Сервіс бойлера
Якісна діагностика обладнання
Доставка і установка витратних матеріалів
Професійна команда
Оперативний і ефективний сервіс

Навіщо потрібен сервіс бойлера?

Електричний бойлер, як і будь-яка велика побутова техніка потребує регулярного сервісного обслуговування. Тим більше, бойлер працює з водою і електрикою, тому вимагає підвищеної уваги до безпеки.

Регулярне сервісне обслуговування бойлера необхідно для:

 •  безпечної та довговічної роботи пристрою
 • підтримки якості і чистоти гарячої води
 • запобігання виникненню аварійних ситуацій.

У деяких випадках при сервісному обслуговуванні можуть знадобитися монтажні роботи.

В сервіс бойлера входить:

Чистка бойлера

При експлуатації, всередині бойлера накопичуються частинки бруду, піску, накипу, іржі, які не очистили фільтри, якщо вони встановлені. Це згубно позначається на стані нагрівальних елементів, внутрішніх стінок бойлера, а також на регулюванні температури і якості води. При сильному забрудненні бойлера, збільшується час нагрівання води і витрата електроенергії. Можливий перегрів нагрівальних елементів з подальшим перегоранням.

Для якісного функціонування бойлеру, сервісну чистку необхідно проводити 1 раз на рік.


Заміна анода

Анод - це магнієвий стрижень, який знаходиться всередині ємності бойлера. При нагріванні води, з неї починає активно виділятися кисень, який може викликати корозію стінок бака. Анод активно поглинає кисень, що виділяється з води і запобігає пошкодженню стінок бака, поступово розчиняючись. Якщо допустити повне розчинення аноду, бак бойлера дуже швидко прийде в непридатність і може протікати.

Заміну аноду необхідно проводити 1 раз на рік. Ціна аноду не входить у вартість сервісного обслуговування і оплачується окремо.

Перевірка нагрівальних елементів і електричних з'єднань

ТЕНи бойлерів - досить потужні елементи і споживають багато електроенергії, створюючи навантаження на електричні з'єднання. По мірі експлуатації, з'єднання можуть слабшати. Це викликає їх нагрівання, і може призвести до розплавлення і, навіть, короткого замикання. Тому, при сервісному обслуговуванні бойлера необхідна перевірка, підтяжка, і при необхідності, заміна електричних з'єднань для безпечної експлуатації техніки.

Також необхідна перевірка цілісності ізоляції нагрівальних тенів, щоб уникнути витоку електрики на корпус бойлера. У разі витоку - нагрівальний елемент підлягає заміні.

* Вартість нагрівальних елементів залежить від марки і моделі бойлера, і сплачується окремо.

Перевірка терморегулятора

Бойлери обладнані терморезисторами (датчиками температури), що встановлені в спеціальній сухий шахті. Вони працюють в умовах постійних коливань температури, від чого може змінитися їхнє становище і статися окислення. Це призводить до неправильного регулювання температури води і може викликати перегрів і закипання бойлера. Тому при сервісному обслуговуванні необхідна ревізія датчиків і їх положення в шахті, при необхідності, очищення проводиться очистка.


Перевірка елементів безпеки бойлера

Бойлери обладнані кількома елементами безпеки для запобігання аварійних ситуацій:

 • вибуховий клапан - запобіжник, який скидає надлишковий тиск води в дренажну систему;
 • захисний біметалічний термостат, який при критичному перегріві відключає харчування нагрівального елементу.

Надмірний тиск може виникати внаслідок нагрівання і розширення води або її закипання (через поломку терморегулятора і захисного термостата). Тому необхідна повна перевірка обох вузлів.

Вибуховий клапан підлягає заміні кожні 3 роки, навіть якщо він зовні виглядає справним.


Перевірка обв'язки бойлера

Сервіс обв'язки бойлера включає в себе:

 • перевірку труб, що подають і відводять воду від бойлера,
 • ревізію запірних кранів (в разі виходу з ладу - заміна)
 • перевірку і очистку дренажної системи.


01
Комплексний сервіс водонагрівача

Здійснюємо як регулярний, так і аварійний сервіс бойлера

02
Точна діагностика

Наші фахівці проводять детальну перевірку обладнання щоб виявити всі існуючі проблеми

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 13 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, і продовжуємо розвиватися і вдосконалюватися.

04
Гарантія якості

Ми гарантуємо якісний сервіс водонагрівача і іншої техніки.

Потрібен сервіс бойлера?

Залишайте заявку і ми зв'яжемося з вами у найближчий час

Вартість сервісу бойлера

Ціни комплексне сервісне обслуговування

Сервіс бойлера
від 30 до 80 л
1 200 грн
Сервіс бойлера
від 100 до 150 л
1 500 грн
Сервіс бойлера
більше150 л
2 000 грн

Додаткові послуги

Злив води з бойлера
350 грн
Заміна ТЕНу в бойлері
200 грн
Заміна анода в бойлері
200 грн

Наші проєкти

Ознайомтеся з нашими проектами і переконайтеся в нашому професіоналізмі.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Системи опалення, водопостачання, каналізації та водоочищення на об'єкті Green Hills на базі Viessmann.
Автор запису
Всі внутрішні системи в квартирі від вентиляції до водоочистки - м. Київ, вул. Липська
Автор запису
Опалення, водопостачання, каналізація та сантехніка у дворівневій квартирі у с. Гатне
Автор запису
Реалізація опалення, водопостачання та каналізації у будинку (Зелений Бор)
Автор запису
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Комплекс інженерних систем, інтегрованих в квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"
Автор запису

Поширені питання

Коли потрібно проводити сервіс водонагрівача?

Сервісне обслуговування бойлера має проводитися мінімум раз на рік. Це необхідно для контролю ефективності роботи водонагрівача, а також забезпечення довгострокової і безпечної роботи пристрою.

Як зробити сервіс бойлера своїми руками?

Бойлер - не найлегша і безпечна в обслуговуванні техніка, оскільки працює з водою і електрикою. Самостійно ремонтувати бойлер вкрай не рекомендується, оскільки можна не тільки нашкодити пристрою, а й поставити під загрозу власне здоров'я.

Для сервісного обслуговування бойлера рекомендуємо звертатися до фахівців компанії Альтер Ейр за номером 0800336145. Ми вирішимо Вашу проблему швидко і якісно.

Де замовити обслуговування бойлера?

Сервісне обслуговування бойлера можна замовити в магазині, де Ви його купували, сервіс там повинен бути передбачений. Також можна звернутися в приватну компанію по ремонту побутової техніки.

Компанія Альтер Ейр надає послуги з сервісу бойлерів. Для замовлення сервісного обслуговування звертайтесь за телефоном: 0800336145

Замовте сервіс бойлера

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом

Відгуки і питання
Відгуки відсутні