінної вентиляції та канального кондиціонування у квартирі, Новопечерські Липки
Автор запису
Канальне кондиціонування і централізована вентиляція в квартирі 94 м2
Автор запису
Залишити заявку на замовлення проєкту

Надішліть запит і ми зв'яжемось з вами для точного розрахунку
проєкту по вашому будинку

Відгуки і питання
Відгуки відсутні