Недоліки мобільних кондиціонерів

Автор запису
Опубліковано 17 лют 2016
7 хв читання
0 коментарів
2407
0 / 5
Зміст
 1. Недоліки мобільних кондиціонерів
  1. Ціна
  2. Високий рівень шуму
  3. Незручна система викиду повітря
  4. Обслуговування
 2. Висновки

Сьогодні ринок кліматичної техніки дуже насичений різноманітними рішеннями в області кондиціонування. На ряду з традиційними спліт-системами, можна зустріти й інші різні види кондиціонерів, які зможуть підійти для будь-якого приміщення. Дана стаття присвячена мобільним технологіям, а також чинникам, на які варто звертати увагу, якщо ви вирішили купувати такий агрегат.

Мобільні кондиціонери будуть ідеальним рішенням для приміщень, де немає можливості в кожній кімнаті змонтувати звичайну спліт-систему. Часто дані портативні пристрої використовують для обігріву або охолодження приміщень на дачі або в орендованій квартирі.

Відпрацьоване повітря з мобільних кондиціонерів викидається назовні через спеціальні отвори в стіні або вікні

Перевагою мобільних кондиціонерів є відсутність необхідності спеціальної установки – їх легко можна переносити з однієї кімнати в іншу. Як і настінні або канальні спліт-системи, пристрої даного типу можуть оснащуватися спеціальними фільтрами для очищення повітря. Завдяки електронній панелі і дистанційного пульта керування мобільними кондиціонерами дуже просте і зручне.

Але крім переваг мобільних кондиціонерів, слід виділити і їх недоліки.

Недоліки мобільних кондиціонерів

Ціна

Ціна мобільних кондиціонерів, як правило, нічим не поступається настінним спліт-систем. Не варто думати, що вибираючи портативний кондиціонер замість настінної спліт-системи, ви заощадите гроші. Даний феномен пояснюється особливою конструкцією пристроїв мобільного типу – адже в одному корпусі поєднуються компресор кондиціонера і безпосередньо пристрій подачі повітря.

Високий рівень шуму

За тієї ж причини рівень шуму мобільних агрегатів набагато вищий, ніж у настінних кондиціонерів оскільки вся конструкція знаходиться всередині приміщення. Це створить неприємні відчуття для людей в кімнаті з кондиціонером.

Незручна система викиду повітря

Відпрацьоване повітря з мобільного кондиціонера викидається назовні приміщення через отвір в стіні або вікні за допомогою спеціального шланга довжиною від 0,5 до 1,5 метра. При цьому отвір для викиду повітря необхідно передбачити заздалегідь – відкрита кватирка не підійде, тому що вся робота кондиціонера буде зведена до нуля через повітря, яке буде потрапляти в приміщення. Через таку систему викиду, мобільність кондиціонера обмежується наявністю спеціального отвору і довжиною шлангу.

Каталог мобільних кондиціонерів

Обслуговування

Хоч у спеціальному обслуговуванні мобільних кондиціонерів немає потреби (їх можна обслуговувати самостійно), але і тут виникають певні проблеми. Оскільки відведення конденсату в мобільних кондиціонерах не існує, то він накопичується в спеціальному піддоні, рівень наповнення якого необхідно постійно контролювати, а це не завжди зручно.

Незважаючи на ряд недоліків, мобільні кондиціонери є ідеальним рішенням для приміщень, де підтримання необхідної температури не потрібно на постійній основі, наприклад, на дачі.

Тому приймаючи рішення щодо організації системи кондиціонування в таких приміщеннях, компанія Альтер Ейр рекомендує вам звернути увагу на наступні моделі мобільних кондиціонерів:

Cooper&Hunter СH-S09FVX. Даний інверторний мобільний кондиціонер може працювати в діапазоні зовнішньої температури повітря від -15 до +48 градусів. Оснащений системою розморожування зовнішнього блоку і системою фільтрації повітря. Крім того, він дозволяє не тільки охолоджувати, але і при необхідності здійснює осушення повітря в приміщенні.

Gree GPC09AE-K3NNA7A. Цей кондиціонер працює в режимах охолодження, обігріву, осушення повітря. Легко встановлюється і має компактний розмір, що дозволяє застосовувати його навіть у дуже маленьких приміщеннях з дефіцитом вільного місця. Окрім цього, дана модель кондиціонерів працює в режимі економії електроенергії, що істотно знижує витрати на його експлуатацію.

Замовте кондиціонер для вашого будинку

Висновки

 1. Вибір кондиціонера – складний процес, в якому необхідно орієнтуватися не тільки на цінове питання при покупці, а й на місце розташування та умови використання даного агрегату.
 2. Мобільні кондиціонери мають ряд переваг і недоліків порівняно з традиційними спліт-системами, але ясно одне – це незамінна річ для невеликого будинку або дачі.
 3. Фахівці компанії Альтер Ейр з багаторічним досвідом роботи на ринку кліматичної техніки зможуть підібрати мобільний або інший тип кондиціонера, для вашого приміщення за найвигіднішими цінами.

З повагою, команда Альтер Ейр!

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Залишити відгук
Відгуки відсутні
Схожі статті
Інші рубрики