Канальне зволоження повітря

Контроль вологості у приміщенні
Очищення повітря від забруднень у повітрі
Плавна подача зволоженого повітря по кімнаті
Інтеграція техніки в інтер'єрі

​Вологість – один із параметрів мікроклімату приміщення, котрий впливає як на здоров’я людини, так і на стан огороджуючих конструкцій, меблів та будинку в цілому. Відповідно до чинних нормативів, у приміщенн​ях з постійним перебуванням людей необхідно підтримувати вологість в межах 40-50%.

Менша вологість негативно впливає на здоров’я людини, оскільки  призводить до накопичення статичної електрики на предметах, а надмірна вологість посилює відчуття задухи, сприяє випаданню конденсату на поверхнях.​

Спеціальні зволожувачі

Забезпечити необхідне зволоження в будинку чи квартирі допомагають спеціальні пристрої – зволожувачі, котрі поділяються на два основні типи:

 • Канальні.
 • Місцеві.
Підбір канального зволожувача
Підбір канального зволожувача

Канальні зволожувачі підбираються виходячи з особливостей і типу конкретного приміщення. Про будову канального зволожувача читайте далі.

Принцип роботи канального зволожувача
Принцип роботи канального зволожувача

Реалізація канального зволоження повітря потребує максимально ретельного підбору техніки як для побутового, так і комерційного приміщення.

Етапи реалізації

Konsultatsiya i razrabotka kontseptsii
РОЗРОБКА КОНЦЕПТУ

Ухвалення рішення про впровадження канального зволоження

Raschet i proyektirovaniye
ПРОЄКТУВАННЯ

Розробка індивідуального плану системи: розрахунки, креслення та кошторис

Podbor oborudovaniya
ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ

Вибір канального зволожувача та комунікацій для реалізації проєкту

Montazh
МОНТАЖ

Робота на об'єкті: встановлення обладнання та розведення комунікацій

Nastroyka i zapusk sistemy
ЗАПУСК І НАЛАШТУВАННЯ

Тестування обладнання, налаштування параметрів та подальший запуск системи

Servis
СЕРВІС

Обслуговування системи канального зволоження, усунення несправностей

Расчет
от инженера
Alter Air

Отправьте запрос и мы свяжемся с вами для точного расчета
по вашему проекту

Важливо пам’ятати

Важливо пам’ятати про те, що:

 • Вода, що подається в циліндр із електродами, має пройти спеціальну підготовку – згідно із рекомендаціями заводу виробника обладнання;
 • Дренажний патрубок для зливу високотемпературного конденсату повинен бути підключений до системи каналізації так, аби запобігати пошкодженню трубопроводів системи водовідведення рідиною під дією високої температури;
 • Паророзподільна форсунка монтується під спеціальним ухилом у подаючому повітроводі визначеного розміру за напрямком руху повітря;
 • Паровий шланг має довжину до 5м (залежно від виробника обладнання), проте не рекомендується значно збільшувати його довжину для запобігання утворення конденсату всередині нього;
 • Датчики вологості необхідно встановити на припливному та зворотному повітроводах системи вентиляції, до першого та після останнього відгалужень відповідно, для отримання коректних значень вологості повітря.
 • Перед запуском системи необхідно налаштувати устаткування та виконати всі перевірки, відповідно до рекомендацій заводу виробника обладнання.

Наши проекты

Готовые проекты, реализованные квалифицированной командой Альтер Эйр

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Підведемо підсумки

Отже, підсумовуючи все вище викладене, слід зазначити:

 • Вологість – важливий параметр мікроклімату, який впливає на здоров’я людини та стан предметів у приміщенні;
 • Одним із методів забезпечення необхідної вологості у приміщенні є застосування ізотермічного зволоження із використанням зволожувачів канального типу;
 • Сучасні зволожувачі канального типу – оснащені системою автоматики, котра мінімізує втручання людини в процес зволоження повітря;
 • Враховуючи найновіші досягнення техніки, ми допоможемо вам підібрати агрегат, котрий максимально відповідатиме поставленим вимогам до якості повітря у вашому житлі.

​Як реалізується система канального зволоження і вентиляції повітря для приватного будинку дивіться у відеооглядах з наших об'єктів, представлених нижче.

Бренди, яким ми довіряємо

Jablotron - чеська компанія, основним завданням якої є виробництво інтелектуального кліматичного обладнання. Це інноваційні припливно-витяжні вентиляційні установки, модуль Cool Breeze і ряд комплектуючих до них. Продукція Jablotron працює максимально автономно, інтегрується в систему "Розумний будинок" і управляється за допомогою додатку. Наша компанія - єдиний в Україні офіційний дистриб'ютор бренду.

Компанія Condair займається виробництвом зволожувачів, осушувачів і охолоджуючих випарників повітря. Розробляє унікальні технологічні рішення для ефективної роботи обладнання в різних кліматичних умовах і з різною якістю води. Продукція Condair експортується в більш ніж 50 країн, орієнтуючись на індивідуальні потреби кожної з них. Ефективні рішення саме для України ви знайдете в нашому інтернет-магазині.

Шведська компанія Electrolux є одним з найбільших виробників кліматичної техніки, вона експортує продукцію в 150 країн світу. Її явна перевага полягає в тому, що якість гармонійно поєднується з лояльною ціновою політикою, а виражений фірмовий стиль давно став обов'язковою умовою поряд з функціональністю та впроваджуваними інноваціями техніки, що випускається.

Компанія Boneco втілила в собі швейцарську якість та елегантний зовнішній вигляд виробленої продукції. Це зволожувачі та очищувачі, мийки повітря і цілі кліматичні комплекси. Всі вони діляться за лінійками та модельними рядами, які відрізняються якісними характеристиками, функціоналом та рівнем інноваційності. У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент сертифікованої кліматичної техніки Boneco, яка гарантовано поліпшить екологію і мікроклімат у вашому будинку.

Компанія Ballu - справжній фахівець в області виробництва кліматичного обладнання для побутового та промислового використання. Серед усього розмаїття продукції можна виділити кондиціонери, мийки повітря, зволожувачі та очищувачі, настінні і підлогові конвектори. Вони відрізняються високою технологічністю, якістю та приємним дизайном, а головне - орієнтацією на кінцевого споживача.

MAICO - всесвітньо відомий німецький бренд, який виробляє вентиляційне обладнання. Його продукція відрізняється інноваційністю, високою технологічністю і абсолютною якістю кожної деталі. Має нагороди за відмінний дизайн. Компанія пропонує широкий асортимент вентиляторів, вентиляційних установок та інших рішень в області вентиляції для квартир, будинків і промислових об'єктів.

Віртуальний тур
реалізованими об'єктами

Пропонуємо вам відвідати один з наших об'єктів і оцінити високу якість нашого дизайнерського рішення і монтажу.

Відео з наших об'єктів

Огляд об'єкта у приватному будинку, де реалізована системи вентиляції, кондиціонування та парозволоження
Огляд об'єкта у приватному будинку, де реалізована системи вентиляції, кондиціонування та парозволоження
Реалізація інженерних систем в квартирі, м Житомир
Реалізація інженерних систем в квартирі, м Житомир
Кліматичні системи в інтер'єрі квартири, ЖК Бульвар Фонтанів
Кліматичні системи в інтер'єрі квартири, ЖК Бульвар Фонтанів
Залишилися питання?

Швидка консультація від фахівця

Проєктування необхідність

Проєктування – обов'язкова частина запровадження будь-якої інженерної системи. Без проєкту здійснити коректний підбір обладнання, правильний монтаж та подальшу ефективну роботу просто не вдасться. Незважаючи на вартість послуг, проєктування може помітно заощадити кошти, витрачені на обладнання системи. Все тому, що інженери знають, як правильно встановити техніку для більшої ефективності, як використовувати простір для коректної роботи обладнання.

ЧОМУ СИСТЕМУ ПОТРІБНО ПРОЄКТУВАТИ ДО ПОЧАТКУ РЕМОНТНИХ РОБІТ?
Kachestvennyy rezultat
ЯКІСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Система канального зволоження, яка відповідає вашим очікуванням

Vnedreniye v dizayn interyera
ВПРОВАДЖЕННЯ В ІНТЕР'ЄР

Непомітне обладнання – найкраща прикраса інтер'єру

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
УЗГОДЖЕННЯ ВСІХ РОБІТ

Злагоджена робота підрядників гарантує коректне підключення та експлуатацію

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
КОМПЛЕКС КЛІМАТ-СИСТЕМ

Поєднуйте різні системи підтримки, щоб забезпечити кращу атмосферу

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ

Встановлення ідеального кліматичного обладнання без несподіваних витрат

Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів
Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку
Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам
Залишились питання?

Напишіть нам і менеджери зв'яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Відгуки і питання
Відгуки відсутні