Система очищення води для будинку

Водоочистка для коттеджа - проект от Альтер Эйр
Підбір після аналізу води
Зменшення жорсткості води
Очищення від шкідливих мікроелементів
Легке обслуговування системи

Якісна вода в будинку - запорука здоров'я і комфорту мешканців. Однак вода з центрального водопостачання та свердловин, яка подається в сучасні будинки і квартири - жорстка, нерідко каламутна і навіть може мати неприємний запах.

Дуже поширена омана, що вода зі свердловини за замовчуванням чиста і придатна до пиття. В свердловині, вода проходить шари землі з різним хімічним складом і насичується різними речовинами, часто шкідливими. Наприклад, після шару вапняку вода стає жорсткою, а якщо проходить через шар залізистих руд - насичується залізом, яке надає їй жовтий відтінок. Також не варто забувати про загальний фон забруднення джерел. Тому очищення води в приватному будинку - необхідне.

Навіщо потрібне водоочищення в приватному будинку

Прибрати залізо і марганець

В більшості випадків, концентрація заліза і марганцю у воді перевищує допустиму норму, що негативно позначається на сантехніці та одязі, який після прання втрачає колір або жовтіє.

Очистити воду від бактерій і вірусів

Їх наявність у воді неприпустима, однак, на жаль, зараження води в наш час - не рідкість.

Очистити воду від сірководню

Він має специфічний запах, тому ви відразу дізнаєтеся про його наявність у воді. Сірководень - токсичний, тому при постійному вживанні може завдати непоправної шкоди організму. У побуті він також небезпечний, так як стає причиною корозії металу і призводить до його руйнування.


Позбавити від солей і нітратів

Вони характерні для неглибоких свердловин. Нітрати надають воді солодкуватий смак, проте вони є дуже небезпечними для здоров'я.

Відфільтрувати механічні домішки

Оскільки земля насичена не лише органічними речовинами, а й залишками хімічних добрив.

Вибір системи водоочистки

Взяти воду на аналіз
Взяти воду на аналіз

Перед вибором системи водоочищення, в першу чергу, необхідно провести аналіз води відповідно до Держстандарту і ДСТУ ISO.

Розробити проєкт
Розробити проєкт

При проєктуванні враховуються результати аналізу, а також кількість мокрих зон, які проживають людей і технічні характеристики сантехніки

Проєктування необхідність

ЧОМУ СИСТЕМУ ВОДООЧИСТКИ ПОТРІБНО ПРОЄКТУВАТИ ДО ПОЧАТКУ РЕМОНТНИХ РОБІТ?
Kachestvennyy rezultat
Якісний результат

Ефективна система, яка відповідає всім технічним вимогам

Vnedreniye v dizayn interyera
ВПРОВАДЖЕННЯ В ІНТЕР'ЄР

Естетика і продуктивність системи водоочищення - результат спільної роботи

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
ПОГОДЖЕННЯ ВСІХ РОБІТ

Взаємодія з суміжними спеціалістами

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
КОМПЛЕКС КЛІМАТ-СИСТЕМ

Комплексні проєкти на кілька систем - економія часу і нервів

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ

Можливість чітко спланувати бюджет на систему водоочищення

Ступені водоочищення

​Очищення води в приватному будинку розділяється на фільтрацію для побутового застосування (технічне водоочищення) і для питної води (за допомогою системи зворотного осмосу).

Технічна очистка
Технічна очистка

Технічне водоочищення проводиться для води побутового використання.

Зворотній осмос
Зворотній осмос

Фільтрація води за допомогою зворотного осмосу використовується для очищення питної води.

Отримайте точний рорахунок проєкту

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
проєкту системи водоочищення

Етапи реалізації проєкту

Ми збудували процес, який гарантує результат
 • Консультація
 • Комерційна пропозиція
 • Проєктування
 • Монтаж
 • Сервіс
01
Консультація

Консультація

Перша зустріч проходить в нашому офісі або по відеозв'язку. На цьому етапі обговорюються всі побажання клієнта, особливості проєкту і рентабельність різних варіантів рішень. Після першої консультації, клієнт чітко розуміє наступні етапи реалізації проєкту. Якщо підхід нашої компанії підходить клієнту, ми підписуємо договір про співпрацю і приступаємо до роботи.

02
Комерційна пропозиція

Комерційна пропозиція

На підставі проведеного техніко-економічного розрахунку, ми робимо комерційну пропозицію. До неї включена кошторис по обладнанню та обв'язки - з самого початку клієнт буде мати чітке уявлення про бюджет. Фінальна вартість проєкту може змінюватися на 15% в більшу або меншу сторону.

03
Проєктування

Проєктування

Після розгляду нашої комерційної пропозиції, клієнт вносить передоплату в розмірі 10% від зазначеної суми. Після чого, ми приступаємо до проєктування. На цьому етапі формується пакет технічної документації з усіма необхідними схемами, кресленнями і специфікаціями.

04
Монтаж систем

Монтаж систем

Ми доставляємо і монтуємо все необхідне обладнання для систем водоочистки. Після установки, ми завжди проводимо перевірку коректності роботи системи і налаштовуємо автоматику. Фінальний запуск системи водопідготовки для дому проводиться в присутності клієнта і головного інженера, щоб Ви могли переконатися в якості роботи і задати всі питання по експлуатації.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Ми надаємо гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування систем водоочистки. Проводимо чистку і міняємо фільтри, комплектуючі. За бажанням клієнта, ми можемо модифікувати систему або оптимізувати її з метою зміни продуктивності або економії ресурсів.

Варіанти систем водоочистки

Водоочищення кабінетного типу

Являє собою компактні установки. Вони наповнені іонообмінними смолами, які очищають воду. Для регенерації іонообмінної смоли поруч засипається сольовий розчин.

Виходячи з показника жорсткості, система розуміє скільки кубометрів води вона може очистити до регенерації. Коли позначений обсяг води пройде через іонообмінні смоли - система зупиниться і запустить сольовий розчин до смолі. Далі вони перемішуються, іонообмінна смола очищається і стає готовою знову пропускати воду. Найчастіше регенерація проходить вночі, коли вода не використовується.

Важливо відзначити, що залишати систему без сольового розчину надовго не можна. Інакше надалі, іонообмінна смола не зможе регенеруватися і підлягатиме заміні.

Колонна система водоочистки

Складається з балонів, заправлених іонообмінними смолами і пом'якшувачем. Також в колонну систему може входити балон, який очищає воду від сірководню. Це особливо актуально для квартир, куди вода надходить з міської системи водопостачання.

Фільтр зворотного осмосу

Завдяки мембрані, зворотний осмос не пропускає речовини більше, ніж молекула води. Для насичення води корисними мінералами після очищення, можна використовувати мінералізатор.

Проточний фільтр

У порівнянні зі зворотним осмосом, він менш ефективний. Зворотний осмос має накопичувальний бак на 15л, оскільки мембрана відфільтровує до 70% надходить в неї води. Тобто, з 1 л, вона може спустити в каналізацію 700 мл, і тільки 300 мл подати. Тому для подачі води потоком, а не "по краплі" необхідно накопичення.

Проточний фільтр води для вдома не передбачає накопичення води, оскільки має фільтрацію не такої високої якості як зворотний осмос.

Настільний фільтр - глечик

Найпростіше рішення, може використовуватися коли немає можливості зробити монтаж повноцінної системи водоочищення. Ринок пропонує широкий вибір картриджів різних матеріалів для різних цілей очищення.

Вартість очищення води в котеджах

Вартість систем очищення води під ключ залежить від багатьох чинників: кількості "мокрих точок", обсягу води, який необхідно очистити і подати, а також якості використовуваного обладнання та його виробника.

Залежно від даних факторів, ціна може варіюватися від 15 до 90 тис. грн.

Замовляйте у нас!
01
Реалізація системи "під ключ"

Здійснюємо повний комплекс реалізації системи водоочищення - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
Комплексний підхід

Наші фахівці реалізують всі основні інженерні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
Досвід роботи більше 14 років

Надаємо інженерні послуги з 2008 року і продовжуємо розвиватися і вдосконалюватися.

04
Технічний супровід

Забезпечуємо повний тех. нагляд інженерних систем під час реалізації на об'єкті, надаємо подальший сервіс

Наші проєкти

Реалізовані об'єкти - найкраще підтвердження нашого професіоналізму

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

 • Вітальня
 • Ванна кімната
 • Міні-котельня - 1
 • Міні-котельня - 2
Двощілинний лінійний дифузор TROX

Канальний кондиціонер Daikin FDXM 35F

Бойлер непрямого нагріву Drazice ОКСЕ

Електричний котел Vaillant Eloblock

Розширювальний бак Zilmet

Рефайнер Ecowater - система пом'якшення і фільтрації води

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів
Опалення, водоочищення, кондиціонування, вентиляція і ВК в будинку, КГ Riviera Villas, Лебедівка
Опалення, водоочищення, кондиціонування, вентиляція і ВК в будинку, КГ Riviera Villas, Лебедівка
Кліматичні системи і дизайн інтер'єру - огляд об'єкта в м. Київ, вул. Липська
Кліматичні системи і дизайн інтер'єру - огляд об'єкта в м. Київ, вул. Липська
Огляд креслень і рішень по вентиляції, кондиціонування, водопостачання та каналізації в будинку 380 м²
Огляд креслень і рішень по вентиляції, кондиціонування, водопостачання та каналізації в будинку 380 м²
Всі внутрішні системи в квартирі від вентиляції до водоочистки - м. Київ, вул. Липська
Всі внутрішні системи в квартирі від вентиляції до водоочистки - м. Київ, вул. Липська
Дизайнерська сантехніка в шоурумі Альтер Ейр
Дизайнерська сантехніка в шоурумі Альтер Ейр
Системи опалення, водопостачання, каналізації та водоочищення на об'єкті Green Hills на базі Viessmann.
Системи опалення, водопостачання, каналізації та водоочищення на об'єкті Green Hills на базі Viessmann.
Реалізація системи опалення та водоочищення у двоповерховому будинку котеджного містечка «Міжріччя»
Реалізація системи опалення та водоочищення у двоповерховому будинку котеджного містечка «Міжріччя»
Водопостачання та каналізація: Чому сантехніку потрібно підбирати до початку проєкту?
Водопостачання та каналізація: Чому сантехніку потрібно підбирати до початку проєкту?
Комплекс інженерних систем, інтегрованих в квартирі, ЖК
Комплекс інженерних систем, інтегрованих в квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"
Реалізація систем каналізації та водопостачання
Реалізація систем каналізації та водопостачання
Внутрішнє водопостачання та каналізація
Внутрішнє водопостачання та каналізація
Кондиціювання, опалення, вентиляція та водопостачання у приватному будинку 220 м2 - м. Київ
Кондиціювання, опалення, вентиляція та водопостачання у приватному будинку 220 м2 - м. Київ
Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку

Поширені питання

Як краще очистити воду для приватного будинку?

​Очищення води в приватному будинку повинне проходити механічну очистку - для побутового використання. Для пиття - вода повинна пройти очищення за допомогою зворотного осмосу. Такий варіант водоочистки є найбільш якісним і ефективним.

Як вибрати систему очищення води для будинку?

В першу чергу, необхідно взяти воду на аналіз і з'ясувати які відхилення від норми вона має. Щоб якісно розрахувати систему водоочищення - необхідно враховувати кількість "мокрих зон" і проживаючих людей. Також не можна забувати про пропускну здатність сантехніки.

Які фільтри краще ставити на воду в приватному будинку?

Водоочищення для котеджу проходить в кілька етапів. Для механічного водоочищення, ми рекомендуємо встановлювати фільтри для видалення заліза і пом'якшувач для води. Відфільтрована таким способом вода підходить для побутового використання. Для пиття - потрібно очищати воду за допомогою системи зворотного осмосу - це найбільш якісний варіант водоочистки в Києві.й

Залишились питання?

Напишіть нам і менеджери зв'яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Відгуки і питання
Відгуки відсутні