Грибок у ванній кімнаті: вирішення проблеми.

Автор запису
17 лют 2016
7 хв читання
2 коментарі
5 / 5
Зміст
 1. Негативні наслідки високої вологості в приміщенні
 2. Як позбутися від грибка у ванній кімнаті
 3. Які вентилятори краще використовувати у ванній кімнаті?
  1. Elicent
  2. Soler&Palau
 4. Висновки

Відсутність плісняви у ванній кімнаті - швидше виняток, аніж правило. Це одвічна проблема приміщень з підвищеною вологістю повітря.

Важливо запам'ятати одну річ: цвіль і грибок з'являються там, де створені найсприятливіші умови для них.

До таких належать:

 • Постійно висока вологість у приміщенні
 • Температура повітря вище 15-20 градусів за Цельсієм.
 • Недостатня вентиляція ванної кімнати

Негативні наслідки високої вологості в приміщенні

Крім того факту, що грибок псує і руйнує внутрішнє оздоблення, він ще й негативно впливає на людей у приміщенні. Причина у спорах, які виділяє грибок, а потім вдихає людина.

З'явившийся грибок на плиткової прошивці

Внаслідок цього виникають такі явища:

 • Загальне ослаблення імунітету;
 • Ревматичні і головні болі;
 • Висипання на шкірі, що можуть супроводжуватися кашлем;
 • Алергічні захворювання дихальних шляхів;
 • Нудота.

Як позбутися від грибка у ванній кімнаті

Важливо пам'ятати, що спори грибка постійно знаходяться в нашому будинку, але починають розмножуватися тільки при певних умовах. Так само необхідно усвідомлювати, що можна не тільки повністю позбутися від грибка і цвілі у ванній кімнаті, але й попередити її появу і широке поширення.
Для запобігання появі грибка і цвілі необхідно постійно стежити за рівнем вологості у приміщенні: несправна сантехніка, що протікає, постійно створює зайву вологу і так само сприяє поширенню грибка.

Для того, щоб уникнути поширенню грибка, необхідно організувати достатню вентиляцію у ванній кімнаті. Системи природної вентиляції може не вистачити через засміченості вентиляційних каналів або інших чинників, тому салон-магазин Альтер Ейр рекомендує використовувати витяжні вентилятори для забезпечення повітрообміну в приміщенні ванної кімнати.

Які вентилятори краще використовувати у ванній кімнаті?

При виборі настінного вентилятора у ванну кімнату необхідно переконається, що він має достатній рівень захисту і не вийде з ладу, переміщаючи вологе повітря. 

Компанія Альтер Ейр рекомендує витяжні вентилятори для ванної кімнати від світових брендів:

Elicent

Elicent ELEGANCE 100 і Elicent ELEGANCE 120 – одні з найбпопулярніших вентиляторів, які використовуються у ванних кімнатах. Основною їх перевагою є оригінальний дизайн, завдяки яким вони легко впишуться в інтер'єр. Виготовлені вентилятори з високоякісного антистатичного технополімера. Країна-виробник: Італія. Принцип роботи вентиляторів полягає в тому, що повітря рівномірно забирається збоку і викидається з приміщення на вулицю або в повітропровід невеликої довжини.

Бесшумные вентиляторы для ванной в большом ассортименте от топовых европейских производителей

Soler&Palau

Soler&Palau SILENT-100 CZ.

Іспанські вентилятори серії Silent характеризуються мінімальним рівнем шуму, тому їх робота практично не чутна, що не викликає незручностей і дискомфорту під час їхнього використання. Вони оснащені надійним однофазним двигуном, який забезпечує тривалий термін служби вентилятора. Крім того, вони мають зворотний клапан, який запобігає зворотному потраплянню потоку повітря при виключенні.

Soler&Palau SILENT-100 CRZ DESIGN 3C. Це спеціальна дизайнерська серія, в комплект якої включені кольорові смужки. З їх допомогою ви легко можете змінювати дизайн вентилятора відповідно до стильового оформлення ванної кімнати чи санвузла. Дані вентилятори з робочою температурою повітря від 0°С до +40°С мають високий ступінь захисту від пилу та вологи (IP 45), низьке споживання енергії, II клас герметичності.

Зацікавили витяжні вентилятори?

Maico ECA 100 ipro. Ці абсолютно безшумні вентилятори не вимагають особливого догляду і обслуговування. Вентилятори Maico ECA 100 ipro призначені для установки в вентиляційних каналах з діаметром 100 мм. Ці вентилятори можуть монтуватися в будь-якому положенні, а також мають захист від утворення конденсату.

Більш докладний посібник з вибору витяжного вентилятора ви можете знайти в статті "Вентиляція ванної та санвузла: рекомендовані для встановлення вентилятори та рішення".

Висновки

 1. Цвіль з ванної кімнати можна вивести без особливих зусиль - необхідно просто забезпечити достатню вентиляцію приміщення і попереджувати причини зайвої вологості.
 2. Витяжні вентилятори для ванних кімнат і санвузлів брендів Elicent, Soler&Palau, Maico та ін. відмінно зможуть вирішити проблему підвищеного рівня вологи.
 3. Підібрати необхідне вентиляційне устаткування, а також отримати грамотну консультацію кваліфікованих фахівців ви можете, звернувшись в салон кліматичної техніки Альтер Ейр.
Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Раиса

  Спасибо большое за материал. На самом деле грибок в ванной - это огромная проблема. У вас очень много полезной информации.

 • 5 / 5

  Мария

  Когда купили квартиру, начали делать ремонт и сразу установили вытяжной вентилятор Elicent. Никаких проблем с плесенью и грибком у нас нет до сих пор!