Готові рішення зі
зволоження повітря

Тип объекта
Тип установки
Тип інженерної системи
Топ запит
18 чер 2019
29 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Автор запису
Топ запит
18 чер 2019
29 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Автор запису
Автор запису
29 хв читання
0 коментарів
0 / 5
02 сер 2016
#90P
02 сер 2016
#90P
28 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Популярне
Рекомендоване
Огляди обладнання

Зволоження повітря в побутових умовах

Зволоження повітря у квартирі відіграє велику роль для комфортного мікроклімату будь-якого приміщення, адже, як відомо, для нормальної життєдіяльності і самопочуття людини, вологість повітря у приміщенні повинна становити 50-60%, а без використання зволожувачів такого результату досягти неможливо.

Найппростіший і доступний спосіб зволожити повітря в невеликому приміщенні – застосувати побутовий зволожувач, а ще краще мийку повітря. Вони бувають різних типів і модифікацій, що відрізняються дизайном, призначенням, додатковими функціями і способом управління.

Побутовий зволожувач повітря для квартири або приватного будинку Побутовий зволожувач повітря для квартири або приватного будинку
Зволоження повітря в приміщенні

Виділимо такі види зволожувачів повітря:

 • зволожувач повітря для дитячої;
 • парові зволожувачі;
 • традиційні зволожувачі;
 • ультразвукові зволожувачі;
 • мийки повітря.

Залежно від моделі пристрої можуть виконувати функцію:

 • ароматизації,
 • іонізації,
 • очищення повітря.

У магазині Альтер Ейр ви можете придбати зволожувачі повітря таких виробників, як: Air-o-Swiss, Ballu, Boneco, Cooper&Hunter, Electrolux, MaxCan, Neoclima, SmartWay, Valore, Vitek, Water House, Wild Wind

Системи зволоження повітря для будинків, квартир і напівпромислових об'єктів

Для того, щоб вода з рідкого агрегатного стану перетворилася в пар потрібна певна кількість теплоти.

Існує два основних методи зволоження повітря:

 • ізотермічний (парозволоження),
 • адіабатичний.
Паровий зволожувач повітря
Паровий зволожувач повітря

При ізотермічному способі зволоження температура зволоженого повітря не змінюється, а при адіабатичному – знижується на кілька градусів.

Адіабатичне зволоження повітря застосовується на великих промислових об'єктах (цехах, заводах, фабриках, комбінатах), а парозволоження ефективно реалізовувати в будинках, великих квартирах, адміністративних і офісних приміщеннях.

Ізотермічне зволоження повітря має свої переваги:

 • можливість точно регулювати його продуктивність;
 • помірні вимоги до якості води;
 • можна застосовувати у приміщеннях з особливими умовами гігієни (лікарні, клініки, лабораторії, хімічна та фармацевтична промисловість).

При організації системи зволоження повітря враховуйте, що на перетворення 1 літра води в годину необхідно затратити 750 Вт електроенергії.

Промислова установка для зволоження повітря в приміщенні
Різновид побутових паро зволожувачів

Канальні зволожувачі повітря дозволяють інтегрувати процес зволоження безпосередньо в систему вентиляції, що забезпечує комплексне регулювання клімату в будь-якому приміщенні. Таке обладнання найчастіше використовується у великих промислових і адміністративних приміщеннях. Вартість пристрою канального типу для зволоження повітря залежить, насамперед, від її продуктивності, модифікації і виробника обладнання.​

Якщо вас цікавить питання канального зволоження повітря квартири або будинку – рекомендуємо ознайомитися з типовим рішенням "Канальне зволоження повітря для будинку або квартири". Для обробки повітря в невеликих приміщеннях рекомендовано застосовувати компактний зволожувач Condair CP3 mini. Його переваги полягають у:

 • лаконічно продуманому дизайні і відповідно найвищих технічних вимогах;
 • економії на експлуатаційних витратах і безпеці застосування;
 • використанні звичайної водопровідної води;
 • порівняно невеликій вартості, високій якості комплектуючих і надійності складання.
Промислова установка для зволоження повітря в приміщенні
Промислова установка для зволоження повітря в приміщенні

Системи очищення повітря

Щоб не тільки зволожувати повітря, а сприяти його очищенню застосовуються системи фільтрації повітря. Для побутових приміщень рекомендовано застосовувати очищувачі повітря, які додатково обладнані функцією зволоження, наприклад, Daikin MCK75JVM-K.Даний прилад обладнаний фільтрами, які затримують пил, шерсть домашніх тварин, пилок рослин, пилових кліщів, бактерій і вірусів.

Існують також системи очищення повітря, призначені для промислових об'єктів, які відрізняються високою продуктивністю і нескладною системою управління. Наприклад, настінні очищувачі повітря Аеролайф А 1000 призначений для кімнат, де палять, тому що видаляє запах тютюнового диму. Також ці пристрої ефективно очищають повітря від бактерій, вірусів і пилу, завдяки чому є універсальним очищувач повітря з найвищими показниками роботи.

Компанія Альтер Ейр може запропонувати різні комплексні рішення по підбору, монтажу та продажу зволожувачів від провідних виробників для різних об'єктів, що дозволяє задовольнити вимоги і бажання кожного.

Наша компанія має великий досвід роботи в сфері проектування та монтажу, тому вирішивши співпрацювати з нами, ви отримаєте тільки найкраще обладнання, яке буде ефективно і довго працювати протягом усього терміну служби.

Зволоження повітря в приватному будинку