Прецизійні кондиціонери – що це таке і де вони використовуються?

Автор запису
Опубліковано 25 лют 2016
5 хв читання
2 коментарі
2839
5 / 5
Зміст
 1. Переваги використання прецизійних кондиціонерів
 2. Типи прецизійних кондиціонерів
 3. Середовище застосування
 4. Підсумок
Прецизійні кондиціонери

Прецизійний кондиціонер точно контролює необхідні параметри повітряного середовища.
Має форму шафи.

Переваги використання прецизійних кондиціонерів

Прецизійні кондиціонери можуть контролювати температуру з точністю до градуса, відхилення рівня вологості при цьому складає не більше 2%. Ще одним плюсом використання даного виду є можливість цілодобової надійної роботи при температурі від + 52°C до -61°C.

Залежно від вимог замовника, можна вибрати кондиціонери потужністю від 5 до 100 кВт. Відповідно, ціна прецизійних кондиціонерів може відрізнятися, залежно від обраної моделі.

Головна особливість прецизійних кондиціонерів – можливість весь рік підтримувати постійну вологість, чистоту, температуру і рухливість повітря. Використання даного виду систем кондиціонування надійніше, ніж використання побутових кондиціонерів.

Потрібна консультація?

Типи прецизійних кондиціонерів

 1. Шафові кондиціонери розроблені для досить великих серверних кімнат. Робоча потужність таких установок досягає 120 кВт, що дає можливість виводити великі обсяги тепла, при цьому не використовуючи штатну систему кондиціонування.
 2. Моноблочні кондиціонери мають меншу потужність близько 13 кВт. Основна сфера їх застосування – це невеликі серверні і телекомунікаційні станції. Основна їх перевага – це мініатюрні розміри, завдяки яким вони ідеально підійдуть до будь-якого интр'єру. Їх потужності цілком достатньо для забезпечення ідеальних умов для роботи великої кількості електроніки одночасно.
 3. Стелеві прецезійні кондиціонери найуніверсальніші, так як були визнані кращими за співвідношенням розмір/ефективність. На відміну від шафових і моноблочних кондиціонерів, різноманітність цін на них дуже велика.

Середовище застосування

Основне середовище використання – комп'ютерні зали, серверні та інші місця з дорогою електронною технікою, де потрібна постійна безвідмовна робота кондиціонера. Це:

Шкафные кондиционеры разработаны для довольно больших серверных комнат
 1. Серверні.
 2. Data Centers.
 3. Лабораторії.
 4. Приміщення для діагностики пацієнтів.
 5. Приміщення для надточного виробництва мікропроцесорів.

Тепловіддача від електроніки досить велика, тому її потрібно прибирати, так як електроніка дуже чутлива до малих змін температури і будь-яке відхилення від оптимальної зменшує термін служби електричних приладів.

Підсумок

Прецизійні кондиціонери використовуються для приміщень, де потрібно прибирати значні обсяги тепла, при цьому підтримувати певну вологість і температуру. Поділяються на шафові, моноблочні та стелево-прецизійні кондиціонери. Найпотужнішими і найбільшими є шафові. Стелеві мають найкраще співвідношення: розмір/ефективність.

Звертаючись в компанію Альтер Ейр, ви отримаєте якісне рішення систем кондиціонування в найкоротші терміни за доступною ціною.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Залишити відгук
 • 5 / 5

  Евгений

  Добрый день мое имя Евгений - интересует Вы занимались или нет (чтоб понимать Ваш опыт) вентиляциями для фабрик с промышленным производством сигарет?

 • Команда Альтер Эйр

  Добрый день, Евгений! Такого опыта не имеем и на данный момент занимаемся исключительно бытовой сферой.

Інші рубрики