Реалізований комплекс інженерних систем: кондиціювання, вентиляція та опалення. Двоповерховий будинок у с. Ходосівка
  • Головна
  • Об’єкти
  • 🏡Кондиціонування, вентиляція та опалення в 2-х поверховому будинку, с. Ходосівка

Кондиціювання, вентиляція та опалення у 2-х поверховому будинку
с. Ходосівка

Специфіка об'єкта:

Адреса:

с. Ходосівка

Об'єкт:

Індивідуальний двоповерховий житловий будинок

Рік реалізації:

2021

Поставлені завдання:

  • Організації комфортного рівня мікроклімату незалежно від пори року

Строки виконання:

Проєктування:

1 місяць

Підготовка комплектування для монтажу:

3 тижня

Монтаж:

2 місяця

Перед інженерами компанії Альтер Ейр було поставлено завдання організувати комфортний рівень мікроклімату незалежно від пори року. Для цього ми використали систему кондиціонування від японської компанії Daikin, яка ідеально вписалася в загальнообмінну вентиляцію, побудовану на базі чеського обладнання Jablotron. Що стосується опалення, котел фірми Vaillant - слушний варіант для вирішення питань з обігрівом приміщення в зимовий час.

Система кондиціонування

Площа будинку досить велика, тому інженери використовували мультиспліт-систему, яку спроєктували із окремих зовнішніх блоків від компанії Daikin. Дане рішення дозволило поступово розподілити навантаження і при необхідності бюджетно витрачати ресурси в період міжсезоння, коли в активному кондиціонуванні немає потреби.

Високі стелі дозволили помістити необхідне обладнання у стельовій ніші, зробивши інженерні комунікації непомітними. Передбачені ревізійні люки при необхідності дозволять провести обслуговування пристроїв, а розвинена система каналів доставить прохолодне повітря в вітальню без зайвих тепловтрат.

Щоб не псувати інтер'єр, ми використали щілинні дифузори. Їхній естетичний вигляд не порушує гармонію дизайну, при цьому функціонал залишається на високому рівні: повітря правильно і рівномірно розподіляється по приміщенню, що допомагає виключати зони застою та різкого перепаду температур.

Стосовно інших приміщень, в них встановили звичайні настінні кондиціонери, як це було задумано дизайнером проєкту.

Централізована система вентиляції

Система припливно-витяжної вентиляції побудована на базі чеського обладнання Jablotron та розрахована на змінну витрату повітря. Для цього передбачені VAV-клапани, які працюють у парі із датчиками CO₂. Датчики встановлюються у кожній кімнаті та передають інформацію про якість повітря. При підвищенні рівня вуглекислого газу система змінює інтенсивність вентиляції, спрямовуючи свіжий повітряний потік туди, де це необхідно.

Пристрій Jablotron Futura завдяки високій продуктивності та низькому рівню енергоспоживання користується попитом у наших клієнтів. Щоб прибрати сторонні звуки від роботи установки, корпус розташовується на віброопорах, а в повітропроводи інтегруються шумоглушники, що знижують шум повітряних потоків.

Зазначимо наявність у вентиляційному обладнанні системи рекуперації. Вона допомагає зберігати тепло в будинку за рахунок теплообмінника. Рекуператор має безліч осередків, через які проходить повітря, що витягується з приміщення. При проходженні через осередки, повітряні потоки віддають енергію тепла, яка моментально передається вхідному потоку. Таким чином, у кімнату повітря надходить попередньо нагрітим за рахунок процесів, що протікають у теплообміннику.

Крім того, у вентиляційній установці передбачена функція "пасивного" зволоження повітря. Конденсат, що виникає в рекуператорі при перепаді температур, не просто утилізується в каналізацію, а бере участь у рекуперації. Таким чином, зберігаючи тепло повертається і втрачена волога, допомагаючи зберігати в будинку комфортний рівень мікроклімату.

Опалення

Щодо обігріву будинку, встановлений німецький електричний котел Vaillant eloBLOCK повністю справляється з поставленим завданням.

 Для підтримки комфортної температури на першому поверсі передбачили систему теплої підлоги, яка працює разом із радіаторами. В решті будинку встановили внутрішньопідлогові конвектори "Coolterm". 

Ця зв'язка обладнання підтримає оптимальну температуру в приміщенні навіть у сильні морози, витрачаючи мінімальну кількість енергії.

Проєктування від Альтер Ейр

Компанія Альтер Ейр з 2008 року займає лідируючі позиції у сфері реалізації інженерних систем та консалтингових послуг. Співробітники запропонують клієнтам сучасне обладнання із гарантією якості за вигідними цінами. Фахівці проведуть консультацію, розроблять варіанти вирішення поставлених завдань та перетворять ідею на готовий проєкт.

Ми надаємо послуги по всій Україні, у тому числі у Києві, Львові, Чернівцях, Тернополі, Івано-Франківську та інших Західних регіонах. 

Також ми працюємо в інших країнах: 

  • Таджикистан (Душанбе, Худжанд, Бохтар), 
  • Узбекистан (Ташкент, Андіжан, Наманган), 
  • Казахстан (Алма-Ата, Нур-Султан, Шимкент, Актобе, Караганда), 
  • Азербайджан (Баку, Гянджа).

Наші відеоогляди

VAV-система вентиляції і кондиціонування в художній галереї, г. Киев, ул. Прорізна
VAV-система вентиляції і кондиціонування в художній галереї, г. Киев, ул. Прорізна
Модернізація системи вентиляції на базі обладнання Jablotron у приватному будинку, м. Бровари
Модернізація системи вентиляції на базі обладнання Jablotron у приватному будинку, м. Бровари
Наочна демонстрація роботи вентиляції за допомогою диму, худ. галерея на вул. Прорізній
Наочна демонстрація роботи вентиляції за допомогою диму, худ. галерея на вул. Прорізній
VAV-система вентиляції та кондиціювання у двоповерховому будинку, КГ Green Hills
VAV-система вентиляції та кондиціювання у двоповерховому будинку, КГ Green Hills
Опалення, водоочищення, кондиціонування, вентиляція і ВК в будинку, КГ Riviera Villas, Лебедівка
Опалення, водоочищення, кондиціонування, вентиляція і ВК в будинку, КГ Riviera Villas, Лебедівка
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Замовте реалізацію інженерних систем

Залишіть заявку та фахівці проектно-монтажної компанії Альтер Ейр зв'яжуться з Вами для обговорення проєкту

Відгуки і питання
Відгуки відсутні