Jablotron Living Technology - чеська вентиляція для будинку і квартири

Автор запису
Опубліковано 14 тра 2020
Оновлено 31 жов 2023
10 хв читання
4 коментарі
1596
4.7 / 5
Зміст
 1. Переваги Jablotron Futura
 2. СИСТЕМА ВЕНТИЛЯЦІЇ НА ОСНОВІ JABLOTRON FUTURA
 3. ОХОЛОДЖУЮЧИЙ/НАГРІВАЮЧИЙ МОДУЛЬ JABLOTRON COOLBREEZE
 4. НАШІ ВІДЕООГЛЯДИ
Jablotron в інтер'єрі

Jablotron Living Technology - чеська компанія-виробник кліматичної техніки: припливно-витяжні установки, теплові насоси, електрокотли і багато іншого. Головні вимоги, які компанія висуває до своєї продукції - енергоефективність, зручність і продуктивність.

Основним напрямком компанії Jablotron Living Technology є виготовлення обладнання для вентиляції будинків і квартир:

 • Припливно-витяжні установки Jablotron Futura M, L;
 • Охолоджуючий/нагріваючий модуль CoolBreeze;
 • VAV-система - клапани змінної витрати повітря;
 • Датчики CO2, контролери та система управління.
Товари зі статті
В наявності
Чехія
Чехія
Калорифер Jablotron CoolBreeze
Ціна
165 915 грн
Завантажити ще

Переваги Jablotron Futura

Альтер Ейр у своїх проєктах використовує тільки перевірене та надійне обладнання і Jablotron - однозначно відповідає всім вимогам і стандартам. Ми реалізуємо централізовану загальнообмінну вентиляцію на базі припливно-витяжних установок Futura M і Futura L. Дане обладнання має ряд переваг:

 • Ефективність - перший і найважливіший фактор - висока продуктивність припливно-витяжної установки. Модель М здатна подавати до 250 м³/год, а модель L - до 350 м³/год.
 • Ентальпійний теплообмінник нового покоління - дозволяє повторно використовувати тепло і вологу, які наявні в приміщенні. Це дозволяє заощадити на опаленні та зволоженні повітря. Особливістю рекуператора є те, що він не вимагає переднагріву в холодну пору року. Можливо це завдяки запатентованій технології зміни напряму повітряних потоків, яка запобігає обмерзанню теплообмінника. ККД рекуперації становить до 91,8%.
 • VAV-система - компанія Jablotron розробила свою систему VAV-клапанів, яка дозволяє здійснити зональну систему вентиляції зі змінною подачею повітря. Такий підхід дозволяє раціональне використання енергії та контроль обсягу повітря, яке подається до кожної з кімнат. За допомогою клапанів можливе корегування повітряних потоків позонально, згідно показників якості повітря.
 • Автоматика - вдосконалена автоматика в обладнанні Яблотрон робить його роботу максимально інтелектуальною та автономною, згідно із заданими сценаріями. Розробка здійснюється безпосередньо фахівцями Jablotron. Установки аналізують якість повітря через датчики і регулюють роботу згідно з отриманою інформацією. Вентустановка може підключатися до системи розумного будинку через протокол ModBus, а також передбачає LAN модуль і два програмованих входи для налаштування необхідних сценаріїв.
 • Керування обладнанням - виробник приділив цьому аспекту особливу увагу. Клієнт може керувати установкою за допомогою смартфона через додаток MyJABLOTRON. Він дозволяє переглянути обширну інфографіку щодо стану мікроклімату, роботи всього обладнання, стану фільтрів тощо. За допомогою програми можна управляти режимами роботи і швидко зв'язатися з представником.
Управління за допомогою програми
 • Датчики - компанія виробляє датчики і контролери з різним функціоналом. Вони підключаються до єдиної системи, яка дозволяє отримувати точні показники мікроклімату і ефективно коригувати роботу вентиляційного обладнання.
 • "Boost buttons" - пристрої, які служать для активації посиленої витяжки повітря. Вбудовуються в клавішу вимикача світла і зовні непомітні. Вони використовуються для підвищеного видалення повітря в певній зоні - кухні, санвузлі або ванній.
 • Фільтрація повітря - вентустановки забезпечують очищення повітря, що подається та видаляється, завдяки вбудованим фільтрам F7 класу. У базовій комплектації кожної установки передбачено два фільтри F7. Якщо є необхідність підвищеної фільтрації або видалення запахів, компанія виробляє власні вугільні фільтри, які встановлюються в обладнання. Фільтри забезпечують надходження очищеного повітря в будинок або квартиру, а також захищають рекуператор від попадання сміття.
 • Постнагрів - присутній у кожній установці і служить для комфорту мешканців. За допомогою постнагріву клієнт може забезпечити подачу теплого повітря до приміщення. Має широкий діапазон температур і легко керується через мобільний додаток. Максимальна потужність пристрою становить 350 Вт.
 • By-pass - інтегрований байпас пропускає холодне повітря з вулиці повз рекуператор, що дозволяє відкласти включення системи кондиціонування.
 • Стильний дизайн - мінімалістичний сучасний дизайн техніки дозволить вписати її у будь-який дизайн.

Всі перераховані вище переваги техніки є у кожній комплектації установки, немає необхідності додатково купувати складові або розширювати функціонал.

СИСТЕМА ВЕНТИЛЯЦІЇ НА ОСНОВІ JABLOTRON FUTURA

Вентиляційна установка Jablotron Futura дозволяє організувати загальнообмінну  централізовану систему вентиляції. В основу роботи припливно-витяжної установки закладений баланс між повітрям, що подається і видаляється. Обсяг припливного повітря = обсягу витяжного. Аби направити необхідну кількість повітря в певне приміщення і при цьому уникнути шуму або дискомфорту - потрібен професійний розрахунок і грамотний підбір кількості повітропроводів.

Замовте у нас продукцію JABLOTRON

Проєктування загальнообмінної вентиляції може здійснюватися за двома принципами:

 • з розрахунку на кількість проживаючих людей;
 • виходячи з показників якості повітря (рівня CO2/показника ppm).
 1. Система вентиляції з розрахунком за кількістю проживаючих людей. Даний підхід заснований на принципі розрахунку обсягу повітря на людину, згідно з нормами ДБН. При підвищеному комфорті розрахунок проводиться при нормі 36 м3/год на людину. Кількість повітря на кожну кімнату розраховується виходячи з кількості людей, що постійно перебувають у кімнаті. Наприклад, у спальній знаходяться двоє - значить обсяг повітря, що подається повинен становити 72 м3/год. У вітальні може збиратися сім'я з 4-х людей = 144 м3/год. З розрахунку сумарного об’єму повітря підбирається установка - типорозмір M чи L. Вентиляція квартири або будинку за таким принципом вважається вірною і комфортною, але не зовсім економічною, адже велика кількість повітря на постійній основі подається до приміщення. Система здійснюється без застосування VAV-системи.
 2. Вентиляція на основі розрахунку за якістю повітря ставить за основу контроль рівня CO2 в приміщенні і коригування кількості повітря, що подається, виходячи з цього показника. Наприклад, задається норма - 600 ppm, до підтримки якої прагне установка. Як тільки датчики фіксують зростання рівня CO2, починається посилена подача свіжого повітря в приміщення, аби його нормалізувати. Такий зональний контроль можливий завдяки VAV-системі - клапанам, які контролюють повітряні потоки.

Приклад реалізації системи вентиляції згідно з розрахунком за рівнем СО2 із застосуванням VAV-клапанів наведено на кресленні нижче.

Система вентиляції квартири

Даний підхід дозволяє не тільки забезпечити повноцінний повітрообмін, а й раціонально використовувати енергію, так як установка переважно працює на низьких оборотах і збільшує швидкість тільки у разі підвищення рівня CO2 в декількох зонах. Вона не працює на повну потужність при відсутності людей в приміщенні. Такий принцип організації системи вентиляції будинку або квартири є більш раціональним, тому що не використовує зайву енергію за відсутності людей. При цьому, завжди можна бути впевненим у високій якості повітря в приміщенні.

Викид відпрацьованого повітря здійснюється через витяжні повітроводи рівномірно по всій площі приміщення відповідно до кількості встановлених повітропроводів. Для активного видалення повітря на кухні під час готування або в санвузлі передбачені "boost buttons" - пристрої, які встановлюються в вимикачі і активуються при натисканні на клавішу вмикання світла. Після активації установка починає посилене видалення повітря з заданої зони, зменшуючи викид з інших зон - це дозволяє зберегти баланс припливного і витяжного повітря.

Модуль Jablotron CoolBreeze

ОХОЛОДЖУЮЧИЙ/НАГРІВАЮЧИЙ МОДУЛЬ JABLOTRON COOLBREEZE

Jablotron CoolBreeze працює в тандемі з приточно-витяжною установкою Jablotron Futura і являє собою тепловий насос, який охолоджує або нагріває повітря, що подається.

Технічно унікальне рішення складається з комбінації стандартного охолодження випаровування і адіабатичного охолодження конденсату в контрольованому теплообміннику. Чим вище температура на вулиці - тим ефективніше охолодження всередині.

НАШІ ВІДЕООГЛЯДИ

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Залишити відгук
 • 4 / 5

  Елена

  Подскажите пожалуйста, подойдёт ли данная система в дом площадью 220 м2?

 • 5 / 5

  Команда Альтер Ейр

  Добрый день, Елена! Да, подойдет. Однако, обращаем внимание, что при подборе вентоборудования важно учитывать не только площадь дома, а и число проживающих людей, количество жилых и технических помещений, а также показатели качества воздуха.

 • 5 / 5

  Кирилл

  Здравствуйте! Подскажите, а для маленьких квартир решения у вас есть? Яблотрон, конечно, супер, судя по кол-ву функций, но в кв 70 м2, наверное, можно что-то побюджетнее?

 • Команда Альтер Эйр

  Здравствуйте, Кирилл! Для вашей площади можно использовать приточно-вытяжную установку Jablotron Futura M. Также рекомендуем обратить внимание на более компактные и бюджетные установки немецкого производителя Meltem: https://shop.alterair.ua/ventiljacija/ventiljacionnye-ustanovki/ustanovki-s-rekuperaciej-tepla/meltem/

Інші рубрики