Фільтр

Глибинні насоси

-
Grundfos SQE 2-55
ціна 47661грн
Sea Land LESTA 50 - 05M
ціна 11747грн
Погружной насос Verti Sub
ціна 12417грн
 Grundfos SP
ціна 24098грн
Grundfos SQE 2-70
ціна 26943грн
Sea Land SL 50-05M
ціна 10074грн
Grundfos SQ - занурювальний насос
ціна 21420грн

Глибинні глибинні насоси

Сьогодні живу воду, насичену природними мінералами, дістати з-під землі непросто. Чисту воду з глибокого джерела або іншу рідину в умовах мегаполісу або поза межами міста можна доставити на поверхню за допомогою занурених насосів.

Глибинні заглибні (свердловинні) насоси - обладнання, призначене для транспортування рідини з глибини більше 10 метрів. Пристрої використовуються для перекачування рідини з криниці або свердловини. Для цього їх занурюють нижче рівня води, що дозволяє піднімати воду з великої глибини, виштовхуючи її назовні сильним напором.


Призначення і застосування

Глибинні глибинні насоси призначені для водопостачання приватних будинків з свердловин і колодязів, осушення затоплених підвалів і погребів, відкачування стічних і каналізаційних рідин, поставки води для поливу садів і городів.
Для цих насосів висота підйому води - головний фактор і перевага, що відрізняють їх від подібних пристроїв. Адже, ці агрегати спеціально призначені для підняття підземних вод з дуже великої глибини. Глибинні насоси - потужні установки, які працюють практично безшумно - це їх велика перевага.


Типи свердловинних насосів


За призначенням:
- Насоси, які транспортують чисту воду зі свердловин і колодязів з глибини до 300 метрів. Їх встановлюють для водопостачання заміських будинків і котеджів.
- Дренажні насоси, які викачують надлишкову брудну воду, наприклад, з підвалів або льохів.

За принципом роботи:
- Відцентрові насоси. Оснащені обертовим колесом з лопатями, які при роботі пристрою відкидають воду на стінки насоса, після чого вона потрапляє в камеру і піднімається назовні.
- Вібраційні насоси. Тиск води досягається, завдяки вібрації. Такий пристрій фахівці не радять встановлювати на піщаних місцевостях.

За параметрами конструкції. Діаметр корпусу призначений для:
- Свердловини - близько 100 мм - циліндрична форма, велика глибина занурення;
- Колодязі - більше 100 мм - менша глибина занурення, але потужність двигуна більше.

Як вибрати глибинний погружной насос

Характеристики, які треба враховувати при виборі насоса:
- Напір, від сили якого залежить висота підняття води. Напір = висота підйому × діаметр свердловини.
- Продуктивність. Підняття більшої кількості води вимагає більшої продуктивності насоса.
- Конструкція агрегату. Від її якості і міцності залежить якість водопостачання і тривалість служби обладнання.
- Рекомендована і максимальна глибина занурення. Якщо опустити насос нижче, ніж слід, то тиск буде занадто велике, відповідно енергоспоживання збільшиться. У разі коли пристрій знаходиться занадто близько до поверхні води, може відбуватися забруднення рідини. Як результат, доставлена ​​до споживача вода буде непридатна до використання або вживання.
- Призначення. Для кожного виду рідини призначений інший агрегат. Таким чином, чисту питну і забруднену не може перекачувати одне і те ж пристрій.
- Кількість води, яку можна викачати з свердловини або колодязя за конкретний час, а також статичний і динамічний рівень води. Кожна модель пристрою має в своєму арсеналі різний функціонал і виготовляється для певних умов використання. Тому якісний підбір обладнання слід довірити досвідченим фахівцям. Вони професійно підійдуть до роботи, зроблять необхідні розрахунки і запропонують варіант пристрою, який ідеально підійде для установки на території вашого будинку.


Запобіжні заходи

Не вмикайте насос до тих пір, поки він не опиниться повністю у воді, інакше агрегат перегріється і вийти з ладу. Щоб цього уникнути розробники оснащують насоси спеціальної термозащитой, яка зупиняє роботу пристрою, коли температура перевищує норму. Дотримуючись запобіжних заходів, ви зможете вберегти обладнання від передчасної кавітації і інших пошкоджень. Незважаючи на це, насос - дуже міцне і надійне обладнання, яке призначене для тривалої експлуатації.