Готові рішення для систем
"Розумний будинок"

Тип приміщення
Тип системи
Тип інженерної системи
Тип объекта
Топ запит
28 лют 2020
44 хв читання
0 коментарів
Топ запит
28 лют 2020
0 хв читання
0 коментарів
#87P
0 хв читання
0 коментарів
2380
0 / 5
#69P
27 хв читання
0 коментарів
5892
0 / 5
Популярне
Рекомендоване

Щоб усе встигнути, і при цьому почуватися зручно та затишно, слід використовувати розумні технічні рішення, що дозволяють грамотно облаштувати побут. Організувати максимально комфортний простір простір вам допоможуть готові рішення для розумного будинку від компанії Альтер Ейр.​

Переваги систем «Розумний будинок»

«Розумний будинок» є унікальним задумом, що відрізняється простотою і зручністю у використанні. Система несе величезні можливості, що дають змогу забезпечити повний контроль та безпеку власного житла.

Сучасне технологічне оснащення об'єднане в єдину кабельну систему, а керування можливе за рахунок використання одного пристрою.

Рішення для «Розумного будинку»

Люди, які вибрали собі комплекс «Розумний будинок» більше не представляють комфортного проживання без нього. Це пояснюється наданням ряду можливостей:

  1. Автоматизація побутового характеру.

  2. Терморегуляція для приміщень у будинку в автономному режимі.

  3. Можливість регулювання систем опалення.

  4. Швидка реакція на поломки, про які забезпечується своєчасне інформування власників.

  5. Регулювання освітлювальних приладів.

При цьому вищезгаданий перелік переваг є далеко не повним. Можете не сумніватися, при придбанні системи автоматизації ви відкриєте собі широкі можливості.

Як вибрати оптимальну систему

Вибір найбільш відповідного обладнання залежить від ваших побажань, бюджету і характеристик самого будинку. Наші фахівці після проведених досліджень складуть проєкт, який повною мірою відповідає вашим уподобанням.

Переваги систем автоматизації від Альтер Ейр

Співпраця з компанією Альтер Ейр – запорука якості та надійності. Наша команда складається з різнопрофільних фахівців, що дозволяє нам виконувати комплекс робіт з організації комфортного проживання у вашому будинку «під ключ». Ми забезпечуємо технічне обслуговування та надамо детальні консультації щодо експлуатації встановлених систем.