ОВК в квартирі 100 м2 (ЖК The Garden)

Кондиціонування, вентиляція та опалення в квартирі площею 100 м2 (ЖК The Garden)

Специфіка об'єкта:

Адреса:

ЖК The Garden

Об'єкт:

Трикімнатна квартира площею 100 м2

Рік реалізації:

2019 рік

Поставлені завдання:

 • Встановлення канальної системи кондиціонування в трьох житлових кімнатах.
 • Реалізація витяжної примусової системи вентиляції в «брудних» зонах.
 • Організація системи опалення, встановлення теплорозподільчих опалювальних приладів.

Строки виконання:

Проєктування:

2 тижні

Підготовка комплектування для монтажу:

2 тижні

Монтаж:

1 тиждень

Результат роботи

Система кондиціювання

Кондиціонування квартири було реалізовано мульти-спліт-системою японського виробника Daikin. Для охолодження трьох кімнат (2 спалень і кухні-вітальні) був встановлений 1 зовнішній блок Daikin 5MXS90 і три внутрішніх: 2 низьконапірних FDXM25F і 1 середньонапірний FBA50.

Переваги системи канального кондиціонування:​

Тиха робота - канальні кондиціонери монтують над нежитловими приміщеннями, тому не чутно, як вони працюють;

Відсутність протягів - охолоджене повітря переміщується повітропроводами і подаються в кімнату через дифузори, які рівномірно розподіляють повітря по кімнаті;

Швидкість подачі невелика - не відчувається різниця в температурі і немає напору потоку холодного повітря;

Вільний простір - вони зашиваються за стелею, як і повітроводи, тому не загромаджують приміщення.

Лаконічна інтеграція в інтер'єр - повністю ховаються з очей, на зовні залишаються лише щілинні дифузори або решітки.

За рівномірний розподіл повітря відповідають лінійно щілинні дифузори Look розроблені фірмою Madel.

Зовнішній блок Daikin 5MXS90 характеризується низьким рівнем шуму. Він також має тихий режим, який знижує рівень звуку на 3 дБА. Корпус пристрою вкритий антикорозійним шаром, який запобігає появі іржі, таким чином продовжується термін служби кондиціонера. Зовнішній блок має потужність, яка здатна забезпечити холодом площу в 90-100 м2. В якості холодоагенту використовується фреон R410A. Він більш екологічний і безпечний до навколишнього середовища. Зовнішній блок може ефективно працювати в діапазоні від -10 до +46 градусів. В даній квартирі його розмістили на балконі.

Внутрішні блоки були встановлені в міжстельовому просторі:

двох вбиралень - модель FDXM25F і модель FBA50, які обслуговують спальню і кухню-вітальню;

технічного приміщення - модель FDXM25F, обслуговує другу спальню.

Внутрішній блок FDXM25F володіє фільтром з автоматичним очищенням. Також він оснащений режимом зниження вологості, при незмінному значенні температури і можливістю регулювати інтенсивність подачі охолодженого повітря (3 швидкості). У ньому можна налаштувати роботу пристрою на день і тиждень. Таким чином оптимально використовуються можливості кондиціонера.

Внутрішній блок FBA50 також, як і попередня модель володіє тижневим таймером, режимом зниження вологи і можливістю регулювати швидкість подачі повітря. Крім цього, він відрізняється безшумною роботою, рівень шуму досягає всього 25 дБа.

Подача і забір повітря в вітальні здійснюватиметься через кутові дифузори Madel Look. Подача реалізована над зоною вітальні, а забір повітря над кухнею-їдальнею. У спальнях організована двохщілинна система. Зліва розміщується щілинний дифузор Madel Look для подачі повітря, а з правого боку - для рециркуляції. На фото показані пленум бокси, які встановили під дифузори.

Система вентиляції

У трикімнатній квартирі реалізували місцеву витяжну систему вентиляції. У нежитлових кімнатах встановили побутові вентилятори німецького бренду серії Maico ER.

У двох санвузлах встановили моделі Maico ER 60 VZC. Ці витяжні вентилятори з таймером і продуктивністю 62 м3/год. За допомогою таймера встановлюється час затримки включення від нуля до 150 секунд і тривалість роботи в інтервалі від 1,5 до 24 хв. Відцентровий вентилятор оснащений надійним енергозберігаючим ЕС-двигуном, що володіє термозахистом від перевантаження і кульковими підшипниками. Усередині корпусу знаходиться фільтр грубої очистки G2, який перешкоджає забрудненню системи.

У двох вбиральнях розмістили моделі Maico ER 60 I. Індекс I в назві вентилятора вказує на наявність вбудованого інтервального вимикача. За допомогою нього активується пристрій через встановлений проміжок часу – від 0 до 15 годин. Тривалість роботи пристрою складає 10 хвилин, що дозволяє заощадити на електроенергії.

У технічному приміщенні змонтували витяжний вентилятор Maico ER 60 G. Він має функцію перемикання базового навантаження. Може працювати в безперервному режимі, видаляючи 35 м3 повітря за годину. Максимальна потужність пристрою становить 62 м3/год. Як і вся серія, дана модель володіє ЕС-двигуном з кульковими підшипниками і термозахистом. Також фільтр грубої очистки G2 попереджає засмічення механізма.

Примусова витяжна вентиляція видаляє забруднене повітря з нежитлових приміщень. Вона не дозволяє неприємним запахам поширюватися квартирою і виводить на вулицю зайву вологу, щоб не утворювався конденсат на стінах і не з'являвся грибок з цвіллю.

Система опалення

Для організації та розподілу тепла в кімнатах інженером була передбачена установка конвекторів.

У зоні вітальні і їдальні були встановлені внутрішньопідлогові конвектори Hitte FXX. Це опалювальне обладнання, яке оптимально підійде в якості основного джерела обігріву. Воно не буде створювати конденсат на вікнах і охолодить їх влітку. Теплооносієм в конвекторі є вода. Біля теплообмінника конвектора встановлений вентилятор, який обдуває його і тим самим збільшує ефективність роботи. Найвища температура теплоносія становить 110 градусів.

У спальнях були змонтовані конвектори Kampmann Katherm QK. Теплове обладнання від німецького виробника характеризується примусовою конвекцією і оснащений вбудованим вентилятором. Він об'єднує в собі ЕС-технології і плавне регулювання обертів вентилятора за допомогою системи управління KaControl. Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує тиху роботу, яка не приноситиме дискомфорт, навіть в нічний час.​

Внутрипідлогові конвектори - гарне рішення для обігріву будинку. Обладнання не тільки якісно виконує свою функцію, але і не нагромаджує приміщення.

Використане обладнання

Кондиціювання


Мульти-спліт-система Daikin:


 1. Зовнішній блок Daikin 5MXS90 (1 шт.);
 2. Внутрішній блок Daikin FDXM25F (2 шт.);
 3. Внутрішній блок Daikin FBA50 (1 шт.).


Вентиляція


Вентилятори серії Maico ER:


 1. Maico ER 60 VZC (2 шт.);
 2. Maico ER 60 I (2 шт.);
 3. Maico ER 60 G (1 шт.).


Опалення


 1. Внутрипідлогові конвектори Hitte FXX (2 шт.);
 2. Внутрипідлогові конвектори Kampmann Katherm QK (2 шт.).

Наші проєкти

Здійснення загальнообмінної вентиляції та канального кондиціонування у квартирі, Новопечерські Липки
Здійснення загальнообмінної вентиляції та канального кондиціонування у квартирі, Новопечерські Липки
Припливно-витяжна система вентиляції у квартирі на базі Maico WS 470 KB, вул. Гоголівська, м. Київ
Припливно-витяжна система вентиляції у квартирі на базі Maico WS 470 KB, вул. Гоголівська, м. Київ
Реалізація інженерних систем в квартирі, м Житомир
Реалізація інженерних систем в квартирі, м Житомир
Залишити заявку на замовлення проєкту

Надішліть запит і ми зв'яжемось з вами для точного розрахунку
проєкту по вашому будинку

Відгуки і питання
Відгуки відсутні