СУПРОВІД ПРОЄКТІВ В ІНШИХ МІСТАХ

Супровід проєктів в інших містах від Альтер Ейр
Обговорення всіх вимог та побажань
Складання комерційної пропозиції
Запобігання помилок і додаткових витрат
Професійний підхід до кожної деталі проєкту

Необхідність контролю якості інженерного проєкту

Сьогодні в Україні існує велика кількість проектно-монтажних організацій, які надають послуги по розробці і реалізації інженерних систем різного типу. Найчастіше жителі регіонів стикаються з проблемою поганої якості або недбалості з боку місцевих компаній, які розробляють і впроваджують системи вентиляції, кондиціювання, опалення. Особливо це стосується регіонів, де таких організацій значно менше і проконтролювати їх якість досить складно.

Тому, якщо ви знаходитесь не в Києві, але бажаєте переконатися в правильності інженерного проєкту або ефективності роботи вже реалізованої кліматичної системи, то маєте таку можливість завдяки послузі супроводу проєкту інженерами нашої компанії. Воно здійснюється з моменту початку проєктування і аж до вибору, установки і пуско-налагодження обладнання. Важливість цього процесу важко переоцінити, оскільки ви зможете вчасно виявити та усунути помилки в проєктуванні на етапі, коли ще не здійснено монтаж обладнання. Крім того, якщо у вас ще не готовий проєкт, зовсім не обов'язково їхати в столицю, оскільки ми можемо робити це віддалено, а також здійснити виїзд у ваше місто.

Такий підхід допоможе вам уникнути непотрібних витрат і переробок власної системи, коли вона буде вже встановлена і запущена в роботу.

Етапи процесу супроводу проєкту

Безпосередній діалог з клієнтом

Грамотний підхід до організації кліматичної системи на основі інженерного консалтингу можна умовно розділити на кілька етапів. Перший – це діалог. 

У ході розмови обговорюються основні питання процесу організації інженерної системи. На даному етапі головне завдання нашої компанії – з'ясувати, які елементи проекту системи вентиляції, кондиціонування, опаленнячи альтернативної енергетики викликають у замовника побоювання в плані їх подальшого функціонування (правильність підбору обладнання, розрахунок необхідного повітрообміну, коректність розміщення тих чи інших частин системи і т. д.). Якщо майбутній проект ще не готовий, то обговорюються основні вимоги до нього, враховуючи параметрами приміщення, вартість та ін.

Складання комерційної пропозиції

Далі, коли замовник вже озвучив свої побажання з приводу того, яка повинна бути інженерна система, компанія Альтер Ейр надає 3 варіанти її проєкту:

  • бюджетний,
  • стандартний,
  • преміум-клас.

Залежно від наявних коштів, а також обраної категорії обладнання, замовник може вибрати найбільш прийнятний варіант.

Обговорення і вибір варіанту

​Наші фахівці спільно з клієнтом докладніше обговорюють основні відмінності і переваги кожного з варіантів і вибирають найоптимальніший з них.

Надання пакету креслень інженерної системи

Після вибору одного з варіантів інженери Альтер Ейр розробляють повний пакет документів і креслень кліматичної системи. Згідно з ним у майбутньому будуть проведені монтаж і пуско-наладка підібраного обладнання. Це завдання може виконати або наша компанія, або місцеві монтажні організації (за бажанням замовника).

Вартість пакету креслень входить в ціну комерційної пропозиції!

Монтаж і запуск системи

Якщо монтаж техніки проводиться сторонньою компанією, ми надаємо консультації, а також, якщо потрібно, здійснюємо виїзд і шеф-монтаж: оцінюємо правильність складання основних елементів системи, монтажу повітроводів, автоматику і т. д.

Компанія Альтер Ейр настійно рекомендує вам, якщо виникають сумніви в інженерному проекті чи його реалізації, звернутися за консультацією до професіонала. Це допоможе не витрачати додаткові кошти на переробку системи у випадку її неякісної реалізації, а також проконтролювати кожен з етапів впровадження її в життя.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

При замовленні послуги проєктування інженерних систем та супроводження їх в іншому місті, ми надаємо ОПТОВІ ціни на обладнання. Так, ви отримаєте готовий проект та обладнання за цінами, які значно нижчі за ринкові.

Консалтинг і його застосування 

Інженерний консалтинг - це аналіз вже існуючої або готується до запуску системи, досвідченими і професійними інженерами з багаторічним стажем роботи, їх консультація, і в разі необхідності конкретні пропозиції щодо усунення проблем і неточностей. 

 Ми здійснюємо консалтинг систем: вентиляції, кондиціонування, опалення, водопостачання, каналізації, туманоутворення, електропостачання, осушення, альтернативної енергетики.

ЕТАПИ РЕАЛІЗАЦІЇ СИСТЕМИ

​При розробці комплексу кліматичної системи необхідно в першу чергу розуміти складові правильного проєкту та їх призначення у процесі її здійснення

Konsultatsiya i razrabotka kontseptsii
РОЗРОБКА КОНЦЕПТУ

Формування принципу роботи і складових майбутньої системи

Raschet i proyektirovaniye
ПРОЄКТУВАННЯ

Повний пакет документів з кресленнями і специфікаціями

Podbor oborudovaniya
ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ

Кілька варіантів техніки для здійснення системи - під різний бюджет

Montazh
МОНТАЖ

Встановлення устаткування сертифікованими бригадами згідно з проєктом

Nastroyka i zapusk sistemy
ЗАПУСК І НАЛАШТУВАННЯ

Налагодження та перевірка ефективності системи перед її стартом

Servis
СЕРВІС

Обслуговування та моніторинг системи після початку її роботи

Отримайте точний розрахунок від інженера

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку вашого проєкту

Наші проєкти

Реалізовані об'єкти - найкраще підтвердження нашого професіоналізму

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

  • Кухня
  • Обідня зона
  • Гардероб
  • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

  • Переговорна
  • Шоурум
  • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку
Замовте супровід проєкту

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
Відгуки відсутні