Інженерний супровід

Інженерний супровід від Аьтер Ейр
Дотримання всіх вимог та побажань
Грамотні інженерні розрахунки
Запобігання помилкам та додатковим витратам
Професійний підхід до кожної деталі проєкту

На сьогоднішній день існує велика кількість організацій, які займаються проєктуванням та монтажем кліматичних систем, при цьому не надають послугу інженерного супроводу. Відповідно, дані компанії можуть несумлінно ставитись до виконання роботи, а також не надають 100% ефективності реалізованих систем.

Компанія Альтер Ейр надає послугу інженерного супроводу проєкту. Це передбачає реалізацію інженерних систем різного типу із постійним контролем якості будівництва. Тому, дана послуга допоможе клієнту уникнути помилок при спорудженні будинку. Оскільки, інженерний супровід проходить протягом усіх будівельних робіт, у результаті - Ви отримаєте змонтовану на найвищому рівні інженерну систему, відповідно до всіх технічних, санітарно-гігієнічних норм, побажань, а також відповідно до закладеного бюджету.

інженерний супровід дім інженерний супровід креслення

Необхідність інженерного супроводу

З початку будівництва будинку

​Компанія супроводжує клієнта від початку будівельних робіт до кінцевого запуску системи в експлуатацію. Таким чином, інженери зможуть підібрати індивідуальний варіант системи, враховуючи побажання та закладений бюджет.

Наприклад, клієнт, який звернувся до компанії, хоче, щоб фахівці реалізували систему опалення, джерелом якої є тепловий насос.

Насамперед, інженери розкажуть які правила необхідно дотримуватися, щоб система опалення ефективно працювала. Вони полягають у наступному:

 1. високий клас енергоефективності дома. Фахівці можуть порекомендувати матеріали для утеплення стін, покрівлі та склопакети високої якості;
 2. наявність системи вентиляції з рекуперацією тепла, яка дозволить зберегти тепло в будинку, фінансові витрати, а також здатна знизити навантаження на опалювальну систему;
 3. реалізації системи теплої підлоги, площа якої має становити 100% поверхні всієї підлоги;
 4. установка фанкойлів, які можуть виконувати функцію як опалення, так і охолодження будинку.

Також, компанія працює з дизайнерами, тому може узгодити вибір обладнання з «суміжниками», щоб всі пристрої відмінно вписалися у ваш інтер'єр.

Тому, компанія супроводжує клієнта до кінця будівельних робіт, реалізувавши кліматичні системи на найвищому рівні.

Будівництво будинку знаходиться на певній стадії

​На даному етапі інженери надають варіанти щодо покращення якості конструкцій будівлі. Відповідно, за наявності помилок їх необхідно усунути, щоб монтажна бригада компанії могла реалізувати кліматичну систему.

Замовте інженерний супровід

Залишіть заявку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом для обговорення деталей

Етапи реалізації проєкту

 • Діалог із клієнтом
 • Комерційна пропозиція
 • Обговорення та вибір варіанта
 • Пакет креслень
 • Монтаж та запуск системи
01
Безпосередній діалог із клієнтом

Безпосередній діалог із клієнтом

Компанія Альтер Ейр запрошує клієнтів на зустріч в офіс шоу-рум, де реалізовані кліматичні системи в незашитому вигляді, що дозволяє клієнту наочно оцінити як виглядає система. На даному етапі, головне завдання нашої компанії – вивчити вихідні дані об'єкта та запропонувати варіанти покращення конструкцій будівлі, щоб надалі в будинку було створено оптимальний мікроклімат, незалежно від пори року.

02
Складання комерційної пропозиції

Складання комерційної пропозиції

Після того, як фахівці дізналися про побажання клієнта та порекомендували варіанти реалізації проєкту, відбувається підписання договору намірів. Відповідно, інженери приступають до аналізу будівлі та озвучують вартість реалізації інженерних систем різних типів. На першому етапі (аналіз будівлі) інженери виконують кілька розрахунків: теплотехнічного; холодильних розрахунків; аналіз води (за додаткову оплату). На кінцевому етапі відбувається складання комерційної пропозиції, крім того, Ви обов'язково отримуєте повний пакет документів.

03
Обговорення та вибір варіанта

Обговорення та вибір варіанта

​Наші фахівці спільно з клієнтом докладно обговорюють основні відмінності та переваги кожного з варіантів, та вибирають найоптимальніший для об'єкта. Наприклад, покупець хоче встановити систему опалення за допомогою теплового насоса. Інженери пропонують два варіанти реалізації системи - використовуючи тепловий насос повітря-вода або геотермальний. Відповідно, якщо площа будинку становить до 200м2, ми пропонуємо встановити тепловий насос повітря-вода. Якщо площа будинку - більше 200м2 і тепловому насосу повітря-вода не вистачатиме потужності, то раціональним рішенням є установка геотермального теплового насоса.

04
Надання пакету креслень інженерної системи

Надання пакету креслень інженерної системи

Надання пакету креслень інженерної системи відбувається лише після того, як замовник згоден покращити конструктив будівлі та клієнту підходить варіант реалізації інженерної системи. Після цього, інженери складають вартість реалізації проєкту, а також відбувається погодження його із замовником.

05
Монтаж та запуск системи

Монтаж та запуск системи

Процес інженерного супроводу не може здійснюватися без етапу монтажу та запуску інженерних систем. Компанія Альтер Ейр займається реалізацією повного процесу виконання інженерних систем – від створення концепції до запуску та сервісу обладнання.

Вартість інженерного супроводу

До початку будівніцтва

Вартість інженерного супроводу залежить від етапу будівництва будинку. Так, як послуга інженерного супроводу будівництва від компанії розглядається у двох варіантах. У першому випадку, коли будівництво будинку знаходиться на першій стадії, інженери надають повністю проектування інженерних систем. Потім, відбувається процес монтажу систем.

Для подальшої роботи компанії з клієнтом замовнику необхідно внести передоплату 5% від комплектуючих матеріалів. Натомість, це означає, що укладений договір залишається незмінним.

В процесі будівніцтва

Розглядаючи другий варіант, коли будинок вже на певній стадії будівництва, фахівці вносять свої варіанти щодо усунення та покращення якості будівлі.

Клієнту, який буде працювати з компанією Альтер Ейр, необхідно внести 10% від кошторису. Після цього, інженери зможуть приступити до проектування систем. В підсумку, коли запланована вартість реалізації системи змінюється у більший чи менший бік, ми віднімаємо передоплату, і далі, покупець вносить фінанси на встановлення системи до будинку.

Відповідно до цього, клієнт підписує договір на проєктування та впровадження інженерних систем з компанією, відповідно до складеного бюджету.

Переваги послуг інженерного супроводу від Alter Air

Переваги послуг інженерного супроводу від Alter Air
01
Грамотний інженерний проєкт

Наші фахівці складають проекти з урахуванням усіх технічних особливостей проєкту та побажань клієнта.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД

Компанія Alter Air реалізує всі основні кліматичні системи у будинку – від вентиляції до автоматизації.

03
Робота з "суміжниками"

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті – для клієнтів та суміжних організацій.

04
Контроль якості будівництва

Гарантуємо відповідність результату умовам договору та дотримання всіх норм для ефективної інженерної системи.

Наші проєкти

Реалізовані об'єкти – найкраще підтвердження нашого професіоналізму

Системи вентиляції та кондиціювання в квартирі, ЖК "Русанівська гавань"

 • Дитяча
 • Кухня-вітальня
 • Лоджія
 • Кабінет
НАСТІННИЙ КОНДИЦІОНЕР DAIKIN FTXM25N

DAIKIN FTXM25N – сучасний високоефективний кондиціонер настінного типу монтажу, в якому використовується інверторна технологія.

Канальний кондиціонер Daikin FBA50

Канальний кондиціонер Daikin FBA50 забезпечує нагрівання, охолодження, вентиляцію та контроль вологості повітря.

ПВУ із рекуперацією тепла JABLOTRON FUTURA L

Високоефективна припливно-витяжна установка для здійснення загальнообмінної вентиляції у будинках та квартирах. Повторно використовує тепло, яке є у приміщенні. Має "рідну" VAV-систему (змінної подачі повітря).

VAV-клапан змінної подачі повітря

VAV-клапан – пристрій для змінної подачі повітря, який встановлюється на кожен повітропровід і регулює обсяг повітря, що подається.

Системи вентиляції та кондиціювання в квартирі, ЖК "Русанівська гавань"

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Вентиляція, опалення та осушення повітря в басейні, смт. Гостомель, площа 70 м²

 • Басейн
ОСУШУВАЧ ПОВІТРЯ CALOREX VARIHEAT AA 600 VH

Модульна установка канального осушення з опцією припливу/витяжки повітря та опцією водяного калорифера (для догрівання припливного повітря)

РАДІАТОРИ ZEHNDER CHARLESTON

Дизайнерські радіатори від німецького виробника, тепло та комфорт втілені в оригінальному дизайні

Вентилятор канальний Soler&Palau TD-350/125 Silent (230-240V 50/60)

Призначений для монтажу в повітропроводи круглого перерізу, використовується в системах вентиляції житлових та комерційних приміщень

Вентиляція, опалення та осушення повітря в басейні, смт. Гостомель, площа 70 м²

Організація систем вентиляції та кондиціонування в 3х-кімнатній квартирі, вул. О. Гончара, Київ

 • Вентиляція
 • Подача повітря
 • Кондиціювання
Вентустановка Jablotron Futura L

Повітропровід Airflex гнучкий ізольований

Повітропровід з оцинкованої сталі в теплоізоляції

Канальний внутрішній блок кондиціонера Daikin FBA50A9

Організація систем вентиляції та кондиціонування в 3х-кімнатній квартирі, вул. О. Гончара, Київ

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Наші відеоогляди

VAV-система вентиляції та кондиціювання - огляд систем в інтер'єрі, ЖК Русанівська гавань
VAV-система вентиляції та кондиціювання - огляд систем в інтер'єрі, ЖК Русанівська гавань
Парозволоження, вентиляція та кондиціювання в квартирі - огляд об'єкту в ЖК Новопечерські липки
Парозволоження, вентиляція та кондиціювання в квартирі - огляд об'єкту в ЖК Новопечерські липки
VAV-система вентиляції і кондиціонування в художній галереї, г. Киев, ул. Прорізна
VAV-система вентиляції і кондиціонування в художній галереї, г. Киев, ул. Прорізна
Мікроклімат у приміщенні – як правильно організувати систему вентиляції для максимального комфорту
Мікроклімат у приміщенні – як правильно організувати систему вентиляції для максимального комфорту
Демонстрація роботи лінійних дифузорів прихованого монтажу в офісі Альтер Ейр
Демонстрація роботи лінійних дифузорів прихованого монтажу в офісі Альтер Ейр
Всі внутрішні системи в квартирі від вентиляції до водоочистки - м. Київ, вул. Липська
Всі внутрішні системи в квартирі від вентиляції до водоочистки - м. Київ, вул. Липська
Офіс-тур компанії Alter Air
Офіс-тур компанії Alter Air

Поширені питання

Що таке інженерний супровід?

Інженерний супровід проекту являє контроль якості проведення будівництва житла з боку інженерної компанії. У результаті, інженерне будівництво будинку допоможе клієнту не припускатися помилок при побудові будинку, а також інженери розкажуть, яких вимог необхідно дотримуватися при будівництві.

Коли потрібно звертатися за інженерним супроводом?

Компанія Альтер Ейр здатна надати послугу інженерного супроводу у двох варіантах:

 1. Будівництво будинку лише планується.
 2. Будівництво будинку вже знаходиться на певному етапі.

Фахівці рекомендують звертатись за допомогою до компанії на етапі, коли будівництво будинку ще не почалося. Оскільки, інженери зможуть відразу запропонувати варіанти, щодо поліпшення конструктиву будівлі.

Які документи використовують у процесі інженерного супроводу об'єктів?

Інженери в процесі проектування використовують файли в форматі dwg, а також програмне забезпечення Revit, в якому Ви зможете побачити свій проект, виконаний відповідно до масштабу.Замовте супровід проєкту

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Замовте супровід проєкту
Відгуки і питання
Відгуки відсутні