Монтаж твердопаливного котла

Доступні ціни на монтаж
Кваліфікована команда монтажників
Спеціалізоване обладнання для монтажу
Гарантія якісного результату

Важливе про твердопаливні котли

Навіщо потрібен твердопаливний котел?

Твердопаливний котел все частіше обирається в якості основи для системи опалення приватного будинку через дешевизну палива і можливості його економічної витрати у сучасних моделей. Крім того, на сьогоднішній день існує величезний вибір котлів тривалого горіння та піролізних котлів, а так само « універсальних » котлів, які можна завантажувати декількома видами палива. Однак специфіка роботи твердопаливних котлів створює ряд складнощів через свою інерційності. Для уникнення проблем в експлуатації краще потурбуватися хорошим проектом і гарантовано якісним монтажем опалювальної системи.

Встановлення твердопаливного котла завдання, яке найкраще довірити фахівцям монтажникам, що гарантує вам безаварійну роботу опалювальної системи. Найбільш логічним рішенням є вибір пропозиції під ключ, коли ви замовляєте проектну документацію, обладнання, послуги доставки і монтажу, обв'язку і підключення твердопаливного котла в одній організації. Оскільки на всіх етапах роботи відповідальною є одна організація ймовірність ситуації, коли один з виконавців перекладає відповідальність на іншого або виникає зростання вартості вже обумовленої роботи і комплектуючих.

​Компанія Альтер Ейр є однією з небагатьох таких проектно-монтажних організацій, здатних взяти на себе відповідальність на всіх етапах, надаючи клієнтові офіційні гарантії на обладнання та роботи. Ми реалізуємо найрізноманітніші типи систем опалення з використанням твердопаливних котлів, комбінуючи кілька джерел тепла для максимальної ефективності та економії енергоносіїв. Далі ми наводимо прайс на наші послуги і коротко розглянемо, що в них входить.

Що після монтажу?

Після монтажу системи опалення проводиться перевірка і пусконалагоджувальні роботи:

 1. Перевірка герметичності всіх з'єднань;
 2. Промивання системи;
 3. Налаштування автоматики котла;
 4. Пробний запуск.

Як видно з переліку робіт, обв'язка твердопаливного котла з буферною ємністю трохи складніше обв'язки одноконтурного котла, але підвищена надійність і керованість системи опалення того варто.

Також ми рекомендуємо встановлювати джерела безперебійного живлення для котла, що б у разі відключення подачі електроенергії не виникло аварійної ситуації через зупинку циркуляційного насоса.

Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Наші проєкти

Найкращий доказ нашого професіоналізму – реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Огляди реалізації
клімат-систем

Опалення будинку твердопаливними котлами. Переваги та недоліки піролізних котлів.
Автор запису
Реалізація опалення, водопостачання та каналізації у будинку (Зелений Бор)
Автор запису
Реалізація системи опалення за допомогою теплового насоса. Її основні характеристики.
Автор запису
Хочете відчути роботу клімат-систем?

Залишайте заявку і відвідайте наш шоу-рум, де встановлені всі інженерні системи і ви зможете наочно оцінити їх роботу до замовлення.

01
Перевірка котельної

Перевірка котельної

Спершу перевіряється котельня, до приміщення пред'являються особливі вимоги і якщо якісь з попередніх робіт ще не були виконані, сенсу починати роботи по установці немає (вимоги до стін, майданчику установки тощо).

02
Встановлення та підключення

Встановлення та підключення

Котел встановлюється на бетонну площадку, де закріплюється. Уже можна підбити трубопроводи для подачі води для системи опалення і циркуляційний насос. Якщо в системі використовуються металеві труби – підключається контур заземлення і передбачена проектом автоматика (захист від КЗ), що дозволить уникнути навіть гіпотетичних проблем з циркуляційним насосом і ризиком ураження електричним струмом.

03
Підключення теплоаккумулятора

Підключення теплоаккумулятора

Якщо передбачено проектом – підключення теплоаккумулятора зі зворотним і триходовим клапаном регуляції (накопичувальний бак з термоізоляцією, можлива комплектація з ТЕНами), для того що б згладжувати стрибки температури між завантаженнями і обслуговуванням твердопаливного котла.

04
Підключення автоматики

Підключення автоматики

Якщо котел не оснащені власною системою автоматики, то встановлюється окремий блок.

05
Система безпеки

Система безпеки

Система безпеки – клапани подачі холодної води, клапан скидання тиску і розширювальний бак (згладжує скачки тиску в системі). Після цього до котла підключається димохід.

06
Герметизація

Герметизація

Герметизація всіх з'єднань і стиків, при необхідності термоізоляція окремих вузлів.

Вартість робіт

Обв'язка твердопаливного котла — ціни

Вартість монтажу твердопаливного котла може варіюватися в залежності від кількості обладнання та його особливостей.

ЦІНИ НА МОНТАЖ

Збір і монтаж байпаса з насосом
шт.
1 000 грн
Встановлення твердопаливного котла
шт.
от 4 000-4 500 грн
Встановлення бойлера непрямого нагріву від 100 до 300 л.
шт.
1 000 грн
Встановлення бойлера непрямого нагріву від 400 до 500 л.
шт.
1 200 грн
Монтаж акумулюючої (буферної) ємності
шт.
від 1 500 до 2 500 грн
Встановлення та підключення насосно-змішувального вузла
шт.
800 грн
Встановлення шафи
шт.
700 грн
Монтаж і підключення циркуляційного насоса
шт.
400 грн
Монтаж розширювального бака
шт.
700 грн
Залишились питання?

Швидка консультація від спеціаліста Альтер Ейр

Підведемо підсумки

Якщо ви плануєте досягти максимальної ефективності та комфорту від твердотоплівних котлів для приватного будинку, то не варто покладатися на компанії одноденки або сумнівні монтажні бригади не надають жодних гарантій.

За якість роботи інженерного відділу і монтажних бригад компанії Альтер Ейр говорить насамперед кількість виконаних висококласних проєктів опалення, сертифікація, що надаються офіційні гарантії, відгуки клієнтів. На нашому сайті ви можете ознайомитися з типовими рішеннями, що користуються найбільшою популярністю, звітами по реалізованим об'єктам, великим каталогом обладнання та послуг. На ці запитання готові відповісти наші інженери та відділ менеджерів. Для цього достатньо скористатись формою зворотного зв'язку або зателефонувати за номером 0-800-33-08-28.​

Замовте монтаж твердопаливного котла

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
Відгуки відсутні