Вентиляція
для кальянної

Система вентиляції для кальянної від Альтер Ейр
Видалення
диму і запаху
Активна подача свіжого повітря
Sbalansirovannyy vozdukhoobmen
Збалансований повітрообмін
Інтеграція
в інтер'єр

Вентиляція в кальянній - обов'язкова!

Якщо ви всерйоз вирішили зайнятися ресторанним бізнесом і плануєте відкриття кальянної, то ви повинні врахувати багато важливих моментів для дотримання всіх вимог до таких приміщень. Перше, що ви повинні знати - при проєктуванні кальянних кімнат дуже важливо передбачити якісну систему вентиляції.

Система вентиляції для кальянної - це не просто одна зі складових комфорту людини, а дійсно необхідність. Кальянний і тютюновий дим, який поширюється по всьому приміщенню, несе небезпеку для здоров'я людей. В силу того, що при проектуванні вентиляції в подібних приміщеннях потрібно врахувати багато деталей, краще всього довірити це кваліфікованим фахівцям.

З цього підсумок, що вентиляція кальянної - це необхідність, як з точки зору особистого комфорту, так і з юридичного боку, так як повинно бути обладнане місце для куріння згідно Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення"

Що потрібно враховувати?

Від грамотної реалізації витяжної системи залежить кількість постійних відвідувачів і сам рейтинг закладу. Слід зазначити, що може спричинити проблеми з організації вентиляції для кальянної слід передбачати приміщення для куріння кімнати ще на етапі розробки проєкту або під час його перепланування. Тільки в такому випадку можна досягти якісної системи вентиляції. 

У проєктуванні системи вентиляції для кальянної потрібно врахувати ряд моментів

Крок 1. Кратність повітрообміну
Крок 1. Кратність повітрообміну

Для правильного підбору системи і типорозміру обладнання необхідний правильний прорахунок кількості повітря для кальянної кімнати.

Крок 2. Концепція системи.
Крок 2. Концепція системи.

Для подальшого проєктування і підбору обладнання потрібна концепція - розуміння, як далі буде організовуватися система

Крок 3. Варіанти обладнання
Крок 3. Варіанти обладнання

Устаткування - основа системи, невірно підібрана техніка призведе або до неефективності системи, або до зайвих фінансових витрат

Отримайте розрахунок від інженера

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
проєкту для вашого будинку

Етапи реалізації вентиляції

  • Консультація
  • Передпроєктна документація
  • Проєктування
  • Монтаж
  • Сервіс
01
Консультація

Консультація

Перш ніж запропонувати концепцію з вентиляції, нашим фахівцям необхідно розуміти потреби та можливості клієнта, а також отримати всі вихідні дані за об'єктом. Шоу-рум Альтер Ейр спеціально створений для того, щоб можна було ознайомитися з роботою обладнання та взяти участь у його налагодженні. Це дає наочне уявлення про те, як саме система працюватиме, які функції виконуватиме та яку зручність надасть. Протягом зустрічі фахівці нададуть професійну консультацію та дадуть відповіді на супутні питання – замовник зможе визначити для себе вектор руху для реалізації майбутнього проєкту.

02
Передпроєктна документація

Передпроєктна документація

На даному етапі клієнт отримує ряд документів з системи вентиляції: розрахунки за кількістю повітря (основа для розуміння типорозміру обладнання) й фіналізовану комерційну пропозицію в 3-х варіантах з різною ціновою політикою: бюджетний, середній та преміум (обладнання + обв'язування повітроводами). Фінальна вартість системи вентиляції після складання проєкту може змінитися в рамках 15% у більшу або меншу сторону, але глобально - точно не зміниться. На даному етапі клієнт вже має чітке розуміння щодо загального бюджету, концепції та необхідного вентиляційного обладнання.

03
Проєктування

Проєктування

Після вибору варіанту за бюджетом настає час проєктування системи вентиляції. Для старту робіт клієнт вносить 10% передоплати від загальної суми. Фахівці починають проєктування, в процесі комунікуючи з клієнтом і суміжними спеціалістами (дизайнерами, архітекторами, виконробами тощо). Вносяться правки і проєкт затверджується клієнтом при зустрічі. Інженери видають повний пакет документів з вентиляції, за яким можна реалізувати систему навіть в іншій компанії. Наші фахівці пояснять призначення кожного повітровода, дроселя або клапана, для чіткого розуміння функціональності й ефективності системи.

04
Монтаж вентиляції

Монтаж вентиляції

За нашими фахівцями - доставка і монтаж систем. Велика перевага - ми здійснюємо монтаж винятково власними бригадами. Вони проходять навчання і сертифікацію за кожним видом вентиляційного обладнання, тому можуть гарантувати якість і відмінний результат. Обов'язковий проміжний етап - пусконалагоджувальні роботи. Фахівці проводять налаштування і тестування системи, щоб переконається у правильності реалізації, а також її ефективності. Фінальний запуск вентиляційної системи проводиться у присутності клієнта і головного інженера, аби переконатись у коректній роботі всіх складових.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Гарантійне та післягарантійне обслуговування вентсистеми - за нами. Інноваційне вентиляційне обладнання, яке ми встановлюємо, часто навіть не вимагає нашої присутності - аналіз, налаштування і сервіс ми можемо провести онлайн. У випадку поломки або виникнення несправностей - наш сервісний інженер запропонує найкращий пакет послуг і вишле бригаду в зручний для клієнта день. Ми також зможемо проаналізувати систему і запропонувати варіанти її оптимізації - теж дистанційно. Запчастини для ремонту або витратні матеріали (наприклад, змінні фільтри для вентиляційної установки) - також можете замовити у нас.

Вентиляція - це необхідність

Проєктування вентиляції – обов'язковий етап, яким не можна нехтувати. Чи то комерційне приміщення, чи житлове, правильна вентиляція там необхідна. Компанія Альтер Ейр реалізує якісні проєкти інженерних систем під ключ починаючи з розробки передпроєктної документації до фінальних пусконалагоджувальних робіт.

ЧОМУ ВЕНТИЛЯЦІЯ ЦЕ НЕОБХІДНІСТЬ І ЇЇ ПОТРІБНО ПРОЄКТУВАТИ ДО ПОЧАТКУ РЕМОНТНИХ РОБІТ?
Kachestvennyy rezultat
Ефективність вентиляції

Якісна система під ваші параметри закладу

Vnedreniye v dizayn interyera
Естетика вентиляції

Ми подбаємо про інтеграцію системи в інтер'єр

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
Робота із “суміжниками”

Координація з іншими фахівцями на об'єкті

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
Комплексні проєкти

Реалізуємо проєкти на декілька систем

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
Точний кошторис

Жодних зайвих витрат

Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам

Наші проєкти

Ніщо краще не розповість про наш професіоналізм, ніж реалізовані об'єкти

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

  • Переговорна
  • Шоурум
  • Open-space