Система вентиляції квартири на Андріївському узвозі

Специфіка об'єкта:

Адреса:

м Київ, Андріївський узвіз

Об'єкт:

Квартира

Рік реалізації:

2016 рік

Поставлені завдання:

  • Спроєктувати загальнообмінну систему вентиляції квартири, а також витяжну систему санвузлів.

Строки виконання:

Проєктування:

2 тижні

Підготовка комплектування для монтажу:

2 тижні

Монтаж:

1 тиждень

Результат роботи

Система вентиляції

Проаналізувавши завдання замовника і провівши ретельні розрахунки витрати повітря по кожному приміщенню, ми прийняли рішення, що для вентиляції повітря житлових зон ми будемо використовувати припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла Daikin VAM 500.

Дане обладнання демонструє витрату повітря 450 м³/год, що забезпечує 2-х кратний повітрообмін у квартирі.

Додатково до цього агрегату було встановлено фільтр виробництва компанії Systemair FD 200, який призначений для високоякісного очищення повітря. Перед калорифером в цьому фільтрі встановлений фільтруючий елемент класу G4, що дозволяє очищати повітря від дрібнодисперсного пилу та інших забруднень. Для того, щоб установка могла ефективно функціонувати при зниженні температури до -22°С і нижче, був встановлений калорифер. Він відповідає за попередній підігрів повітря при низьких температурних показниках і запобігає замерзанню теплообмінника.

Санвузол

У приміщенні санвузла та ванної було запропоновано встановити вентилятори виробництва Maico ER 60 H з вбудованим датчиком вологості, який буде спрацьовувати при підвищенні рівня вологи у приміщенні.

Гардероб

У гардеробі був встановлений витяжний вентилятор Maico ER 60, спеціально розрахований на постійну роботу у даному приміщенні.

Коридор

Для того, щоб компенсувати повітря що видаляється з санвузлів і гардеробу, а також нормалізувати повітряний баланс у квартирі, було ухвалено рішення передбачити в приміщенні коридору припливну вентиляцію на базі вентиляторів Soler&Palau 500/150 Silent з продуктивністю 2500 м³/год. Дане обладнання дозволяє компенсувати все видалене повітря витяжними вентиляторами.

Розподіл повітря в системі вентиляції здійснюється за допомогою вентиляційних граток (решіток), що дозволяє рівномірно розподілити повітря всередині квартири.

Наші проєкти

Системи кондиціонування та вентиляції квартири в ЖК Royal Tower (стадія проєкту)
Автор запису
Система вентиляції заміського будинку (На базі Systemair SAVE VTC 300). ЖК Нова Олександрівка.
Автор запису
Огляд готових систем вентиляції та кондиціонування квартири. ЖК «Бульвар Фонтанів»
Автор запису
Залишити заявку на замовлення проєкту

Надішліть запит і ми зв'яжемось з вами для точного розрахунку
проєкту по вашому будинку

Відгуки і питання
  • 5 / 5

    Иван

    Калорифер и рекуператор, которыи используются в данном приекте : - из какого материала они производятся? - какими температурными хараткеристиками работы они обладают?

  • Дмитрий - инженер Альтер Эйр

    Здравствуйте, Иван. В данном проекте было применена приточно-вытяжная установка Daikin VAM 500 с пластинчатым рекуператором. Температурная эффективность данного типа рекуператоров - до 81%. Рекомендуемая наружная температура воздуха для данного оборудования минус 15 градусов. При более низких температурах применяется преднагрев для защиты рекуператора от замерзания. Для этих целей применен электрический нагреватель. Это обычный ТЭН, сделанный из металла.