Alter Air — офіційний дилер Gree в Україні

Автор запису
Опубліковано 17 лют 2016
Оновлено 24 бер 2023
4 хв читання
0 коментарів
855
0 / 5

Компанія Альтер Ейр почала співпрацювати з одним зі світових лідерів у сфері кліматичної техніки – компанією Gree.

Особливістю даної компанії є вузька спеціалізація їх роботи – китайська компанія Gree спеціалізується виключно на виробництві кліматичної техніки. Це дозволяє їм виготовляти їм дійсно якісні агрегати і здійснювати їх реалізацію за ціною, що істотно нижча, ніж, наприклад, в аналогічних по продуктивності моделей інших виробників. Кондиціонери Gree є високоефективними агрегатами за помірною ціною.

Кондиціонери Gree
Різні види кондиціонерів Gree

За короткий проміжок часу компанія Gree зайняла провідні місця в світі серед виробників кондиціонерів зараз кожен третій кондиціонер у світі виготовлений на заводі Gree. Дана компанія виготовляє як інверторні, так і неінвенторні моделі кондиціонерів декількох серій, кожна з яких має свої, ні з чим незрівняні особливості. Дослідження щодо кліматичної техніки проводяться в найбільшому науково-дослідному центрі світу, де працюють понад 300 фахівців.

Визнанням високої якості виготовленої продукції компанією Gree може служити співпраця з таким "китом" на ринку кліматичної техніки, як Daikin. Наприклад, серія настінних інверторних кондиціонерів Change DC inverter спільний продукт двох виробників.

Замовляйте продукцію від Gree

Компанія Альтер Ейр є офіційним дилером Gree в Україні. Купуючи кліматичну техніку Gree у нас, можете бути впевнені, що у ваші руки потрапить дійсно якісний пристрій. Офіційна гарантія від виробника тому підтвердження.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Залишити відгук
Відгуки відсутні
Схожі статті
Інші рубрики