Інженерний супровід

Інженерний супровід від Аьтер Ейр
Дотримання всіх вимог та побажань
Грамотні інженерні розрахунки
Запобігання помилкам та додатковим витратам
Професійний підхід до кожної деталі проєкту

На сьогоднішній день існує велика кількість організацій, які займаються проєктуванням та монтажем кліматичних систем, при цьому не надають послугу інженерного супроводу. Відповідно, дані компанії можуть несумлінно ставитись до виконання роботи, а також не надають 100% ефективності реалізованих систем.

Компанія Альтер Ейр надає послугу інженерного супроводу проєкту. Це передбачає реалізацію інженерних систем різного типу із постійним контролем якості будівництва. Тому, дана послуга допоможе клієнту уникнути помилок при спорудженні будинку. Оскільки, інженерний супровід проходить протягом усіх будівельних робіт, у результаті - Ви отримаєте змонтовану на найвищому рівні інженерну систему, відповідно до всіх технічних, санітарно-гігієнічних норм, побажань, а також відповідно до закладеного бюджету.

інженерний супровід дім інженерний супровід креслення

Необхідність інженерного супроводу

З початку будівництва будинку

​Компанія супроводжує клієнта від початку будівельних робіт до кінцевого запуску системи в експлуатацію. Таким чином, інженери зможуть підібрати індивідуальний варіант системи, враховуючи побажання та закладений бюджет.

Наприклад, клієнт, який звернувся до компанії, хоче, щоб фахівці реалізували систему опалення, джерелом якої є тепловий насос.

Насамперед, інженери розкажуть які правила необхідно дотримуватися, щоб система опалення ефективно працювала. Вони полягають у наступному:

  1. високий клас енергоефективності дома. Фахівці можуть порекомендувати матеріали для утеплення стін, покрівлі та склопакети високої якості;
  2. наявність системи вентиляції з рекуперацією тепла, яка дозволить зберегти тепло в будинку, фінансові витрати, а також здатна знизити навантаження на опалювальну систему;
  3. реалізації системи теплої підлоги, площа якої має становити 100% поверхні всієї підлоги;
  4. установка фанкойлів, які можуть виконувати функцію як опалення, так і охолодження будинку.

Також, компанія працює з дизайнерами, тому може узгодити вибір обладнання з «суміжниками», щоб всі пристрої відмінно вписалися у ваш інтер'єр.

Тому, компанія супроводжує клієнта до кінця будівельних робіт, реалізувавши кліматичні системи на найвищому рівні.

Будівництво будинку знаходиться на певній стадії

​На даному етапі інженери надають варіанти щодо покращення якості конструкцій будівлі. Відповідно, за наявності помилок їх необхідно усунути, щоб монтажна бригада компанії могла реалізувати кліматичну систему.

Замовте інженерний супровід

Залишіть заявку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом для обговорення деталей

Етапи реалізації проєкту

  • Діалог із клієнтом
  • Комерційна пропозиція
  • Обговорення та вибір варіанта
  • Пакет креслень
  • Монтаж та запуск системи
01
Безпосередній діалог із клієнтом

Безпосередній діалог із клієнтом

Компанія Альтер Ейр запрошує клієнтів на зустріч в офіс шоу-рум, де реалізовані кліматичні системи в незашитому вигляді, що дозволяє клієнту наочно оцінити як виглядає система. На даному етапі, головне завдання нашої компанії – вивчити вихідні дані об'єкта та запропонувати варіанти покращення конструкцій будівлі, щоб надалі в будинку було створено оптимальний мікроклімат, незалежно від пори року.

02
Складання комерційної пропозиції

Складання комерційної пропозиції

Після того, як фахівці дізналися про побажання клієнта та порекомендували варіанти реалізації проєкту, відбувається підписання договору намірів. Відповідно, інженери приступають до аналізу будівлі та озвучують вартість реалізації інженерних систем різних типів. На першому етапі (аналіз будівлі) інженери виконують кілька розрахунків: теплотехнічного; холодильних розрахунків; аналіз води (за додаткову оплату). На кінцевому етапі відбувається складання комерційної пропозиції, крім того, Ви обов'язково отримуєте повний пакет документів.

03
Обговорення та вибір варіанта

Обговорення та вибір варіанта

​Наші фахівці спільно з клієнтом докладно обговорюють основні відмінності та переваги кожного з варіантів, та вибирають найоптимальніший для об'єкта. Наприклад, покупець хоче встановити систему опалення за допомогою теплового насоса. Інженери пропонують два варіанти реалізації системи - використовуючи тепловий насос повітря-вода або геотермальний. Відповідно, якщо площа будинку становить до 200м2, ми пропонуємо встановити тепловий насос повітря-вода. Якщо площа будинку - більше 200м2 і тепловому насосу повітря-вода не вистачатиме потужності, то раціональним рішенням є установка геотермального теплового насоса.

04
Надання пакету креслень інженерної системи

Надання пакету креслень інженерної системи

Надання пакету креслень інженерної системи відбувається лише після того, як замовник згоден покращити конструктив будівлі та клієнту підходить варіант реалізації інженерної системи. Після цього, інженери складають вартість реалізації проєкту, а також відбувається погодження його із замовником.

05
Монтаж та запуск системи

Монтаж та запуск системи

Процес інженерного супроводу не може здійснюватися без етапу монтажу та запуску інженерних систем. Компанія Альтер Ейр займається реалізацією повного процесу виконання інженерних систем – від створення концепції до запуску та сервісу обладнання.

Вартість інженерного супроводу

До початку будівніцтва

Вартість інженерного супроводу залежить від етапу будівництва будинку. Так, як послуга інженерного супроводу будівництва від компанії розглядається у двох варіантах. У першому випадку, коли будівництво будинку знаходиться на першій стадії, інженери надають повністю проектування інженерних систем. Потім, відбувається процес монтажу систем.

Для подальшої роботи компанії з клієнтом замовнику необхідно внести передоплату 5% від комплектуючих матеріалів. Натомість, це означає, що укладений договір залишається незмінним.

В процесі будівніцтва

Розглядаючи другий варіант, коли будинок вже на певній стадії будівництва, фахівці вносять свої варіанти щодо усунення та покращення якості будівлі.

Клієнту, який буде працювати з компанією Альтер Ейр, необхідно внести 10% від кошторису. Після цього, інженери зможуть приступити до проектування систем. В підсумку, коли запланована вартість реалізації системи змінюється у більший чи менший бік, ми віднімаємо передоплату, і далі, покупець вносить фінанси на встановлення системи до будинку.

Відповідно до цього, клієнт підписує договір на проєктування та впровадження інженерних систем з компанією, відповідно до складеного бюджету.