Вентиляція та осушення повітря басейну в котеджі: навіщо і як здійснити

Автор запису
17 лют 2016
7 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Зміст
 1. Що потрібно для басейну
 2. Навіщо потрібна вентиляція в басейні
 3. Осушення повітря в басейні
 4. Підсумок

Якщо Ви вирішили обладнати ваш заміський будинок, котедж або віллу басейном, то необхідно врахувати кілька факторів. Басейн - окрема система, яка потребує постійного догляду і чим більше площа басейну, тим більше уваги він до себе вимагає. Компанія Альтер Ейр, ні в якому разі не відмовляє від басейну, просто попереджає і готує до можливих складнощів. Проте, басейн – це завжди відмінний настрій, прекрасне самопочуття ваших близьких і гостей, а особливо у ньому корисно плавати дітям.

Тобто, однозначно можна сказати, що позитивних моментів від того, що у вашому будинку буде басейн, набагато більше, ніж складнощів з його експлуатацією.

Що потрібно для басейну

Основна витратна частина стосується води це системи фільтрації подається в басейн води, видалення відпрацьованої та очищення самого басейну. Для цього підбираються потужні системи водоочищення та спеціальні хімічні засоби для очищення поверхні басейну після зливу води.
Далі потрібно опалення для роботи басейну в холодну пору року, варіантів реалізації опалення може бути безліч, включаючи використання альтернативних джерел енергії.
Що стосується повітря, то в басейні потрібно підтримувати комфортний рівень вологості і забезпечувати припливно-витяжну вентиляцію, яка може в тому числі взаємодіяти з системою опалення. Далі ми розглянемо роботу системи вентиляції і осушення, а точніше особливості їх взаємодії.

Повноцінна система фільтрації для басейну

Навіщо потрібна вентиляція в басейні

Питання вентиляції і осушення повітря в басейні полягає не тільки в особистому комфорті знаходження в ньому людей, що звичайно ж дуже важливо, але і в дотриманні санітарних норм і технічних вимог. Підвищена вологість не тільки призводить до дискомфорту відвідувача басейну, а й виникненню конденсату в приміщенні. Це в свою чергу веде до виникнення цвілі і корозії обладнання в приміщенні. Небезпека для здоров'я очевидна, крім того, процес може бути спершу непомітний оку (пліснявіти і іржавіти можуть різні елементи конструкцій і устаткування прихованого від очей).
Боротися з цією ситуацією можна лише за допомогою осушувачів і припливно-витяжної вентиляції. Чому одній вентиляції може бути недостатньо? Справа в тому, що в зимовий час осушення повітря виключно за рахунок вентиляції може призводити до підвищених витрат на опалення, ризику конденсації вологи. З цим частково може боротися вентиляція на базі припливно-витяжної установки з рекуператором тепла, оскільки тепло повітря, що видаляється через теплообмінник повертається з припливним повітрям. Однак, що б отримати оптимальний баланс продуктивності краще використовувати або спеціальні установки, в яких передбачається функція осушення або встановлювати окремий осушувач повітря. Це істотно знижує ваші витрати на опалення приміщення.
Якщо ви вирішите витратити трохи більше коштів на облаштування басейну, знайте їх можна витратити дуже вдало.

Дізнайтеся більше про проєктування вентиляції

Осушення повітря в басейні

Настінний осушувач повітря Dantherm CDP 35

Обов'язковим елементом для будь-якої системи організації правильного клімату в приміщенні басейну є осушувач повітря.

Інше питання, що процес осушення може бути організований декількома способами: через канальний або настінний осушувач повітря. Система осушення може бути пов'язана з системою вентиляції, що, на нашу думку, є найкращим варіантом, для великих басейнів.

Прочитавши всю надану інформацію, можна зрозуміти, що недостатньо просто розуміти принципи та призначення різних кліматичних агрегатів. Для того, що б правильно організувати роботу всієї кліматичної системи в басейні необхідно звернутися до фахівців.

У компанії Альтер Ейр окремо працює інженерний відділ, який має необхідні знання і величезний досвід - проектування вентиляції басейну і монтаж осушувачів повітря це наша робота.. Кожен з наших інженерів готовий вам на допомогу. Так що телефонуйте, звертайтесь і пам'ятайте, що нездійсненних завдань не буває!

Система осушення у вашому будинку

Підсумок

Вентиляція басейну в котеджі – необхідна витратна частина, для того, щоб басейн приносив вам лише задоволення.

Основні причини облаштовувати вентиляцію в басейні:

 1. Видалення застояного повітря;
 2. Приплив свіжого повітря;
 3. Видалення повітря насиченого вуглекислим газом;
 4. Збереження санітарних норм;

Для того щоб утримувати рівень вологості в межах норми, необхідне осушення повітря.

Навіщо потрібно осушення:

 1. Запобігання утворення грибків і плісняви;
 2. Для хорошого самопочуття під час прийняття водних процедур;
 3. Позбавлення від затхлості повітря;
 4. Збереження предметів і меблів у приміщенні;

Крім запропонованих моделей, на сайті інтернет-магазину компанії Альтер Ейр ви можете знайти велику кількість подібних вентиляторів за розумною ціною.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні