Виготовлення вентиляційних решіток (граток) компанією Альтер Ейр

Автор запису
Опубліковано 17 лют 2016
7 хв читання
0 коментарів
1361
0 / 5

Компанія Альтер Ейр – один з лідерів кліматичної галузі України. Наша компанія надає повний спектр послуг з підбору, монтажу та пусконалагоджувальних робіт кліматичного обладнання будь-якої складності, а також систем вентиляціїкондиціонуванняосушення або зволоження повітря. Повний спектр послуг включає весь процес створення комфортного клімату у вашому домі, від підбору обладнання та креслень до монтажу останньої вентиляційної решітки, про які і йтиме мова.

Вентиляційна решітка в інтер'єрі

На перший погляд вентиляційна решітка з жалюзі є непоказним елементом системи вентиляції, але від форми і конструкції її повітряних жалюзі залежить ефективність роботи всієї системи. Компанія Альтер Ейр має власне виробництво решіток, завдяки цьому, отримати замовлені вами решітки можна набагато швидше.

Виробництво вентиляційної решітки (гратки)

Спочатку відбувається закупівля профілів стандартних розмірів: 15, 25, 33 мм. Потім формується і ріжеться профіль, залежно від зазначеної в заявці замовника посадкової ширини і висоти. Далі здійснюється герметична збірка, усуваються технологічні шорсткості і відбувається забарвлення в будь-який колір, згідно таблиці RAL. Порошкову фарбу наносять під високою температурою в спеціальній печі. Коли усі роботи закінчені та товар представлений в готовому до встановлення вигляді, його упаковують в целофан, щоб уникнути пошкоджень під час транспортування і доставки товару.

Однорядна нерегульована решітка

Однорядна нерегульована решітка

Однорядну нерегульовану решітку (РГН) з алюмінію можемо фарбувати в будь-який колір за бажанням замовника (відповідно таблиці RAL). Решітки РГН виготовляються з алюмінію, що зменшує їх вагу притому, що конструкція залишається міцною і надійною. Такі решітки можуть використовуватися як для припливної, так і витяжної вентиляції, в системах кондиціонування, опалення, вентиляції. Спрямовані лопатки зафіксовані під кутом 45°. Тип кріплення може бути для стандартного (гвинтове з'єднання) і прихованого монтажу. Власне виробництво дає можливість виготовляти решітки не лише стандартних розмірів, але і задовольняти унікальні потреби клієнта, наприклад, вигнуті решітки.
Діаметр повітроводу, для якого виготовляємо решітки може бути від 100 до 1000 мм.

Однорядна регульована решітка

Решітки (РГР) також мають один ряд повітряних жалюзі, але можна регулювати кут їх нахилу горизонтальними або вертикальними пластинами. Такі решітки найчастіше використовуються для систем припливної вентиляції повітря, кондиціонування, опалення. Завдяки регульованим жалюзі можна набагато ефективніше керувати процесом, наприклад, опалення. 

Обладнання виготовляється з алюмінію, тому вони легкі й надійні. Решітки можуть бути призначені для монтажу за допомогою гвинтів або для прихованого кріплення в повітропроводі. Наші фахівці виготовлять решітки абсолютно будь-яких розмірів, головне, щоб висота і ширина не перевищувала 1,5 метра.

Замовте у нас вентиляційні решітки

Нерегульовані решітки з фільтром

Дані  припливні або витяжні решітки (РНФ) комплектуються знімальним рамковим фільтром який миється, що спростить догляд і екплуатацію приладу. Виготовляємо їх з алюмінію і фарбуємо в будь-який колір за вашим бажанням. Кріплення грат здійснюється з допомогою засувок, або ж болтами для яких передбачені отвори.

Щілинні вентиляційні решітки 

Щілинна вентиляційна решітка

Компактні решітки (РЩ) призначені для монтажу у вузькі отвори. Також якісно виконують свою функцію розподілу або забору повітря, просто монтуються в місцях, де неможливо використовувати звичайні решітки. Витяжні або підлогові припливні жалюзі не регулюються. Оскільки їх пластини жорстко закріплені, то зовнішній вигляд у них досить привабливий, завдяки чому їх встановлюють там, де естетика відіграє не останню роль.

Дворядні регульовані решітки

Дворядна регульована решітка

Решітки РДР – мають два ряди жалюзі, обидва регульовані. Така конструкція дозволяє точніше регулювати повітря, яке потрапляє до приміщення. Такі решітки можуть використовуватися і для витяжної вентиляції, але найчастіше в цьому немає ніякої потреби. Монтувати їх можна за допомогою гвинта, отвори для якого розташовані на лицьовій стороні приладу, або приховані в отвір чи повітропровід. Горизонтальні або вертикальні пластини можуть регулювати кут роздачі струї припливного повітря.

Дворядні регульовані решітки з важелем

Решітки РРР – такі припливні або витяжні решітки практично нічим не відрізняються від (РДР), крім як виведених на корпус решітки важелів управління повітряними жалюзі, що спрощує налаштування роботи решітки. Вони також, як і всі вищеперелічені решітки виготовляються індивідуально під замовлення з алюмінію і можуть бути представлені в будь-якому колірному рішенні, щоб максимально відповідати побажанням замовника.

Крім запропонованих моделей, на сайті інтернет-магазину компанії Альтер Ейр ви можете знайти велику кількість подібних решіток (граток) за розумною ціною.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Залишити відгук
Відгуки відсутні
Схожі статті
Інші рубрики