Вентиляція
для кальянної

Система вентиляції для кальянної від Альтер Ейр
Видалення
диму і запаху
Активна подача свіжого повітря
Sbalansirovannyy vozdukhoobmen
Збалансований повітрообмін
Інтеграція
в інтер'єр

Вентиляція в кальянній - обов'язкова!

Якщо ви всерйоз вирішили зайнятися ресторанним бізнесом і плануєте відкриття кальянної, то ви повинні врахувати багато важливих моментів для дотримання всіх вимог до таких приміщень. Перше, що ви повинні знати - при проєктуванні кальянних кімнат дуже важливо передбачити якісну систему вентиляції.

Система вентиляції для кальянної - це не просто одна зі складових комфорту людини, а дійсно необхідність. Кальянний і тютюновий дим, який поширюється по всьому приміщенню, несе небезпеку для здоров'я людей. В силу того, що при проектуванні вентиляції в подібних приміщеннях потрібно врахувати багато деталей, краще всього довірити це кваліфікованим фахівцям.

З цього підсумок, що вентиляція кальянної - це необхідність, як з точки зору особистого комфорту, так і з юридичного боку, так як повинно бути обладнане місце для куріння згідно Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення"

Що потрібно враховувати?

Від грамотної реалізації витяжної системи залежить кількість постійних відвідувачів і сам рейтинг закладу. Слід зазначити, що може спричинити проблеми з організації вентиляції для кальянної слід передбачати приміщення для куріння кімнати ще на етапі розробки проєкту або під час його перепланування. Тільки в такому випадку можна досягти якісної системи вентиляції. 

У проєктуванні системи вентиляції для кальянної потрібно врахувати ряд моментів

Крок 1. Кратність повітрообміну
Крок 1. Кратність повітрообміну

Для правильного підбору системи і типорозміру обладнання необхідний правильний прорахунок кількості повітря для кальянної кімнати.

Крок 2. Концепція системи.
Крок 2. Концепція системи.

Для подальшого проєктування і підбору обладнання потрібна концепція - розуміння, як далі буде організовуватися система

Крок 3. Варіанти обладнання
Крок 3. Варіанти обладнання

Устаткування - основа системи, невірно підібрана техніка призведе або до неефективності системи, або до зайвих фінансових витрат

Отримайте розрахунок від інженера

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
проєкту для вашого будинку

Етапи реалізації вентиляції

 • Консультація
 • Передпроєктна документація
 • Проєктування
 • Монтаж
 • Сервіс
01
Консультація

Консультація

Перш ніж запропонувати концепцію з вентиляції, нашим фахівцям необхідно розуміти потреби та можливості клієнта, а також отримати всі вихідні дані за об'єктом. Шоу-рум Альтер Ейр спеціально створений для того, щоб можна було ознайомитися з роботою обладнання та взяти участь у його налагодженні. Це дає наочне уявлення про те, як саме система працюватиме, які функції виконуватиме та яку зручність надасть. Протягом зустрічі фахівці нададуть професійну консультацію та дадуть відповіді на супутні питання – замовник зможе визначити для себе вектор руху для реалізації майбутнього проєкту.

02
Передпроєктна документація

Передпроєктна документація

На даному етапі клієнт отримує ряд документів з системи вентиляції: розрахунки за кількістю повітря (основа для розуміння типорозміру обладнання) й фіналізовану комерційну пропозицію в 3-х варіантах з різною ціновою політикою: бюджетний, середній та преміум (обладнання + обв'язування повітроводами). Фінальна вартість системи вентиляції після складання проєкту може змінитися в рамках 15% у більшу або меншу сторону, але глобально - точно не зміниться. На даному етапі клієнт вже має чітке розуміння щодо загального бюджету, концепції та необхідного вентиляційного обладнання.

03
Проєктування

Проєктування

Після вибору варіанту за бюджетом настає час проєктування системи вентиляції. Для старту робіт клієнт вносить 10% передоплати від загальної суми. Фахівці починають проєктування, в процесі комунікуючи з клієнтом і суміжними спеціалістами (дизайнерами, архітекторами, виконробами тощо). Вносяться правки і проєкт затверджується клієнтом при зустрічі. Інженери видають повний пакет документів з вентиляції, за яким можна реалізувати систему навіть в іншій компанії. Наші фахівці пояснять призначення кожного повітровода, дроселя або клапана, для чіткого розуміння функціональності й ефективності системи.

04
Монтаж вентиляції

Монтаж вентиляції

За нашими фахівцями - доставка і монтаж систем. Велика перевага - ми здійснюємо монтаж винятково власними бригадами. Вони проходять навчання і сертифікацію за кожним видом вентиляційного обладнання, тому можуть гарантувати якість і відмінний результат. Обов'язковий проміжний етап - пусконалагоджувальні роботи. Фахівці проводять налаштування і тестування системи, щоб переконається у правильності реалізації, а також її ефективності. Фінальний запуск вентиляційної системи проводиться у присутності клієнта і головного інженера, аби переконатись у коректній роботі всіх складових.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Гарантійне та післягарантійне обслуговування вентсистеми - за нами. Інноваційне вентиляційне обладнання, яке ми встановлюємо, часто навіть не вимагає нашої присутності - аналіз, налаштування і сервіс ми можемо провести онлайн. У випадку поломки або виникнення несправностей - наш сервісний інженер запропонує найкращий пакет послуг і вишле бригаду в зручний для клієнта день. Ми також зможемо проаналізувати систему і запропонувати варіанти її оптимізації - теж дистанційно. Запчастини для ремонту або витратні матеріали (наприклад, змінні фільтри для вентиляційної установки) - також можете замовити у нас.

Вентиляція - це необхідність

Проєктування вентиляції – обов'язковий етап, яким не можна нехтувати. Чи то комерційне приміщення, чи житлове, правильна вентиляція там необхідна. Компанія Альтер Ейр реалізує якісні проєкти інженерних систем під ключ починаючи з розробки передпроєктної документації до фінальних пусконалагоджувальних робіт.

ЧОМУ ВЕНТИЛЯЦІЯ ЦЕ НЕОБХІДНІСТЬ І ЇЇ ПОТРІБНО ПРОЄКТУВАТИ ДО ПОЧАТКУ РЕМОНТНИХ РОБІТ?
Kachestvennyy rezultat
Ефективність вентиляції

Якісна система під ваші параметри закладу

Vnedreniye v dizayn interyera
Естетика вентиляції

Ми подбаємо про інтеграцію системи в інтер'єр

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
Робота із “суміжниками”

Координація з іншими фахівцями на об'єкті

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
Комплексні проєкти

Реалізуємо проєкти на декілька систем

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
Точний кошторис

Жодних зайвих витрат

Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам

Наші проєкти

Ніщо краще не розповість про наш професіоналізм, ніж реалізовані об'єкти

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Бренди, з якими ми працюємо

Jablotron - чеська компанія, основним завданням якої є виробництво інтелектуального кліматичного обладнання. Це інноваційні припливно-витяжні вентиляційні установки, модуль Cool Breeze і ряд комплектуючих до них. Продукція Jablotron працює максимально автономно, інтегрується в систему "Розумний будинок" і управляється за допомогою додатку. Наша компанія - єдиний в Україні офіційний дистриб'ютор бренду.

Meltem - німецька компанія, яка вже більше 40 років займається розробкою і виробництвом систем побутової вентиляції. Це високотехнологічні, компактні припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла, а також індивідуальні витяжні системи для ванних кімнат і санвузлів. Продукція відрізняється економним споживанням енергії та високою ефективністю, що пояснюється зосередженістю компанії на нових розробках та їх впровадженням в кожен продукт. Ми використовуємо обладнання Meltem в своїх проєктах і ви можете знайти його в нашому інтернет-магазині.

Elicent - торгова марка відділу побутової вентиляції італійського підрозділу Maico. Продукція Elicent - це завжди витончений привабливий дизайн, функціональність і чудове технічне виконання. Ми пропонуємо широкий асортимент вентиляторів цього бренду - витяжних, стельових, зовнішніх - для будь-якого типу повітропроводів, різної потужності і під будь-які потреби.

Литовська компанія Salda має 30-ти річний досвід роботи на кліматичному ринку. Вибір вентиляційного обладнання бренду досить широкий: від промислових вентиляційних установок до побутових вентиляторів всіх типів. У нашому інтернет-магазині ви також знайдете дахові вентилятори, припливні вентустановки і комплектуючі для систем вентиляції Salda.

MAICO - всесвітньо відомий німецький бренд, який виробляє вентиляційне обладнання. Його продукція відрізняється інноваційністю, високою технологічністю і абсолютною якістю кожної деталі. Має нагороди за відмінний дизайн. Компанія пропонує широкий асортимент вентиляторів, вентиляційних установок та інших рішень в області вентиляції для квартир, будинків і промислових об'єктів.

Японський бренд Daikin - визнаний лідер ринку кліматичної техніки. Компанія не тільки виробляє виключно якісні системи вентиляції, кондиціонування та опалення, а й займається розробкою інноваційних рішень, які регулярно впроваджує в своє виробництво. Альтер Ейр є офіційним представником Daikin в Україні, пропонуючи широкий асортимент кліматичних систем, професійний монтаж і якісний сервіс.

Заключення

Правильна організація системи витяжки для кальянної обов'язково повинна виконуватися кваліфікованими фахівцями. Проєктування вентиляції в кальянній дозволить вам побачити результат проекту ще до кінцевого результату. Це дає вам можливість внести корективи в проект вентиляції ще до того моменту, коли вже не можна буде нічого змінити. 

Установка витяжки в кальянній також вимагає професійного підходу, адже тільки кваліфіковані фахівці з монтажу зможуть реалізувати всі ті ідеї, які заложіли інженери в проект вентиляції. Фахівці компанії Альтер Ейр знають як обладнати місце для куріння таким чином, щоб відвідувачі не відчували ніякого дискомфорту через отсутсвия витяжки диму. Купити витяжку для кальянної – значить забезпечити ідеальну кліматичну середу для відвідувачів і працівників закладу.

Віртуальний тур
реалізованими об'єктами

Пропонуємо вам відвідати онлайн один з наших об'єктів і оцінити високу
якість нашого дизайнерського рішення і монтажу.

Залишились питання?

Швидка консультація від спеціаліста

Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів
Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку

Часто задавані питання

Склад тютюнового та кальянного диму

Тютюновий дим поєднує в собі різні хімічні компоненти та доцільності розглядати кожен з них немає, тому ми звернемо увагу лише на ті, які є головними шкідниками для здоров'я людини. До таких речовин відносяться нікотин та канцерогенні смоли.

Залежно від якості тютюну, питомий вміст шкідливих елементів може сильно варіюватися. У будь-якому випадку, в результаті згоряння тютюну утворюється шкідливий дим, який має маркер - тріетілпірідін (3-ЕР). Саме по концентрації цього маркера можна визначити клас приміщення, що вимагає вентиляції.

Що потрібно для відкриття кальянної?

​Для того, щоб відкрити подібний заклад і для його повноцінного функціонування тривалий час, важливе значення має повітрообмін. Від грамотної реалізації витяжної системи залежить кількість постійних відвідувачів і сам рейтинг закладу. Слід зазначити, що може спричинити проблеми з організації вентиляції для кальянної слід передбачати приміщення для куріння кімнати ще на етапі розробки проекту або під час його перепланування. Тільки в такому випадку можна досягти якісної системи вентиляції.

Скільки коштує витяжка для кальянної?

Однозначної відповіді на це питання немає, адже вартість витяжки для кальянної залежить від того, яке обладнання ви виберете. Найкраще довіряти перевіреним брендам, щоб потім не довелося платити за переробку такої системи. Дізнатися витяжки для кальянної ціна можна, зв'язавшись з нашими менеджерами 0-800-33-08-28

Залишились питання?

Напишіть нам і менеджери зв'яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Відгуки і питання
Відгуки відсутні