Інженерні системи в дворівневій квартирі (вул. Метрологічна)

Інженерні системи в дворівневій квартирі (вул. Метрологічна)

Специфіка об'єкта:

Адреса:

вул. Метрологічна

Об'єкт:

Дворівнева квартира 160 м2

Рік реалізації:

2019 рік

Поставлені завдання:

 • Реалізація централізованої системи вентиляції для якісного повітрообміну.
 • Організація подачі холодного повітря в житлові кімнати в теплу пору року.
 • Проєктування та монтаж системи опалення за допомогою теплового насосу в комбінації з теплою підлогою та теплими стінами.
 • Забезпечення очистки води та виводу стічних вод – організація каналізації.

Строки виконання:

Проєктування:

3 тижні

Підготовка комплектування для монтажу:

4 тижні

Монтаж:

1 тиждень

Результат роботи

Вентиляція та парозволоження

Вентиляція в дворівневій квартирі була реалізована припливно-витяжною установкою з рекуперацією тепла Maico WS 320 KB. Розмістили обладнання на балконі. Від нього розвели по кімнатах систему повітропроводів. Крім якісного повітрообміну установка здійснюватиме рекуперацію – передачу тепла від повітря, що видаляється тому, яке постачається. Така функція заощаджує енергію на обігрів приміщення взимку. Подаватися свіже повітря буде в спальню, дитячі кімнати, кабінет та вітальню над житловою зоною. Витяжні повітропроводи проклали до «брудних» зон – санвузлів та кухні. Для вентиляції була передбачена безпорожна система перетікання повітряного потоку.

Повітряні канали для подачі та видалення повітря вкрили каучуком. Цей матеріал виступає тепло- та шумоізоляцією системи, а також попереджає утворення конденсату на поверхні повітропроводів. Він забезпечує безшумність роботи пристрою та подовжує строк експлуатації системи.

В холодний час повітря в квартирі висушується. Для попередження даного ефекту в систему вентиляції був інтегрований парозволожувач Condair. Він забезпечує насищення вологою повітря та нормалізує показник до оптимального значення в 40-60%. В систему парозволоження входять датчики, які регулюють кількість вологи, яка має утворюватися та подаватися в систему.

Система кондиціонування

Для кондиціонування приміщення були обрані фанкойли FWT-СТ компанії Daikin. Фанкойли – обладнання для охолодження приміщення, яке в якості теплоносія використовує не фреон,а  воду. Вони більш екологічні та безпечні в обслуговуванні. Їх легко підключити для роботи від опалювального обладнання, в даному випадку – від теплового насоса.

Фанкойли в приміщеннях розташували над дверима, щоб попередити потрапляння холодного потоку на людину, її зону відпочинку чи роботи.

Внутріщні блоки встановили в 5 приміщень: спальню, дві дитячі кімнати, кабінет, вітальню. Daikin FWT-СТ працюють в широкому діапазоні температур, мають три швидкості та володіють низьким рівнем шуму. Завдяки цим характеристикам, вони ідеально підходять для створення сприятливих умов в житлових кімнатах.

Система опалення

На балконі була організована котельна. В ній встановили тепловий насос ViessmannVitocal 100W 8кВт, який буде нагрівати воду для акумулюючого бака DraziceNAD 100 v1 та подавати теплоносій на теплу підлогу і теплі стіни. В літній час тепловий насос буде працювати на холод та подавати його через настінні фанкойли Дайкин. Для розведення та подачі тепла на підлогу та стіни були передбачені гребінки. На першому та другому поверхах використали обладнання та насосний вузол фірми Uponor. Над гребінкою на першому поверсі змонтували бойлер Drazice OKHE 160 для підготовки та подачі гарячої води в систему водопостачання (ГВП). Бойлер оснащений теплообмінником, на який тепло подається від насоса Viessmann.

Основне джерело тепла в кімнатах – тепла підлога. Його максимальна температура становить 35 градусів. Теплі стіни включаться на обігрів в тому випадку, коли на вулиці температура опуститься нижче -10 градусів. Найбільша температура для стін – 45 градусів. Таким чином, вони забезпечать швидкий нагрів приміщення. Розміщені теплі стіни в трьох кімнатах на другому поверсі.

Водоочищення і каналізація

На першому поверсі в санвузлі розмістили систему водоочищення. Вона складається з поліпропіленового фільтра ВВ20 та фільтра кабінетного типу EcosoftFK 1235. Фільтр ВВ20 призначений для очищення води від механічних часточок, для продовження строку експлуатації основного фільтру та захисту сантехніки та труб від пошкоджень.

 Ecosoft FK 1235 очищає воду від: заліза, органіки, амонію, марганцю.

А також знижує вміст солей жорсткості.

​Каналізація в квартирі була організована на базі безшумного обладнання Ostendorf. Труби вкриті звукоізоляційним матеріалом та стійкі до високих температур, тому можуть утилізувати використану гарячу воду без пошкодження системи. Відрізняються вони також тривалим строком експлуатації​

Наші проєкти

Вентиляція і кондиціонування в квартирі на базі Maico WS 320 KB та настінних фанкойлів Daikin
Вентиляція і кондиціонування в квартирі на базі Maico WS 320 KB та настінних фанкойлів Daikin
Реалізація систем вентиляції та кондиціонування у дворівневій квартирі по вулиці Метрологічна
Реалізація систем вентиляції та кондиціонування у дворівневій квартирі по вулиці Метрологічна
Опалення та водопостачання для приватного будинку (с. Зелений Бор)
Опалення та водопостачання для приватного будинку (с. Зелений Бор)
Використане обладнання

​Вентиляція і парозволоження


 1. Припливно-витяжна установка Maico WS 320 KB (1 шт.);
 2. Система повітропроводів з теплоізоляцією.
 3. Парозволожувач Condair (1 шт.).


Кондиціювання


Фанкойлы серии Daikin FWT-СТ:​


 1. Daikin FWT04CT (4 шт.);
 2. Daikin FWT06CT (1 шт.)


Опалення


 1. Тепловий насос «повітря-вода» Viessmann Vitocal 100W 8кВт;
 2. Акумулюючий бак Drazice NAD 100 v1;
 3. Бойлер Drazice OKHE 160;
 4. Гребінки та насосні вузли фірми Uponor.


Водоочищення та каналізація


 1. Фільтр ВВ20;
 2. Фільтр кабінетного типу Ecosoft FK 1235;
 3. Каналізація безшумна Ostendorf.
Залишити заявку на замовлення проєкту

Надішліть запит і ми зв'яжемось з вами для точного розрахунку
проєкту по вашому будинку

Відгуки і питання
Відгуки відсутні