Ostberg. Представництво в Alter Air

Автор запису
Опубліковано 17 лют 2016
Оновлено 19 кві 2023
5 хв читання
0 коментарів
807
0 / 5
Зміст
  1. Унікальність Ostberg
  2. Вентиляція та комплектуючі Ostberg
  3. Підсумок
Продукція компанії Ostberg

Унікальність Ostberg

Завдяки високій якості виробленої продукції, компанія Ostberg по праву вважається одним зі світових лідерів на ринку виробництва вентиляційної техніки. Саме цей виробник у далекому 1981 році першим почав випускати вентилятори для прямокутних каналів, які завдяки зручності конструкції, високій надійності і простоті монтажу швидко стали популярними і завоювали довіру користувачів.

Вентиляція та комплектуючі Ostberg

Шведська компанія Ostberg випускає вентиляційне обладнання будь-якого виду та складності – від фільтрів й інших дрібних елементів систем вентиляції до вентиляторів різних видів і припливно-витяжних установок.

У всіх агрегатах Ostberg застосовуються електродвигуни компанії Mes, які забезпечують надійну і довговічну роботу пристроїв.

Перевагою продукції компанії є виняткова надійність – після того, як товар зійшов з конвеєра, він ретельно перевіряється і тестується, що виключає будь-яку ймовірність браку. Крім того, на користь даного виробника говорить ще і ціна продукції, яка на порядок нижче, ніж у конкурентів. Компанія Ostberg дає річну гарантію на роботу будь-якого елемента, який випущений в стінах її заводів.

Підберемо для вас продукцію Ostberg

Багаторічний досвід роботи і професіоналізм співробітників дозволив компанії Ostberg стати одним зі світових лідерів на ринку вентиляційних пристроїв. Найбільш популярними видами продукції даного виробника є круглі канальні вентилятори, а також припливно-витяжні установки.

Компанія Альтер Ейр є офіційним представником Ostberg в Україні. Ми здійснюємо продаж пристроїв цієї марки, а ще проводимо сервісні та монтажні роботи. При складанні проєктів систем вентиляції «під ключ», пристрої Ostberg рекомендуються для використання, якщо ви хочете отримати високу якість за прийнятною ціною.

Підсумок

Компанія Ostberg володіє багатою історією і культурою виробництва вентиляційного обладнання, завдяки цьому компанія виготовляє найкращі в світі вентиляційні установки. Купуючи вентиляційне обладнання Ostberg ви вибираєте найбільш якісний продукт. Ostberg надає найширший вибір вентиляційного обладнання, що дає можливість створити найефективнішу систему вентиляції тільки на агрегатах і комплектуючих Ostberg.

Дуже важливо купувати обладнання в офіційного представника. Це потрібно для того, щоб обладнання було сертифіковано у вашій країні і надавалася гарантія його якості, саме тому, звертайтеся в компанію Альтер Ейр.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Залишити відгук
Відгуки відсутні
Схожі статті
Інші рубрики