Офіс 425 м2, Київ, Новопечерські Липки

Організація вентиляції та кондиціонування в офісі 425 м2, Новопечерські Липки

Специфіка об'єкта:

Адреса:

ЖК Новопечерські Липки

Об'єкт:

Офіс 425 м2

Рік реалізації:

2019 рік

Поставлені завдання:

 • Організувати припливно-витяжну вентиляцію в офісі за допомогою установки з рекуперацією тепла Salda RIS 2500 PE 4.5 EKO 3.0. і витяжних канальних вентиляторів SYSTEMAIR K 100 M.
 • Реалізувати кондиціонування окремих зон за допомогою касетних і настінних блоків Sakata.

Строки виконання:

Проєктування:

3 тижні

Підготовка комплектування для монтажу:

4 тижні

Монтаж:

1 тиждень

Результат роботи

Система вентиляції

Перед інженерами було поставлене завдання спроєктувати примусову припливно-витяжну вентиляцію в офісі. Спираючись на норми, був розроблений проєкт і підібрано обладнання для централізованої системи вентиляції 16 зон і витяжної вентиляції 5 санвузлів.

За допомогою горизонтальної припливно-витяжної установки Salda RIS 2500 PE 4.5 EKO 3.0 буде здійснюватись подача повітря в кабінети, конференц-зали, кінозал, на пост охорони і ресепшен. Забір повітря буде організований з кухонь, вбиральні, технічного та складського приміщення. Установку розмістять за підвісною стелею кухні. Від неї по приміщеннях розведуть систему повітропроводів. Канали ізолюють, щоб зменшити тепловтрати та запобігти утворення конденсату на трубах. Повітроводи, які будуть проходить від вулиці до установки, вкриють спіненим каучуком товщею 20 мм, інші повітряні канали - за допомогою спіненого поліетилену 8 мм. Розподіл повітря і забір повітря по проєкту буде здійснюватись квадратними стельовими дифузорами.

Припливно-витяжна вентиляція створює комфортний та якісний повітрообмін у будь-якому приміщенні. Горизонтальна установка не вимагає багато місця, її не видно, адже вона зашивається за стелею. Модель Salda RIS 2500 PE 4.5 EKO 3.0 має протиточний рекуператор. Даний теплообмінник передає тепло від повітря, яке видаляється, тому, що подається. Установка оснащена надійним і енергоефективним ЕС-двигуном, датчиками температури і вологості. Фільтр для тонкої очистки установки якісно очищає повітря від пилу і дрібних частинок. Корпус пристрою виготовлений з оцинкованої сталі і мінеральної вати в якості ізоляції. Максимальна витрата повітря даної моделі становить 2750 м3 / год.

Для видалення повітря з санвузлів були передбачені канальні вентилятори SYSTEMAIR K 100 M. Це пристрої шведського бренду, які встановлюються в повітроводи круглого перерізу. Для зручності монтажу модель оснащена кронштейном з гвинтами. Вентилятор характеризується безшумною роботою і видаляє до 180 м3/год відпрацьованого повітря. Він відрізняється герметичністю і має високий ступінь захисту від пилу і води - IP44.

Система кондиціонування

Кондиціонування офісу передбачається мультизональними системами компанії Sakataі спліт-системами японського бренду Daikin. Зовнішні блоки будуть розміщуватись на бічній капітальній стіні на рамі або кронштейнах. В якості холодоагенту у системі циркулюватиме фреон R410A. Внутрішні блоки будуть різної конфігурації: касетні і настінні. Також буде організоване кондиціонування серверної.

Перша мультизональна спліт-система складається з 1 зовнішнього блоку Sakata SMSC-335Y і 7 внутрішніх. Серед них: 5 касетних Sakata SCC-43MS-V, 1 касетний Sakata SCC-28MS-V та 1 настінний SWA-36MS-V.

У другу мультизональну спліт-систему входить: 1 зовнішній блок Sakata SMSC-335Y, 2 касетних блока Sakata SCC-50MS-V, 2 касетних блока Sakata SCC-43MS-V, 1 касетний Sakata SCC-36MS-V, 1 касетний Sakata SC-71MS-V та 2 настінних Sakata SWA-22MS-V.

Настінні кондиціонери Sakata SWA-MS-V характеризуються низьким рівнем шуму та компактними розмірами. Вони мають класичний дизайн, що дозволяє їм вписатися у будь-який інтер'єр приміщення, в тому числі і офісний.

За проєктом передбачалось встановлення двох спліт-систем Daikin:

Зовнішній блок Daikin RYN 50 L і внутрішній настінний Daikin FTYN 50 L;​

​Зовнішній блок Daikin RXS50L і внутрішній настінний Daikin FTXS 50 К.​

Спліт-система Daikin FTXS-K / RXS-L має двох-зонний датчик руху. За допомогою нього охолодження приміщення здійснюється більш точно та ефективно. Кондиціонер має низький рівень шуму (19 дБа). Також система оснащена режимом очікування, який економить до 80% електроенергії. Крім охолодження кондиціонер очищає повітря, який подає в кімнати. Всі моделі японського бренду продумані до дрібниць. Інноваційні технології, впроваджені в них, забезпечують у приміщенні комфортні умови. Тому вибір даного обладнані завжди виправданий і компанія Альтер Ейр рекомендує для установки саме їх.

Переваги обладнання

Касетний кондиціонер Sakata SC-MS-V має низку переваг:​

​Безшумна робота і ефективна 4-х стороння подача повітря.

Універсальний розмір панелей. Він становить 950 мм.

Малогабаритний і тонкий. Легко монтується та розміщується у невеликому стельовому просторі.

Вбудований дренажний насос для виведення конденсату.

Завдяки великому куту подачі повітря, можливий монтаж в просторих приміщеннях з високими стелями

Низький рівень споживання енергії. 

Простота монтажу та обслуговування. В 4 кутах лицьової панелі є заглиблення для регулювання висоти кріплення блоку, без необхідності знімати панель.

Кондиціонер Daikin FTYN50L / RYN50L використовується для обігріву і охолодження приміщення. У ньому можна налаштовувати роботу на 24 години і вибрати найбільш підходящий режим:​

​Тихий режим - знижує рівень шуму кондиціонера на 3 дБа.

Режим комфортного сну - забезпечує сприятливі умови в певному ритмі, передбаченому розробником.

Високопродуктивний режим - швидко прогріває або охолоджує приміщення.

Режим зниження вологості - зменшує показники рівня вологи у приміщенні, при цьому не знижується температура повітря.

У комплектацію спліт-системи входить теплообмінник з антикорозійним покриттям. Жалюзі з широким кутом у внутрішньому агрегаті дозволяють рівномірно розподіляти повітряний потік в кімнаті. 

Використане обладнання

Кондиціонери Sakata:


 1. зовнішній блок SMSC-335Y (2 шт.);
 2. ​касетний блок SCC-43MS-V (7 шт.);
 3. касетний блок SCC-28MS-V (1 шт.);
 4. ​настінний блок SWA-36MS-V (1 шт.);
 5. ​касетний блок SCC-50MS-V (2 шт.);
 6. ​касетний блок Sakata SCC-36MS-V (1 шт.);
 7. ​касетний блок Sakata SC-71MS-V (1 шт.);
 8. ​настінний блок Sakata SWA-22MS-V (2 шт.).​


Кондиціонери Daikin:

 1. зовнішній блок Daikin RYN 50 L (1 шт.);
 2. ​внутрішній настінний Daikin FTYN 50 L (1 шт.);
 3. ​зовнішній блок Daikin RXS50L (1 шт.);
 4. внутрішній настінний Daikin FTXS 50 К (1 шт.).

Наші проєкти

Централізована вентиляція і кондиціонування в готовому ремонті. Житомир, вул. Перемоги
Централізована вентиляція і кондиціонування в готовому ремонті. Житомир, вул. Перемоги
Здійснення загальнообмінної вентиляції та канального кондиціонування у квартирі, Новопечерські Липки
Здійснення загальнообмінної вентиляції та канального кондиціонування у квартирі, Новопечерські Липки
Огляд і розпакування вентилятора для ванної Elicent Elegance 100 Timer
Огляд і розпакування вентилятора для ванної Elicent Elegance 100 Timer
Залишити заявку на замовлення проєкту

Надішліть запит і ми зв'яжемось з вами для точного розрахунку
проєкту по вашому будинку

Відгуки і питання
Відгуки відсутні