Консультація в області проєктування кліматсистем

Консультація в області проєктування кліматичних систем від Альтер Ейр
ОБГОВОРЕННЯ ВСІХ ВИМОГ І ПОБАЖАНЬ
Modernizatsiya sistem
ЗАПОБІГАННЯ ПОМИЛОК І ДОДАТКОВИХ ВИТРАТ
ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОЇ ДЕТАЛІ ПРОЄКТУ
СКЛАДАННЯ КОМЕРЦІЙНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Консультація фахівця - запорука якісного результату

Напевно, немає потреби говорити про те, що в кожному, навіть найнезначному ділі, краще довіряти людям, які знають, що вони роблять. Не кажучи вже про такі масштабні і складні речі як вентиляція, кондиціонування або опалення приміщення. Якщо ви цінуєте свій час і гроші та хочете отримати якісний, а не одноразовий результат, і, зрештою, якщо вас не влаштовують голослівні обіцянки, безвідповідальність і халатність, кращим рішенням буде звернутися до справжніх професіоналів своєї справи.

Компанія «Альтер Ейр» спеціалізується на проєктно-монтажній діяльності у сфері вентиляціїкондиціонуванняопаленняальтернативної енергетики квартир, будинків, котеджів, офісів, магазинів, торговельних центрів, кафе, ресторанів, складських і промислових приміщень. Кращою гарантією якості нашого є величезна кількість обслужених і успішно функціонуючих об'єктів. За майже 10 років на ринку, ми розробили незліченну кількість проектів будь-якої складності, і готові із задоволенням поділитися з вами своїм досвідом.

Як відбувається консультація?

Переваги консультації наживо

Саме тому ми звертаємо вашу увагу на послугу «Консультація фахівця». Все просто. Ми не пропонуємо вам нічого революційно нового і не вимагаємо нічого взамін. Компетентний і високопрофесійний фахівець з багаторічним стажем роботи саме в цій галузі, відповість на ваші питання, зорієнтує і допоможе знайти оптимальний варіант вирішення проблеми.

Консультація може відбуватися як в телефонному режимі, так і у вигляді діалогу в нашому офісі.

Варіант "живого" спілкування виглядає все ж таки краще, оскільки:

По-перше, ви зможете ознайомитися з нашими проектами, отримавши тим самим реальні приклади готових інженерних рішень.

По-друге, побачите зразки кліматичної техніки від провідних світових брендів, дізнаєтесь про їхню якість і, навіть, зможете їх протестувати на нашому спеціальному стенді.

По-третє, спілкування в офісі продуктивніше і результативіше.

Як відбувається спілкування?

В рамках надання консультації наше спілкування будується наступним чином:

 1. Ми з'ясовуємо, яким ви бачите свій проект. Ви надаєте загальну інформацію про приміщення, висловлюєте свої побажання.
 2. Спеціаліст пояснює, що для цього потрібно зробити. Детально, дохідливо і по пунктах він змальовує основні кроки, які слід зробити.
 3. Ви отримаєте чітке уявлення, що необхідно для реалізації цього про і вашої ідеї (складність робіт, приблизна вартість обладнання, строки).​

Якщо після отримання консультації ви приймете рішення співпрацювати з компанією Альтер Ейр, в найкоротші терміни наші фахівці підготують комерційну пропозицію з кількома варіантами реалізації, починаючи з бюджетного (недороге, але якісне обладнання) і закінчуючи преміум варіантом (елітне дизайнерське обладнання від провідних брендів).

Ставтеся дбайливо до свого часу і до своїх грошей – звертайтеся до професіоналів.

Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам
Отримайте точний розрахунок

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
за вашим проєктом

Етапи реалізації проєкту

Ми вибудували процес, який гарантує результат
 • Консультація
 • Комерційна пропозиція
 • Проєктування
 • Монтаж
 • Сервіс
01
Консультація

Консультація

Звертаючись за консультацією до фахівців Альтер Ейр, ви отримуєте системний та професійний підхід до поставлених завдань. На першій зустрічі у нашому шоурумі відбувається обговорення майбутньої співпраці. За 1 – 1,5 години наші фахівці вислухають ваші вимоги та побажання, проведуть оцінку рентабельності проєкту, розглянуть особливості об'єкту та запропонують перші варіанти рішень. У шоурумі встановлене різне обладнання, роботу якого можна оцінити.

02
Комерційна пропозиція

Комерційна пропозиція

Фахівці Альтер Ейр складуть техніко-економічний розрахунок, що базується на існуючих завданнях. Так ви зможете ознайомитися із загальним кошторисом, що ґрунтується на вартості обладнання та обв'язки, оцінити приблизний бюджет. Фінальна вартість всіх робіт із встановлення кліматичної системи може відрізнятися не більше ніж на 15% - як в меньшу, так і у більшу сторону.

03
Проєктування

Проєктування

Після узгодження кошторису та обговорення загальних ідей щодо реалізації кліматичних систем необхідно приступати до проєктування. На цьому етапі ви вносите передоплату 10% від загальної суми, яка покриє робочий час інженерів. Проєкт надається у вигляді креслень та документації. Потім вносяться правки, і проєкт підписується обома сторонами. Ви отримаєте повний пакет документів.

04
Монтаж систем

Монтаж систем

Фахівці з монтажу компанії Альтер Ейр привезуть все придбане обладнання на об'єкт і почнуть його встановлювати. Великий досвід дозволить співробітникам інтегрувати нову техніку в існуючі системи, якщо це необхідно. Після монтажу обов'язково проводиться тестування та пусконалагоджувальні роботи. Фінальний запуск системи контролює головний інженер, а ви переконаєтесь у коректній роботі обладнання.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Компанія Альтер Ейр здійснює сервісне обслуговування систем протягом усієї експлуатації. До наших фахівців можна звернутись із проханням модифікувати або оптимізувати систему. Також ми можемо допомогти із заміною фільтрів, очищенням обладнання та іншими сервісними процедурами. З питань експлуатації ви зможете отримати консультацію, не виходячи з дому – за телефоном.

Наші проєкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Консультацію проводить:

Соловей Денис Вікторович

 1. Засновник і заступник директора компанії Альтер Ейр.
 2. Спеціаліст стажем роботи понад 15-ти років.
 3. 2 вищих освіти за спеціальністю "Радіофізика" й "Економіка", фахівець з "Паспортизації і стандартизації".
 4. Починав кар'єру у 18-річному віці, як наймолодший проєкт-менеджер компанії «Станед».
 5. Великий досвід роботи в галузі будівництва.
 6. На його рахунку понад 1000 успішних проєктів різної складності.
 7. Співпраця з провідними компаніями-виробниками кліматичної техніки.
 8. Бездоганна ділова репутація.

Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів
Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку
Замовте консультацію за проєктом

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї