Компанія Альтер Ейр визначила переможця акції "Обігрівач за Лайк"

Автор запису
Опубліковано 17 лют 2016
4 хв читання
0 коментарів
682
0 / 5

Дорогі друзі!

Компанія Альтер Ейр поспішає поділитися приємною звісткою: напередодні Нового року ми оголошуємо результати безпрограшної акції "Обігрівач за Лайк", яку ми проводили на своїй сторінці у Facebook.

В акції міг взяти участь будь-який бажаючий, переможець визначався у випадковому порядку за допомогою сервісу random.org.

Ним стала Тетяна Даниленко, з чим ми радісно її привітали і запросили до нас в офіс 8-го січня для вручення заслуженого подарунку!

Обогреватель Electrolux

І ось вже 9 січня компанія Альтер Ейр урочисто вручила приз переможцю акції "Обігрівач за Лайк", яка проводилася на сторінці Альтер Ейр у Facebook.

Тетяна Даниленко виграла не тільки новенький обігрівач Electrolux, але і першою отримала ексклюзивну брендовий футболку Альтер Ейр! Ми від усієї душі вітаємо її з перемогою, а всім іншим учасникам повідомляємо, що зовсім не за горами нові акції та подарунки від Альтер Ейр.

Хочемо повідомити, що попереду Вас чекає ще багато подібних акцій і приємних сюрпризів від Альтер Ейр, так що стежте за оновленнями на наших сторінках соціальних мережах і отримуйте подарунки!

Чистого Вам повітря!

Спасибі, що Ви з нами!

З повагою, команда Альтер Ейр!

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Залишити відгук
Відгуки відсутні
Схожі статті
Інші рубрики