Розрахунок потужності кондиціонера. Як вибрати кондиціонер для будинку і квартири

Автор запису
Опубліковано 17 лют 2016
5 хв читання
3 коментарі
1764
5 / 5
Зміст
 1. Види кондиціонерів за потужністю
 2. Як же правильно підібрати потужність кондиціонера
 3. Фактори, які впливають на вибір потужності кондиціонера
 4. Підсумок

Сьогодні ми розглянемо головну проблему або основне питання в підборі кліматичної техніки. Всі роки, скільки існує кліматична техніка, точаться суперечки між фахівцями, звичайними споживачами, як правильно вибрати кондиціонер? Дуже помилковою є думка, згідно з якою підібрати кондиціонер просто. Це далеко не так.

Правильний підбір кондиціонера впливає не тільки на ефективність його роботи, але й на його надійність. Якщо неправильно підібрати кондиціонер по потужності, то тривалість його експлуатаціїї суттєво скоротиться. Сьогодні прийнято вважати, що, коли людина звертається до кліматичної компанії, вона просить підібрати кондиціонер на, враховуючи лише площу приміщення, це вже є помилкою. Ще гірше, коли люди, керуючись невеликими знаннями з інтернету, самі вибирають кондиціонер. Кондиціонери – це кліматичне обладнання, яке потребує ретельного та правильно підбору, тому його вибір варто довірити спецалістам.

Підібрати вам підхожий кондиціонер?

Види кондиціонерів за потужністю

Вже дуже довго всі виробники кондиціонерів пропонують пристрої, які здатні працювати у декількох режимах по потужності.  То що ж означають загадкові цифри у назві кондиціонера?

Кожна цифра відповідає потужності кондиціонера:

 • модель 07 означає, що потужність такого кондиціонера – 2,0-2,2 кВт,
 • модель 09 – 2,5-3,0 кВт,
 • 12 – 3,4-3,8 кВт,
 • 18 – 5,5-5,9 кВт,
 • 24 – 8,6-9,0 кВт.
Підбір потужності кондиціонера

Як же правильно підібрати потужність кондиціонера

Як вже сказано вище, помилковою є думка, коли пріоритетною у розрахунку потужності кондиціонера беруть площу приміщення. Для того, щоб дізнатися, чому така думка хибна, треба зрозуміти, що таке кондиціонер.

Кондиціонер – це обладнання, яке компенсує теплові надлишки у приміщенні, тобто головним фактором при підборі кондиціонера, є розрахунок теплових надлишків, а не лише площа. 

Фактори, які впливають на вибір потужності кондиціонера

 • Розмір приміщення (висота, площа).
 • Кількість людей у приміщенні та рід занять (відпочинок, робота, активна робота).
 • Кількість вікон, наявність жалюзі, штор.
 • Всі джерела тепла в приміщенні (обладнання).
 • Знаходження приміщення під покрівлею.

Підсумок

Вибір кондиціонера - завдання не з простих, якщо ви хочете отримати дійсно комфортний клімат у приміщенні, надайте всю необхідну інформацію спеціалістам. Нехай професійні люди займуться підбором обладнання, а ваші турботи полягаютимуть у виборі торгової марки і конкретної моделі.

На сайті інтернет-магазину компанії Альтер Ейр Ви можете знайти велику кількість подібних пристроїв за розумною ціною.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Залишити відгук
 • 5 / 5

  Алена

  Спасибо за информацию, очень познавательно. Раньше думала, что кондиционер выбирается только по площади комнаты, теперь поняла, что это гораздо сложнее. Но благодаря табличке - сразу легче и понятнее.

 • 5 / 5

  Николай

  А как можно рассчитать на будущее? Ну, мало ли мы захотим поставить еще телевизор или купить дополнительный компьютер. Что тогда?

 • Альтер Эйр

  Можно выбрать кондиционер более мощный, чем нужен на данный момент, но эти показатели не принципиальны. Выбрать идеально точные цифры не возможно, так как они постоянно меняются, поэтому следует учитывать среднестатистические показатели.

Інші рубрики