Кондиціонери з вентиляцією: принцип роботи, переваги та поради щодо вибору

Автор запису
25 лют 2016
7 хв читання
1 коментар
5 / 5
Кондиціонер з вентиляцією

Досить часто в сучасних умовах виникає необхідність ефективнішого повітрообміну в приміщеннях. Це пов'язано насамперед з тим, що скрізь встановлюються склопакети, які не пропускають повітря і повністю закупорюють простір у кімнаті. Внаслідок цього концентрація кисню в повітрі поступово знижується, що позначається на самопочутті людей, які знаходяться в такому приміщенні.

Саме тому виникає необхідність застосування кліматичного обладнання, здатного вирішити цю задачу. Сьогодні ці функції виконують не тільки вентиляційні установки, а й окремі типи вентиляторів. Сучасні кондиціонери можуть працювати з підмішуванням свіжого повітря з вулиці. Зокрема до таких пристроїв відносяться канальні спліт-системи (середньонапірні і високонапірні).

Принцип роботи кондиціонера з припливною вентиляцією

Канальні кондиціонери монтуються в підшивній стелі і практично непомітні для користувача. Одним з істотних плюсів таких спліт-систем є саме функція припливу свіжого повітря. Цей процес здійснюється шляхом забору повітря з вулиці і переміщенням його через повітровід у змішувальну камеру, в якій він змішується з кімнатним повітрям. Після цього повітряна маса проходить через систему очищення, а також у випадку необхідності охолоджується або підігрівається (в залежності від обраного режиму роботи кондиціонера).

Товари зі статті

Так, в приміщення подається необхідна кількість свіжого повітря для максимального комфорту користувача. Це досить зручно і економічно, оскільки вам не доведеться окремо встановлювати інші вентиляційні установки, щоб вирішити цю задачу.

Потрібна консультація?

Але при збільшенні загального обсягу повітря за рахунок припливу зайву його кількість необхідно видалити з приміщення. Це можна здійснити кількома методами. По-перше, можна відкрити вікно і воно безперешкодно вийде з приміщення. Або ж використовувати для цього спеціальний клапан, який монтується в стіну і викидає повітря назовні.

Також витяжка повітря може здійснюватися через приміщення ванної кімнати чи санвузла. У такому разі Альтер Ейр рекомендує використовувати двошвидкісні витяжні вентилятори, приміром, Maico серії G или I, які ефективно справляться з цим завданням.

Принцип роботи канального кондиціонера

Переваги кондиціонерів з підмішуванням свіжого повітря

Канальні кондиціонери, що працюють з функцією припливної вентиляції, дають цілий ряд додаткових переваг і вигод.

По-перше, це суттєва економія на встановлення вентиляційної системи, оскільки один кондиціонер поєднує в собі і функцію клімат-контролю і вентиляції.

По-друге, ви будете мати можливість цілий рік отримувати свіже і чисте повітря в приміщення у тій кількості, яка необхідна. Також повітря, яке подається в кімнату, буде повністю очищений від пилу, алергенів, неприємних запахів та інших сторонніх елементів.

Крім того, канальні кондиціонери завдяки своїй прихованій установці не створюють шуму при роботі, але при цьому ефективно охолоджують або обігрівають повітря з приточною вентиляцією.

Канальний кондиціонер в інтер'єрі будинку

Рекомендації щодо вибору кондиціонера з вентиляцією

Широкий асортимент канальних кондиціонерів від Альтер Ейр, що пропонують додаткову функцію припливної вентиляції, дійсно різноманітний. Тут присутні як бюджетні моделі, так і більш дорогі.

Одним з найбільш популярних брендів канальних кондиціонерів є Daikin. Ці японські кондиціонери відносяться до високотехнологічного обладнання нового покоління, яке здатне повністю контролювати мікроклімат в приміщенні. Підмішування свіжого повітря з вулиці – ще один великий плюс даних канальних кондиціонерів.

Серед бюджетних моделей слід виокремити бренд McQuay. Канальні кондиціонери цієї торгової марки при мінімальних витратах електроенергії забезпечують максимальне насичення повітря киснем. Також вони не вимагають частого технічного обслуговування і прості в експлуатації.

Кондиционер з подмесом приточного воздуха

Канальні кондиціонери з підмішуванням повітря Mitsubishi Electric і Sakata – теж відмінний варіант для вирішення завдання припливу свіжого повітря. Купуючи таке обладнання для свого будинку, котеджу, офісу, ви можете не сумніватися, що повітря в приміщенні буде очищено і безпечний.

Звертаючись в салон кліматичної техніки Альтер Ейр з питань вибору кондиціонерів з вентиляцією, ви отримуєте професійну консультацію і відповіді на усі важливі питання, а також можливість замовити товар з гарантованою знижкою. Крім того, ми пропонуємо послуги проектування кліматичних систем і монтажні роботи.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
  • 5 / 5

    Люда

    ая раньше думала, что все кондиционеры берут воздух снаружи! спасибо за инфо, теперь буду знать!