Готові рішення для
зволоження повітря

Тип объекта
Тип установки
Тип інженерної системи
Топ запит
18 чер 2019
27 хв читання
0 коментарів
Топ запит
18 чер 2019
0 хв читання
0 коментарів
#819P
0 хв читання
0 коментарів
1992
0 / 5
#90P
27 хв читання
0 коментарів
1372
0 / 5
Популярне
Рекомендоване

Забезпечення оптимального мікроклімату є першочерговим завданням під час виконання ремонтних чи будівельних робіт. Важливу роль цьому питанні грають і показники вологості повітря. У реалізації максимально комфортного проживання вам допоможуть готові рішення для зволоження повітря від Альтер Ейр.

Необхідність зволоження повітря

Пересушене повітря може не тільки негативно позначитися на стані здоров'я, а й призвести до таких явищ, як пересихання меблів, паркету та стати причиною виходу з експлуатації електронного обладнання. Сухе повітря сприяє швидшому старінню шкіри та подразненням слизових оболонок очей, дихальних шляхів, і може викликати алергічні реакції. Забезпечити оптимальну вологість повітря (45-60%) можуть сучасні зволожувачі повітря.

Доступні рішення для зволоження

Виходячи зі способу зволоження розрізняють:

  1. Зволожувачі холодного типу. В даному випадку йдеться про мийки повітря.

  2. Парові моделі багато в чому нагадують електрочайники, тому що при їх роботі неминуче є струмінь пари. Устаткування підігріває воду у резервуарі до температури випаровування.

  3. Найбільш ефективними сьогодні вважаються ультразвукові моделі. Утворення дрібнодисперсних крапель води відбувається за рахунок ультразвукових коливань.

Також варто враховувати, що промислові моделі відрізняються більшою потужністю від побутових.

Як підібрати ефективну систему

Для того, щоб вибрати функціональну та ефективну систему зволоження, відмінним рішенням буде попередньо проконсультуватися з фахівцями. Команда Альтер Ейр виконає всі відповідні розрахунки, візьме до уваги ваші побажання та характеристики приміщення. Завдяки комплексному підходу забезпечується гарантовано якісний результат.

Переваги систем зволоження від Альтер Ейр

Компанія Альтер Ейр давно на ринку надає інженерні послуги з 2008 року. За період своєї діяльності ми не лише здобули заслужено позитивну репутацію, а й регулярно вдосконалюємося, прагнучи повною мірою задовольняти побажання своїх замовників. Ми не тільки надаємо послуги «під ключ», але й технічне обслуговування протягом всієї експлуатації.