Вентиляція в будинку з газобетону

Рекуперація тепла та вологи
Частковий контроль температури
Фільтрація повітря від забруднень
Низьке споживання електроенергії

Зведення будинку починається з вибору будівельного матеріалу. Найчастіше вибір падає на швидкий та бюджетний варіант. Таким є будинок, побудований з газобетону. 

Спочатку розберемось, що ж представляє із себе газобетон – легкий будівельний матеріал, який має високі теплоізоляційні властивості. Тому побудований будинок з газобетону стане теплим та надійним. Для поліпшення умов проживання в такому приміщенні стане правильно організований повітрообмін. 

Якщо враховувати, що газоблоки володіють високими вологопоглинаючими властивостями, то саме вентиляція будинку з газобетону допоможе мінімізувати наслідки таких характеристик будівельного матеріалу. 

Яким чином це реалізувати, докладніше розповімо в цьому матеріалі.

Рішення вентиляції в домі

Вентиляція у будинках з газобетону відбувається за таким же принципом, як і в будинках з інших будівельних матеріалів. Важливо пам'ятати, що якісне обладнання – це 50% результату. 

Фахівці Альтер Ейр підібрали найкращі варіанти систем для реалізації вентиляції в будинку з газобетону. Пропонуємо ознайомитись з принципами реалізації та обладнанням, яке ми використовуємо для більшості реалізованих об'єктів. 

Повітрообмін може бути організований декількома способами:

 • природним; 
 • примусовим.
Природна вентиляція
Природна вентиляція

Не передбачає наявність професійної техніки для витяжки повітря, оскільки її принцип побудований на звичайному провітрюванні житла.

Примусова: децентралізована
Примусова: децентралізована

Здійснюється за допомогою компактних вентиляційних установок Maico PushPull та витяжних вентиляторів для ванних, комор, санвузлів тощо.

Примусова: централізована
Примусова: централізована

Реалізується за допомогою припливно-витяжних вентиляційних установок, таких як: Jablotron Futura, Maico WS, Systemair SAVE VTC тощо.

ЕТАПИ РЕАЛІЗАЦІЇ СИСТЕМИ

​При розробці комплексу кліматичної системи необхідно в першу чергу розуміти складові правильного проєкту та їх призначення у процесі її здійснення

Konsultatsiya i razrabotka kontseptsii
РОЗРОБКА КОНЦЕПТУ

Формування принципу роботи і складових майбутньої системи

Raschet i proyektirovaniye
ПРОЄКТУВАННЯ

Повний пакет документів з кресленнями і специфікаціями

Podbor oborudovaniya
ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ

Кілька варіантів техніки для здійснення системи - під різний бюджет

Montazh
МОНТАЖ

Встановлення устаткування сертифікованими бригадами згідно з проєктом

Nastroyka i zapusk sistemy
ЗАПУСК І НАЛАШТУВАННЯ

Налагодження та перевірка ефективності системи перед її стартом

Servis
СЕРВІС

Обслуговування та моніторинг системи після початку її роботи

Отримайте
розрахунок від інженерів

Надішліть запит і ми зв'яжемось з вами для точного розрахунку
проєкту по вашому будинку

Яке обладнання для вентиляції будинку ми рекомендуємо?

УСТАТКУВАННЯ ДЛЯ ПРИПЛИВНО-ВИТЯЖНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ на прикладі Jablotron, Maico, Systemair та Komfovent

Пропонуємо розглянути популярні серії припливно-витяжних установок з рекуперацією тепла від світових виробників, які зарекомендували себе, як надійне, енергоефективне та продуктивне обладнання. Вентиляція у будинку з газоблоку є ефективною та вигідною, перевірено на численних об'єктах. 

 • Централізовані вентустановки від чеського виробника Jablotron серії Futura L/M. Високоефективне обладнання для якісної вентиляції будинку, вони швидко видаляють забруднене повітря, після чого насичують приміщення приємним, свіжим та очищеним повітрям. Здійснюють багаторівневе очищення повітря за допомогою фільтрів F7, повторно використовують тепло видаляючого повітря для нагріву приміщень та здатні значно зменшити витрати на електроенергію. Крім того, установкою легко керувати використовуючи мобільний додаток від MyJablotron. 
 • Вентиляційне обладнання від німецького виробника Maico якісне, надійне з високою функціональною різноманітністю. 90-річний досвід компанії, технологічні напрацювання та безперервне вдосконалення моделей, все це з кожним роком підвищує якість нового обладнання.

Серед припливно-витяжних установок з рекуперацією тепла від Maico виділимо серію WS модельний ряд яких входить в топ енергозберігаючих систем в Європі. З щорічним підвищенням тарифів на енергоресурси рішення реалізувати вентиляцію в будинку на базі цих установок це ще й економічно вигідне вкладення. Вбудований високоефективний протиточний рекуператор з ККД 96%, та висока продуктивність техніки створять правильний і здоровий повітрообмін в будинку без зайвих витрат тепла в холодну пору року. 

 • Вентиляційне прпливно-витяжне обладнання від шведського виробника Systemair альтернативний варіант, якщо ви шукайте якісну та надійну техніку для будинку. З вбудованим високоефективним пластинчастим рекуператором в пристроях з ККД до 90% буде потрібно менше тепла для підігріву повітря в холодну пору року. Розглядаючи обладнання за серіями, відзначимо широку лінійку SAVE VTC (позначення для припливно-витяжних установок з високоефективним протитечійним теплообмінником). Припливне повітря надходить у будинок вже комфортної температури, скорочуючи при цьому загальні енерговитрати на опалення. 
 • Ще один європейський виробник на ринку вентиляційного обладнання литовський Komfovent. Якісне виконання всіх компонентів в пристроях, застосування високих стандартів і спрямованість на енергозбереження. Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла для системи вентиляції в будинку з газобетону стануть надійною базою, яка гарантує здоровий та комфортний мікроклімат у приміщенні. Серія установок Komfovent Domekt призначена для встановлення в квартирах або приватних будинках. Обладнані ефективним пластинчастим рекуператором, який здатен повернути до 90% тепла. Прості в управлінні, але надійні в експлуатації.

Витяжні вентилятори для ванних та санвузлів на прикладі ELICENT, MAICO та SOLER&PALAU

Витяжні пристрої встановлюють в тих місцях, в яких швидше за все накопичуються волога та неприємні запахи кухні, ванні кімнати та санвузли, комори або гардероби. Вони локально нейтралізують забруднення та не допускають поширення їх в "чисті" зони. 

Дві ключові характеристики, на які варто обов'язково звертати увагу: потужність вентилятора і його шумові характеристики. 

Вибираючи витяжний пристрій в будинок, орієнтуйтесь на: 

 • кількість постійно проживаючих мешканців.
 • призначення вентилятора лише витяжка, або плюс осушення або контроль вологості.

Ринок вентиляційного обладнання пропонує великий вибір найрізноманітніших моделей побутових вентиляторів, як по функціоналу, так і по дизайну. Зупинимось на трьох виробниках, на які варто звернути увагу:

 • Elicent здається цей італійський виробник знайшов золоту середину в своїх моделях. Тут той випадок, коли приємна ціна поєднується з високою продуктивністю. А серед моделей дизайнерської серії Elegance можна підібрати для себе оригінальний вентилятор, який впишеться навіть в самий незвичайний інтер'єр.
 • Maico німецький виробник з багаторічним практичним досвідом, власними розробками та постійним удосконаленням. Якісне виконання пристроїв, висока продуктивність та низькі шумові характеристики. Серії побутових вентиляторів ECA ipro і ER не мають аналогів. Тому якщо і обирати собі пристрій в будинок, то лише з надійних та перевірених моделей.
 • Soler&Palau ще один представник європейських стандартів якості, іспанський виробник, випустив на ринок одні з найбільш тихих побутових вентиляторів. Це серії Silent та Silent Design. Нестандартний дизайн, гідні технічні характеристики та безшумна робота в них ви зможете знайти те, що шукали.

Наші проєкти

Ніщо краще не скаже про наш професіоналізм, ніж реалізовані системи на об'єктах

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Підсумки по вентиляції будинку з газобетону

Вентиляцію в будинку з газобетону можна реалізувати декількома способами: природним шляхом або примусовим. Переважно замовники зупиняються на останньому варіанті. Це можуть бути припливні клапани або компактні припливно-витяжні пристрої. Обов'язково необхідно подбати і про витяжку. Для цього в санвузлах та ванних кімнатах застосовують побутові витяжні вентилятори. 

Орієнтуватися слід лише на перевірене і надійне обладнання. В цьому випадку шанс на тривалу безперебійну роботу всієї вентиляційної системи збільшується. Для створення здорового мікроклімату у будинку важливе значення має правильне розміщення обладнання. У цьому вам допоможуть фахівці компанії Альтер Ейр, які підготують проєкт під ваш майбутній будинок. Звернутись до нас можна заповнивши заявку у формі або зателефонувавши до нас в офіс за номером 0-800-33-08-28.

Бренди, яким ми довіряємо

Jablotron - чеська компанія, основним завданням якої є виробництво інтелектуального кліматичного обладнання. Це інноваційні припливно-витяжні вентиляційні установки, модуль Cool Breeze і ряд комплектуючих до них. Продукція Jablotron працює максимально автономно, інтегрується в систему "Розумний будинок" і управляється за допомогою додатку. Наша компанія - єдиний в Україні офіційний дистриб'ютор бренду.

Meltem - німецька компанія, яка вже більше 40 років займається розробкою і виробництвом систем побутової вентиляції. Це високотехнологічні, компактні припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла, а також індивідуальні витяжні системи для ванних кімнат і санвузлів. Продукція відрізняється економним споживанням енергії та високою ефективністю, що пояснюється зосередженістю компанії на нових розробках та їх впровадженням в кожен продукт. Ми використовуємо обладнання Meltem в своїх проєктах і ви можете знайти його в нашому інтернет-магазині.

MAICO - всесвітньо відомий німецький бренд, який виробляє вентиляційне обладнання. Його продукція відрізняється інноваційністю, високою технологічністю і абсолютною якістю кожної деталі. Має нагороди за відмінний дизайн. Компанія пропонує широкий асортимент вентиляторів, вентиляційних установок та інших рішень в області вентиляції для квартир, будинків і промислових об'єктів.

Компанія Soler&Palau є одним зі світових лідерів в області виробництва вентиляційного обладнання. Вона вже понад півстоліття виробляє високотехнологічні пристрої для систем вентиляції будь-якої складності. Головний її пріоритет - безперервний розвиток і постійні інновації. Максимально тихі вентилятори, унікальний дизайн, що підходить під будь-який інтер'єр, широкий функціонал пристроїв - це все про продукцію Soler & Palau.

Японський бренд Daikin - визнаний лідер ринку кліматичної техніки. Компанія не тільки виробляє виключно якісні системи вентиляції, кондиціонування та опалення, а й займається розробкою інноваційних рішень, які регулярно впроваджує в своє виробництво. Альтер Ейр є офіційним представником Daikin в Україні, пропонуючи широкий асортимент кліматичних систем, професійний монтаж і якісний сервіс.

Віртуальний тур по
реалізованим об'єктам

Пропонуємо вам відвідати онлайн один з наших об'єктів та оцінити високу
якість нашого дизайнерського рішення і монтажу.

Як виглядають системи вентиляції та опалення в готовому ремонті, с. Погреби
Автор запису
Кондиціювання, опалення, вентиляція та водопостачання у приватному будинку 220 м2 - м. Київ
Автор запису
Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Автор запису

Етапи реалізації проєкту

Ми побудували процес, що гарантує відмінний результат
01
Консультація

Консультація

Перш ніж запропонувати концепцію з вентиляції, нашим фахівцям необхідно розуміти потреби та можливості клієнта, а також отримати всі вихідні дані за об'єктом. Зустріч проходить або в офісі-шоурумі Альтер Ейр, де кожен може побачити, відчути і покерувати різними системами вентиляції, або через онлайн зв'язок. Протягом 1-1,5 години команда фахівців (ПМ й інженери) обговорюють з клієнтом можливі варіанти системи вентиляції, їх переваги та недоліки, зорієнтують по середній вартості. Після зустрічі спільним рішенням приймається концепція вентиляції, за якою буде відбуватися подальша робота.

02
Передпроєктна документація

Передпроєктна документація

На даному етапі клієнт отримує ряд документів з системи вентиляції: розрахунки за кількістю повітря (основа для розуміння типорозміру обладнання) й фіналізовану комерційну пропозицію в 3-х варіантах з різною ціновою політикою: бюджетний, середній та преміум (обладнання + обв'язування повітроводами). Фінальна вартість системи вентиляції після складання проєкту може змінитися в рамках 15% у більшу або меншу сторону, але глобально - точно не зміниться. На даному етапі клієнт вже має чітке розуміння щодо загального бюджету, концепції та необхідного вентиляційного обладнання.

03
Проєктування

Проєктування

Після вибору варіанту за бюджетом настає час проєктування системи вентиляції. Для старту робіт клієнт вносить 10% передоплати від загальної суми. Фахівці починають проєктування, в процесі комунікуючи з клієнтом і суміжними спеціалістами (дизайнерами, архітекторами, виконробами тощо). Вносяться правки і проєкт затверджується клієнтом при зустрічі. Інженери видають повний пакет документів з вентиляції, за яким можна реалізувати систему навіть в іншій компанії. Наші фахівці пояснять призначення кожного повітровода, дроселя або клапана, для чіткого розуміння функціональності й ефективності системи.

04
Монтаж вентиляції

Монтаж вентиляції

За нашими фахівцями - доставка і монтаж систем. Велика перевага - ми здійснюємо монтаж винятково власними бригадами. Вони проходять навчання і сертифікацію за кожним видом вентиляційного обладнання, тому можуть гарантувати якість і відмінний результат. Обов'язковий проміжний етап - пусконалагоджувальні роботи. Фахівці проводять налаштування і тестування системи, щоб переконається у правильності реалізації, а також її ефективності. Фінальний запуск вентиляційної системи проводиться у присутності клієнта і головного інженера, аби переконатись у коректній роботі всіх складових.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Гарантійне та післягарантійне обслуговування вентсистеми - за нами. Інноваційне вентиляційне обладнання, яке ми встановлюємо, часто навіть не вимагає нашої присутності - аналіз, налаштування і сервіс ми можемо провести онлайн. У випадку поломки або виникнення несправностей - наш сервісний інженер запропонує найкращий пакет послуг і вишле бригаду в зручний для клієнта день. Ми також зможемо проаналізувати систему і запропонувати варіанти її оптимізації - теж дистанційно. Запчастини для ремонту або витратні матеріали (наприклад, змінні фільтри для вентиляційної установки) - також можете замовити у нас.

Залишились питання?

Швидка консультація від фахівця

Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку

Так яку вентиляцію обрати?

Все ще задається питанням: «Як зробити вентиляцію в будинку з газобетону»? Ми вирішили по максимуму розкрити тему, а в якості підтвердження навести конкретні приклади по рішенню створення вентиляції у будинку з газобетону. Серед інших будівельних матеріалів він виділяється високими теплоізоляційними характеристиками. Будинок, побудований з газоблоків буде теплим та надійним. Поліпшити умови проживання, створити здоровий мікроклімат в кімнатах допомагає система вентиляції.

Рішення, засноване на припливно-витяжному обладнанні з рекуперацією тепла для будинків з газобетону, стане зручним та практичним вибором. Обмін повітря здійснюється в балансі, без протягів. А сучасні установки забезпечені додатковими шумоглушниками, які мінімізують шум від роботи системи. Реалізуючи будь-яке з вище представлених рішень, важливо пам'ятати про професійний підхід.

Вентиляція у будинку Вентиляція у будинку з газобетону
Залишились питання?

Напишіть нам і менеджери зв'яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Відгуки і питання
Відгуки відсутні