Вентиляція, кондиціювання, опалення та водопостачання. Елітна квартира 171 м² у м. Худжанд, Таджикистан
 • Головна
 • Об’єкти
 • Вентиляція, кондиціювання, опалення та водопостачання. Елітна квартира 171 м² у м. Худжанд, Таджикистан

Вентиляція, кондиціювання, опалення та водопостачання. Елітна квартира 171 м² у м. Худжанд, Таджикистан

Специфіка об'єкта:

Адреса:

м. Худжанд, Таджикистан

Об'єкт:

Елітна квартира в новобудові

Рік реалізації:

2021

Поставлені завдання:

 • Створення комфортного мікроклімату незалежно від пори року
 • Організація водопостачання, що відповідає всім нормам якості

Строки виконання:

Проєктування:

2 місяці

Підготовка комплектування для монтажу:

Не виконували

Монтаж:

Не виконували

Проєктно-інженерна компанія Альтер Ейр виконала замовлення в елітній новобудові за індивідуальними вимогами клієнта. Замовник представив концепцію, що складалася з двох етапів:


 1. створення комфортного мікроклімату незалежно від пори року;
 2. організація водопостачання, яка відповідатиме всім нормам якості.

Проєкт об'єднав в одне ціле системи канальної вентиляції, кондиціювання, опалення та каналізації. Складне сплетіння інженерних комунікацій потребувало професійного підходу. Використовуючи специфікацію, яка створювалась з урахуванням індивідуальних параметрів, вдалося виконати роботу професійно та за короткий термін.

Вентиляція та кондиціювання

Вентиляцію було спроєктовано на основі чеського вентиляційного обладнання від компанії Jablotron. Вентустановка Futura L продуктивністю 450 м³/годину у зв'язці з VAV-клапанами та датчиками контролю рівня вуглекислого газу, допомогла організувати повний цикл оновлення повітря в будинку. Система відповідно до показань датчиків, самостійно відрегулює інтенсивність повітрообміну в чистих зонах (спальня, вітальня, та у залі), забезпечивши правильне співвідношення витяжного та припливного повітря.

У «брудних» зонах (на кухні, у коридорі та санвузлі) встановили програматори Jablotron Boost Button. Їх використання дозволить проводити посилену витяжку за вимогою: користувач, заходячи до приміщення та натискаючи клавішу, переведе вентустановку на максимальний рівень продуктивності. Таким чином, вдасться швидко витягнути сторонні запахи із приміщення, не порушивши баланс мікроклімату. А після вимикання клавіші, ПВУ перейде у нормальний режим роботи.

Щодо системи кондиціонування, її побудували на базі канального VRV-блоку японської фірми Daikin. Для цього ми використовували один зовнішній кондиціонер моделі RXYSCQ6TV1 (з інверторним управлінням) та чотири внутрішні блоки кондиціонерів – FXSQ80А, FXSQ40А та FXDQ25А3.

Для правильного розподілу повітря встановили щілинні дифузори LOOK компанії Madel. Вони об'єднали у собі повітроводи вентиляційної установки та системи кондиціювання. Це дозволило зберегти дизайн приміщення та налагодило правильний рух повітря у кімнатах без ризику виникнення протягів.

Опалення, водопостачання та каналізація

Оскільки в будинку не передбачено централізоване опалення, фахівцям потрібно було розробити автономну систему. До неї увійшло таке обладнання:

 • Німецький електричний котел бренду Vaillant eloBLOCK VE9 R13.
 • Водонагрівач непрямого нагріву uniSTORE plus.
 • Італійський розширювальний бак Zilmet HYDRO-PRO.
 • Німецькі конвектори Kampmann Katherm QK nano.
 • Циркуляційний насос Wilo Star-Z та інше допоміжне обладнання (блок віддаленого керування, датчики температури, погодозалежний терморегулятор та ін.).

Квартира має досить велику площу, це дозволило розмістити непомітно систему комплексного очищення Refiner Power Ecowater. Обладнання проведе фільтрацію та пом'якшення холодної води, підвищуючи її якість до максимального рівня. За допомогою іонообмінної смоли та активованого вугілля вода буде очищена від солей жорсткості, металів, хлору та інших забруднень. Таким чином, одяг після прання залишиться м'яким, на посуді та інших поверхнях зникнуть розводи, техніка не буде схильна до накипу, а шкіра і волосся після купання не пересихатимуть.

Крім того, фахівці передбачили аварійну систему захисту від протікання Нептун, а також встановили дренаж води від усіх приладів у вже існуючу каналізацію. При цьому використали якісні труби зі зшитого поліетилену фірми ТЕСЕ, які відрізняються високою міцністю та довговічністю.

Проєктування від Alter Air

Компанія Alter Air надає комплекс послуг із розробки та реалізації інженерних систем на ринку України, а також за кордоном. Фахівці розроблять проєкт за індивідуальними параметрами, допоможуть підібрати обладнання та налаштують його функціонал залежно від ваших вимог.

З 2008 року і по сьогоднішній день ми продовжуємо освоювати нові напрямки. Тепер нашими послугами можуть скористатися не лише у Києві та Західній Україні, а й за кордоном.

Зараз ми працюємо з такими країнами та містами: 

 • Узбекистан (Ташкент, Андіжан, Наманган), 
 • Таджикистан (Душанбе, Худжанд, Бохтар), 
 • Азербайджан (Баку, Гянджа), 
 • Казахстан (Алма-Ата, Нур-Султан, Шимкент, Актобе, Караганда).


VAV-система вентиляції і кондиціонування в художній галереї, г. Киев, ул. Прорізна
VAV-система вентиляції і кондиціонування в художній галереї, г. Киев, ул. Прорізна
Наочна демонстрація роботи вентиляції за допомогою диму, худ. галерея на вул. Прорізній
Наочна демонстрація роботи вентиляції за допомогою диму, худ. галерея на вул. Прорізній
VAV-система вентиляції та кондиціювання - огляд систем в інтер'єрі, ЖК Русанівська гавань
VAV-система вентиляції та кондиціювання - огляд систем в інтер'єрі, ЖК Русанівська гавань
Водопідготовка: для дому та квартири
Водопідготовка: для дому та квартири
Парозволоження, вентиляція та кондиціювання в квартирі - огляд об'єкту в ЖК Новопечерські липки
Парозволоження, вентиляція та кондиціювання в квартирі - огляд об'єкту в ЖК Новопечерські липки
Замовте комплекс систем Alter Air

Залишіть заявку та фахівці компанії зв'яжуться з Вами протягом дня

Відгуки і питання
Відгуки відсутні