Електрична тепла підлога

Електрична тепла підлога
Рівномірний розподіл тепла
Ефективна економія енерговитрат
Підтримка естетики приміщення
Турбота про навколишнє середовище

Що собою являє тепла підлога електрична? Це теплове опалення, яке чудово впорається з обігрівом квартири, невеликого приватного будинку, офісу, готелю або інших комерційних об'єктів.

Варто обов'язково враховувати, що така підлога монтується тільки під плитку.

Чи може така система обігріву стати повноцінною заміною традиційних джерел опалення? Чи обов'язково укладати підлогу по всій площі приміщення або можна обмежитися окремими кімнатами? Наскільки складний процес укладання? Відповіді на ці та інші питання ви знайдете в даній статті.


Вибір теплої підлоги

Коли вибір зупинений на підігріві підлоги електричному, то настає час визначитися з типом нагрівального елементу, який підійде більше - мат або нагрівальний кабель, а, може, оптимальним варіантом в будинок стане інфрачервона тепла підлога.

Кабельна тепла підлога
Кабельна тепла підлога

Використовуються провідники двох типів: нагрівальний кабель і силові жили, по яких підводиться електроенергія.

З використанням нагрівальних матів
З використанням нагрівальних матів

Нагрівальним елементом виступає кабель, який вплетений в сітку.

Інфрачервона тепла підлога
Інфрачервона тепла підлога

Використовуються інфрачервоні промені, випромінювання яких виходить від нагрівального елементу.

ЕТАПИ РЕАЛІЗАЦІЇ СИСТЕМИ

​При розробці комплексу кліматичної системи необхідно в першу чергу розуміти складові правильного проєкту та їх призначення у процесі її здійснення

Konsultatsiya i razrabotka kontseptsii
РОЗРОБКА КОНЦЕПТУ

Формування принципу роботи і складових майбутньої системи

Raschet i proyektirovaniye
ПРОЄКТУВАННЯ

Повний пакет документів з кресленнями і специфікаціями

Podbor oborudovaniya
ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ

Кілька варіантів техніки для здійснення системи - під різний бюджет

Montazh
МОНТАЖ

Встановлення устаткування сертифікованими бригадами згідно з проєктом

Nastroyka i zapusk sistemy
ЗАПУСК І НАЛАШТУВАННЯ

Налагодження та перевірка ефективності системи перед її стартом

Servis
СЕРВІС

Обслуговування та моніторинг системи після початку її роботи

БІЛЬШЕ ПРО ЕЛЕКТРИЧНУ ТЕПЛУ ПІДЛОГУ

Які переваги електро підлоги?

Для початку порівняємо принцип роботи системи обігріву теплої підлоги електричної в приміщенні і централізованої системи опалення. Головна відмінність в тому, що в першому випадку відбувається рівномірний розподіл тепла по всьому об'єму приміщення. У другому ж випадку тепле повітря від батарей просто піднімається до стелі.

Компанія AlterAir позиціонує підлогу з електричним підігрівом як зону комфорту із застосуванням до енергоефективного будинку (будинок, який втрачає мінімальну кількість енергії) і обладнання. Відбувається правильний розподіл тепла, коли і ноги, і тіло перебувають у затишку. Оскільки швидкість руху повітря маленька, пилу при роботі теплої підлоги піднімається мінімальна кількість, що важливо для людей, які страждають алергією.

Завдяки підвищеній температурі повітря на рівні підлоги і точній системі контролю терморегулятора, середня температура приміщення може бути на 1-3 °C нижче, ніж в приміщеннях зі звичайною системою опалення. Це практично не впливає на рівень комфорту, зате дозволяє знизити споживання енергії на 8-22%. Так Ви не тільки економите гроші, але і дбаєте про навколишнє середовище.

Ще один плюс - тепла електрична підлога підтримує естетику приміщення. Приховане в конструкції джерело опалення відкриває дивовижні можливості для дизайну інтер'єру та збільшує кількість варіантів розміщення меблів. Можна забути про проблеми, пов'язані з використанням радіаторів, що займають багато місця і порушують загальний вигляд приміщення.

Крім того, тепла підлога електро може використовуватися точково, в певних кімнатах або навіть їх ділянках. Для максимального комфорту може вистачити установки підлоги тільки у ванній кімнаті, санвузлі, дитячій або по центру вітальні.


Як розрахувати потужність

Розрахунок потужності нагрівальної системи теплої підлоги - важливий етап, який обов'язково проводиться перед укладанням. Потужність буде різною для різних типів житлових приміщень. Наприклад, для спальні - 100-150 Вт/кв.м, для кухні - 150 Вт/кв.

При розрахунку потужності кабелю обов'язково враховується корисна площа приміщення, без урахування території, на якій розташовані меблі, сантехнічне обладнання та техніка. Якщо корисна площа спальної кімнати становить, наприклад, 6 кв.м, то потужність системи дорівнює 6 х 100 = 600 Вт.

Якщо мова йде про використання мату, то потужність дорівнює 160 Вт на 1 кв. м.


Де встановлювати теплу підлогу

Теплу електро підлогу встановлюють в самих різних приміщеннях: це і квартири з централізованим опаленням, і невеликі приватні будинки, і офісні приміщення, і готелі. Монтаж досить простий, установка такої підлоги не вимагає спеціальних дозволів.

Але важливо все-таки пам'ятати про наявність електромагнітного випромінювання, яке проникає в організм через ступні і може чинити негативний вплив на здоров'я людини. З цих міркувань теплу підлогу найбільш доцільно встановлювати в тих приміщеннях, в яких мешканці будинку проводять найменшу кількість часу.

Ціна теплої електричної підлоги в Україні

Сьогодні підлогу з електричним підігрівом в Україні можна купити досить недорого. Фахівці компанії AlterAir допоможуть у виборі, проконсультують з усіх питань на професійному рівні, ознайомлять з прайс-листом на монтажні роботи.

Тепла електро підлога ціна за квадратний метр - 50 євро. Вартість безпосередньо залежить від обраного обладнання.


Чому варто купити теплу підлогу в AlterAir

Причини обрати саме компанію AlterAir вагомі:

 1. Монтаж з використанням якісного обладнання.
 2. Професійна консультація.
 3. Широкий асортимент кліматичної техніки.
 4. 13 років роботи і лідируючі позиції на ринку України.
 5.  AlterAir є офіційним дилером.


Наші проекти

Реалізовані проекти кваліфікованими фахівцями компанії Альтер Ейр

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Бренди, яким ми довіряємо

Фінська компанія Uponor вже багато років спеціалізується на виробництві енергоефективного, надійного і безпечного обладнання для систем опалення та водопостачання. Інноваційність її рішень відома всьому світу, а каталог продукції включає тисячі найменувань. Серед них трубопровідні системи для опалення підлоги, стелі і стін, теплоізольовані труби, фітинги, розподільні колектори та багато іншого. Наші фахівці вже багато років використовують обладнання Uponor і можуть гарантувати його ефективність.

Німецький бренд Rehau спеціалізується на виробництві віконних профілів, труб із зшитого поліетилену, що застосовуються в системах геотермічного опалення/охолодження приміщень, та іншого будівельного обладнання. Компанія проводить власні розробки і регулярно впроваджує інноваційні рішення в своє виробництво. Ми використовуємо їх при проєктуванні інженерних систем, що б зробити їх ще більш надійними і довговічними.

Viessmann - німецька компанія-виробник систем опалення: твердопаливних котлів, котлів на біогазі, водонагрівачів, теплових насосів. Почала свою діяльність ще в 1917 р і зараз продовжує впроваджувати інноваційні технології у виробництво опалювальних та холодильних систем. Устаткування Viessmann - це висока енергоефективність, бездоганна якість і надійність. Це той бренд, який ми завжди рекомендуємо клієнтам.

Шведська компанія Electrolux є одним з найбільших виробників кліматичної техніки, вона експортує продукцію в 150 країн світу. Її явна перевага полягає в тому, що якість гармонійно поєднується з лояльною ціновою політикою, а виражений фірмовий стиль давно став обов'язковою умовою поряд з функціональністю та впроваджуваними інноваціями техніки, що випускається.

Protherm - відомий бренд, який займається виробництвом опалювального обладнання: конденсаційних, газових, електричних котлів, водонагрівачів і терморегуляторів. Опалювальні системи, створені на базі технічних рішень Protherm, відрізняються високою якістю, енергоефективністю та помірною ціною. У нас ви можете ознайомитися з асортиментом бренду, а наші фахівці допоможуть підібрати найбільш вигідне рішення.

ВІДЕО З НАШИХ ОБ'ЄКТІВ

Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Автор запису
Опалення та водопостачання для приватного будинку (с. Зелений Бор)
Опалення та водопостачання для приватного будинку (с. Зелений Бор)
Автор запису
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки

Етапи реалізації проєкту

Ми вибудували процес, який гарантує результат
 • Консультація
 • Комерційна пропозиція
 • Проєктування
 • Монтаж
 • Сервіс
01
Консультація

Консультація

Перша зустріч проходить в нашому шоу-румі і триває 1-1,5 години. Ми обговорюємо ваші побажання, особливості об'єкта і рентабельність того чи іншого рішення. Показуємо, як працює обладнання, реалізоване в офісі – ви будете мати наочне уявлення про впроваджувані інженерні системи, їх ефективність та ергономічність.

02
Комерційна пропозиція

Комерційна пропозиція

Ви отримуєте техніко-економічний розрахунок і зроблену на його підставі комерційну пропозицію. У неї також входить кошторис по обладнанню та обв'язки - з самого початку ви будете мати правильне уявлення про бюджет. Фінальна вартість після складання проєкту може змінитися в рамках 15% в більшу або меншу сторону.

03
Проєктування

Проєктування

Після узгодження комерційної пропозиції клієнт вносить 10% передоплати від загальної суми. Ми починаємо проєктування інженерних систем. Розроблений проєкт узгоджується з клієнтом, за необхідності вносяться правки. Потім проєкт затверджується обома сторонами в письмовій формі. Ви отримуєте повний пакет проєктних документів.

04
Монтаж систем

Монтаж систем

Ми доставляємо і монтуємо все необхідне обладнання. Ефективно інтегруємо його з іншими системами та інтер'єрними рішеннями. Проводимо пусконалагоджувальні роботи. Фінальний запуск інженерної системи відбувається в присутності вас і головного інженера, щоб ви переконалися в коректній роботі всіх складових.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Здійснюємо гарантійне і післягарантійне обслуговування інженерних систем - протягом всього терміну їх експлуатації. Чистимо і міняємо фільтри, комплектуючі. За бажанням клієнта можемо модифікувати систему або оптимізувати її з метою зміни продуктивності або економії ресурсів.

Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Який принцип роботи теплої підлоги на електриці?

Нагрівальним елементом підлоги є кабель або мат. Відбувається електропідігрів підлогового покриття (плитка) і подальша віддача тепла приміщенню з рівномірним розподілом по всьому об'єму.

Що потрібно для розрахунку теплої підлоги електро?

Для правильного розрахунку необхідної потужності потрібно враховувати корисну площу приміщення (без територій, що знаходяться під меблями, технікою). Потужність буде різною для різних типів житлових приміщень. Приклад розрахунку розглянуто вище.

Яка вартість електричної теплої підлоги?

Ціна опалення приватного будинку електричною підлогою залежить від обраного обладнання. Орієнтовна ціна за квадратний метр дорівнює 50 євро.

Залишились питання?

Напишіть нам і менеджери зв'яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Відгуки і питання
Відгуки відсутні