Інженерний консалтинг

Інженерний консалтинг
Перевірка готового інженерного рішення
Перевірка готового об’єкту
Складання незалежного інженерного рішення
Супроводження проєктів у інших містах та країнах

Що таке інженерний консалтинг

Інженерний консалтинг — це аналіз кліматичної системи, що існує або підготовлена до запуску, досвідченими та професійними інженерами з багаторічним стажем роботи, їх консультація, і у разі потреби, конкретні пропозиції по усуненню проблем та неточностей.

Види інженерного консалтингу

Перевірка готового інженерного рішення

Ця перевірка дозволяє клієнтові у майбутньому не витратити більшу суму грошей на реалізацію об'єкту, при цьому розуміти наскільки інженерне рішення вірне. Проводиться аудит рішення, яке йому запропонували. 

Після цього етапу клієнт може замовити проєктування у команди компанії Альтер Ейр.

Перевірка готового об’єкту

Проєктування об’єкту не може відрізнятись від готового інженерного рішення на папері. Відхилення можуть бути тільки тоді, коли перед монтажем архітектор або замовник щось змінив. Усі зміни спочатку мають бути погоджені в проєкті на папері, а потім вже перенесені на об'єкт. 

При інжиніринговому консалтингу готового об'єкту завдання компанії Альтер Ейр як аудиту — зайти на об'єкт і перевірити монтажні роботи, і їх відповідність з проєктом на папері. Після цього робляться висновки чи зроблена система за проєктом правильно або є невідповідності.​

Складання незалежного інженерного рішення

Цю послугу клієнт частіше замовляє у перевірених компаній. Процес відбувається на етапах, які були згадані вище:

 • коли є документація;
 • коли є готовий проєкт. 

Якщо ми говоримо про готове інженерне рішення — змінити можна все що завгодно.

На етапі змонтованого об'єкта набагато складніше будь-що змінити, оскільки не кожен клієнт після зроблених робіт готовий замінити обладнання. У такому випадку вже змонтовані повітропроводи та опалення, а ці процеси повинні бути чітко прив'язані до дизайну. Для чіткого визначення можливостей щось змінити у системах спеціаліст приходить на будівництво і перевіряє об’єкт для складання незалежного інженерного рішення.

Саме тому, ВАЖЛИВО, щоб дизайн-проєкт і всі інженерні рішення, котрі були у ньому, були зістиковані.

Супроводження проєктів у інших містах

Важливо зазначити, що компанія Альтер Ейр надає послугу супроводження проєкту у будь-якому місті України. Готове інженерне рішення можна перевірити у нашому офісі онлайн, проаналізувати системи та знайти помилки. Спочатку виконується аналіз паперу, а потім оформлення виїзду на об’єкт в інше місто. Наші спеціалісти можуть виїхати для надання послуг консалтингу чи розроблення повноцінного незалежного проєкту. Також, якщо це необхідно, спеціаліст може залишитися на об’єкті в іншому місті для запуску систем.

Ми вже співпрацюємо із регіонами західної України, а саме: Івано-Франківська, Львівська, Чернівецька, Тернопільська, Ровенська обл. та м. Ужгород.

Супроводження проєктів у інших країнах

Компанія Альтер Ейр здійснює консалтинг проєктів не тільки в інших містах України. Також виконується послуга для таких країн:   

 • Таджикистан;
 • Узбекистан;
 • Казахстан;
 • Азербайджан та ін.
Замовте консалтинг від Альтер Ейр

Напишіть нам, і наші менеджери зв'яжуться з Вами протягом дня

послуга інженерного консалтингу

Етапи консалтингу

Етапи інженерного консалтингу
в Альтер Ейр
 • Консультація
 • Комерційна пропозиція
 • Проєктування
 • Монтаж систем
 • Сервісне обслуговування
01
Консультація

Консультація

Під час консультації клієнт пояснює свої підозри. Причин може бути багато: у деяких шумить система, у деяких недостатньо свіжого повітря, можливо щось протікає у системі й т.д.. В залежності від проблеми, спеціаліст уважно вивчає питання усно, обговорюючи із клієнтом, а потім дивиться проєкт на папері. Якщо ми говоримо про готовий об’єкт, спеціаліст виїжджає на нього для оцінки та вердикту. Під час консультації наша команда виявляє проблеми, після чого спеціалісти могуть приступити до розрахування часу та фінансових затрат. Важливо зазначити, що після первинної консультації години робіт спеціалістів на питання клієнта можуть змінюватись як в більшу, так і в меншу сторону.

02
Комерційна пропозиція

Комерційна пропозиція

На цьому етапі спеціалісти можуть точніше оцінити часові затрати, котрі знадобляться для робіт. Потім наша команда видає оцінювальну вартість для конкретного об'єкта.

03
Проєктування

Проєктування

На цьому етапі відбувається дослідження об’єкту більш детально. Після висновків нашого спеціаліста про помилки та неточності, клієнт може вирішити для себе чи хоче він продовжувати роботу над помилками з нашою компанією. Якщо так, ми починаємо повторне проєктування та виключення помилок, котрі були допущені іншою компанією. Також ми можемо запропонувати клієнту своє бачення у виді опису, з яким клієнт зможе звернутись до початкової компанії.

04
Монтаж систем

Монтаж систем

У консалтингу монтаж відбувається у двох форматах:
- у змонтованій системі (тоді наша компанія виконує інжиніринговий консалтинг монтажних систем, котрі уже були зроблені іншими виконавцями)
- на етапі проєктування (створюємо оновлений проєкт і потім — монтажні роботи).

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Будь-яка перероблена система, яка пройшла консалтинг, повинна бути авторизована компанією, яка береться вести це інженерне рішення. Надалі ця ж компанія повинна виконувати управління сервісними роботами, щоб у майбутньому проблем не з’являлось.

Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам

Для яких інженерних систем доступний консалтинг від Альтер Ейр

Компанія Альтер Ейр виконує інженерний консалтинг для таких кліматичних систем:

Консалтинг для побутового сегмента вентиляції, в основному, має на увазі такий напрям, як приточно-витяжна вентиляція із рекуперацією тепла. До нього входить:

 • перевірка аеродинаміки;

 • перевірка підбору устаткування; 

 • виконується оцінка походження шумових характеристик у той чи іншій ділянці повітропроводів. 

Якщо ми говоримо про напівпромисловий сегмент (невеликі торгові центри, кінотеатри та т.д.), то для них властиві як VRV- системи, так і чилери-фанкойли по яких проводиться аналіз згідно з консалтингом.

Якщо говорити про систему опалення — це, в основному, три напрями, у яких ми проводимо інженерний консалтинг:

 • електро котельні

 • газові котельні

 • теплові помпи (повітря-вода) або геотермальні теплові помпи.

Ціни на інженерний консалтинг в Альтер Ейр

Ціна на інженерний консалтинг буде залежати від:

 1. витрачених годин;

 2. розмірів об’єкту;

 3. залучених систем.

Кожний проєкт унікальний. Тому, беручи до уваги вищезазначені моменти, точну вартість інженерного консалтингу назвати неможливо. Вартість може бути визначена після консультації. 

Ціна на інженерний консалтинг Розрахунок вартості

Наші проєкти

Реалізовані об'єкти — це кращий доказ нашого професіоналізму

Організація систем вентиляції та кондиціонування в 3х-кімнатній квартирі, вул. О. Гончара, Київ

 • Вентиляція
 • Подача повітря
 • Кондиціювання
Вентустановка Jablotron Futura L

Повітропровід Airflex гнучкий ізольований

Повітропровід з оцинкованої сталі в теплоізоляції

Канальний внутрішній блок кондиціонера Daikin FBA50A9

Організація систем вентиляції та кондиціонування в 3х-кімнатній квартирі, вул. О. Гончара, Київ

Системи вентиляції та кондиціювання в квартирі, ЖК "Русанівська гавань"

 • Дитяча
 • Кухня-вітальня
 • Лоджія
 • Кабінет
НАСТІННИЙ КОНДИЦІОНЕР DAIKIN FTXM25N

DAIKIN FTXM25N – сучасний високоефективний кондиціонер настінного типу монтажу, в якому використовується інверторна технологія.

Канальний кондиціонер Daikin FBA50

Канальний кондиціонер Daikin FBA50 забезпечує нагрівання, охолодження, вентиляцію та контроль вологості повітря.

ПВУ із рекуперацією тепла JABLOTRON FUTURA L

Високоефективна припливно-витяжна установка для здійснення загальнообмінної вентиляції у будинках та квартирах. Повторно використовує тепло, яке є у приміщенні. Має "рідну" VAV-систему (змінної подачі повітря).

VAV-клапан змінної подачі повітря

VAV-клапан – пристрій для змінної подачі повітря, який встановлюється на кожен повітропровід і регулює обсяг повітря, що подається.

Системи вентиляції та кондиціювання в квартирі, ЖК "Русанівська гавань"

Вентиляція та кондиціонування квартири в ЖК Бульвар Фонтанів

 • Балкон
 • Спальня
 • Кухня-вітальня
ПВУ з рекуперацією тепла JABLOTRON FUTURA L

Високоефективна припливно-витяжна установка для здійснення загальнообмінної вентиляції в будинках і квартирах. Повторно використовує тепло і вологу, які присутні в приміщенні. Має "рідну" VAV-систему (змінної подачі повітря).

Daikin FTXS25K

Інверторний кондиціонер Daikin FTXS25K/RXS25L3 - модель пішла далеко вперед від подібних пристроїв, розробники з'єднали в ній абсолютно весь функціонал, який може знадобитися для забезпечення комфортного мікроклімату в будь-якому приміщенні.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann NK

Конвектор Kampmann Katherm NK використовується для обігріву приміщень, призначений для прихованої установки у зоні підлоги.

Вентиляція та кондиціонування квартири в ЖК Бульвар Фонтанів

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Кліматичні системи і дизайн інтер'єру - огляд об'єкта в м. Київ, вул. Липська
Кліматичні системи і дизайн інтер'єру - огляд об'єкта в м. Київ, вул. Липська
Наочна демонстрація роботи вентиляції за допомогою диму, худ. галерея на вул. Прорізній
Наочна демонстрація роботи вентиляції за допомогою диму, худ. галерея на вул. Прорізній
Система вентиляції та канальне кондиціювання в квартирі 240м2, ЖК
Система вентиляції та канальне кондиціювання в квартирі 240м2, ЖК "Новопечерські Липки"
Опалення, вентиляція, кондиціювання - огляд систем у двоповерховому будинку, с. Ходосівка
Опалення, вентиляція, кондиціювання - огляд систем у двоповерховому будинку, с. Ходосівка
Парозволоження, вентиляція та кондиціювання в квартирі - огляд об'єкту в ЖК Новопечерські липки
Парозволоження, вентиляція та кондиціювання в квартирі - огляд об'єкту в ЖК Новопечерські липки
Реалізація систем кондиціювання та вентиляції в приватному будинку 240 м², КМ Riviera Village
Реалізація систем кондиціювання та вентиляції в приватному будинку 240 м², КМ Riviera Village
СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ У ДВОРІВНЕВІЙ КВАРТИРІ, ЖК ГОЛОСІЇВСЬКИЙ ДВОРИК
СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ У ДВОРІВНЕВІЙ КВАРТИРІ, ЖК ГОЛОСІЇВСЬКИЙ ДВОРИК
Водопідготовка: для дому та квартири
Водопідготовка: для дому та квартири
Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку

Поширені питання

У якому випадку слід звернутись за інженерним консалтингом?

Коли у людини з’являється перший сумнів. Наша особиста думка, що якщо клієнт поставив собі питання чи потребує об’єкт консалтингу — це означає, що уже щось пішло не так.

Як уникнути інженерного консалтингу?

Клієнт, який доходить до консалтингу, вже йде за принципом «платити більше». Для того, щоб уникнути консалтингу, перед початком проєкту клієнтові краще звернутися в декілька компаній для консультації. При виборі компанії важливо звертати увагу на досвід і якість виконаних раніше нею робіт, а не тільки на те, де вартість послуг нижча за інших. Найчастіше бюджетний варіант, в майбутньому, змусить клієнта заплатити у два рази більше.

Чим якісніше і деталізованіше буде проведена консультація на початковому етапі клієнтові, тим менша ймовірність в тому, що надалі будуть допущені помилки. Надалі, клієнтові доведеться за окрему платню додатково наймати іншого фахівця і зупиняти процес будівництва. У гіршому випадку клієнт отримає готові системи, які не працюють якісно, і ставити собі питання: «навіщо мені потрібна вентиляція, якщо вона шумить?» чи «навіщо мені потрібна теплова помпа, якщо вона працює як електрокотел?» і т.д..

Скільки часу тривають роботи з інженерного консалтингу?

На це питання спеціалісти можуть відповісти після оцінювання об’єкту, інженерного рішення і т.д.. Все індивідуально. Години на виконання робіт будуть залежати від розміру об’єкта та систем, які залучені.

Яка вартість інженерного консалтингу в Україні?

Визначити яка буде вартість неможливо без урахування кількості витрачених годин, розмірів об’єкта та систем, які залучені. Таким чином ціна може бути визначена після консультації.

ОТРИМАЙТЕ ТОЧНИЙ РОЗРАХУНОК

Відправте запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку від спеціаліста Альтер Ейр по вашому об'єкту.

Інженерный консалтинг від Альтер Ейр
Відгуки і питання
Відгуки відсутні