Віконні вентилятори: де їх використовують і як обирають

Автор запису
17 лют 2016
7 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Віконний вентилятор

Віконні вентилятори це категорія побутових витяжних вентиляторів, які відрізняються способом монтажу: вони встановлюються в спеціально підготовлений отвір у вікна кімнати.
Застосовуються такі агрегати для вентиляції найчастіше побутових приміщень, де немає можливості встановити інший тип вентилятора (настінний, канальний тощо).

Віконні вентилятори, як і випливає з їхньої назви, встановлюються зовсім не в стіні чи стелі, а в шибки, рідше в дуже тонкі стінні перегородки з гіпсокартону.

Призначення і конструкція віконних вентиляторів

Причин для такого типу монтажу може бути багато, перелічимо найпоширеніші з них:

  1. підвальне приміщення, де тільки верхня його частина виходить на вулицю окремими вікнами;
  2. торгове приміщення на першому поверсі старого житлового будинку, де немає можливості встановити канальну вентиляцію і фасад являє собою скляну вітрину;
  3. подвійна вітрина магазину з підсвічуванням, більша частина якої закрита, але вимагає при цьому вентиляції через перегрів повітря всередині;
  4. великі приміщення розмежовані гіпсокартонними стінками.


Найчастіше віконні вентилятори використовують в приміщеннях побутового призначення або для «виробничих» кімнат малого бізнесу (пральня, невелике офісне приміщення на «нульовому» поверсі).

Каталог осьових вентиляторів
montazh_okonnogo_ventilyatora.jpg (500×500)

Кріплення такого вентилятора і корпус адаптовані, виходячи з умов монтажу – вузол двигуна і крильчатки здебільшого перенесено в корпус, а конструкція максимально полегшена.

Враховуючи те, наскільки великі проблеми повітрообміну в приміщенні, де їх ставлять, в багатьох моделях передбачена можливість реверсної роботи для поєднання витяжної і припливної вентиляції в одному пристрої.


Далі ми б хотіли розглянути серії віконних вентиляторів, які ми продаємо, відзначаючи при цьому, що компанія Альтер Ейр продає лише ту техніку, в якості якої впевнена на всі 100%. Це, насамперед, бренди Maico, Soler&Palau та Vortice, які складають основну частку продажів устаткування цього типу.

Віконні вентилятори Maico

Найдорожче і найнадійніше обладнання з Німеччини, там розміщений повний цикл виробництва і головний офіс компанії.

Вентилятор оконный Maico EV, EVR, EVH 31

Вентилятори серії Maico EV – це ударостійкий пластик, тихі в роботі електродвигуни з кульковими металокерамічними підшипниками, крильчатка оптимальної аеродинамічної форми (для новіших моделей з пластмаси, для старіших з алюмінію), заслінки/решітки захищають від механічних пошкоджень, задування холодного повітря і вбудований термічний захист від перевантаження.

  1. Maico EV  стандартне виконання
  2. Maico EVR  реверсивний вентилятор
  3. Maico EVH  з шнуровим вимикачем
  4. Maico EVN  з автоматично регульованою заслінкою

З багаторічного досвіду роботи вентиляторів від цього виробника по продуктивності і надійності немає рівних на ринку.
Вентилятори виготовляються для отворів повітроводів діаметром 150, 225, 315 мм і можуть ставитися до скла або перегородки від 3 до 30 мм.

Віконні вентилятори Soler&Palau


Іспанські вентилятори Soler&Palau серії HCM-N – відомі своїм стильним дизайном і тихою роботою, такакож вони істотно дешевші за продукцію Maico. Дана серія комплектується пластиковими зворотним клапаном, він не заважає роботі вентилятора, а після його відключення унеможливлює попадання холодного вуличного повітря в кімнату.

Вентилятори бренду Soler&Palau

Як для естетичних цілей, так і для захисту від попадання сміття лицьова панель корпусу виконана з ґратами.

Ця серія представлена в декількох типорозмірах – діаметр отвору від 185 до 270 мм, при можливості встановлення його у склі товщиною до 6 мм

Віконні вентилятори Vortice

Установка оконных вентиляторов

Серед віконних вентиляторів італійського бренду Vortice слід зазначити серію Punto M, виробник надає широкий вибір функцій – реверсивний режим, датчик вологості, руху, таймер, автоматичне жалюзі, шнурової вимикач, тихий у роботі двошвидкісний двигун.

Корпуси вентиляторів виконані з ударостійкого ABS пластику, крильчатка також стійка до динамічних навантажень і перепадів температури, а передня панель з захисною решіткою легкознімна (на засувках), що дає користувачеві можливість почистити вентилятор в будь-який зручний час без складних маніпуляцій та інструментів.

Вентилятори Vortice

Висновки

Бувають ситуації, коли без віконних вентиляторів просто неможливо обійтися через особливості приміщення і від якості їх роботи повністю залежить комфорт і безпека.

Що стосується вибору, то наші менеджери завжди готові допомогти підібрати оптимальний варіант і запропонувати кращу ціну не тільки в Києві, але й по всій Україні.

Серед представленого в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр обладнання можна підібрати вентилятор практично під будь-які вимоги та бюджет, не побоюючись проблем з якістю та гарантією. Адже ми продаємо виключно якісне європейське обладнання.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні