Вентиляція і кондиціонування у дворівневій квартирі м. Бориспіль
 • Головна
 • Об’єкти
 • Вентиляція і кондиціонування у дворівневій квартирі м. Бориспіль

Система вентиляції і кондиціонування у дворівневій квартирі 120 м², м. Бориспіль

Специфіка об'єкта:

Адреса:

Україна, м Бориспіль, вул. Льва Толстого 1.

Об'єкт:

Квартира в два рівні, загальною площею – 120 м².

Рік реалізації:

2018 рік

Поставлені завдання:

 • Реалізувати у квартирі правильний повітрообмін завдяки системи вентиляції;
 • Обрати компактне і водночас енергоефективне обладнання;
 • Внутрішні блоки системи кондиціонування повинні бути канального і настінного типу;
 • Приплив та видалення повітря проводити через зовнішню стіну квартири;
 • Повітря,що надходить повинне бути певної температури;
 • Додатково здійснити парове зволоження повітря.

Строки виконання:

Проєктування:

14 днів

Підготовка комплектування для монтажу:

7 днів

Монтаж:

21 день

Результат роботи

Система вентиляції

Щоб отримати правильний повітрообмін у квартирі, ми реалізували приплив чистого атмосферного повітря у квартиру та витяжку вже відпрацьованого повітря назовні. Здійснити задумане ми змогли за допомогою припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла Maico WS 320 KB. Німецький виробник забезпечує високу якість своєї продукції і гарантує тривалий період її використання. А завдяки вбудованому теплообміннику і ККД в 96% вентиляційна система нагріває вступник повітря за рахунок енергії виводить, розвантажуючи систему опалення.

Професійні інженери розробили проєкт таким чином, щоб монтаж ПВУ був проведений в не житловій кімнаті – коморі. Компактний розмір дозволяє не займати зайвої площі, а безшумна робота, навіть при максимальній продуктивності в 320 м³/год, не заважатиме мешканцям. Додатково всі повітроводи були покриті ізолюючим матеріалом:

на приплив і витяжку всередині приміщення – утеплювач типу «Пенофол», товщиною 6 мм;

викид і забір повітря назовні – утеплювач на основі спіненого каучуку, з товщиною 20 мм.

Таке обладнання повністю відповідало вимогам замовника.

Щоб забезпечити правильний повітрообмін у кожній кімнаті, система вентиляції розподілялася за стандартною схемою. Відпрацьоване повітря забирався з брудних зон – кухня, гардеробна і санвузли, а чистий подавався у вітальню та спальні. На кухні, над робочою поверхнею, в рециркуляционной решітці ми встановили витяжний елемент, який буде видаляти різні запахи. Додатково в санвузол ми встановили витяжний вентилятор з регульованим таймером від німецького виробника Maico серії ER 60 VZC.

А ось подача чистого атмосферного повітря, з правильною кількістю О₂, буде направлена у чисті зони – вітальню та спальні. Повітря буде рівномірно розподілятися за допомогою дифузорів Look прихованого монтажу. Всі внутрішні отвори відповідають параметрам адаптера решіток для вентиляції. Таке рішення дозволило зберегти більшу цілісність стін у квартирі.

На зовнішній стіні квартири, в області тераси, ми встановили комбіновану решітку Combi Grille. Через неї поступатиме вуличне повітря і видалятись відпрацьоване. Монтаж тільки одного елемента дозволив зберегти естетичний вигляд будівлі.

Спільно з припливно-витяжною установкою ми встановили парогенератор CP3 Mini PD4, настінного типу від швейцарського виробника кліматичного обладнання Condair. Випари надходили в повітроводи припливного потоку за допомогою спеціального шлангу та трубки, що розподіляє парове переміщення. Контролювати рівень вологості і, при необхідності, регулювати роботу пристрою мешканці можуть завдяки спеціальним датчикам. Висока якість парогенератора дозволяє забезпечувати необхідне зволоження повітря, яке буде комфортне для всіх, в кожній кімнаті.

Система кондиціювання

Для регулювання температури в квартирі ми встановили мульти-спліт-систему від виробника Daikin – 5MXS90E+FTXS-K. Вона дозволяє приєднати до одного зовнішнього блоку декілька внутрішніх, до того ж різного типу. Це дозволяє зберегти цілісність стіни і не встановлювати кілька зовнішніх блоків одночасно. Під вікном вітальні був розміщений зовнішній блок 5MXS90E, а внутрішні розташувалися наступним чином:

1 блок FTXS35 (потужність до 4 кВт) – у вітальні;

4 блоки FTXS20 (потужність до 2,7 кВт) – у житловій кімнаті і трьох спальнях.

Система кондиціонування була розроблена професійно, тому потоки повітря від внутрішніх блоків не були спрямовані на робочу зону або спальне місце. Такий монтаж був виконаний відповідно до вимог замовника.

Підсумок

Використане обладнання

 1. Maico WS 320 KB (Німеччина). Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла. Компактний розмір, висока продуктивність (320 м³/год), тиха робота (до 36 дБа) і економне споживання електрики – основні переваги обладнання. Має ККД 96% і оснащена сенсорним дисплеєм. Також керувати нею можна через спеціальний додаток на смартфоні. Висока якість використовуваних матеріалів гарантує довговічність роботи.
 2. Maico ER 60 VZC (Німеччина). Побутовий витяжний вентилятор з пропускною спроможністю в 62 м³/год. Оснащений таймером, який уповільнює старт роботи (0 - 150 сек) і має заданий період вибігу (1,5-24 хв). Доповнено термозахистом, повітряним фільтром і зворотним клапаном. Простий монтаж і легка експлуатація.
 3. Парогенератор Condair CP3 Mini PD4 (Швейцарія). Зволожувач повітря. Випари води (400 - 4000 мл/год) забезпечуються за рахунок її нагрівання. Працює в тандемі з системою вентиляції або кондиціонування. Компактний розмір, вибір режиму за допомогою пульта дистанційного керування та робота по таймеру – переваги, які відрізняють даний парогенератор від аналогів. Може зволожувати повітря у приміщенні з площею до 400 м².
 4. Вентиляційна решітка CombiGrille. Розподіляє різні потоки повітря (припливний і витяжний), не перемішуючи його. Якість використовуваного матеріалу дозволяє проводити монтаж решітки навіть на зовнішній стіні будівлі, не боячись механічних пошкоджень.
 5. Дифузори Look. Решітки, які призначені для розподілу повітря у приміщенні. Пластини, які розташовані горизонтально під кутом в 45°, подають повітря рівномірно.

Наші проєкти

Реалізація кліматичних систем у дворівневій квартирі на базі Maico WS та Daikin (м. Бориспіль)
Реалізація кліматичних систем у дворівневій квартирі на базі Maico WS та Daikin (м. Бориспіль)
Кліматичні системи в інтер'єрі квартири, ЖК Бульвар Фонтанів
Кліматичні системи в інтер'єрі квартири, ЖК Бульвар Фонтанів
Канальне кондиціонування і централізована вентиляція в квартирі 94 м2
Канальне кондиціонування і централізована вентиляція в квартирі 94 м2
Залишити заявку на замовлення проєкту

Надішліть запит і ми зв'яжемось з вами для точного розрахунку
проєкту по вашому будинку

Відгуки і питання
Відгуки відсутні