Ремонт кондиціонерів

Ремонт кондиціонерів
Безкоштовний ремонт по гарантії
Очищення всіх внутрішніх деталей
Кваліфікована команда
Доступні ціни на ремонт

Поширені причини поломки і вартість їх вирішення

Поширені причини виходу з ладу кондиціонерів

 1. Помилки монтажної бригади при установці.
 2. Заводський брак.
 3. Неправильна експлуатація приладу.
 4. Засмічення дренажних трубок або фільтрів внутрішнього блоку кондиціонера.

Від поломки кондиціонера не застрахований ніхто і якщо така неприємність уже сталася краще відразу звернутися за допомогою до професіоналів. Спроба самостійно полагодити кондиціонер може обернуться втратою купи часу і зусиль, а також може завдати додаткової шкоди пристрою.

В одну зі сфер діяльності компанії Альтер Ейр входить ремонт кондиціонерів (Київ та область) і сервісне обслуговування. Наші фахівці постійно відвідують спеціалізовані семінари, навчальні тренінги, щоб бути професіоналами у своїй сфері. Ми повернемо до життя ваш кондиціонер або запропонуємо альтернативні рішення проблеми.

Найпоширеніші проблеми, з якими до нас звертаються

1. Кондиціонер погано працює і не охолоджує приміщення.

Найчастіше це відбувається через неправильну експлуатацію пристрою. Наприклад, кондиціонер невеликого обсягу застосовується для охолодження великого приміщення. Або використання кондиціонера без спеціального низькотемпературного комплекту в зимовий період часу. В даному випадку необхідний ремонт з заміною внутрішніх компонентів.

2. Кондиціонер не вмикається.

Найімовірніше, проблема в електроживленні пристрою. У гіршому випадку причиною є перегорання компресора. Ремонт компресора кондиціонера – для нас не проблема, ми зможемо полагодити його або замінити на новий.

3. Кондиціонер "тече".

При правильній установці кондиціонера, конденсат стікає в спеціальний піддон і через дренажну трубку випливає на вулицю. Якщо з кондиціонера тече вода, то причина може бути в неправильному положенні труби для дренажу (без нахилу), руйнуванні дренажних трубок або засміченні системи. Також причиною такої поломки може бути недолік фреону.

4. Заводський брак.

На жаль, навіть лідери ринку іноді помиляються і замість якісного товару покупець може отримати бракований. Що ж робити в такому випадку? Якщо ви придбали кондиціонер в Альтер Ейр, для початку ми проведемо експертизу. Якщо це дійсно заводский шлюб, то ми повністю візьмемо на себе витрати по ремонту кондиціонера або заміні його комплектуючих частин. Якщо пристрій не підлягає ремонту, ми замінимо обладнання в терміни, зазначені в Законі України "Про захист прав споживачів".

Вартість ремонту кондиціонера

Фахівці Альтер Ейр здійснюють ремонт кондиціонерів тільки якщо вони були придбані у нашому магазині. Якщо ви купили кондиціонер і згодом виявили, що його робота значно погіршилась або він зовсім вийшов з ладу, рекомендуємо відразу ж звернутися за допомогою до наших фахівців.

Для початку наш майстер виїжджає до вас для огляду кондиціонера, вартість виїзду становить 371 грн.

Можливо, вам просто знадобиться заправка фреоном або чистка комплектуючих. Якщо ж проблема серйозніша, ми забираємо кондиціонер на діагностику. Саме від результатів діагностики залежить вартість ремонту кондиціонера. Якщо ремонт можливий і доцільний, ми відразу озвучуємо його ціну.

Якщо техніка була пошкоджена або її власник намагався провести ремонт самостійно, то гарантія на неї може бути анульована.

Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Підведемо підсумки

​Як би нам того не хотілося, будь-яка, навіть найбільш елітна і дорога техніка, на жаль, не вічна. Кондиціонери не є винятком, вони також схильні до різних поломок і несправностей.

Фахівці компанії Альтер Ейр допоможуть вам полагодити кондиціонер, зробити якісний сервіс. Також, ми хочемо нагадати вам про важливість регулярної чистки кондиціонера з метою уникнення засмічення дренажних трубок або фільтрів. У відповідності з усіма стандартами і нормами, чистка та сервіс повинні відбуватися два рази в рік – навесні і восени.

Головне пам'ятати, що всі кондиціонери ремонтувати повинні тільки професіонали.

Наші проєкти

Найкращий доказ нашого професіоналізму – реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Як відбувається ремонт?

Ремонт кондиціонерів відбувається в кілька етапів
01
Виїзд фахівця

Виїзд фахівця

Слід розуміти, що поломка кондиціонера потребує детального обстеження. Неможливо правильно діагностувати проблему дистанційно, так як кожен випадок індивідуальний. Саме тому, перший етап - виїзд нашого фахівця на об'єкт для вивчення проблеми. У компанії Альтер Ейр працюють висококласні фахівці з великим досвідом проведення подібних робіт, що гарантує швидке і правильно виявлення несправності системи.

02
Діагностика проблеми

Діагностика проблеми

З'ясовуємо причини поломки та шукаємо шляхи її усунення.

03
Рішення проблеми - безпосередньо ремонт

Рішення проблеми - безпосередньо ремонт

Якісно вирішуємо проблеми з роботою кондиціонера у найкоротші терміни.

Огляди реалізації
клімат-систем

Системи кондиціонування та вентиляції квартири в ЖК Royal Tower (стадія проєкту)
Автор запису
Канальне кондиціонування на базі мульти-спліт-системи Daikin 5MXS90E в 3-кімнатну квартиру
Автор запису
Daikin Emura - японський побутовий кондиціонер преміум класу.
Автор запису
Замовте ремонт кондиціонера

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї родини

Відгуки і питання
Відгуки відсутні