Міжнародна виставка " Аква-Терм Київ 2015 - новинки, тенденції, враження.

Автор запису
Опубліковано 17 лют 2016
Оновлено 16 бер 2023
5 хв читання
0 коментарів
913
0 / 5

Виставка "Аква-Терм Київ" – це найбільша в Україні подія у сфері кліматичної техніки та інженерного обладнання.

Аква-Терм Київ
Аква-Терм Київ

Даний захід входить у десятку найбільших у Європі і традиційно збирає кращих вітчизняних і зарубіжних виробників обладнання для опалення, вентиляції, кондиціонування та водопідготовки.

Провідні бренди представляють свої інновації та новинки, нові компанії прагнуть заявити про себе, тож на виставці є на що подивитися.

Компанія "Альтер Ейр" є постійним учасником "Аква-Терм Київ", тому 2015 рік не став винятком. Ми на власні очі переконалися, що, незважаючи на всі труднощі, український ринок не стоїть на місці і продовжує розвиватися. Поряд з великими і добре відомими компаніями, чия продукція представлена у нас на сайті (Viessman, Vaillant, Ecosoft, Metal-Fach, Protherm, Atmosfera та ін) ми познайомилися з обладнанням і брендами, які незабаром Ви зможете придбати в Альтер Ейр.

Аква-Терм Київ 2015
Аква-Терм Київ 2015

Головна тенденція Аква-Терм Київ 2015 – альтернативні джерела енергії. Сонячні колектори і фотомодулі від різних виробників зустрічалися досить часто. Однак головною зіркою форуму цього року безперечно став твердопаливний котел. Даний тип екологічно чистого опалювального обладнання був представлений на кожному третьому стенді. Українські котли, польські котли, чеські котли, твердопаливні, дров'яні і вугільні, маленькі твердопаливники для дач і величезні агрегати розміром як доменна піч.
Відвідувачі могли заглянути всередину котла, власноручно помацати зразки палива і вислухати пояснення фахівців. Одним з найпопулярніших став стенд з продукцією польського бренду Metal-Fach частково з-за високої якості і доступності їх техніки, а частково через веселих і харизматичних польських консультантів.

Аква-Терм Київ 2015
Аква-Терм Київ 2015

Підводячи підсумок, ми з користю для себе провели час на виставці "Аква-Терм Київ" 2015 року, яка поклала початок нашої співпраці з новими компаніями і брендами. Шукайте новинки на нашому сайті і купуйте тільки найкраще обладнання за найкращими цінами в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Залишити відгук
Відгуки відсутні
Інші рубрики