Денис Соловей

Співзасновник Альтер Ейр,
керівник проєктів
досвід 22 роки
Про автора

Рушійна сила Alter Air. Завідує усіма процесами, невблаганно рухаючи компанію вперед: до освоєння нових ринків і підкорення вершин. Почав кар'єрний шлях ще в студентські роки – з перших курсів працюючи менеджером з продажу кліматичної техніки. Перший досвід підприємництва трапився тоді ж – відкрив інтернет-магазин, який приносив досить високий, як для студента, дохід.

Амбіційність, прагнення до зростання та розвитку в кінці кінців призвели до ідеї відкриття власної справи. Так в 2009 р. "народилася" компанія "Alter Air". Вона з самого початку взяла вектор на першість: першою стала впроваджувати в кліматсистеми енергоефективні технології, в числі перших тестує всі інженерні новинки, що  з'являються на світовому ринку. Фахівці регулярно проходять навчання на заводах виробників – Jablotron, Ecosoft, Systemair, Maicoта інших, щоб досконало володіти пропонованими рішеннями.

Під керівництвом Дениса Вікторовича було реалізовано понад 1000 інженерних проєктів в Україні та інших країнах, і їх кількість щомісяця збільшується.

Тому що постійний рух вперед – одна з його головних формул успіху.

Сертифікати Денис Соловей