Команда Альтер Ейр відвідала завод Daikin в Бельгії

Автор запису
Опубліковано 17 лют 2016
Оновлено 19 кві 2023
4 хв читання
0 коментарів
903
0 / 5

Компанія Альтер Ейр, є офіційним представником відомих світових брендів, які виготовляють кліматичну техніку найвищого класу. Одим з брендів, який ми представляємо, є компанія Daikin.

Наша компанія стоїть на шляху постійного розвитку і вдосконалення своїх знань і навичок. Тому наші співробітники завжди намагаються бути на хвилі останніх подій та новин зі світу кліматичної техніки.

Оскільки компанія Daikin виготовляє високотехнологічні кондиціонери, вентиляційні установки, ми не могли упустити можливість побувати на одному з заводів компанії, який знаходиться в Бельгії.

Такі поїздки компанії – це не тільки можливість відпочити і відволіктися від офісних буднів, але і покращити свої знання.

У Бельгії в місті Остенде, на найсучаснішому заводі компанії Daikin, для співробітників компанії Альтер Ейр була підготовлена цікава програма.

Відвідування виставкового залу, з найсучаснішими прикладами кліматичної техніки і навіть тими агрегатами, які тільки готуються до виходу на ринок.

Потрібна консультація?

Тепер наша компанія знає куди рухається найпотужніший виробник кліматичної техніки.

Наші співробітники пройшли навчання в учбовому центрі компанії Daikin, що дало нам нові знання в сфері кондиціонування та вентиляції, незважаючи на багаторічний досвід роботи на кліматичному ринку. Не менш важливим також було спілкування зі співробітниками Daikin в неформальній обстановці.

Тепер купуючи кліматичну техніку Daikin в компанії Альтер Ейр, ви точно знаєте, що покупка буде вдалою.

За детальними консультаціями по продукції Daikin, звертайтеся до фахівців Альтер Ейр.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Залишити відгук
Відгуки відсутні
Інші рубрики