Реалізація теплої підлоги

Коригування температури нагріву
Плавна подача тепла
Комфорт незалежно від погоди за вікном
Швидкий та якісний монтаж

Тепла підлога – відмінне джерело тепла у будинку, вона монтується у підлозі. Обігрів приміщення відбувається з нижньої точки, повітря піднімається вгору, таким чином тепло поширюється по всьому будинку. Для системи теплої підлоги характерні прихований монтаж, який не псує дизайн і підвищений рівень комфорту, на відміну від радіаторного опалення.

Для теплої підлоги необхідно використовувати низькі температури, тому більш ефективна робота системи буде з тепловим насосом або конденсаційним котлом (так званими низькотемпературними джерелами енергії). Чим нижче температура в даних агрегатах – тим вище ефективність системи. Коли мова заходить про опалення будинку теплою підлогою, ми не тільки можемо говорити про продуктивну роботу, але і підвищений комфорт людини.

Тепла підлога у будинку

Ми рекомендуємо монтувати тільки водяну теплу підлогу, особливо в тих приміщеннях, де людина перебуває основну частину свого часу (спальні, кухні, вітальні тощо).

Електрична тепла підлога випромінює електромагнітні хвилі, які негативно впливають на стан здоров'я. Якщо змонтувати водяну теплу підлогу неможливо з будь-яких причин, а забезпечити приміщення комфортними умовами дуже хочеться, то можна встановити електричний, але тільки в санвузлах та на балконах.

Принцип роботи теплої підлоги
Принцип роботи теплої підлоги

Реалізуючи теплу підлогу в будинку або квартирі ви забезпечите максимальний комфорт і затишок в приміщенні незалежно від погоди і часу доби.

Конструкція теплої підлоги
Конструкція теплої підлоги

Тепла підлога розміщується під основним покриттям, а саме плиткою або деревом, для цього необхідно враховувати невеликий підйом підлоги.

Тепла підлога під ламінат або плитку
Тепла підлога під ламінат або плитку

Хоча плитка і є хорошим матеріалом для поєднання з теплою підлогою, інші варіанти також можна здійснити обираючи правильний підхід.

Отримайте
розрахунок від інженера

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
за вашим проєктом

Більше про теплу підлогу

Переваги і види теплої підлоги

Якщо говорити про людський комфорт і здоров'я: 

 • По теплій підлозі набагато приємніше та корисніше ходити ніж по холодній поверхні.
 • Приміщення прогрівається рівномірно;
 • Людина не відчуває великих перепадів температур у кімнаті (як це відбувається з радіаторним опаленням). І дане явище не викликає зайвого дискомфорту; 
 • Температура ніг завжди вище ніж температура голови або всього тіла. Тому (для людського організму) тепла підлога – кращий спосіб обігріву. 

Тепла підлога буває двох видів:

 • Електричною.
 • Водяною.

Наші проєкти

Готові проєкти реалізовані кваліфікованою командою Альтер Ейр

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Підсумок

Можна зробити висновки, що тепла підлога у будинку – ефективне, комфортне та безпечне джерело тепла, так як використовуються низькі температури. Використовувати краще саме водяну теплу підлогу, так як вона безпечніша аніж електрична.

Мінуси теплої підлоги – у вартості, так як його ціна вища, ніж у радіаторів. Монтаж системи опалення в будинку здійснюється більш проблематично, ніж у системи з радіаторним опаленням. При установці теплої підлоги варто дотримуватись чітко вивірених технологій.

Яке опалення краще для приватного будинку – тепла підлога або батареї? Відповідаємо: комбінація! Опалення будинку тепла підлога реалізує не так швидко та ефективно, наскільки радіатори, але комфорт – явна перевага. Щоб отримати максимально комфортне і в той же час ефективне опалення – комбінуйте два види обладнання.

Купити теплу підлогу можна в салоні кліматичного обладнання Альтер Ейр. У нашій компанії вам нададуть повний спектр послуг, починаючи від проєктування інженерних систем, і закінчуючи установкою обладнання досвідченою монтажною організацією.

Бренди, яким ми довіряємо

Фінська компанія Uponor вже багато років спеціалізується на виробництві енергоефективного, надійного і безпечного обладнання для систем опалення та водопостачання. Інноваційність її рішень відома всьому світу, а каталог продукції включає тисячі найменувань. Серед них трубопровідні системи для опалення підлоги, стелі і стін, теплоізольовані труби, фітинги, розподільні колектори та багато іншого. Наші фахівці вже багато років використовують обладнання Uponor і можуть гарантувати його ефективність.

Німецький бренд Rehau спеціалізується на виробництві віконних профілів, труб із зшитого поліетилену, що застосовуються в системах геотермічного опалення/охолодження приміщень, та іншого будівельного обладнання. Компанія проводить власні розробки і регулярно впроваджує інноваційні рішення в своє виробництво. Ми використовуємо їх при проєктуванні інженерних систем, що б зробити їх ще більш надійними і довговічними.

Viessmann - німецька компанія-виробник систем опалення: твердопаливних котлів, котлів на біогазі, водонагрівачів, теплових насосів. Почала свою діяльність ще в 1917 р і зараз продовжує впроваджувати інноваційні технології у виробництво опалювальних та холодильних систем. Устаткування Viessmann - це висока енергоефективність, бездоганна якість і надійність. Це той бренд, який ми завжди рекомендуємо клієнтам.

Шведська компанія Electrolux є одним з найбільших виробників кліматичної техніки, вона експортує продукцію в 150 країн світу. Її явна перевага полягає в тому, що якість гармонійно поєднується з лояльною ціновою політикою, а виражений фірмовий стиль давно став обов'язковою умовою поряд з функціональністю та впроваджуваними інноваціями техніки, що випускається.

Protherm - відомий бренд, який займається виробництвом опалювального обладнання: конденсаційних, газових, електричних котлів, водонагрівачів і терморегуляторів. Опалювальні системи, створені на базі технічних рішень Protherm, відрізняються високою якістю, енергоефективністю та помірною ціною. У нас ви можете ознайомитися з асортиментом бренду, а наші фахівці допоможуть підібрати найбільш вигідне рішення.

Віртуальний тур
реалізованими об'єктами

Пропонуємо вам відвідати один з наших об'єктів і оцінити високу якість нашого дизайнерського рішення і монтажу.

ВІДЕО З НАШИХ ОБ'ЄКТІВ

Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Автор запису
Опалення та водопостачання для приватного будинку (с. Зелений Бор)
Опалення та водопостачання для приватного будинку (с. Зелений Бор)
Автор запису
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки

Етапи реалізації проєкта

Ми розробили процес, який гарантує відмінний результат
 • Консультація
 • Передпроєктна документація
 • Проєктування
 • Монтаж
 • Сервіс
01
Консультація

Консультація

Ви можете отримати консультацію фахівців Альтер Ейр як за відеозв'язком, так і наживо. Для особистої зустрічі ми запрошуємо вас до офісу-шоуруму, де можна ознайомитися з роботою безлічі кліматичних пристроїв. Зустріч триватиме від 1 до 1,5 години. Поговоривши зі співробітниками про побажання, продемонструвавши їм проєкт приміщення та повідомивши про бюджет, ви отримаєте попередню консультацію. Вам розкажуть, як реалізувати цілі найбільш економно та ефективно. Розглянувши запропоновані варіанти, ви можете погодитись на співпрацю з нами. Це означає, що можна розпочинати роботу.

02
Передпроєктна документація

Передпроєктна документація

Перш ніж розпочати проєкт, необхідно зробити попередні розрахунки. За допомогою поданої документації ви зможете зрозуміти, як буде реалізована система та скільки це буде коштувати. Інженери обчислять необхідну потужність обладнання та підберуть з асортименту відповідні системи. Вартість монтажу також залежатиме від розміру приміщення, типу теплої підлоги та інших даних. Сума, зазначена у передпроєктній документації, може відрізнятись від фінальної максимум на 15% – як у більшу, так і меншу сторону.

03
Проєктування

Проєктування

Якщо вказаний кошторис вас влаштував, то співробітникам Альтер Ейр час прийматися за проєкт майбутньої системи теплої підлоги. Робота починається відразу після передоплати 10% від загальної суми. Інженери зроблять необхідні розрахунки та нададуть дані та креслення, на яких будуть ґрунтуватися фахівці монтажу, а також суміжні підрядники – наприклад, будівельники, електрики, дизайнери. У готовий проєкт можуть вноситися виправлення згідно ваших побажань. Після узгодження можна розпочинати монтаж.

04
Монтаж опалення

Монтаж опалення

Фахівці монтажу компанії Альтер Ейр доставлять обладнання на об'єкт та займуться його встановленням. Оскільки на теплу підлогу укладатиметься фінішне покриття, важливо зробити все максимально коректно. Обов'язково необхідно провести тестування та пусконалагоджувальні роботи. Наші співробітники знають, як правильно покласти теплу підлогу, з'єднати її з іншими пристроями. Багаторічний досвід дозволяє виконувати роботи швидко та професійно. Готове обладнання буде безпечним та ефективним, обов'язково порадує своєю роботою в холодну пору.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Як і будь-якому іншому пристрою, теплим підлогам може знадобитися сервісне обслуговування. Співробітники Альтер Ейр можуть вам допомогти. Ми пропонуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування кліматичних систем. Це не тільки тепла підлога, а й будь-яке інше обладнання. Крім того, фахівці завжди на зв'язку, якщо у вас з'являться питання з приводу експлуатації пристроїв. Якщо ви будете ставитись до своєї техніки з увагою та турботою, вона відповість довгим терміном служби та ефективною роботою.

Залишились питання?

Швидка консультація від фахівця

Проєктування необхідність

Проєкт будь-якої системи складається ще до початку ремонтних робіт. Тільки так можна грамотно розподілити етапи та реалізувати якісну установку необхідного обладнання. Проєкт важливий з точки зору майбутньої експлуатації, дизайну та навіть економії. Упорядкуванням плану робіт мають займатися лише професіонали.​

ЧОМУ СИСТЕМУ ПОТРІБНО ПРОЄКТУВАТИ ДО ПОЧАТКУ РЕМОНТНИХ РОБІТ?
Kachestvennyy rezultat
ЯКІСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Продумана система, яка задовольнить усі потреби

Vnedreniye v dizayn interyera
ВПРОВАДЖЕННЯ В ІНТЕР'ЄР

Підбір матеріалів та дизайнерських рішень з урахуванням теплих підлог

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
УЗГОДЖЕННЯ ВСІХ РОБІТ

Якісний проєкт – інструкція для працівників усіх зон відповідальності

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
КОМПЛЕКС КЛІМАТ-СИСТЕМ

Спільна робота теплої підлоги з іншим кліматичним обладнанням

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ

Допомога фахівців в економії коштів та розподілі витрат

Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів
Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку
Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам
Залишились питання?

Напишіть нам і менеджери зв'яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Відгуки і питання
Відгуки відсутні