Система очищення води для будинку

Підбір після аналізу води
Зменшення жорсткості води
Очищення від шкідливих мікроелементів
Легке обслуговування системи

Навіщо потрібне водоочищення в приватному будинку

Чиста вода - запорука здоров'я

Якісна вода в будинку - запорука здоров'я і комфорту мешканців. Однак вода з центрального водопостачання та свердловин, яка подається в сучасні будинки і квартири - жорстка, нерідко каламутна і навіть може мати неприємний запах.

Дуже поширена омана, що вода зі свердловини за замовчуванням чиста і придатна до пиття. В свердловині, вода проходить шари землі з різним хімічним складом і насичується різними речовинами, часто шкідливими. Наприклад, після шару вапняку вода стає жорсткою, а якщо проходить через шар залізистих руд - насичується залізом, яке надає їй жовтий відтінок. Також не варто забувати про загальний фон забруднення джерел. Тому очищення води в приватному будинку - необхідне.

Прибрати залізо і марганець

В більшості випадків, концентрація заліза і марганцю у воді перевищує допустиму норму, що негативно позначається на сантехніці та одязі, який після прання втрачає колір або жовтіє.

Очистити воду від бактерій і вірусів

Їх наявність у воді неприпустима, однак, на жаль, зараження води в наш час - не рідкість.

Очистити воду від сірководню

Він має специфічний запах, тому ви відразу дізнаєтеся про його наявність у воді. Сірководень - токсичний, тому при постійному вживанні може завдати непоправної шкоди організму. У побуті він також небезпечний, так як стає причиною корозії металу і призводить до його руйнування.


Позбавити від солей і нітратів

Вони характерні для неглибоких свердловин. Нітрати надають воді солодкуватий смак, проте вони є дуже небезпечними для здоров'я.

Відфільтрувати механічні домішки

Оскільки земля насичена не лише органічними речовинами, а й залишками хімічних добрив.

Вибір системи водоочистки

Взяти воду на аналіз
Взяти воду на аналіз

Перед вибором системи водоочищення, в першу чергу, необхідно провести аналіз води відповідно до Держстандарту і ДСТУ ISO.

Розробити проєкт
Розробити проєкт

При проєктуванні враховуються результати аналізу, а також кількість мокрих зон, які проживають людей і технічні характеристики сантехніки

Проєктування необхідність

Встановити якісну систему водоочистки в будинку без проєктування - неможливо. Проєктування - найважливіший і основний етап реалізації будь-якої інженерної системи. Для систем очищення води в приватному будинку проєктування грає ключову роль.

ЧОМУ СИСТЕМУ ВОДООЧИСТКИ ПОТРІБНО ПРОЄКТУВАТИ ДО ПОЧАТКУ РЕМОНТНИХ РОБІТ?
Kachestvennyy rezultat
Якісний результат

Ефективна система, яка відповідає всім технічним вимогам

Vnedreniye v dizayn interyera
ВПРОВАДЖЕННЯ В ІНТЕР'ЄР

Естетика і продуктивність системи водоочищення - результат спільної роботи

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
ПОГОДЖЕННЯ ВСІХ РОБІТ

Взаємодія з суміжними спеціалістами

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
КОМПЛЕКС КЛІМАТ-СИСТЕМ

Комплексні проєкти на кілька систем - економія часу і нервів

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ

Можливість чітко спланувати бюджет на систему водоочищення

Ступені водоочищення

​Очищення води в приватному будинку розділяється на фільтрацію для побутового застосування (технічне водоочищення) і для питної води (за допомогою системи зворотного осмосу).

Технічна очистка
Технічна очистка

Технічне водоочищення проводиться для води побутового використання.

Зворотній осмос
Зворотній осмос

Фільтрація води за допомогою зворотного осмосу використовується для очищення питної води.

Отримайте точний рорахунок проєкту

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
проєкту системи водоочищення

Етапи реалізації проєкту

Ми збудували процес, який гарантує результат
 • Консультація
 • Комерційна пропозиція
 • Проєктування
 • Монтаж
 • Сервіс
01
Консультація

Консультація

Перша зустріч проходить в нашому офісі або по відеозв'язку. На цьому етапі обговорюються всі побажання клієнта, особливості проєкту і рентабельність різних варіантів рішень. Після першої консультації, клієнт чітко розуміє наступні етапи реалізації проєкту. Якщо підхід нашої компанії підходить клієнту, ми підписуємо договір про співпрацю і приступаємо до роботи.

02
Комерційна пропозиція

Комерційна пропозиція

На підставі проведеного техніко-економічного розрахунку, ми робимо комерційну пропозицію. До неї включена кошторис по обладнанню та обв'язки - з самого початку клієнт буде мати чітке уявлення про бюджет. Фінальна вартість проєкту може змінюватися на 15% в більшу або меншу сторону.

03
Проєктування

Проєктування

Після розгляду нашої комерційної пропозиції, клієнт вносить передоплату в розмірі 10% від зазначеної суми. Після чого, ми приступаємо до проєктування. На цьому етапі формується пакет технічної документації з усіма необхідними схемами, кресленнями і специфікаціями.

04
Монтаж систем

Монтаж систем

Ми доставляємо і монтуємо все необхідне обладнання для систем водоочистки. Після установки, ми завжди проводимо перевірку коректності роботи системи і налаштовуємо автоматику. Фінальний запуск системи водопідготовки для дому проводиться в присутності клієнта і головного інженера, щоб Ви могли переконатися в якості роботи і задати всі питання по експлуатації.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Ми надаємо гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування систем водоочистки. Проводимо чистку і міняємо фільтри, комплектуючі. За бажанням клієнта, ми можемо модифікувати систему або оптимізувати її з метою зміни продуктивності або економії ресурсів.

Варіанти систем водоочистки

Водоочищення кабінетного типу

Являє собою компактні установки. Вони наповнені іонообмінними смолами, які очищають воду. Для регенерації іонообмінної смоли поруч засипається сольовий розчин.

Виходячи з показника жорсткості, система розуміє скільки кубометрів води вона може очистити до регенерації. Коли позначений обсяг води пройде через іонообмінні смоли - система зупиниться і запустить сольовий розчин до смолі. Далі вони перемішуються, іонообмінна смола очищається і стає готовою знову пропускати воду. Найчастіше регенерація проходить вночі, коли вода не використовується.

Важливо відзначити, що залишати систему без сольового розчину надовго не можна. Інакше надалі, іонообмінна смола не зможе регенеруватися і підлягатиме заміні.

Колонна система водоочистки

Складається з балонів, заправлених іонообмінними смолами і пом'якшувачем. Також в колонну систему може входити балон, який очищає воду від сірководню. Це особливо актуально для квартир, куди вода надходить з міської системи водопостачання.

Фільтр зворотного осмосу

Завдяки мембрані, зворотний осмос не пропускає речовини більше, ніж молекула води. Для насичення води корисними мінералами після очищення, можна використовувати мінералізатор.

Проточний фільтр

У порівнянні зі зворотним осмосом, він менш ефективний. Зворотний осмос має накопичувальний бак на 15л, оскільки мембрана відфільтровує до 70% надходить в неї води. Тобто, з 1 л, вона може спустити в каналізацію 700 мл, і тільки 300 мл подати. Тому для подачі води потоком, а не "по краплі" необхідно накопичення.

Проточний фільтр води для вдома не передбачає накопичення води, оскільки має фільтрацію не такої високої якості як зворотний осмос.

Настільний фільтр - глечик

Найпростіше рішення, може використовуватися коли немає можливості зробити монтаж повноцінної системи водоочищення. Ринок пропонує широкий вибір картриджів різних матеріалів для різних цілей очищення.

Вартість очищення води в котеджах

Вартість систем очищення води під ключ залежить від багатьох чинників: кількості "мокрих точок", обсягу води, який необхідно очистити і подати, а також якості використовуваного обладнання та його виробника.

Залежно від даних факторів, ціна може варіюватися від 15 до 90 тис. грн.

Замовляйте у нас!
01
Реалізація системи "під ключ"

Здійснюємо повний комплекс реалізації системи водоочищення - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД

Наші фахівці реалізують всі основні інженерні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 13 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року і продовжуємо розвиватися і вдосконалюватися.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний тех. нагляд інженерних систем під час реалізації на об'єкті, надаємо подальший сервіс

Наші проєкти

Реалізовані об'єкти - найкраще підтвердження нашого професіоналізму

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

 • Вітальня
 • Ванна кімната
 • Міні-котельня - 1
 • Міні-котельня - 2
Двощілинний лінійний дифузор TROX

Двощілинні дифузори бренду TROX призначені для якісного розподілу повітря по приміщенню. Вони поєднують у собі візуальну естетичність і високий технічний потенціал. Завдяки внутрішнім ламелям повітряні потоки направляються в різні боки, рівномірно розсіюючись і не створюючи протягів. Зовні залишаються видимі тільки лаконічні щілини на стелі. Для доступу до дифузорів досить лише натиснути на замок з клямкою, розміщені з лицьового боку.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM 35F

У застельовому просторі ванної кімнати встановлений низьконапірний внутрішній канальний блок Daikin FDXM 35F - він працює на охолодження спальні. Доступ до нього здійснюється через люки. Потужності кондиціонера вистачає для обслуговування приміщень площею до 35 м2, що є оптимальним для даної кімнати. Опуск стелі склав 300 мм. Кондиціонер має різні режими роботи (в тому числі високопродуктивний, автоматичний і режим роботи під час відсутності мешканців), економить до 80% енергії в режимі очікування, оснащений тижневим і 24-годинним таймером.

Бойлер непрямого нагріву Drazice ОКСЕ

Вертикальний бойлер непрямого нагріву Drazice ОКСЕ на 200 л призначений для забезпечення мешканців квартири гарячою водою. Внутрішня поверхня бака покрита якісною емаллю без вмісту нікелю, що забезпечує довгу роботу водонагрівача, також є антикорозійне покриття. Температуру всередині можна підтримувати в межах від 5 до 74℃. Індикатор нагріву води завжди показує поточну температуру на передній панелі бака. Є функція швидкого нагріву. Це відмінне рішення для квартири, що дозволяє не залежати від сезонних відключень та інших незручностей.

Електричний котел Vaillant Eloblock

Електричний котел Vaillant Eloblock потужністю 6 кВт з ККД до 99% працює на опалення і гаряче водопостачання всієї квартири. Має широкий діапазон налаштування температур як для опалення, так і ГВП. Є захист від замерзання і 2-х рівневий захист від перегріву. Оснащений технологією передачі даних eBus. За допомогою капілярного термостата мешканці можуть плавно регулювати температуру нагрівання в діапазоні від 25 до 85℃.

Розширювальний бак Zilmet

Розширювальний бак Zilmet призначений для компенсації тиску в системі опалення. Працює разом з електричним котлом Viallant, розташованим вище. Спеціальне внутрішнє покриття бака перешкоджає розмноженню будь-яких бактерій, тобто вода не набуває металевого смаку, не застоюється і не змінює своїх властивостей.

Рефайнер Ecowater - система пом'якшення і фільтрації води

Сучасна система для фільтрації і пом'якшення води: очищає воду від усіляких забруднень і запахів, нейтралізує залізо, роблячи її м'якою, приємною і безпечною для побутової техніки, водопровідних труб і використання людиною. Очищена вода також годиться для вживання просто з-під крана. Рефайнер не вимагає заміни вугільних фільтрів, а управління здійснюється за допомогою WiFi - максимальна автоматизація і комфорт!

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімал