Очищувачі повітря від тютюнового диму: побутові та промислові моделі

Автор запису
17 лют 2016
10 хв читання
4 коментарі
5 / 5
Очищувач повітря у будинку

Про шкоду куріння сказано багато і багато написано на спеціалізованих ресурсах. В Україні останнім часом було прийнято низку законів про заборону куріння в громадських місцях. Були встановлені жорсткі обмеження, які практично позбавили курців місць, де можна вільно покурити.

Єдиним місцем, де не поширюються заборони на куріння залишається квартира. Але і тут все не так просто.

Некуряща людина дуже швидко розпізнає сигаретний запах, навіть якщо приміщення після цього провітрювали. Які ж залишаються тоді варіанти: позбутися шкідливої ​​звички або купувати очищувачі повітря.

Потрібна консультація?

Чи можуть очищувачі повітря видаляти запах тютюнового диму?

Так, деякі можуть. При цьому існує два види очищення повітря від запаху тютюнового диму.

 1. Перший спосіб – використання очищувачів повітря зі спеціальним HEPA-фільтром. Дані фільтри мають клас ультратонкого очищення повітря. Багаторазове проходження повітря через цей фільтр дозволяє видалити до 80% неприємних запахів, в тому числі і тютюновий дим. Недоліком такого виду очищення повітря є те, що всі HEPA – і дезодоруючі фільтри є одноразовими і швидко забиваються. При інтенсивному використанні (наприклад, в курильних кімнатах) підлягають заміні протягом двох-трьох місяців.
 2. Другий вид очищення повітря – електростатичне очищення. Дану опцію мають тільки очищувачі-іонізатори, у яких повітря проходить через позитивно заряджені електроди і частинки тютюнового диму й осідають на спеціальній поверхні фільтра. Як правило, електростатичний метод очищення більш ефективний і потужний, а термін служби фільтрів очищувачів повітря більш довговічний.

Які побутові очищувачі повітря можуть видаляти тютюновий дим з приміщення?

Серед побутових пристроів для квартири і будинку салон кліматичної техніки Альтер Ейр рекомендує використовувати очищувачі повітря DaikinPanasonic і Air-o-Swiss.

Очисники-іонізатори повітря Daikin

Очисники-іонізатори повітря Daikin MCK75JVM-K завдяки високоефективній роботі і можливості дистанційного управління прекрасно підходять як очищувачі повітря для дитячих кімнат. Вони абсолютно безпечні, а ефективність видалення диму в подібних пристроях досягає 90 %.

Товари зі статті

Очисники Panasonic

Побутова та кліматична техніка японської компанії Панасонік широко відома і популярна в Україні. Очищувачі та мийки повітря не стали винятком із правил – стильний дизайн, тиха робота, висока якість очищення повітря в будинку і надійність, ось що ви отримаєте купивши таке обладнання. На окреме слово заслуговують очищувачі повітря для будинку Panasonic F-VXF, вони самостійно вибирають режим роботи залежно від ступеня забрудненості повітря і оснащені системою фільтрів, які проводять якісну очистку повітря. Серія включає в себе три очищувача повітря Panasonic F-VXF35, Panasonic F-VXF50 і Panasonic F-VXF70 для обслуговування приміщень від 26 до 52 квадратних метрів площею. Їх дизайн розроблений таким чином, що б вони вписувалися в інтер'єр самих різних приміщень, не акцентуючи на собі увагу і гармонійно доповнюючи іншу побутову техніку.

Очищувачі-зволожувачі повітря Air-o-Swiss

Серед очищувачів Air-o-Swiss ми рекомендуємо використовувати очищувач-зволожувач повітря Air-o-Swiss 2055D. Цей пристрій не тільки усуває пил і неприємні запахи з приміщення, але і підвищує рівень вологості, повністю контролюючи сприятливий мікроклімат у приміщенні. Цей пристрій працює як мийка повітря, всередині корпусу знаходиться ємність з водою і частково занурений в нього барабан з декількох пластин. Таким чином, пластини барабана при обертанні постійно змочуються і омиваються від пилу, одночасно з цим барабан обдувається вентилятором, захоплюючим повітря з приміщення. Така конструкція простіша, ніж системи з багатошаровими фільтрами, що дозволяє зволожувати і при необхідності ароматизувати повітря, і знаходиться в доступному ціновому діапазоні.

Очищувачі повітря - різні моделі

Таким чином, купуючи очисник повітря, ви можете назавжди забути про неприємні запахи в приміщенні і забезпечити комфорт своїх близьких. Що стосується якості, то швейцарський бренд не поступається своїм більш дорогим японським побратимам, маючи багато позитивних відгуків від клієнтів.

Промислові очищувачі повітря від тютюнового диму

У приміщеннях, призначених для куріння, ефективним засобом усунення тютюнового диму і запаху є потужні промислові очищувачі повітря. За допомогою таких пристроїв можна створити сприятливі кліматичні умови для тих людей, які знаходяться у приміщенні для паління.

Використовуючи очищувачі повітря від тютюнового диму, можна запобігти утворенню стійкого запаху сигарет, оскільки вони миттєво вловлюють його і назавжди видаляють з кімнати. Також залишається захищеною і оздоблення приміщення, так як зокрема шпалери і предмети інтр'ру можуть накопичувати тютюновий запах, навіть якщо у приміщенні вже давно ніхто не курив.

Очищувачі повітря Аеролайф

Особливої уваги заслуговують промислові очищувачі повітря Аеролайф. Даний виробник сконцентрував основні зусилля на розробці і виробництві устаткування промислового класу - для ресторанів, виробничих приміщень і лікарень. Присутні в їх асортименті очищувачі і для невеликих приміщень – «Аеролайф С». Дана серія використовується в квартирах, приватних будинках, а також прийомних приватних клінік та стоматологічних кабінетів. Особливістю цих очищувачів повітря є їх здатність видаляти не тільки пил і дим, а й знезаражувати повітря, що особливо важливо.

Очищувачі повітря Аеролайф
Очищувачі повітря Аеролайф

Канальні очищувачі повітря використовуються, якщо потрібно очищення повітря для клубу, ресторану, більярдної або будь-якого закладу великої площі, з високою концентрацією відвідувачів. Встановлюють ці агрегати в зоні стелі підшивання, аналогічно системам вентиляції на базі припливно-витяжних установок. Така конструкція дозволяє не псувати інтер'єр і при цьому ефективно очищати повітря.

Все обладнання компанії Аеролайф виготовлено з якісних матеріалів і відрізняється високою продуктивністю.

Підіб'ємо підсумки

Отже, якщо вам потрібно очищувач повітря для квартири або котеджу наші фахівці з легкістю допоможуть вам у виборі оптимальної моделі – за ціною, технічними можливостями і зовнішнім виглядом. Перед цим ви можете почитати корисний матеріал на нашому сайті – як вибрати очищувач повітря для певного типу і розміру приміщення. Ви можете купити очищувачі повітря від тютюнового диму за низькою ціною і не турбуватися про здоров'я близьких вам людей, адже ми пропонуємо продукцію брендів в різних цінових сегментах.

Якщо ж мова йде про рішення для вашого бізнесу, інженерний відділ Альтер Ейр, виходячи з ваших вимог і специфіки об'єкта, підготує для вас комерційну пропозицію. У разі якщо воно вас задовольнить – приступить до написання проєктної документації. Оскільки наша компанія має в своєму розпорядженні монтажні бригади, об'єкт може бути реалізований в найкоротші терміни без підключення сторонніх компаній. Це гарантує для вас якісну реалізацію системи очищення повітря в стислі терміни, а для нас – можливість дати офіційну гарантію якості на весь комплекс виконаних робіт.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Евгений

  а на какую площадь комнаты рассчитан бытовой очиститель?

 • Евгений - менеджер Альтер Эйр

  Здраствуйте, Евгений! В зависимости от характеристик очистителя, он может быть рассчитан на разные площади помещения.

 • 5 / 5

  Геннадий

  Добрый день! Все вышеописанные очистители для личного применения курцами. А есть ли опыт установки очистителей от соседей курцов, чтоб табачный дым не проникал в квартиру? Если есть, то насколько еффективно его применение? Спасибо.

 • Команда Альтер Эйр

  Здравствуйте, Геннадий! Если Вас беспокоит табачный дым от соседей, то лучше всего позаботиться о системе вентиляции. Наиболее эффективный вариант - приточно-вытяжная установка. Если табачный дым проникает в помещение через вентканал, рекомендуется использовать вентиляционное оборудование с обратным клапаном. Что касается вышеописанных очистителей воздуха, то лучший вариант для защиты помещения от дыма соседей - Daikin MCK75JVM-K. Также, у нас в каталоге вы можете найти воздухоочиститель Daikin Depuro, который специально предназначен для использования в комнатах для курения.