Сервіс бойлера
Якісна діагностика обладнання
Доставка і установка витратних матеріалів
Професійна команда
Оперативний і ефективний сервіс

Навіщо потрібен сервіс бойлера?

Електричний бойлер, як і будь-яка велика побутова техніка потребує регулярного сервісного обслуговування. Тим більше, бойлер працює з водою і електрикою, тому вимагає підвищеної уваги до безпеки.

Регулярне сервісне обслуговування бойлера необхідно для:

 •  безпечної та довговічної роботи пристрою
 • підтримки якості і чистоти гарячої води
 • запобігання виникненню аварійних ситуацій.

У деяких випадках при сервісному обслуговуванні можуть знадобитися монтажні роботи.

В сервіс бойлера входить:

Чистка бойлера

При експлуатації, всередині бойлера накопичуються частинки бруду, піску, накипу, іржі, які не очистили фільтри, якщо вони встановлені. Це згубно позначається на стані нагрівальних елементів, внутрішніх стінок бойлера, а також на регулюванні температури і якості води. При сильному забрудненні бойлера, збільшується час нагрівання води і витрата електроенергії. Можливий перегрів нагрівальних елементів з подальшим перегоранням. Тому, промивка бойлера необхідна.

Для якісного функціонування бойлеру, сервісну чистку необхідно проводити 1 раз на рік.

Заміна анода

Анод - це магнієвий стрижень, який знаходиться всередині ємності бойлера. При нагріванні води, з неї починає активно виділятися кисень, який може викликати корозію стінок бака. Анод активно поглинає кисень, що виділяється з води і запобігає пошкодженню стінок бака, поступово розчиняючись. Якщо допустити повне розчинення аноду, бак бойлера дуже швидко прийде в непридатність і може протікати.

Заміну аноду необхідно проводити 1 раз на рік. Ціна аноду не входить у вартість сервісного обслуговування і оплачується окремо.

Перевірка нагрівальних елементів і електричних з'єднань

ТЕНи бойлерів - досить потужні елементи і споживають багато електроенергії, створюючи навантаження на електричні з'єднання. По мірі експлуатації, з'єднання можуть слабшати. Це викликає їх нагрівання, і може призвести до розплавлення і, навіть, короткого замикання. Тому, при сервісному обслуговуванні бойлера необхідна перевірка, підтяжка, і при необхідності, заміна електричних з'єднань для безпечної експлуатації техніки.

Також необхідна перевірка цілісності ізоляції нагрівальних тенів, щоб уникнути витоку електрики на корпус бойлера. У разі витоку - нагрівальний елемент підлягає заміні.

* Вартість нагрівальних елементів залежить від марки і моделі бойлера, і сплачується окремо.

Перевірка терморегулятора

Бойлери обладнані терморезисторами (датчиками температури), що встановлені в спеціальній сухий шахті. Вони працюють в умовах постійних коливань температури, від чого може змінитися їхнє становище і статися окислення. Це призводить до неправильного регулювання температури води і може викликати перегрів і закипання бойлера. Тому при сервісному обслуговуванні необхідна ревізія датчиків і їх положення в шахті, при необхідності, очищення проводиться очистка.


Перевірка елементів безпеки бойлера

Бойлери обладнані кількома елементами безпеки для запобігання аварійних ситуацій:

 • вибуховий клапан - запобіжник, який скидає надлишковий тиск води в дренажну систему;
 • захисний біметалічний термостат, який при критичному перегріві відключає харчування нагрівального елементу.

Надмірний тиск може виникати внаслідок нагрівання і розширення води або її закипання (через поломку терморегулятора і захисного термостата). Тому необхідна повна перевірка обох вузлів.

Вибуховий клапан підлягає заміні кожні 3 роки, навіть якщо він зовні виглядає справним.


Перевірка обв'язки бойлера

Сервіс обв'язки бойлера включає в себе:

 • перевірку труб, що подають і відводять воду від бойлера,
 • ревізію запірних кранів (в разі виходу з ладу - заміна)
 • перевірку і очистку дренажної системи.


01
Комплексний сервіс водонагрівача

Здійснюємо як регулярний, так і аварійний сервіс бойлера

02
Точна діагностика

Наші фахівці проводять детальну перевірку обладнання щоб виявити всі існуючі проблеми

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 13 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, і продовжуємо розвиватися і вдосконалюватися.

04
Гарантія якості

Ми гарантуємо якісний сервіс водонагрівача і іншої техніки.

Потрібен сервіс бойлера?

Залишайте заявку і ми зв'яжемося з вами у найближчий час

Вартість сервісу бойлера

Нижче представлений прайс на сервіс бойлерів у Києві. Ціна комплексного сервісного обслуговування залежить від обсягу бака бойлера.

Ціни комплексне сервісне обслуговування

Сервіс бойлера
від 30 до 80 л
1 200 грн
Сервіс бойлера
від 100 до 150 л
1 500 грн
Сервіс бойлера
більше150 л
2 000 грн

Додаткові послуги

Злив води з бойлера
350 грн
Заміна ТЕНу в бойлері
200 грн
Заміна анода в бойлері
200 грн
Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам

Як часто потрібно проводити обслуговування водонагрівача

Регулярне сервісне обслуговування бойлерів рекомендується проводити мінімум 1 раз на рік. Після першого сервісу, майстер може проконсультувати з якою періодичністю варто продовжувати подальше техобслуговування, в залежності від якості води, стану техніки та інших факторів.

Сервіс бойлера

Які проблеми вирішує регулярний сервіс

В першу чергу, регулярне обслуговування бойлера знижує ймовірність поломки обладнання, запобігає виходу з ладу певних елементів бойлера. Регулярний сервіс бойлера забезпечує довговічну і стабільну роботу пристрою, а також економію часу, нервів і коштів користувача.

Бойлери яких виробників ми обслуговуємо

Компанія Альтер Ейр надає послуги сервісу бойлера в Києві. Ми обслуговуємо бойлери в різних брендів: Drazice, Atlantic, Eldom, Vogel Flug, Zanussi, Ocean Flat і багато інших.

Наші проєкти

Ознайомтеся з нашими проектами і переконайтеся в нашому професіоналізмі.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів
Системи опалення, водопостачання, каналізації та водоочищення на об'єкті Green Hills на базі Viessmann.
Системи опалення, водопостачання, каналізації та водоочищення на об'єкті Green Hills на базі Viessmann.
Всі внутрішні системи в квартирі від вентиляції до водоочистки - м. Київ, вул. Липська
Всі внутрішні системи в квартирі від вентиляції до водоочистки - м. Київ, вул. Липська
Опалення, водопостачання, каналізація та сантехніка у дворівневій квартирі у с. Гатне
Опалення, водопостачання, каналізація та сантехніка у дворівневій квартирі у с. Гатне
Реалізація опалення, водопостачання та каналізації у будинку (Зелений Бор)
Реалізація опалення, водопостачання та каналізації у будинку (Зелений Бор)
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Комплекс інженерних систем, інтегрованих в квартирі, ЖК
Комплекс інженерних систем, інтегрованих в квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Поширені питання

Які особливості обслуговування бойлера з сухим теном?

​Головною відмінною рисою обслуговування водонагрівача з "сухим" ТЕНом є можливість сервісу і заміни нагрівача без зливу води.

Коли потрібно проводити сервіс водонагрівача?

Регламентне сервісне обслуговування бойлера непрямого нагріву має проводитися, як мінімум, раз на рік. Така профілактика бойлера необхідна для контролю ефективності його роботи, а також забезпечення довгострокової і безпечної роботи пристрою.

Чи можна зробити профілактику бойлера своїми руками?

Бойлер - не найпростіша і безпечна в обслуговуванні техніка, оскільки працює з водою і електрикою. Самостійно проводити ремонт бойлера вкрай не рекомендується, оскільки можна не тільки нашкодити пристрою, а й поставити під загрозу власне здоров'я.

Для сервісного обслуговування бойлера в Києві і в інших містах України, рекомендуємо звертатися до фахівців компанії Альтер Ейр за номером 0800336145. Ми вирішимо Вашу проблему якісно і в найкоротший термін, також у нас Ви можете замовити обслуговування системи опалення.


Які ознаки того, що потрібно провести обслуговування водонагрівача?

Сервісне обслуговування необхідно проводити щорічно. Ознаками необхідності термінового проведення сервісного обслуговування є:

 1. тривале нагрівання води
 2. поява запаху, зміна кольору води
 3. спрацьовування режиму аварійного відключення бойлера
 4. перегрів води
 5. спрацьовування вибухового клапана

Якщо ви помітили хоча б один з перерахованих вище ознак, то ваш бойлер вимагає сервісного обслуговування.

Для того, щоб дізнатися вартість чистки бойлера та іншого сервісного обслуговування - звертайтеся в компанію Альтер Ейр по телефону: 0800336145. Ми проводимо якісний сервіс і надаємо гарантію на виконану роботу.

Замовте сервіс бойлера

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом

Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Віталій

  Вже котрий рік замовляю сервіс бойлера в Альтер Ейр (міняємо за інструкцією запчастину, яка проти накипу). Як і просили, залишаю відгук: все просто чудово. Майстер ввічливий та акуратний, професіонал своєї справи. Крім того, що змінює те, що потрібно, ще й перевіряє додатково запобіжний клапан. З жодними проблемами не стикалися, бойлер служить справно вже четвертий рік. Думаємо поміняти на більш сучасну модель, і щоб бути більше. Звісно, будемо звертатися тільки до вас!

 • Команда Alter Air

  Віталій, дякуємо за ваш відгук! Сподіваємося співпрацювати з вами й надалі!