Відновлення житла для постраждалих під час війни

Автор запису
Опубліковано 11 кві 2022
8 хв читання
0 коментарів
542
0 / 5
Зміст
 1. Проєктування багатоквартирних будинків та приватних домоволодінь
 2. Які завдання будуть вирішені насамперед
 3. Наші відеоогляди

Проєктно-інженерна компанія Альтер Ейр займає лідируючі позиції у сфері проєктування та встановлення кліматичних систем, а саме:

На тлі офіційної заяви Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля про створення Фонду відновлення зруйнованого майна та інфраструктури, наша компанія готова підтримати ініціативу та включитися в роботу. Тим більше, що такі масштабні руйнування вимагають не лише значних робочих ресурсів, а й професійного підходу – дозволяючи виконувати поставлені завдання у строк без погіршення якості наданих послуг.

Відновлення житла для постраждалих під час війни
Відновлення житла для постраждалих під час війни

Підписаний Президентом Володимиром Зеленським закон від 15 березня 2022 року №2132-IX визначає поняття відновлювальних робіт, їх перелік та строки виконання. Документ ще раз доводить, що держава готова залучати кошти, які спрямують насамперед на забезпечення соціальних гарантій та часткового чи повного відтворення житлового фонду у містах України.

З нашого боку вже освоєно нові технології, успішно застосовані на об'єктах та будинках, які потрапили під реконструкцію або були збудовані з нуля. Більшість таких проєктів зроблені на базі енергозберігаючого обладнання. До неповного списку увійшли:

 1. Системи опалення на базі теплових насосів повітря-вода та геотермальних, а також класичних електро та газових котлів.
 2. Припливно-витяжні системи централізованої та децентралізованої вентиляції з рекуперацією тепла і вологи.
 3. Кондиціонери, спліт- та мультиспліт-системи з інверторним керуванням.
 4. Рекуператори, що повертають до будинку до 92% тепла, яке зазвичай втрачається внаслідок провітрювання.
 5. Системи водоочищення, водопідготовки та зворотного осмосу, які роблять воду очищеною від забруднень, м'якою та придатною для вживання.

Проєктування багатоквартирних будинків та приватних домоволодінь

Проєктування багатоквартирних будинків та приватних домоволодінь
Проєктування багатоквартирних будинків та приватних домоволодінь

У рамках передбачуваної програми соціально-економічного розвитку, Україна планує відремонтувати та повністю відновити житловий фонд, який зруйнований у ході бойових дій. Про це наш Президент Зеленський В.А вже зараз заявляє: «Держава докладе максимум зусиль, приверне інвесторів, створить необхідні умови для розвитку цього напряму».

Враховуючи необхідність відновлення інфраструктури, ми швидко адаптуємося до умов і можемо консолідуватися з іншими підприємствами, фірмами та підрядниками. Для цього вже створено технічну базу – ми розробляємо універсальні специфікації, які будуть однаково зрозумілими для різних спеціалістів, що працюватимуть на одному об'єкті. Прораби, сантехніки, монтажники, дизайнери, електрики та ін. отримають завдання відповідно до проєкту, що значно прискорить процес узгодження та реалізації систем на об'єктах.

До моменту реалізації конкретних рішень може пройти чимало часу, тому вже сьогодні необхідно рухатися у бік створення плану відновлення житла.

Готовність до цього значно прискорить процеси реконструкції та зведення завдяки зусиллям інвесторів, оскільки готовий на цей момент проєкт можна буде реалізувати в найкоротші терміни без втрати якості.

Танхаус, котеджне містечко
Танхаус, котеджне містечко

Компанія Альтер Ейр опрацьовує з європейськими заводами спеціальні умови постачання товарів та обладнання для реалізації кліматичних систем у так званих «таунхаусах» – малоповерхових житлових будинках на кілька квартир. У розробку взяті і котеджні містечка, які забезпечать велику кількість тих, хто потребує настільки необхідний комфорт для проживання, якого не вистачає зараз українцям.

Проте розглянуті контракти будуть лімітованими, тому наша команда вже зараз веде переговори з європейськими партнерами зі сфери будівництва, розробляючи проєкти доступного сучасного житла.

Які завдання будуть вирішені насамперед

Проведені зустрічі із забудовниками та довіреними архітекторами дозволили визначити вектор розвитку. На етапі розробки ескізів будинків проробляються такі деталі:

Типовий проєкт
Типовий проєкт
 • концепція будівництва;
 • майбутнє планування;
 • реалізація кліматичних систем;
 • привабливість фасаду;
 • зручність використання та ін.

Надалі отримані дані будуть перенесені у проєкт, який, у свою чергу, стане «паспортом» будівлі.

Готові рішення не мають терміну давності, реалізація планів буде доступна одразу після виділення державою земельних ділянок під забудову міст, районів та житлових комплексів.

Заздалегідь проведена підготовча робота скоротить час розробки проєкту, залишивши лише етап погодження, експертизи та затвердження.

Оскільки деякі жителі постраждалих районів вже втратили житло, слід зараз робити конкретні кроки. Зі свого боку, ми не тільки вийшли на діалог з представниками бізнесу, але й розробили спеціальний прайс монтажних робіт для об'єктів соціальної значущості. Це дозволяє при нагоді розпочати етап реалізації майбутніх проєктів у всіх містах України.

Нові рішення на ринку вентиляції, кондиціювання, опалення, водоочищення, водовідведення та каналізації спрямовані на підвищення затишку та збереження енергії за європейськими стандартами. Бренди, яким ми довіряємо:  JablotronMaicoEcosoftDaikinLG гарантують високу якість та довговічність. Невисока вартість обслуговування та легке керування забезпечить максимальний рівень комфорту житла.

Альтер Ейр – одна з небагатьох інженерних компаній, яка готова запропонувати комплекс систем для комфортного життя. Професіоналізм колективу підкреслено реалізованими об'єктами не лише в Україні, а й за кордоном. Нашими послугами вже скористалися такі країни, як Таджикистан (Душанбе, Худжанд, Бохтар), Узбекистан (Ташкент, Андіжан, Наманган), Казахстан (Алма-Ата, Нур-Султан, Шимкент, Актобе, Караганда), Азербайджан (Баку, Гянджа) .

Компанія відкрита до пропозицій та розглядає варіанти роботи зі спеціалістами у суміжних сферах. Ми готові обговорювати з інвесторами та зацікавленими особами умови для взаємовигідного та продуктивного співробітництва.

Наші відеоогляди

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Залишити відгук
Відгуки відсутні
Інші рубрики