• Головна
 • Угода користувача сайту «Альтер Ейр»

Угода користувача сайту «Альтер Ейр»

Ласкаво просимо на сайт «Альтер Ейр», інтернет-сайт, який містить інформацію про послуги проектування і товарів, пов'язаних з кліматичними системами.

Користування особистим кабінетом сайту можливо тільки на умовах, викладених в цій угоді. Якщо Ви не згодні з його умовами, то Вам слід негайно припинити використання Сайту. Використання Сайту означає, що Ви згодні з умовами цієї угоди користувача.

1. Терміни та визначення

1.1. Для цілей цієї Угоди користувача нижченаведені терміни мають таке значення:

 • Сайт - Інтернет-ресурс, розташований в мережі Інтернет за адресою https://alterair.ua. Під Сайтом в залежності від контексту розуміється також програмне забезпечення Сайту, дизайн (графічне оформлення) Сайту, База даних, будь-який розділ (підрозділ) Сайту, а також Інформація, розміщена на Сайті Адміністрацією Сайту і Користувачами.
 • Адміністрація сайту - ТОВ "Альтер Ейр", якій належать всі відповідні виключні майнові права на Сайт, включаючи права на доменне ім'я сайту, і здійснює його адміністрування.
 • Користувач - особа, що пройшла процедуру реєстрації, яка отримала індивідуальний логін / або пароль, а також має свій Особистий Кабінет. Для цілей Угоди під Користувачем розуміється також особа, яка не пройшла процедуру реєстрації, але здійснює доступ до Сайту та / або використовує її / або використовувало його. Будь-яка особа, яка здійснює доступ до Сайту, цим автоматично підтверджує, що воно повністю згідна з положеннями цієї Угоди користувача, і що стосовно нього застосовні вимоги, встановлені цим Угодою.
 • Особистий Кабінет Користувача / Кабінет - спеціальний підрозділ Сайту, де розташована Персональна інформація про Користувача, а також інша інформація, розмістити яку може тільки цей Користувач. Будь який Користувач вправі мати тільки один Профіль.
 • Персональна інформація Користувача - будь-яка інформація, яку Користувач надає про себе самостійно при реєстрації (створення Профілю Користувача) або в процесі використання Сайту, включаючи персональні дані Користувача, інформацію, яка автоматично передається Адміністрації Сайту в процесі використання Сайту за допомогою встановленого на пристрої Користувача програмного забезпечення , в тому числі IP-адреса, інформація з cookie, інформація про браузер користувача, а також інші дані про користувача.
 • Інформація - будь-яка інформація, що розміщується (розміщена) Користувачем або Адміністрацією Сайту на Сайті, в тому числі: Персональна інформація Користувача, посилання на інші сайти, будь-які текстові повідомлення, відгуки, фотографії (зображення), схеми, і ін. Файли.
 • База даних - сукупність Інформації, що розміщується (розміщеної) на Сайті. Вся інформація, розміщена на Сайті, а також підбір, угруповання і розташування Інформації, є інтелектуальною власністю Адміністрації Сайту і (або) на інтелектуальну власність.
 • Спам - масові, несанкціоновані та / або неочікувані одержувачами поштові та інші розсилки рекламного, інформаційного, агітаційного чи іншого характеру.

Будь-які терміни і поняття, що використовуються в Угоді і не знайшли відображення в розділі «Терміни та визначення», будуть тлумачитися у відповідності зі змістом, що випливають з тексту Угоди. У разі виникнення будь-яких розбіжностей щодо тлумачення терміна і / або поняття, що використовується в Угоді, застосовуватися буде те тлумачення, яке буде визначено Адміністрацією Сайту.

2. ПРЕДМЕТ І Загальні положення користувацької УГОДИ

2.1. Справжня Угода Користувача (далі - Угода) встановлює правила і умови користування Сайтом і розміщення на ньому інформації та представляє собою договір між Користувачем і Адміністрацією Сайту, який замінює собою всі попередні угоди між Користувачем і Адміністрацією Сайту.

2.2. Доступ до Сайту, використання Сайту і / або вчинення будь-яких інших дій на Сайті Користувачем означає, що Користувач приймає і зобов'язується дотримуватися всіх умов цієї Угоди. Реєстрація Користувача на Сайті можлива тільки при додатковому підтвердженні Користувачем прийняття цієї Угоди

3. РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ

3.1. Для того щоб отримати доступ до всіх можливостей Сайту, особа повинна пройти процедуру реєстрації на Сайті одним з передбачених способів:

 • здійснити ряд послідовних дій щодо заповнення реєстраційного бланка в електронній формі, в результаті яких така особа стає зареєстрованим Користувачем, отримує індивідуальний логін і пароль для здійснення доступу до всіх можливостей Сайту;
 • або здійснити ряд послідовних дій для входу на Сайт через технологію ОpenID або через соціальні сервіси Facebook, Twitter, Вконтакте та ін. Для цього особі необхідно вказати адресу своєї сторінки в цих службах, далі дозволити ідентифікацію з Сайтом, в результаті чого особа стає зареєстрованим Користувачем і отримує доступ до всіх можливостей Сайту. В якості логіна зареєстрованого Користувача використовується логін користувача в зазначених сервісах.
 • Для входу на Сайт через соціальні сервіси дозволяється використовувати не більше одного аккаунта в кожному з соціальних сервісів.

3.2. Користувач погоджується надавати правдиву, точну і повну інформацію про себе в реєстраційному бланку і підтримувати цю інформацію в актуальному стані. Якщо ця інформація зміниться, Користувач зобов'язується змінити її якомога швидше. При цьому Користувач погоджується, що Адміністрація Сайту в загальному випадку не перевіряє достовірність Персональної інформації Користувача і не здійснює контроль за дієздатністю Користувача.

3.3 Адміністрація Сайту має право заблокувати і / або видалити Профіль Користувача, відмовити в доступі до всіх або певних розділів Сайту, і видалити Інформацію Користувача без пояснення причин, в тому числі в разі порушення Користувачем умов Угоди, а також в разі, якщо Користувач надає невірну інформацію про себе або у Адміністрації Сайту будуть підстави вважати, що надана Користувачем інформація про себе недостовірна, неповна, неточна, порушує умови цієї Угоди або Користувач використовує чужу інформацію.

4. АВТОРИЗАЦІЯ НА САЙТІ

4.1. Індивідуальний логін і / або пароль Користувача, необхідний для авторизації на Сайті, призначений тільки для цього Користувача.

4.2. Користувач зобов'язується не розголошувати, не передавати третім особам свої логін і пароль, а також вжити всіх необхідних зусиль для того, щоб його логін і пароль не були доступні третім особам. Індивідуальний логін і пароль дозволяють здійснювати доступ до тих розділів Сайту, які доступні тільки зареєстрованим Користувачам, а також до особистих сторінок Сайту, призначеним тільки для цього Користувача.

4.3. Якщо будь-яка особа крім Користувача авторизується на Сайті, використовуючи логін і пароль Користувача, то всі дії, вчинені такою особою, будуть вважатися досконалими цим Користувачем. Користувач самостійно несе відповідальність за всі дії, вчинені ним на Сайті, а також за всі дії, вчинені на Сайті будь-якими іншими особами з використанням логіна і пароля Користувача.

4.4. Користувач самостійно несе відповідальність за збереження свого пароля, а також за всі наслідки, які можуть виникнути в результаті його несанкціонованого і / або іншого використання.

4.5. Користувач зобов'язаний негайно повідомити Адміністрацію Сайту про будь-якому випадку несанкціонованої (дозволеної Користувачем) авторизації на Сайті з використанням логіна і пароля і / або про будь-яке порушення (підозри про порушення) конфіденційності свого пароля.

4.6. Адміністрація Сайту не відповідає за можливу втрату або псування Інформації, яка може статися через порушення Користувачем положень цієї частини Угоди.


5. ПЕРСОНАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ КОРИСТУВАЧА

5.1. Адміністрація Сайту при обробці Персональної інформації Користувача зобов'язується прийняти всі організаційні і технічні заходи для захисту Персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій з нею третіх осіб. Однак не виключено, що в результаті збою в роботі Сайту, вірусної або хакерської атаки, технічних несправностей та інших обставин Персональна інформація Користувача може стати доступною і іншим особам. Користувач це розуміє і погоджується з тим, що не висуватиме претензій до Адміністрації Сайту в зв'язку з цим.

5.2. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація Сайту збирає, зберігає і здійснює інші дії по обробці Персональної інформації Користувача для наступних цілей:

 • Ідентифікація боку в рамках угод і договорів з Адміністрацією Сайту;
 • Надання Користувачеві персоналізованих послуг;
 • Зв'язок з Користувачем, в тому числі напрямок повідомлень, запитів та інформації, що стосуються використання Сайту, надання послуг, а також обробка запитів і заявок від Користувача;
 • Поліпшення якості Сайту, зручності їх використання, розробка нових сервісів і послуг;
 • Таргетування рекламних матеріалів;
 • Проведення статистичних та інших досліджень на основі знеособлених даних.
 • Складання бази даних користувачів Сайту.

5.3. Розміщуючи на Сайті свою Персональну інформацію, Користувач підтверджує, що робить це добровільно, а також що він добровільно надає цю інформацію Адміністрації Сайту.

5.4. Користувач зобов'язується не розміщувати на Сайті персональну інформацію інших осіб, а також не використовувати персональну інформацію інших користувачів, яким-небудь чином не відповідає вимогам законодавства України, в протиправних або протизаконних цілях, з метою отримання вигоди і в будь-яких інших цілях, що не відповідають цілям створення сайту.

5.5. Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити) надану їм Персональну інформацію або її частина. Користувач також може видалити надану їм в рамках Профілю персональну інформацію, скориставшись функцією «видалити користувача» на сторінці свого Профілю. Таке видалення може спричинити неможливість використання деяких можливостей Сайту.

5.6. Персональна інформація Користувача обробляється Адміністрацією Сайту протягом терміну її розміщення на Сайті або терміну встановленого чинним законодавством.

5.7. Без шкоди для інших положень Угоди Адміністрація Сайту має право передати Персональну інформацію Користувача третім особам в наступних випадках:

 • Користувач висловив свою згоду на такі дії;
 • Передача необхідна в рамках використання Користувачем Сайту або для надання послуг Користувачу;
 • Така передача передбачена українським або іншим відповідним законодавством в рамках встановленої законодавством процедури;
 • Така передача відбувається в рамках продажу або іншої передачі бізнесу (повністю або в частині), при цьому до набувача переходять всі зобов'язання по дотриманню умов цієї Угоди стосовно отриманої їм Персональної інформації Користувача;
 • З метою забезпечення можливості захисту прав і законних інтересів Адміністрації Сайту або третіх осіб у випадках, коли користувач порушує умови цієї Угоди;
 • Передача між афілійованими з Адміністрацією Сайту особами. В даному випадку до одержувача переходять всі зобов'язання по дотриманню умов цієї Угоди стосовно отриманої їм Персональної інформації Користувача.

5.8. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за використання Персональної інформації Користувача іншими особами, в тому числі особами, яким Персональна інформація Користувача була передана Адміністрацією Сайту відповідно до п. 5.8.

6. РОЗМІЩЕННЯ НА САЙТІ ІНФОРМАЦІЇ
6.1. Розміщуючи Інформацію на Сайті, Користувач гарантує, що має всі необхідні юридичні права для розміщення Інформації на Сайті. Якщо у Користувача немає належних прав для розміщення на Сайті будь-якої Інформації, то Користувач зобов'язується не розміщувати таку інформацію.

6.2. Користувач зобов'язується при використанні Сайту:
не розміщувати на Сайті і не направляти куди-небудь через / за допомогою Сайту наступну Інформацію:​
 • наклепницьку, образливу, наклепницьку / принижує честь і / або гідність третіх осіб, яка містить загрози;
 • що порушує права та охоронювані законом інтереси третіх осіб;
 • що порушує права громадян на приватне життя і публічний порядок;
 • пропагує дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною ознаками, соціальним статусом, сексуальної орієнтації або іншими ознаками;
 • сприяє і / або закликає до зміни конституційного ладу, розв'язування війни, релігійної, расової або міжнаціональної ворожнечі, що містить спроби розпалювання ворожнечі або заклики до насильства, котра принижує права меншин;
 • що містить порнографічні матеріали або інші ображають моральність матеріали;
 • що містить екстремістські матеріали;
 • ображає релігійні почуття громадян;
 • Інформацію «замовного» характеру, тобто Інформацію, створену в чиїхось інтересах, які не відповідають цілям створення Сайту;
 • не розміщувати на Сайті і не направляти куди-небудь через / за допомогою Сайту іншу Інформацію, яка не відповідає законодавству України / або цією Угодою;
 • не поширювати на Сайті і / або через Сайт комп'ютерні віруси або інші комп'ютерні коди, файли або програми, призначені для порушення, модифікації, блокування знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного устаткування або програм для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів і програми для їх генерації, логіни, паролі та інші засоби для отримання несанкціонованого доступу до Сайту, а також до платних ресурсів в мережі Інтернет;
 • не порушувати нормальну роботу Сайту;
 • не поширювати і / або не використовувати будь-які комп'ютерні програми, роботи ( «павуки») або інші автоматичні алгоритми і методи, спрямовані на «викачування» (збір), незаконну передачу, копіювання, блокування, модифікацію, знищення Інформації та Бази даних, а також спрямовані на обхід обмежень, встановлених Адміністрацією Сайту в налаштуваннях сайту.
 • не розміщувати або іншим способом не використовувати на Сайті Інформацію, яка охороняється законодавством про інтелектуальну власність (в тому числі, але не обмежуючись, яка зачіпає будь-який патент, товарний знак, авторські та / або суміжні з ними права), і іншу охоронювану законом інформацію без відповідних на те прав і дозволів від правовласника такої Інформації. У разі виникнення спірної ситуації тягар доведення того, що розміщується Користувачем Інформація не порушує чиїхось прав, лежить на такому Користувача;
 • не розміщувати і не поширювати на Сайті рекламу без отримання на це попередньої згоди Адміністрації Сайту;
 • не здійснювався збір, зберігання, розповсюдження та інші дії по обробці Персональної інформації інших користувачів;
 • не розміщувати на Сайті посилання на інші Інтернет-ресурси, зміст яких суперечить вимогам законодавства України та / або цією Угодою;
 • не поширювати на Сайті і / або через Сайт Спам, «листи щастя», системи інтернет заробітку, схеми «пірамід», багаторівневого маркетингу, e-mail-бізнесів;
 • не створювати більше одного Профілю;
 • при реєстрації на Сайті не вказувати про себе неправдиву Персональну інформацію, не реєструватися і не вчиняти дії на Сайті від імені іншого реально існуючого або існуючого особи, не вказувати персональну інформацію третіх осіб, не застосовувати будь-які форми і способи незаконного представництва третіх осіб;
 • не здійснювати за допомогою Сайту дії, спрямовані на вимагання або отримання грошей, незалежно від приводу, від інших користувачів та / або третіх осіб;
 • не пропагувати вживання і не схиляти до вживання наркотичних і психотропних речовин, що не втягувати в заняття проституцією за допомогою Сайту;
 • не сприяти у вчиненні та / або не робити з використанням Сайту інші протиправні, протизаконні дії, що суперечать вимогам законодавства України та / або до цієї угоди.

6.3. Адміністрація Сайту лише надає Користувачеві можливість розміщувати Інформацію на Сайті і користуватися сервісами Сайту. Адміністрація Сайту не несе ніякої відповідальності за достовірність інформації та правомірність розміщеної Користувачами на Сайті Інформації.


6.4. Адміністрація Сайту не перевіряє і не має технічної та фактичної можливості перевіряти всю інформацію, що розміщується Користувачем на Сайті, на предмет її відповідності вимогам законодавства України та положень цієї Угоди, оскільки подібна перевірка зробить неможливим функціонування Сайту. Однак Адміністрація Сайту може це робити в будь-який час на свій розсуд у разі виникнення відповідних сумнівів.

6.5. Адміністрація Сайту може на свій розсуд відмовити в розміщенні, видалити і / або відредагувати будь-яку Інформацію, яку Користувач збирається розмістити / розмістив на Сайті.

6.6. Посилання на будь-який сайт, продукт, послугу, будь-яку інформацію комерційного або некомерційного характеру, розміщена на Сайті Користувачем або на правах реклами, не є схваленням або рекомендацією даних продуктів (послуг) з боку Адміністрації Сайту.7. ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

​7.1. Використання Сайту Користувачем допускається тільки відповідно до цієї Угоди та виключно способами, передбаченими технічними можливостями Сайту.

7.2. Правовласниками щодо Інформації, розміщеної на Сайті, є у відповідних випадках Адміністрація Сайту, Учасники та / або треті особи.

7.3. Адміністрація Сайту є законним правовласником і їй належать всі виключні майнові та інші відповідні права на Сайт, в тому числі, але не обмежуючись перерахованим, на програмне забезпечення Сайту, графіку, дизайн, Базу даних Сайту.

7.4. Будь-яка інформація, що розміщується на Сайті Користувачем, відповідно, належить такому Користувачеві або відповідній третій особі. Розміщуючи Інформацію на Сайті, Користувач підтверджує, що він володіє всіма необхідними для цього правами і повноваженнями, також Користувач погоджується з тим, що така інформація стає доступною для користувачів Сайту.

7.5. Розміщуючи Інформацію на Сайті, Користувач автоматично безоплатно, безумовно і безвідклично надає Адміністрації Сайту невиключне право на використання такої Інформації на території всього світу без обмеження терміну на розсуд Адміністрації Сайту в тому числі, але не обмежуючись, на відтворення, копіювання, підбір, систематизацію, перетворення , зміна, редагування, переклад, публікування, розповсюдження, повідомлення в ефір, повідомлення по кабелю, доведення до загального відома такої Інформації (частково або повністю) будь-якими законними способами. Також, розміщуючи Інформацію на Сайті, Користувач підтверджує, що володіє відповідними правами і повноваженнями для надання Адміністрації Сайту зазначеного вище виключного права на використання розміщеної Інформації. При такому використанні Адміністрація Сайту має право використовувати соответствующею Інформацію як із зазначенням імені автора такої Інформації, так і без зазначення імені автора (як ім'я автора при цьому буде вказуватися ім'я (псевдонім) Користувача, яке він вказав при реєстрації на Сайті або в налаштуваннях Профілю або логін Користувача). Адміністрація Сайту має право передавати права, зазначені в цьому пункті, третім особам.

7.6. Користувач не має права (якщо тільки інше прямо не дозволено сервісами Сайту) будь-яким чином змінювати, копіювати, стирати, зберігати, викачувати, поширювати, передавати, продавати, «постити» і іншим чином використовувати Інформацію, розміщену на Сайті (за винятком тієї інформації, яка була законно розміщена на Сайті самим Користувачем) без попереднього дозволу Адміністрації Сайту і / або відповідного правовласника, крім випадків, коли Адміністрація Сайту та / або правовласник явним чином висловили свою згоду на вільне використання інформації будь-якою особою.

7.7. Користувачі зобов'язуються використовувати Інформацію, а також будь-яку іншу інформацію, що міститься на Сайті тільки в особистих некомерційних цілях, за винятком випадків, коли дозвіл на інше використання дано Адміністрацією Сайту і / або відповідними правовласниками.

8. ФУНКЦІОНУВАННЯ САЙТУ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ

​8.1. Адміністрація Сайту намагається забезпечити належне функціонування Сайту в цілодобовому режимі, проте Адміністрація Сайту не несе ніякої відповідальності, якщо відбудуться які-небудь порушення в роботі Сайту з якихось причин.

8.2. Адміністрація Сайту не гарантує, що Інформація, розміщена на Сайті, буде доступна в будь-який час, або стерти або загублена. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за збої й затримки в роботі Сайту, а також за можливі наслідки таких збоїв і затримок.

8.3. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за можливу витік Інформації з Бази даних Сайту з якихось причин, в тому числі в результаті несанкціонованих дій третіх осіб.

8.4. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за наявність на Сайті вірусів, а також за можливі наслідки зараження комп'ютера Користувача вірусами або потрапляння на комп'ютер користувача інших шкідливих програм. Адміністрація Сайту надає Сайт Користувачеві «як є» без будь-яких додаткових гарантій.

8.5. Користувач самостійно несе повну відповідальність за розміщувану їм на Сайті і / або яка надається їм іншим Користувачам або третім особам по засобом Сайту Інформацію, в тому числі, за її зміст і відповідність вимогам законодавства України, за порушення прав третіх осіб на що розміщується і / або яка надається Користувачем інформацію (в тому числі, але не обмежуючись, прав автора та / або суміжних прав, прав на засоби індивідуалізації, прав на комерційну таємницю та інших охоронюваних законом прав). Користувач самостійно відшкодовує будь-які збитки (в тому числі упущену вигоду, моральну і іншу шкоду), що виникли у інших користувачів, третіх осіб або Адміністрації Сайту внаслідок зазначених порушень і / або розміщення на Сайті такої Інформації, і / або повідомлення за допомогою Сайту такої Інформації, а також вчинення інших дій в зв'язку з використанням Сайту.

8.6. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за договорами між Користувачами і / або Користувачем і будь-якими третіми особами, укладеними з використанням Сайту.

8.7. Користувач зобов'язується своїми силами і за свій рахунок вирішувати всі суперечки і врегулювати всі претензії і позови третіх осіб, розпорядження і вимоги уповноважених державних органів влади, що надійшли як на адресу Користувача, так і на адресу Адміністрації Сайту, в зв'язку з розміщенням Користувачем Інформації на Сайті, а також відшкодувати всі збитки і витрати, понесені Адміністрацією Сайту в зв'язку з такими претензіями і позовами.

9. ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ
9.1. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані цією Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України. Всі можливі суперечки, що випливають з відносин, що регулюються цією Угодою, вирішуються в порядку, встановленому чинним законодавством України, за нормами українського права. Скрізь по тексту цієї Угоди, якщо явно не вказано інше, під терміном «законодавство» розуміється як законодавство України, так і законодавство місця перебування Користувача.

9.2. Користувач і Адміністрація Сайту намагатимуться вирішити всі виниклі між ними суперечки і розбіжності шляхом переговорів. У разі неможливості вирішити спори і розбіжності шляхом переговорів вони підлягають розгляду у відповідному суді за місцем знаходження Адміністрації Сайту.

9.3. Зважаючи на безоплатність послуг, що надаються в рамках цієї Угоди, норми про захист прав споживачів, передбачених законодавством України, не можуть бути застосованими до відносин між Користувачем і Адміністрацій Сайту.

9.4. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Адміністрацій Сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.

9.5. Якщо з тих чи інших причин одне або декілька положень цієї Угоди будуть визнані недійсними або що не мають юридичної сили, це не впливає на дійсність або застосовність інших положень Угоди.

9.6. Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту в разі порушення Користувачем або іншими користувачами положень Угод не позбавляє Адміністрацію Сайту права застосовувати відповідні дії на захист своїх інтересів пізніше, а також не означає відмови Адміністрації Сайту від своїх прав у разі вчинення в подальшому подібних або схожих порушень.

9.7. Ця Угода складена російською мовою і в деяких випадках може бути надано Користувачеві для ознайомлення іншою мовою. У разі розбіжності російськомовної версії Угоди і версії Угоди на іншій мові, застосовуються положення російськомовної версії цієї Угоди.

9.8. Ця Угода може бути змінена Адміністрацією Сайту в будь-який час без будь-якого спеціального повідомлення. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її опублікування на Сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди.