Монтаж теплових
завіс

Монтаж теплової завіси
Zamena i ustanovka raskhodnykh materialov
Новітнє обладнання та інструменти для монтажу
Свої досвідчені бригади монтажників
Професійний монтаж з гарантією
Svoyevremennaya chistka i obsluzhivaniye oborudovaniya
Жорстке дотримання термінів

Теплові завіси в Альтер Ейр

Навіщо потрібна теплова завіса

​Першочергове завдання теплових завіс зменшити тепловтрати через відкриті двері або ті, що регулярно відкриваються. Найбільш актуальна установка теплової завіси на об'єктах з постійним потоком людей, що приходять і виходять магазини, супермаркети, кафе, ресторани, офіси і т. д. Без повітряних теплових завіс комфорт перебування всередині приміщення для персоналу та відвідувачів в зимовий час був би просто неприйнятний, а витрати на опалення істотно зростали. Залежно від конструктивних особливостей приміщень і дверних прорізів вибираються або горизонтальні теплові завіси (встановлюються над дверним прорізом), або вертикальні теплові завіси (встановлюються ліворуч або праворуч від дверного отвору). 

​Слід пам'ятати про важливість правильного підбору і грамотного монтажу даного обладнання. Теплова завіса монтаж, ефективно виконує свою пряму функцію, а не просто припадалє пилом під стелею. Щоб обрати та встановити завісу краще звернутися до професіоналів.

Чому варто звертатись в Альтер Ейр?

Якщо ви хочете, що б на вашому об'єкті була якісна кліматична система, здатна забезпечити комфорт для ваших клієнтів і співробітників, вам варто довіритися професіоналам. Компанія Альтер Ейр майже 10 років займається проєктуванням та монтажем кліматичної техніки, в тому числі і теплових завіс. Наші співробітники проконсультують вас з даного питання, допоможуть підібрати оптимальний варіант, враховуючи саме ваші потреби, а також зроблять високоякісний монтаж обладнання.

Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Наші проєкти

Найкращий доказ нашого професіоналізму - реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Огляди реалізації
клімат-систем

Вентиляція, кондиціювання та зволоження повітря на об'єкті (Львів ЖК Паркове) (на базі Komfovent)
Автор запису
Опалення, водопостачання та каналізація для дворівневої квартири в ЖК Almond Apartments
Автор запису
Реалізація опалення, водопостачання та каналізації у будинку (Зелений Бор)
Автор запису
Хочете відчути роботу клімат-систем?

Залишайте заявку і відвідайте наш шоу-рум, де встановлені всі інженерні системи, і ви зможете наочно оцінити їх роботу до замовлення у себе.

Монтаж теплової завіси

Етапи монтажу теплових завіс різних видів
 • Установка кріпильних елементів
 • Підведення електроживлення
 • Монтаж електричної теплової завіси
 • Монтаж водяної завіси
01
Установка кріпильних елементів

Установка кріпильних елементів

Залежно від способу кріплення закладаються певні елементи. Якщо завіса монтується на стіну над дверима, то необхідно передбачити спеціальні кронштейни (зазвичай вони йдуть в комплекті). Якщо ж необхідний монтаж до стелі, то застосовуються шпильки. Якщо ж завіса вертикального монтажу, то на підлозі або стелі ставляться спеціальні кріпильні елементи. Необхідна перевірка стіни, на якій проводиться установка завіси, вона повинна витримати її вагу (тонкі стінні перегородки для цього можуть не підійти). Якщо дверний проріз широкий і потрібна установка декількох теплових завіс в ряд, то між ними залишається проміжок 2-4 см, так як їх безпосереднє зіткнення не рекомендується. Горизонтальна теплова завіса установка робиться максимально високо, відстань між нею і стелею не повинна бути менше 10 см для забезпечення необхідного обсягу забору повітря.

02
Підведення електроживлення

Підведення електроживлення

Залежно від електричного навантаження завіси до місця її установки підводиться відповідне електроживлення.

03
Монтаж електричної теплової завіси

Монтаж електричної теплової завіси

Після всіх попередніх робіт встановлюється сама теплова завіса. Після установки теплової завіси на монтажне місце, до неї підводиться електричний струм, підключається пульт управління (якщо він передбачений).

04
Монтаж водяної теплової завіси

Монтаж водяної теплової завіси

Монтаж водяної теплової завіси дещо ускладнюється, оскільки потрібно подбати про підведення води до місця монтажу. Часто відбувається так, що близько до місця монтажу немає доступу до води. Тому монтаж водяної теплової завіси може бути трохи дорожчим через прокладку трубопроводів і установку запірної арматури.

Вартість монтажу

Вартість монтажу теплової завіси в ТОВ "Альтер Ейр"

Теплова завіса – монтаж і ціна можуть відрізняться в залежності від ваших запитів і початкової проблеми. Необхідно відзначити, що в даному питанні велику роль відіграють параметри і характеристики приміщення.

РОЗРАХУНКОВА ВАРТІСТЬ МОНТАЖУ ТЕПЛОВОЇ ЗАВІСИ

Виїзд фахівця
Вивчення об'єкта
371 грн
Теплова завіса, монтаж
от 0.8 м до 1 м Довжина завіси
1 570 грн
Теплова завіса, монтаж
от 1 м и более Довжина завіси
2 000 грн
Встановлення настінного контролера
шт.
560 грн
Залишилися питання?

Швидка консультація від фахівця

Замовте монтаж теплової завіси

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
Відгуки відсутні