Опалення у Львові

Опалення у Львові
Варіанти систем на різний бюджет
Професійні бригади
Комфортний мікроклімат
Гарантія якості

Навіщо потрібна система опалення у будинку чи квартирі?

Система опалення Львів вважається невід'ємною частиною, метою якої є створення комфортного мікроклімату для людини.

До завдань опалювальної системи належать такі пункти:

 1. прогрів та підтримання внутрішньої температури повітря взимку;
 2. постачання мешканців гарячою водою;
 3. розглядаючи опалення на базі теплового насоса, власники агрегату зможуть отримати декілька функцій, таких як: опалення взимку; охолодження влітку; гаряче водопостачання.

Навіщо потрібна система опалення у будинку чи квартирі Тепловий насос в інтер'єрі

Які розрахунки потрібні для проєктування опалювальної системи

Перш, ніж реалізувати опалювальну систему для вашого житла, використовуючи будь-який вид джерела тепла, важливо отримати грамотний проєкт, що містить теплотехнічний розрахунок. Даний розрахунок дозволить визначити відповідність конструктиву будівлі (конструкції: стіни, вікна, фундамент, перекриття, перегородки та інші конструктивні елементи) сучасним нормам з точки зору теплового захисту. Після проведеного розрахунку, Ви зможете дізнатися кількість тепловтрат будинку, відповідно до цього, визначити до якої категорії енергоефективності належить ваша будівля.

*(Існує 5 класів енергоефективності будівлі: A, B, C, D та Е. Чим вище категорія, тим раціональніша використання теплової енергії в помешканні).

Ще одним важливим фактором, який впливає на показник енергоефективності будинку, є встановлення вентиляційної системи

Припливно-витяжна система вентиляції з рекуперацією тепла (ПВУ з рекуператором) дозволить мінімізувати тепловтрати, тому що теплова енергія просто не видалятиметься у зовнішнє середовище.

Використовуючи такий пристрій, як рекуператор, теплова енергія відпрацьованого повітря використовуватиметься для нагрівання припливного повітря. У результаті, мешканці будинку отримують зниження навантаження на опалювальну систему, а також зможуть скоротити витрати на споживання електричної енергії.

Найчастіше, у житлових будинках застосовується пластинчастий рекуператор. Він являє собою теплообмінник, усередині якого знаходяться пластини, основне завдання яких полягає у розподілі потоків витяжного та припливного повітря (при цьому повітряні маси не перемішуються).

Також, у побутовому сегменті можна застосовувати ентальпійний рекуператор, який здатний підтримувати мікроклімат з оптимальними показниками рівня вологості, що так необхідно у зимовий період часу, коли працює система опалення. Робота ентальпійного рекуператора полягає в заборі вологи з ванних кімнат, яка застосовується для зволоження повітря в «чистих зонах».

Отже, виконанням теплотехнічного розрахунку повинні займатися висококваліфіковані інженери, оскільки неякісний розрахунок призведе до низької ефективності роботи обладнання та опалювальної системи. У нашій компанії працюють професіонали своєї справи, саме тому ми зможемо надати нашим клієнтам грамотний проєкт, який включатиме теплотехнічний розрахунок, враховуючи правила та нормативні параметри щодо здійснення опалювальної системи.

Опалювальні системи для вашого житла 

У свою чергу, опалювальні системи розрізняють відповідно до використання тих чи інших джерел енергії.

Серед них виділяють такі типи:

 1. Електричний котел.
 2. Газовий котел.
 3. Твердопаливний котел.
 4. Тепловий насос.

Опалення електричним котлом

Електричний котел - це прилад, завдання якого полягає у подачі гарячого водопостачання для мешканців на виконання їх потреб, а також забезпечення житла теплом, при цьому застосовуючи електроенергію.

Виконання функцій (забезпечення будівлі теплом та постачання мешканців гарячим водопостачанням) відбуватиметься завдяки трьохходовому клапану (запірно-регулюючий прилад, завданням якого є розподіл головного потоку на 2 другорядні). Таким чином, електрокотел здатний працювати, віддаючи тепло на систему теплої підлоги та на радіатори, внутрішньопідлогові конвектори. Виходячи з цього, коли мешканцям потрібно буде отримати гарячу воду, завдяки трьохходовому клапану, електричний котел зможе переключитися з функції опалення на нагрівання води. Таким чином, агрегат нагріватиме воду в ємності, певного літражу.

Перевагою джерела тепла є наявність погодозалежної модуляції. Робота цієї функції полягає в регулюванні внутрішньої температури, при цьому враховуються показники температурного датчика, розміщення якого проводиться на вулиці. Внаслідок цього, мешканці зможуть доцільно користуватися електрикою.

Рекомендоване обладнання
ЕЛЕКТРИЧНИЙ КОТЕЛ BOSCH TRONIC HEAT 3500
ЕЛЕКТРИЧНИЙ КОТЕЛ BOSCH TRONIC HEAT 3500

ЕЛЕКТРИЧНИЙ КОТЕЛ BOSCH TRONIC 5000 H
ЕЛЕКТРИЧНИЙ КОТЕЛ BOSCH TRONIC 5000 H

ЕЛЕКТРИЧНИЙ КОТЕЛ VAILLANT ELOBLOCK
ЕЛЕКТРИЧНИЙ КОТЕЛ VAILLANT ELOBLOCK

ЕЛЕКТРИЧНИЙ КОТЕЛ PROTHERM СКАТ
ЕЛЕКТРИЧНИЙ КОТЕЛ PROTHERM СКАТ

Газовий котел

В даний момент на ринку виділяють широкий асортимент моделей газових котлів, що відрізняються функціоналом, економічністю та іншими показниками. Таким чином, споживач може купити газові котли таких типів: турбований, атмосферний та конденсаційний. Серед них кращим варіантом реалізації системи опалення є установка конденсаційного котла. Тому що, після згоряння палива відпрацьовані гази не утилізуються у зовнішнє середовище, а застосовуються в системі у вигляді водяної пари.

Опалення газовим котлом Газовий котел в інтер'єрі
Принцип дії конденсаційного котла

Розглянемо докладніше принцип дії конденсаційного котла. Робота агрегату заснована таким чином:

 1. При згорянні газу у спеціальній камері відбувається утворення води та вуглекислого газу.
 2. Потім, вода починає випаровуватися, тим самим відбувається виділення тепла.
 3. Виходячи з цього, з'являється конденсат, який зберігається для подальшого використання в системі. Відповідно, водяна пара є прихованою енергією, яка передається в систему опалення.

Таким чином, завдяки конденсації, з'являється додаткова кількість теплоти, відповідно до чого ККД (коефіцієнт корисної дії) котла значно підвищується і може становити показник вище 100%.

Отже, це підтверджує той факт, що газовий конденсаційний котел - екологічний та енергоефективний прилад, тому компанія Альтер Ейр часто реалізує опалювальну систему, застосовуючи газовий котел конденсаційного типу.

Важливим елементом конструкції даного виду котла є модернізований пальник, якому вдається зменшити можливість неповного згоряння палива. У результаті, продукти згоряння мають нижчий рівень шкідливих речовин, які утилізуються у зовнішнє середовище.

Також, конденсаційний котел оснащений погодозалежною функцією. Дана модуляція дає можливість мешканцям отримати оптимальні дані відповідно до температури в житлі. Це відбувається завдяки датчику, встановлення якого провадиться на вулиці.

Газовий конденсаційний котел Конденсаційний котел
Рекомендоване обладнання
КОТЕЛ VIESSMANN VITODENS 100-W
КОТЕЛ VIESSMANN VITODENS 100-W

КОНДЕНСАЦІЙНИЙ КОТЕЛ VAILLANT ECOVIT EXCLUSIV
КОНДЕНСАЦІЙНИЙ КОТЕЛ VAILLANT ECOVIT EXCLUSIV

КОНДЕНСАЦІЙНИЙ КОТЕЛ VAILLANT ECO TEC PLUS VU OE 806-1206/5-5
КОНДЕНСАЦІЙНИЙ КОТЕЛ VAILLANT ECO TEC PLUS VU OE 806-1206/5-5

КОНДЕНСАЦІЙНИЙ КОТЕЛ VAILLANT ECOCRAFT EXCLUSIV
КОНДЕНСАЦІЙНИЙ КОТЕЛ VAILLANT ECOCRAFT EXCLUSIV

Котел турбованого типу - це опалювальне обладнання, яке має камеру згоряння закритого типу, яка з'єднана з витяжним (коаксіальним) димоходом. Даний димар має конструкцію, що представляє 2 труби, які забезпечують різні процеси. Перша труба має великий діаметр, відповідно, всередині неї розташовується труба з меншим діаметром. Робота внутрішньої труби заснована на видалення газів, що відходять, за допомогою турбіни. В той час, як зовнішня труба відповідає за подачу необхідної кількості вуличного повітря в камеру згоряння за допомогою вентилятора. Внаслідок чого, даний вид котла є неекологічним. Також, ще одним вагомим недоліком є неефективна робота агрегату, тому що, при перетворенні тепла та віддачі його теплоносію, певний обсяг теплової потужності втрачається.

Котел атмосферного типу є установкою, камера згоряння якого відкритого типу. Газовий атмосферний котел має досить багато недоліків, тому даний вид пристрою не користується попитом серед замовників, наприклад:

 • газова установка не зможе відрегулювати необхідну потужність теплообмінника, маючи досить велику потужність теплообмінника. Тому, коли ви ввімкнете котел для виконання функції опалення будинку, обладнання зможе працювати тільки на повну потужність;
 • необхідно забезпечити відкриту подачу повітря, що у свою чергу знижує рівень безпеки пристрою;
 • агрегат потребує окремого приміщення, такого як котельня;
 • низький ККД.

Варто зазначити, що газовий котел один з найдешевших рішень, щодо генерації тепла.

Але у зв'язку з війною в Україні (напад РФ на Україну, який розпочався 24 лютого 2022 року), компанія Альтер Ейр припускає, що газова залежність світу від російського газу спадатиме. Відповідно, газові котли будуть малозатребуваними серед споживачів як в Україні, так і за кордоном.

На підставі цього, раціональним та альтернативним рішенням для житла є реалізація опалювальної системи, встановлюючи джерело енергії – тепловий насос («повітря-вода» або геотермальний).

Опалення твердопаливним котлом

Твердопаливний котел – це опалювальний агрегат, робота якого полягає у виконанні функції обігріву житла за рахунок горіння твердої сировини. Як сировина можуть застосовуватися дрова, вугілля, пелети, брикети.

Розрізняють такі типи твердопаливних котлів:

 1. Звичайного горіння. Принцип роботи котла заснований на процесі топки двох стінок, між якими знаходиться теплоносій (вода). Таким чином, при горінні деревини температура стінок підвищується, внаслідок чого стінки агрегату передають своє тепло воді. Після цього, з'являється потік тепла, який піднімає рідину у верхню частину пристрою, тим самим дає можливість гарячій воді потрапити в теплопровід. У результаті, вода проходить опалювальний контур системи та віддає тепло житлу.
 2. Піролізний котел. Котел піролізного типу являє собою пристрій, який здатний не тільки спалювати тверде паливо (як класичний котел), але й використовує у системі гази, що виділяються при горінні деревини. Таким чином, завдяки процесу піролізу відбувається виділення додаткової теплоти. Відповідно, надалі це тепло проходить через теплообмінник і використовується для нагрівання води в системі.

На даний момент опалення Львів, застосовуючи таке джерело енергії, як твердопаливний котел є недоцільним рішенням. Через те, що для забезпечення високої продуктивності роботи пристрою потрібно, щоб деревина була високою густиною, відповідно, вона матиме досить високу вартість. До того ж, є обов'язкові норми до палива:

 • сировинні ресурси повинні мати вологість не більше 30%, тому зберігати його необхідно в окремому складі для сировини, щоб уникнути появи певної кількості вологи у паливі;
 • щільність твердого палива високої якості, щоб забезпечити велику тепловіддачу.
Твердопаливний котел в інтер'єрі Твердопаливний котел
Паливо для котла

Відповідно, якщо вищезазначені пункти будуть порушені, Ви отримаєте низьку ефективність агрегату. Таким чином, твердопаливному котлу знадобиться ще більше палива, щоб створити якісний обігрів житла.

Відповідно до цього, встановлення опалення Львів, використовуючи твердопаливний котел як джерело тепла є доцільним рішенням лише за двох випадків:

 1. відсутність газових магістралей та підключення газу до житла;
 2. не постійне електропостачання.

Опалення Львів тепловим насосом

Тепловий насос – це універсальне обладнання, принцип якого полягає у застосуванні відновлюваної енергії навколишнього середовища (основними джерелами є вода, ґрунт, а також повітря).

Тепловий насос - економічно вигідний та раціональний варіант, порівнюючи його з іншими типами опалювальних агрегатів. Це відбувається за рахунок високого COP (коефіцієнта перетворення тепла). Таким чином, тепловий насос «повітря-вода» здатний працювати 1:3 (при споживанні 1 кВт електричної енергії, агрегат зможе віддати 3 кВт тепла), тоді як геотермальна установка - до 6 кВт теплової енергії. Відповідно до цього, згодом Ви значно зменшите свої витрати на використання електрики.

Інженери нашої компанії пропонують розглянути опалювальну систему на базі теплового насоса «повітря-вода», який підходить для приміщень до 200 м², але коли площа житла більше 200 м², для продуктивної роботи опалювальної системи необхідно розглядати геотермальний тепловий насос. Відмінність повітряного теплового насоса від геотермального полягає в тому, що процес монтажу геотермальної установки вимагає проведення робіт із використанням бурових машин.

Варто додати, що геотермальні установки вважаються більш стійкими, у порівнянні з повітряними тепловими насосами, оскільки геотермальним полем виступає земля, температура якої становить приблизно +8°С. Тим часом, як зовнішня температура повітря, яка використовується для повітряного теплового насоса, може коливатися від -22°С до +22°С. При цьому, середня температура повітря в зимовий період становить +3°С, що дозволяє тепловому насосу «повітря-вода» самостійно підтримувати мікроклімат у приміщенні. Внаслідок чого, покупка пристрою геотермального типу вважається раціональнішим варіантом, оскільки обладнання - ефективне джерело холоду/тепла та ГВП (гаряче водопостачання).

Теплові насоси різного типу вважаються популярними серед покупців, оскільки прилади можуть створити комфортну температуру протягом усього року. Тобто, влітку агрегати зможуть вирішити завдання щодо охолодження будівлі, взимку – здатні працювати на його обігрів. Крім того, теплові установки зможуть надати мешканцям гаряче водопостачання.

Встановлення додаткових агрегатів є обов'язковою вимогою для забезпечення високої продуктивності опалювальної системи. Це передбачає те, що для системи можна використовувати фанкойли, радіатори та внутрішньопідлогові конвектори. Оскільки тепловий насос є низькотемпературним агрегатом, відповідно для продуктивного функціонування системи опалення, потрібно встановити насосні групи. За допомогою насосних груп буде організована подача більш високої температури в радіатори та конвектори, а для того, щоб уникнути перегрівання підлоги, в теплу підлогу буде здійснюватися подача низької температури.

Монтаж систем опалення Львів на базі теплових насосів реалізується, застосовуючи додаткові пристрої та систему теплої підлоги, яка має займати всю площу поверхні підлоги.

Необхідно додати, що для комфортного перебування людини на підлозі необхідно виконати обов'язкову умову: температура поверхні підлоги повинна не перевищувати +26°С. Але, якщо температура підлоги піднімається вище за нормативні показники, то це може спричинити появу наступних проблем:

 • температура підлоги підвищиться, відповідно з'явиться дискомфорт для стопи людини;
 • система теплої підлоги вважається інертною системою. Нагрітий бетон, при неминучих перепадах зовнішньої температури, буде досить повільно нагріватися і довго остигати, відповідно він продовжуватиме генерувати тепло, що спричинить появу інерції підлоги.

Відповідно до цього, щоб не допустити виникнення вищеперелічених проблем, потрібно встановити допоміжні пристрої:

 1. внутрішньопідлоговий конвектор – опалювальний прилад (завданням є забезпечення житла теплом);
 2. найвигіднішим варіантом є встановлення фанкойлу, так як прилад здатний виконувати такі функції: опалення/охолодження приміщення;
 3. радіатор, принцип дії якого полягає у обігріві приміщення до потрібних показників.

Справа в тому, що тепловий насос може виконувати генерацію тепла взимку і здатний працювати на охолодження будівлі влітку, то оптимально використовувати фанкойли різного типу в залежності від об'єкта: канальні, настінні, підлогові, касетні.

Як ми вже говорили, тепловий насос є універсальним обладнанням, тому агрегат здатний надати такі функції: опалення/охолодження, а також надасть мешканцям гарячого водопостачання протягом усього року.

Для продуктивного функціонування такого джерела енергії, як тепловий насос, виконуючи функцію нагрівання води, потрібно провести розрахунок за кількістю людей, проте необхідно враховувати пропускну здатність санітарних приладів.

Для розрахунку, щодо максимуму обсягу споживаної води, необхідно провести підрахунок у ранковий та вечірній час. Дані тимчасові рамки є найінтенсивнішими за максимальним використанням води мешканцями.

Важливим етапом для підбору теплового насоса є теплотехнічний розрахунок, який ми говорили раніше. Розглянемо приклад: теплотехнічний розрахунок показав, що тепловий насос «повітря-вода» ефективний до -8°С, внаслідок чого для компенсації тепловтрат встановлюють другорядне обладнання. Це може бути як електрокотел, і газовий котел. Проте, краще віддати перевагу електричному котлу, оскільки в майбутньому люди відмовлятимуться від споживання газу у зв'язку з нападом РФ на Україну.

Рекомендоване обладнання
Тепловий насос "Повітря-вода"
Тепловий насос "Повітря-вода"

Геотермальний тепловий насос
Геотермальний тепловий насос

Електричний котел
Електричний котел

Конденсаційний котел
Конденсаційний котел

Фанкойлы
Фанкойлы

Радіатори опалення
Радіатори опалення

Конвекторні обігрівачі
Конвекторні обігрівачі

Наші проєкти

Реалізований комплекс інженерних систем: кондиціювання, вентиляція та опалення. Двоповерховий будинок у с. Ходосівка

 • Кімната
 • Котельня
 • Технічне приміщення
Настінний кондиціонер Daikin

Настінний кондиціонер японського бренду Daikin характеризується високою продуктивністю, чудовою якістю та сучасним дизайном.

Лінійний щілинний дифузор Disair

Пристрій прихованого монтажу, використовується для розподілу чистого повітря, що подається

Електричний котел Vaillant eloBLOCK

Електричний котел серії EloBLOCK від німецького виробника Vaillant чудово підійде для будинків без газу. Пристрій характеризується високим ККД, є ефективним та зручним у використанні.

VAV-клапан

Пристрій від виробника Jablotron встановлюється на повітропровід і регулює обсяг повітря, що подається до приміщення

Реалізований комплекс інженерних систем: кондиціювання, вентиляція та опалення. Двоповерховий будинок у с. Ходосівка

Вентиляція, кондиціювання, опалення та водопостачання. Елітна квартира 171 м² у м. Худжанд, Таджикистан

 • Їдальня
 • Спальня
 • Ванна кімната
Припливно-витяжна установка Jablotron Futura L

Пристрій має велику кількість функцій. Витяжка відпрацьованого повітря та подача свіжого повітря, також за рахунок вбудованого рекуператора, припливне повітря може нагріватися.

VAV-клапани Jablotron Variobreeze

Пристрій регулює потік повітря, що подається, встановлюється на повітропроводи і безпосередньо пов'язане з вентиляційною установкою

Jablotron Room CO2 Sensor

Датчик контролю рівня вуглекислого газу, встановлюється в кожному приміщенні та передає вентустановці інформацію про якість повітря

Внутрішній блок кондиціонера FXSQ японської фірми Daikin

Канальний внутрішній блок розміщується в нішах і стельових зонах. Призначений для створення комфортної температури у приміщенні

Щілинні дифузори серії LOOK фірми Madel

Обладнання розміщується в стельових зонах, призначене для розподілу повітря, що подається вентустановкою та кондиціонером, за приміщенням

Програматори Jablotron Boost Button

Устаткування монтується у вимикачі у "брудних" зонах, призначене для посиленого видалення відпрацьованого повітря

Система комплексного очищення Refiner Power Ecowater

Система призначена для фільтрації та пом'якшення води, що подається. Якість води підвищується до максимально можливого рівня

Вентиляція, кондиціювання, опалення та водопостачання. Елітна квартира 171 м² у м. Худжанд, Таджикистан

Вентиляція, кондиціювання та зволоження у квартирі 181 м².
Г. Худжанд, Таджикистан.

 • Вітальня
 • Кімната
 • Ванна кімната
Вентиляційна установка Maico WS 470 KB

Обладнання для припливу свіжого та забору забрудненого повітря має функцію підігріву припливного повітря за рахунок вбудованого рекуператора

Централізований електродний парогенератор Condair CP3mini PD4

Пристрій призначений для зволоження повітря

Канальний кондиціонер Daikin FXSQ

Обладнання для підтримки комфортної температури в приміщенні, розміщується в стельовій зоні, подає повітря через систему щілинних дифузорів

Щілинні дифузори серії LOOK фірми Madel

Пристрої використовуються для розподілу повітрообміну в приміщенні, можуть працювати як на подачу, так і на забір повітря

Витяжні вентилятори Maico ER 60 VZC

Обладнання виконує забір відпрацьованого повітря та вологи з приміщення

Вентиляція, кондиціювання та зволоження у квартирі 181 м².
Г. Худжанд, Таджикистан.

Системи вентиляції та кондиціювання в квартирі, ЖК "Русанівська гавань"

 • Дитяча
 • Кухня-вітальня
 • Лоджія
 • Кабінет
НАСТІННИЙ КОНДИЦІОНЕР DAIKIN FTXM25N

DAIKIN FTXM25N – сучасний високоефективний кондиціонер настінного типу монтажу, в якому використовується інверторна технологія.

Канальний кондиціонер Daikin FBA50

Канальний кондиціонер Daikin FBA50 забезпечує нагрівання, охолодження, вентиляцію та контроль вологості повітря.

ПВУ із рекуперацією тепла JABLOTRON FUTURA L

Високоефективна припливно-витяжна установка для здійснення загальнообмінної вентиляції у будинках та квартирах. Повторно використовує тепло, яке є у приміщенні. Має "рідну" VAV-систему (змінної подачі повітря).

VAV-клапан змінної подачі повітря

VAV-клапан – пристрій для змінної подачі повітря, який встановлюється на кожен повітропровід і регулює обсяг повітря, що подається.

Системи вентиляції та кондиціювання в квартирі, ЖК "Русанівська гавань"

Організація систем вентиляції та кондиціонування в 3х-кімнатній квартирі, вул. О. Гончара, Київ

 • Вентиляція
 • Подача повітря
 • Кондиціювання
Вентустановка Jablotron Futura L

Повітропровід Airflex гнучкий ізольований

Повітропровід з оцинкованої сталі в теплоізоляції

Канальний внутрішній блок кондиціонера Daikin FBA50A9

Організація систем вентиляції та кондиціонування в 3х-кімнатній квартирі, вул. О. Гончара, Київ

Етапи реалізації опалення

 • Консультація
 • Проєктування
 • Підбір обладнання
 • Монтаж системи
 • Сервісне обслуговування
01
Консультація

Консультація

На першому етапі проводитиметься зустріч із клієнтом у нашому шоу-румі, де фахівці Альтер Ейр розробляють передпроєктну документацію, при цьому обговорюють побажання замовника. Насамперед, відбувається збір основних даних про об'єкт та закладений бюджет, а наші фахівці пропонують кілька інженерних рішень виходячи з отриманої інформації. Відповідно, замовники вибирають найкращий варіант реалізації кліматичної системи для свого будинку.

02
Проєктування

Проєктування

На наступному етапі інженери починають проєктувати кліматичні системи. На даному етапі відбувається розробка креслень, схем, виконання розрахунків, а також надаються завдання для «суміжників» (архітектори, електрики, сантехніки тощо), щоб надалі здійснити монтаж опалення Львів.

03
Підбір обладнання

Підбір обладнання

Після чого, фахівці надають варіанти обладнання, яке має різний рівень якості, функціонал, а також вартість. Таким чином, клієнт вибирає більш підходящий варіант для свого житла, беручи до уваги рекомендації від спеціалістів та закладений бюджет.

04
Монтаж системи

Монтаж системи

Потім, відбувається монтаж системи опалення Львів. На цьому етапі інженери перевіряють безпеку та ефективність встановленого обладнання. Після чого, проводяться пусконалагоджувальні роботи. Це передбачає виконання процесу перевірки всіх налаштувань системи на підставі раніше ухваленого проєкту.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Завершальна стадія – сервісне обслуговування, щоб система опалення працювала ефективно та без збоїв.

Тепловий насос
Тепловий насос "повітря-вода": принцип роботи, особливості застосування
Реалізація систем опалення та водопостачання в приватному будинку 240 м², КМ Riviera Village
Реалізація систем опалення та водопостачання в приватному будинку 240 м², КМ Riviera Village
Реалізація системи опалення у двоповерховому будинку, КМ Green Hills
Реалізація системи опалення у двоповерховому будинку, КМ Green Hills
Опалення, вентиляція, кондиціювання - огляд систем у двоповерховому будинку, с. Ходосівка
Опалення, вентиляція, кондиціювання - огляд систем у двоповерховому будинку, с. Ходосівка
Тепловий насос
Тепловий насос "Повітря-вода": принцип роботи, особливості конструкції

Поширені питання

Опалення Львів ціни?

Вартість здійснення робіт, щодо системи опалення у Львові розраховується індивідуально. Справа в тому, що ціна опалення будинку може залежати від різних факторів, відповідно серед них виділяють:

 • монтаж того чи іншого типу джерела енергії;
 • наявність допоміжних пристроїв;
 • складність роботи;
 • наявність системи теплої підлоги чи теплих стін.

Чому варто замовити послугу «Львів опалення» Альтер Ейр?

Наша компанія надає послуги з реалізації кліматичних систем різних типів, у тому числі ми реалізуємо опалення під ключ Львів. У компанії Альтер Ейр працюють висококваліфіковані спеціалісти, тому що здатні реалізувати опалювальну систему будь-якої складності. Наші клієнти завжди отримують якісний результат, оскільки одна команда працює над здійсненням систем, що відповідає за виконаний проєкт.

Виходячи з вищесказаного, ми рекомендуємо звернутися саме до нашої компанії, оскільки наші інженери мають величезну практику в проєктуванні та монтажі кліматичних систем. Також, ми надамо вам якісний результат, беручи до уваги встановлені вимоги та побажання клієнта.

Яка опалювальна система найвигідніша?

​Найбільш енергоефективним варіантом щодо реалізації опалювальної системи вважається використання теплового насоса. Відповідно, власники даного обладнання отримають ефективний, економічно вигідний та універсальний пристрій, оскільки він відноситься до універсального обладнання (підтримка нормативних показників влітку та взимку, а також надання ГВП).

Замовте проєкт опалення у Львові

Залишіть заявку, фахівці компанії Alter Air зв'яжуться з Вами протягом дня

Замовте проєкт опалення у Львові
Відгуки і питання
Відгуки відсутні