Кондиціонування та вентиляція в квартирі (м. Київ ул. Кловський узвіз, 7)
  • Головна
  • Об’єкти
  • Кондиціонування та вентиляція в квартирі (м. Київ ул. Кловський узвіз, 7)

Кондиціонування та вентиляція в квартирі (м. Київ ул. Кловський узвіз, 7)

Специфіка об'єкта:

Адреса:

м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7

Об'єкт:

Квартира-студія, загальною площею 92 м².

Рік реалізації:

2018 рік

Поставлені завдання:

  • Провести монтаж спліт-системи з внутрішнім блоком канального типу, який буде забезпечувати комфортну температуру всієї житлової площі - близько 65м²;
  • В санвузлах встановити безшумні вентилятори від виробника Maico.

Строки виконання:

Проєктування:

2 дні

Підготовка комплектування для монтажу:

5 днів

Монтаж:

4 дні

Результат роботи

Система кондиціонування

​Щоб забезпечити в квартирі-студіо комфортні умови, ми вирішили встановити спліт-систему з внутрішнім блоком канального типу Daikin FBQ60D/RXS60L (Японія). Її основне завдання полягає в створенні комфортної температури повітря у всій квартирі. З огляду на умови забудовника, за якими монтаж зовнішнього блоку на зовнішній стіні заборонений, ми встановили зовнішній блок Daikin серії RXS60L на загальному балконі. Внутрішній блок канального типу серії FBQ60D монтували під стелею в санвузлі, що дозволило не сильно опускати стелю в житловому приміщенні. Беручи до уваги необхідність подальшого обслуговування внутрішнього блоку, ми встановили ревізійний люк.

​Дренаж від внутрішнього блоку направили в систему каналізації. За технічним вимогам, щоб уникнути в ній застою рідини, монтажники встановили трубу під ухилом 2см / 1м. У стіні трубу втопили в штробу, а підключення до загальної каналізації було зроблено за допомогою сифона з сухим затвором. Для подальшої ревізії, ми залишили місце установки сифона доступним.

Робота системи була організована таким чином, що повітря забирався через решітки в зоні коридору, а подача здійснювалася за допомогою розподільних решіток, які розташовані в зоні вікон. Таке рішення дозволило виконати необхідну циркуляцію повітря в квартирі. Щоб забезпечити зменшення рівня шуму, зниження тиску повітряного потоку і його рівномірний розподіл, решітки до воздуховодам кріпилися за допомогою статистичних камер з патрубком. Для теплоізоляції воздуховода, монтажники використовували самоклеящийся фольгований матеріал, товщина якого 6 мм. А опуск стелі, по всій протяжності магістралей вентиляції, не перевищував 220 мм.

Система вентиляції

Щоб забезпечити видалення повітря з гардероба і санвузла, були встановлені вентилятори MAICO ER 60 VZС, які підключалися до загальної системи вентиляції. Це надійна модель від німецького виробника, яка додатково оснащена регульованим таймером. Тиха і потужна робота, а також прихований монтаж, який не буде виділятися із загального інтер'єру - мало хто переваги обраного вентилятора. Запуск роботи вентиляторів регулюється від включення електрики в кімнатах, що є дуже зручним для мешканців.

Підсумок

Використане обладнання

  1. ​Зовнішній блок Daikin RXS60L. Забезпечує підтримку температури повітря в приміщенні площею до 60 м². Герметичний інверторний компресор забезпечує економне споживання електрики. Функціональні можливості - оттайка інею, самодіагностика, автоматичний рестарт і захист пристрою при низьких температурах зовні.
  2. ​Внутрішній блок Daikin FBQ60D канального типу призначений для прихованого монтажу. Управління повітряними потоками здійснюється в 3 ступені. Можливий контроль обсягу повітря, що надходить в кімнату. Кілька режимів роботи, які вибираються автоматично («Відсутність мешканців», «Нічний режим») дозволяють працювати більш тихо і не використовувати зайву електроенергію. Управляти агрегатом можна дистанційно, за допомогою пульта.
  3. Повітророзподільні решітки. Використовуються в системі кондиціонування. Призначені для рівномірного розподілу повітря всередині приміщення.
  4. MAICO ER 60 VZС. Вентилятори від німецького виробника легко монтуються в стіну, а пропускна здатність в 62 м³/год може забезпечити видалення повітря у великому приміщенні. Вентилятор гарантує тиху роботу - до 36 дБа. Вбудований таймер дозволяє регулювати режим роботи, а термозахист електродвигуна гарантує експлуатацію вентилятора протягом тривалого періоду.​

Наші проєкти

Впровадження конструктивних рішень по реалізації кліматичних систем в приватному будинку (смт Гостомель)
Впровадження конструктивних рішень по реалізації кліматичних систем в приватному будинку (смт Гостомель)
Інженерні системи в готовому ремонті трикімнатної квартири
Інженерні системи в готовому ремонті трикімнатної квартири
Влаштування вентиляції у будинку. Вентиляція з рекуперацією тепла (на прикладі будинку 160 м2)
Влаштування вентиляції у будинку. Вентиляція з рекуперацією тепла (на прикладі будинку 160 м2)
Залишити заявку на замовлення проекту

Надішліть запит і ми зв'яжемось з вами для точного розрахунку
проєкту по вашому будинку

Відгуки і питання
Відгуки відсутні