Припливна вентиляція з фільтром

Припливна вентиляція з фільтром
Припливне повітря без пилу та алергенів
Відсутність вуличних запахів у квартирі та будинку
Відсутність тепло- та холодонадходжень з вулиці
Якісний повітрообмін 24/7

Система вентиляції у приміщенні потрібна для забезпечення повітрообміну, тобто підтримання оптимального рівня CO2 у приміщенні. Для цього необхідно забезпечити приплив свіжого повітря (природним або примусовим шляхом) та утилізацію відпрацьованого повітря, разом із надлишками вологи та запахами. Коректний та найпоширеніший варіант – припливна вентиляція з фільтром у поєднанні з ефективною витяжною вентиляцією.

Правильний повітрообмін забезпечує комфортний мікроклімат у кімнатах, де знаходиться людина. Якщо повітрообмін не організувати, це негативно впливатиме як на самопочуття людини, так і на будинок чи квартиру. Наприклад, у погано провітрюваних санвузлах може завестися пліснява.

Давайте розглянемо докладніше, як організувати повітрообмін у будинку чи квартирі, яку припливну вентиляцію з фільтром купити, та що врахувати під час проєктування системи.

Система вентиляції у приміщенні

Для чого потрібна вентиляція припливна з фільтром

Для початку необхідно зрозуміти, чому потрібна саме припливна вентиляція з очищенням повітря. У квартирі чи будинку регулярно знаходяться люди, вдихаючи чисте повітря та видихаючи CO2. Відповідно, в житлових приміщеннях концентрується достатня кількість вуглекислого газу, а в санвузлах та кухнях у повітря потрапляє ще й волога, разом із запахами.

Порівняно з квартирою, повітря на вулиці вже можна назвати чистим – але тільки якщо орієнтуватися на вміст CO2. Тим не менш, у ньому присутні неприємні домішки – як мінімум, пил. Якщо ви мешкаєте поряд з великим проспектом або якимось підприємством, до пилу додадуться ще й запахи. Наприклад, часто можна відчути запах гару, або вихлопних газів автомобілів. Не менш часто алергіків турбує тополиний пух, пилок рослин. Загалом всі ті неприємні аспекти, включаючи комах, які потрапляють у квартиру або будинок при відкритті вікна.

Відкрите вікно пропускає у квартиру не лише пил, запахи, комах та алергени, а й холодне повітря у зимовий період, та гаряче – у літній. Системи опалення та кондиціювання починають працювати у посиленому режимі, витрачаючи ресурси.

Тому хороша система вентиляції повинна пропускати до приміщення чисте, відфільтроване повітря коректної температури.

Як виміряти якість повітря?

Якщо у вас поки немає ефективної системи вентиляції, дуже сумнівно, що повітря в квартирі або будинку має прийнятну якість. 

Щоб зрозуміти, як проходить повітрообмін у приміщеннях, доведеться скористатися датчиком CO2. Він дозволить побачити, якою є концентрація вуглекислого газу у вашому житлі. 

Оптимальний показник – 600 ppm, показники підвищеного комфорту – менше ніж 400 ppm. Якщо показник більше 800 ppm, то вентиляція припливу з фільтрацією однозначно потрібна.

Як виміряти якість повітря?
Які існують фільтри?

Які існують фільтри?

У всі види побутової вентиляції припливу встановлюються певні фільтри різних класів. Серед них:

  • фільтр грубої очистки G4;

  • фільтр середнього очищення M5;

  • фільтр тонкого очищення F7;

  • вугільні фільтри.

Крім систем вентиляції, фільтри встановлюються також у системи кондиціювання повітря, і цим теж не слід нехтувати. Справа в тому, що такі системи працюють за принципом рециркуляції. Кондиціонер, щоб подати повітря, забирає його з приміщення, разом з мікроскопічними частинками шкіри, що відшаровуються. Тому фільтри запобігають попаданню всіх цих частинок на теплообмінник кондиціонера. Таким чином, у кондиціонері не розмножуються бактерії, і нам не доводиться ними дихати. Тому, якщо ви вирішили, що вам потрібна припливна вентиляція з фільтром, не забудьте і про цей нюанс, щоб повітря в приміщенні було дійсно чистим.

Замовте консультацію в Alter Air

Залишіть заявку, фахівці компанії зв'яжуться з Вами протягом дня

Замовте консультацію в Alter Air

Класифікація фільтрів для вентиляції припливу

Фільтри для вентиляції

Побутова припливно-витяжна вентиляція оснащується двома видами фільтрів. Перший встановлюється на каналі подачі повітря, другий – на каналі забору повітря. Вентиляція з рекуперацією, видаляючи відпрацьоване повітря, використовує його тепло для нагрівання чистого потоку (як ми вже згадували, в зимовий час необхідно подавати в житлові приміщення нагріте повітря, щоб не перевантажувати систему опалення). У такому разі фільтр на каналі забору повітря необхідний, щоб пил не осідав на рекуператорі.

Існує кілька основних класів фільтрів:

  1. Перший клас – фільтри грубої очистки G. Найефективніший з них зустрічається в більшості систем – G4. Він може затримувати пух, великі частинки пилу, комах, сажу та велике насіння рослин. Такі фільтри у побутовій вентиляції встановлюються на канал забору повітря.

  2. Альтернативою фільтрів класу G є фільтри M, наприклад, M5. Такий фільтр буде менш ефективним, ніж F7, але тоншим, ніж вищезгаданий G4. Такі фільтри так само, як і G4, встановлюються на канал забору.

  3. Третій клас – фільтри тонкого очищення F. Такі елементи здатні зупинити частинки розміром від 1 мікрометра. Це і дрібний пил, і пилок рослин, і спори грибів, і навіть бактерії. Найбільш оптимальним для припливної вентиляції з фільтром у квартирі чи будинку буде фільтр F7.

  4. Останній і найбільш просунутий варіант – HEPA-фільтри (H13 і H14). Вони можуть вловлювати дуже дрібні частинки, від 0,3 мкм. Це і дрібнодисперсний пил, і частинки смогу, і навіть віруси. Показник фільтрації дуже високий – 99%. Однак ці фільтри не застосовні в побутовому сегменті, тому припливну вентиляцію з HEPA-фільтром для квартири ви, швидше за все, не знайдете. Справа в тому, що у таких елементів занадто високі показники опору, вони важко пропускають повітря. Якщо встановити HEPA-фільтр у вентиляцію на 400 кубів подачі повітря, в приміщення потрапить десь 100. Тому HEPA-фільтри потрібні для специфічних об'єктів – стерильних лабораторій, операційних і т. д.

Крім класичних фільтрів, існують також вугільні та фотокаталітичні. Про них слід поговорити докладніше.

Вугільні фільтри

Незважаючи на те, що стандартні фільтри досить добре захищають приміщення від дрібних частинок, є проблема, з якою вони впоратися не можуть – запахи. Тому часто вентиляція припливу з фільтром отримує в комплект саме вугільний варіант.

Активоване вугілля, яке міститься у вугільних (або, як їх ще називають, адсорбційно-каталітичних) фільтрах, забирає неприємні запахи, які разом із потоком повітря намагаються проникнути до приміщення. Загалом їх призначення – захист від газів.

Вугільні фільтри справляються зі своїм завданням ефективно, усуваючи більшість газів та запахів. Виняток становлять лише чадний газ, діоксид азоту, тютюновий дим та формальдегід. Пилинки та інші дрібні частинки, звичайно, не проникнуть крізь вугільний фільтр, але швидко забруднять його. Тому перед вугільним фільтром обов'язково потрібно встановити фільтр грубої очистки G4, якщо відповідна деталь не вбудована відразу в запчастину.

Фотокаталітичний фільтр

Якщо вам все ж таки критично важливо, щоб у будинок не потрапляв тютюновий запах і інші гази, які не може зупинити вугільний фільтр, знадобиться припливна вентиляція з фільтрацією, наділена фотокаталітичним фільтром. Це найефективніший елемент, здатний зупинити і тютюновий дим, інші неприємні запахи, і чадний газ. Єдине, що фотокаталітичний фільтр зовсім не фільтрує – це неорганічний пил. Також він не надто добре справляється з діоксидом сірки та сірчаною кислотою, але для фільтрів вентиляції таке завдання не виникає.

Зверніть увагу! Незважаючи на те, які саме фільтри встановлені у Вашій системі вентиляції, їх необхідно регулярно обслуговувати. Будь-який фільтр з часом забиватиметься і втрачатиме ефективність. Забитий фільтр – рай для бактерій, в якому їм дуже зручно розмножуватися. Щоб не дихати бактеріями та забезпечити якісну постійну фільтрацію, необхідно регулярно чистити фільтри в системах вентиляції та кондиціювання.

Як вибрати вентиляцію з фільтром?

Перед тим, як вибирати певне обладнання з фільтром, необхідно зрозуміти, який об'єм повітря їй доведеться обробляти. Усього існує три способи розрахунку повітрообміну.

  1. За кратністю, згідно з нормами ДБН. Для кожного приміщення, враховуючи його розміри та призначення, розраховується, скільки разів має змінитися повітря за певний проміжок часу.

  2. За кількістю людей. Як правило, у будинку чи квартирі у кожного члена сім'ї є своя кімната, а є приміщення, де збирається вся родина. З урахуванням того, скільки людей регулярно знаходиться в тому чи іншому приміщенні, розраховується повітрообмін. Так, для мінімального рівня комфорту беруться показники 15 м3/годину на людину, для оптимального рівня – 25 м3 на людину, а підвищений комфорт – 36 м3/годину.

  3. За рівнем CO2. Мабуть, найефективніший метод. В цьому випадку в кожному приміщенні встановлюється датчик, який вимірює рівень вуглекислого газу і регулює подачу та забір повітря. Перевага методу в тому, що хоч би скільки людей знаходилося в одному приміщенні, їм завжди буде однаково комфортно.

З урахуванням вищеописаної інформації, Ви можете вибрати відповідне обладнання. Розглянемо найкращі варіанти вентиляції із фільтром, які може запропонувати компанія Альтер Ейр.

Централізована припливно-витяжна вентиляція Jablotron. Мабуть, найкраща система вентиляції зараз. Обладнання Jablotron Futura M та Futura L наділене системою VAV-клапанів, які контролюються датчиками CO2. Приплив повітря здійснюється у всі “чисті” зони будинку чи квартири, тобто у житлові кімнати. Забор здійснюється цією ж установкою, тільки з “брудних” зон – санвузлів, вбиралень. Компанією Faber розроблена спеціальна кухонна витяжка, що інтегрується в систему Jablotron. Також передбачено тепловий насос “повітря-повітря” CoolBreeze як додатковий модуль, для охолодження повітря в літній час.

Звичайно ж, у вентиляції є рекуператор тепла, який нагріватиме припливне повітря за рахунок утилізованого тепла, що заощадить чимало ресурсів в опалювальний сезон.

Загалом цілий набір для забезпечення максимального комфорту.

На припливних каналах вентиляції Jablotron встановлені фільтри F7, найкращі фільтри тонкого очищення. Передбачено і встановлення вугільного фільтра, який можна придбати окремо.

Децентралізована припливно-витяжна вентиляція Meltem із розведенням повітроводів. Це бюджетніший варіант, ніж обладнання Jablotron, але досить ефективний для невеликих квартир і будинків. Пристрій дозволяє подавати по 50 м3 повітря в дві різні кімнати, і забирати по 50 м3 з двох "брудних" зон за допомогою гнучких повітроводів діаметром 75 мм.

У вентиляційній установці Meltem є рекуператор. Він може бути як стандартним, так і ентальпійним – тобто, окрім тепла, припливне повітря забиратиме ще й вологу, що утилізується. Таким чином забезпечується пасивне зволоження приміщень. Вентиляція Meltem, в порівнянні з іншими децентралізованими системами, має великий ККД і низький рівень шуму.

Звичайно, незаперечною перевагою є фільтри, встановлені на пристрій. Це фільтр тонкої очистки F7 на припливному каналі, і фільтр грубої очистки G4 на каналі забору повітря. Перший не пропускає у приміщення пил, пилок, спори та бактерії. Другий не дозволяє пилу потрапляти на рекуператор, а значить усуває ризики розмноження бактерій.

Недорогий приклад вентиляції припливу з фільтрацією – бризери. Це невеликі пристрої, які встановлюються у кожній кімнаті, та подають невелику кількість повітря, пропускаючи його через фільтри. У різних моделях можуть встановлюватись різні класи фільтрації, тому Ви можете підібрати для себе оптимальний. Однак відразу слід зазначити, що це неефективний спосіб вентиляції, оскільки в приладах відсутній рекуператор, і нагріте вбудованим ТЕНом (що споживає багато електроенергії) і системою опалення повітря просто викидатиметься на вулицю.

Рекомендованное оборудование
Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла
Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла

Побутові рекуператори повітря
Побутові рекуператори повітря

Брізери
Брізери

Фільтри для систем вентиляції
Фільтри для систем вентиляції

Кухонні витяжки
Кухонні витяжки

Ціна вентиляції з фільтром

Ціна кожного проєкту вентиляції індивідуальна і залежить від багатьох аспектів, починаючи від обраного обладнання і закінчуючи розмірами об'єкта. 

Наприклад, система на обладнанні Meltem для квартири з двома кімнатами та кухнею-студією може коштувати близько 180 тисяч грн під ключ. Для студії з окремою кімнатою дешевше – приблизно 120 тисяч гривень.

Система із застосуванням центральної вентиляції Jablotron і коштуватиме 650 000 – 700 000 грн. під ключ.

Є й зовсім бюджетні варіанти – наприклад, звичайна децентралізована установка з рекуперацією коштуватиме 8000 – 17 000 грн за одну установку. 

Звертайтеся за консультацією до наших фахівців, щоб визначитися із системою та її ціною для Вашого об'єкту.

Ціна вентиляції з фільтром

Наші проєкти

Системи вентиляції та кондиціювання в квартирі, ЖК "Русанівська гавань"

  • Дитяча
  • Кухня-вітальня
  • Лоджія
  • Кабінет
НАСТІННИЙ КОНДИЦІОНЕР DAIKIN FTXM25N

DAIKIN FTXM25N – сучасний високоефективний кондиціонер настінного типу монтажу, в якому використовується інверторна технологія.

Канальний кондиціонер Daikin FBA50

Канальний кондиціонер Daikin FBA50 забезпечує нагрівання, охолодження, вентиляцію та контроль вологості повітря.

ПВУ із рекуперацією тепла JABLOTRON FUTURA L

Високоефективна припливно-витяжна установка для здійснення загальнообмінної вентиляції у будинках та квартирах. Повторно використовує тепло, яке є у приміщенні. Має "рідну" VAV-систему (змінної подачі повітря).

VAV-клапан змінної подачі повітря

VAV-клапан – пристрій для змінної подачі повітря, який встановлюється на кожен повітропровід і регулює обсяг повітря, що подається.

Системи вентиляції та кондиціювання в квартирі, ЖК "Русанівська гавань"

Організація систем вентиляції та кондиціонування в 3х-кімнатній квартирі, вул. О. Гончара, Київ

  • Вентиляція
  • Подача повітря
  • Кондиціювання
Вентустановка Jablotron Futura L

Повітропровід Airflex гнучкий ізольований

Повітропровід з оцинкованої сталі в теплоізоляції

Канальний внутрішній блок кондиціонера Daikin FBA50A9

Організація систем вентиляції та кондиціонування в 3х-кімнатній квартирі, вул. О. Гончара, Київ

Загально обмінна вентиляція в квартирі, ЖК Respublika

  • Пральня
ПВУ з рекуперацією тепла JABLOTRON FUTURA L

Високоефективна припливно-витяжна установка для здійснення загальнообмінної вентиляції в будинках і квартирах. Повторно використовує тепло і вологу, які присутні в приміщенні. Має "рідну" VAV-систему (змінної подачі повітря).

Загально обмінна вентиляція в квартирі, ЖК Respublika

Вентиляція в будинку 150 м2 - с. Погреби, вул. Нова

  • Опалення і ГВП
  • Водопідготовка
Бак для підготовки гарячої води на 300 л

Бак об'ємом в 300 л підібраний спеціально для системи опалення на базі теплового насоса Viessmann. Він використовує тепло від теплового насоса, накопичує його і акумулює у воді. За рахунок цього мешканці будинку завжди мають достатні запаси гарячої води для будь-яких потреб.

Тепловий насос "повітря-вода" Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 від німецького виробника Viessmann розроблений для роботи за принципом «повітря-вода». Базова комплектація призначена для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. При дооснащення функцією «active cooling», в жаркий період система може працювати на охолодження приміщення.

Насосна група Meibes

Насосні групи Meibes серії V-UK призначені для використання в системі опалення з метою циркуляції теплоносія, який надходить з теплогенератора в контур опалення. Область застосування - нерегульовані контури опалення, такі як контур радіаторів, контур нагріву бойлера ГВП, вентиляція, басейн тощо.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепади тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю і антикорозійними властивостями.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлог тощо.

Насос рециркуляції ГВС WILO Star-Z 20/4 EM

Циркуляційні системи питного водопостачання, для застосування в промисловості й інженерії будинків і споруд. Даний циркуляційний насос передбачений тільки для перекачування питної води. Стійкий до струмів блокування двигун. Корпус насоса з бронзи, робоче колесо зі зміцненого скловолокном синтетичного матеріалу, керамічний вал з вугільними підшипниками ковзання з синтетичною смолою.

Бак Viessmann Vitocell 100-E, тип SVW, 200 л

Буферна ємність для теплового насоса. Різнобічне застосування у системах опалення з кількома теплогенераторами і теплопоспоживачів завдяки наявності декількох патрубків підключення прямої та зворотної магістралі, а також додаткових точок для підключення вимірювальних приладів. Ідеально підходить для використання разом з геліоустановки, тепловими насосами і твердопаливними котлами.

Бак Viessmann Vitocell 100-E, тип SVW, 200 л

Буферна ємність для теплового насоса. Різнобічне застосування у системах опалення з кількома теплогенераторами і теплопоспоживачів завдяки наявності декількох патрубків підключення прямої та зворотної магістралі, а також додаткових точок для підключення вимірювальних приладів. Ідеально підходить для використання разом з геліоустановки, тепловими насосами і твердопаливними котлами.

Система комплексної водоочистки Ecosoft ECOSOFT FK-1354 CEMIXA

Система комплексної водоочистки Ecosoft призначена для поліпшення якості води для побутового використання. Вона підбирається після проведення аналізу води. Призначена для зменшення жорсткості, очищення від заліза та інших шкідливих домішок. Компанія Ecosoft вже багато років є лідером на ринку водоочищення і водопідготовки.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепади тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю і антикорозійними властивостями.

Бак для солі Ecosoft

У даний бак завантажується сіль, яка необхідна для розчину для промивання очисної завантаження. Використовується для пом'якшення води і в комплексній водоочищення.

Вентиляція в будинку 150 м2 - с. Погреби, вул. Нова

Квартира 150 м2, м. Житомир, вул. Перемоги

  • Вітальня
  • Гардеробна
  • Спальня
Канальний кондиціонер Daikin FBA60D/RXS60L

Кондиціонери Daikin FBA60D/RXS60L – потужні спліт-системи канального типу, призначені для прихованого монтажу практично будь-якого приміщення.

ПВУ з рекуперацією тепла JABLOTRON FUTURA L

Високоефективна припливно-витяжна установка для здійснення загальнообмінної вентиляції в будинках і квартирах. Повторно використовує тепло і вологу, які присутні в приміщенні. Має "рідну" VAV-систему (змінної подачі повітря).

Внутрішньопідлоговий конвектор від Kampmann KATHERM NK

Конвектор Kampmann Katherm NK використовується для обігріву приміщень, призначений для прихованої установки у зоні підлоги.

Квартира 150 м2, м. Житомир, вул. Перемоги

Етапи

Облаштування вентиляції з фільтрацією
  • Консультація
  • Узгодження
  • Проєктування
  • Монтаж
  • Сервіс
01
Консультація

Консультація

Щоб правильно організувати систему вентиляції, необхідно зробити складні розрахунки, підібрати коректне обладнання та не помилитись при монтажі. З усіма аспектами організації Вам можуть допомогти спеціалісти Альтер Ейр. Перед тим, як розпочати організацію повітрообміну у Вашому будинку чи квартирі, ми запрошуємо Вас на попередню консультацію до нашого офісу. Протягом 1,5 годин ми дізнаємось про Ваші вимоги від майбутньої системи, ознайомимося з особливостями об'єкта та зорієнтуємо за ціною. У нашому офісі-шоурумі Ви зможете ознайомитись із роботою деяких систем.

02
Узгодження

Узгодження

Ми запропонуємо Вам кілька варіантів припливної вентиляції з фільтром у квартирі чи будинку, і Ви зможете обрати найбільш актуальний. Залишається маленька справа – вибрати відповідне обладнання та скласти кошторис. Узгодження бюджету та майбутнього проєкту – перший етап до плідної та ефективної співпраці, яка чекає на нас надалі.

03
Проєктування

Проєктування

Отримавши план приміщення та його технічні характеристики, наші фахівці можуть розпочинати розрахунки. Їм доведеться визначити, де буде розташоване обладнання, як проходитимуть повітропроводи, та розрахувати оптимальний повітрообмін. Готовий проєкт обов'язково узгоджується із суміжними підрядниками – наприклад, з дизайнером, адже система вентиляції має бути правильно інтегрована в інтер'єр.

04
Монтаж

Монтаж

Недостатньо просто спроєктувати систему вентиляції. Проєкт слід ефективно реалізувати. Фахівці Альтер Ейр отримували досвід на практиці – на рахунку нашої компанії вже 1800 готових об'єктів. Секрет простий: досконально дотримуватись проєкту, виконувати роботи акуратно, швидко та професійно. Після монтажу обов'язково проводяться пусконалагоджувальні роботи.

05
Сервіс

Сервіс

Система вентиляції потребує регулярного обслуговування. Чищення та заміна фільтрів – обов'язковий захід, який має здійснюватись у міру забруднення елементів. До того ж, сама припливна вентиляція теж повинна бути оглянута, на предмет коректної роботи. Для сервісного обслуговування Ви можете запросити спеціалістів Альтер Ейр.

Вентиляція в приватному будинку: способи та правила організаціїї
Вентиляція в приватному будинку: способи та правила організаціїї
Ціна систем вентиляції: від чого залежить вартість вентиляції для будинку і квартири
Ціна систем вентиляції: від чого залежить вартість вентиляції для будинку і квартири
Система вентиляції на базі Jablotron та Faber. Реалізація кондиціювання у квартирі ЖК Park Avenue
Система вентиляції на базі Jablotron та Faber. Реалізація кондиціювання у квартирі ЖК Park Avenue
VAV-система вентиляції та кондиціювання у двоповерховому будинку, КГ Green Hills
VAV-система вентиляції та кондиціювання у двоповерховому будинку, КГ Green Hills
Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Мікроклімат у приміщенні – як правильно організувати систему вентиляції для максимального комфорту
Мікроклімат у приміщенні – як правильно організувати систему вентиляції для максимального комфорту
Припливно-витяжна установка з рекуперацією для Meltem M-WRG-II | огляд від Альтер Ейр
Припливно-витяжна установка з рекуперацією для Meltem M-WRG-II | огляд від Альтер Ейр

Поширені питання

Як часто міняти фільтри вентиляції?

У хорошому вентиляційному обладнанні є спеціальні датчики, які сигналізуватимуть про необхідність заміни фільтрів. Якщо таких датчиків не передбачено, то фільтри доведеться регулярно оглядати та змінювати у міру забруднення. Фільтри грубої та тонкої очистки змінюються приблизно раз на 3-4 місяці, вугільні – раз на півроку.

Як зробити вентиляцію із фільтрацією своїми руками?

На жаль, еффективну вентиляцію з якісною фільтрацією повітря зробити своїми руками не можна. Але є хороша новина – виробники сучасного вентиляційного обладнання вже зробили все за Вас.

Замовте систему вентиляції для дому

Для отримання професійної консультації залиште заявку на сайті

Замовте систему вентиляції для дому
Відгуки і питання
Відгуки відсутні