Зволоження повітря в
будинку і квартирі

Vozmozhnost regulirovki urovnya vlazhnosti i temperaturnogo rezhima
Завжди комфортний рівень вологості
Кілька варіантів реалізації зволоження повітря
Tochnyy inzhenernyy raschet sistemy
Пропозиції по зволоженню під різний бюджет
Підбір оптимального обладнання під ваш проєкт

Вологість повітря в приміщенні – важливий показник не тільки для комфорту людини, а й для її здоров'я. Рівень вологості повітря впливає на самопочуття – при недостатньому показнику відчувається сухість у роті, на слизових оболонках, знижуються їх захисні функції, погіршується працездатність і виникає дискомфорт. Особливо актуальний цей показник для хворих, адже, як відомо, біль в горлі або нежить тільки посилюються, а період одужання подовжується при недостатній вологості повітря.

Крім того, в зимовий період недостатня вологість повітря відчувається особливо гостро, враховуючи низьку температуру повітря за вікном, велику різницю температур, а також використання опалення.

Згідно з нормами, рівень вологості повітря в приміщенні повинен становити не менше 40%, але далеко не все обладнання здатне забезпечити такий показник.

Способи організації

Зволоження повітря може здійснюватися декількома способами всього їх 5, і ми розглянемо усі.

Стаціонарний зволожувач повітря
Стаціонарний зволожувач повітря

Тимчасова і малопотужна міра, так як такий зволожувач здатний наситити вологою тільки одну кімнату.

Парогенератор канальний
Парогенератор канальний

Канальний парогенератор впроваджується в централізовану систему вентиляції і вважається ефективним рішенням для будинків і квартир.

Ентальпійний теплообмінник
Ентальпійний теплообмінник

Використання ентальпійного теплообмінника – енергоефективний сучасний варіант зволоження повітря в будинках і квартирах будь-якого метражу.

Відкриття вікон
Відкриття вікон

Найпростіший і дешевий спосіб зволожити повітря. Однак найменш ефективний, так як актуальний не для кожної пори року.

Паровий зволожувач повітря поза вентиляцією
Паровий зволожувач повітря поза вентиляцією

Паровий зволожувач повітря поза системою вентиляції (місцевий) підходить скоріше для промислових приміщень, ніж для будинків і квартир.

Отримайте
розрахунок від інженера

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
за вашим проєктом

Підсумки

Вологість є важливою складовою у мікрокліматі приміщення. Вона впливає на самопочуття, працездатність і стан здоров'я. Є п'ять способів, як можна підвищити рівень вологості в оселі, але не всі з них дійсно ефективні:

 1. Відкриття вікон – найпростіший, але неефективний спосіб. Рівень вологості все одно є недостатнім, зате шуму, бруду і гарячого/холодного повітря отримуємо у надлишку.
 2. Зволожувач повітря – працює тільки на одну кімнату, але не здатний забезпечити необхідний рівень вологості через невелику потужність.
 3. Місцевий паровий зволожувач (поза системою вентиляції) – ефективний, якщо необхідно забезпечити зволоження однієї зони. Але дане обладнання є небезпечним, так як генерує пар безпосередньо в приміщенні.
 4. Канальний зволожувач повітря (впроваджений у систему вентиляції) – високоефективний спосіб зволоження повітря, контролює рівень вологості за допомогою датчиків, подає вологу через систему повітроводів. Його недоліками є висока ціна, великі витрати на електроенергію і необхідність точного розрахунку системи вентиляції.
 5. Ентальпійний рекуператор – ефективний пристрій, який використовує вологу, що виділяється всередині приміщення, для забезпечення оптимального рівня зволоження. Його перевагами є доступна ціна, відсутність витрат на електроенергію і нюансів в роботі.

Вибирати оптимальний варіант зволоження повітря потрібно з огляду на особливості приміщення, вимоги до обладнання та бюджет. Якщо ви не впевнені, який саме продукт обрати, звертайтеся до фахівців Альтер Ейр за консультацією 0-800-33-08-28.

Наші проєкти

Найкраще про нашу роботу розкажуть останні реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Бренди, яким ми довіряємо

Японський бренд Daikin - визнаний лідер ринку кліматичної техніки. Компанія не тільки виробляє виключно якісні системи вентиляції, кондиціонування та опалення, а й займається розробкою інноваційних рішень, які регулярно впроваджує в своє виробництво. Альтер Ейр є офіційним представником Daikin в Україні, пропонуючи широкий асортимент кліматичних систем, професійний монтаж і якісний сервіс.

Panasonic - виробник високоякісних кліматичних систем для побутового та промислового використання. Один зі світових лідерів з продажу, якості використовуваних матеріалів і популярності у покупців по всьому світу. Альтер Ейр вже багато років займається продажем та установкою кондиціонерів, спліт-систем, зволожувачів і мийок повітря Panasonic в Києві та інших містах України. Ознайомтеся з асортиментом в нашому інтернет-магазині.

Компанія Boneco втілила в собі швейцарську якість та елегантний зовнішній вигляд виробленої продукції. Це зволожувачі та очищувачі, мийки повітря і цілі кліматичні комплекси. Всі вони діляться за лінійками та модельними рядами, які відрізняються якісними характеристиками, функціоналом та рівнем інноваційності. У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент сертифікованої кліматичної техніки Boneco, яка гарантовано поліпшить екологію і мікроклімат у вашому будинку.

Компанія Condair займається виробництвом зволожувачів, осушувачів і охолоджуючих випарників повітря. Розробляє унікальні технологічні рішення для ефективної роботи обладнання в різних кліматичних умовах і з різною якістю води. Продукція Condair експортується в більш ніж 50 країн, орієнтуючись на індивідуальні потреби кожної з них. Ефективні рішення саме для України ви знайдете в нашому інтернет-магазині.

Шведська компанія Electrolux є одним з найбільших виробників кліматичної техніки, вона експортує продукцію в 150 країн світу. Її явна перевага полягає в тому, що якість гармонійно поєднується з лояльною ціновою політикою, а виражений фірмовий стиль давно став обов'язковою умовою поряд з функціональністю та впроваджуваними інноваціями техніки, що випускається.

Jablotron - чеська компанія, основним завданням якої є виробництво інтелектуального кліматичного обладнання. Це інноваційні припливно-витяжні вентиляційні установки, модуль Cool Breeze і ряд комплектуючих до них. Продукція Jablotron працює максимально автономно, інтегрується в систему "Розумний будинок" і управляється за допомогою додатку. Наша компанія - єдиний в Україні офіційний дистриб'ютор бренду.

Віртуальний тур
реалізованими об'єктами

Пропонуємо вам відвідати онлайн один з наших об'єктів і оцінити високу
якість дизайнерського рішення і монтажу.

Відео з наших об'єктів

Вентиляція, кондиціювання та парозволоження у квартирі ЖК
Вентиляція, кондиціювання та парозволоження у квартирі ЖК "Новопечерські Липки"
Комплекс інженерних систем, інтегрованих в квартирі, ЖК
Комплекс інженерних систем, інтегрованих в квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"
Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air

Етапи реалізації проєкту

Ми вибудували процес, який гарантує результат
 • Консультація
 • Комерційна пропозиція
 • Проєктування
 • Монтаж
 • Сервіс
01
Консультація

Консультація

Зустріч із нами проводиться у нас у шоу-румі. Ми за 1-1,5 години обговоримо ваші побажання, вислухаємо нюанси та дамо професійну оцінку передбачуваного проєкту. До того ж, присутні з нами фахівці з проєктного відділу зможуть показати ефективність тієї чи іншої системи та наочно продемонструють можливості наявного кліматичного обладнання.

02
Комерційна пропозиція

Комерційна пропозиція

Замовник отримує точний економічний та технічний розрахунок всіх показників, що впливають на формування бюджету. Обов'язковий кошторис щодо використання обладнання та обв'язки дозволить правильно розрахувати витрати на етапі, коли роботи ще не розпочато. Звернемо увагу, що фінальна вартість проєкту може бути як зменшена, так і збільшена – зміна може відбуватися в рамках 15% і не більше.

03
Проєктування

Проєктування

Після узгодження комерційної пропозиції клієнт вносить 10% передоплати від загальної суми. Ми починаємо проєктування інженерних систем. Розроблений проєкт узгоджується з клієнтом, за необхідності вносяться правки. Потім проєкт затверджується обома сторонами в письмовій формі. Ви отримуєте повний пакет проєктних документів.

04
Монтаж систем

Монтаж систем

Ми доставляємо і монтуємо все необхідне обладнання. Ефективно інтегруємо його з іншими системами та інтер'єрними рішеннями. Проводимо пусконалагоджувальні роботи. Фінальний запуск інженерної системи відбувається в присутності вас і головного інженера, щоб ви переконалися в коректній роботі всіх складових.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Здійснюємо гарантійне і післягарантійне обслуговування інженерних систем - протягом всього терміну їх експлуатації. Чистимо і міняємо фільтри, комплектуючі. За бажанням клієнта можемо модифікувати систему або оптимізувати її з метою зміни продуктивності або економії ресурсів.

Залишилися питання?

Швидка консультація від фахівця

Проєктування – необхідність

​Спершу може здатися, що проєктування - крок, який можна упустити і тим самим заощадити. Але ми впевнені, що така думка є хибною, адже з ним ви отримуєте систему відповідно до свого бюджету, яка працює ефективно, вона вдало розміщена і працює спільно з іншими інженерними системами.

ЧОМУ СИСТЕМУ ПОТРІБНО ПРОЄКТУВАТИ ДО ПОЧАТКУ РЕМОНТНИХ РОБІТ?
Kachestvennyy rezultat
ЯКІСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Ефективна система, яка підходить під всі параметри приміщення

Vnedreniye v dizayn interyera
ВПРОВАДЖЕННЯ В ІНТЕР'ЄР

Естетика і продуктивність кліматичної системи - результат спільної роботи

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
УЗГОДЖЕННЯ ВСІХ РОБІТ

Взаємодія із "суміжниками" (монтажниками, будівельниками, електриками)

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
КОМПЛЕКС КЛІМАТ-СИСТЕМ

Комплексні проєкти на кілька систем - економія часу і нервів

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ

Можливість чітко спланувати бюджет на кліматичну систему

Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів
Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку
Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам
Залишились питання?

Напишіть нам і менеджери зв'яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Відгуки і питання
Відгуки відсутні