Зволожувач повітря. Шкідливо чи корисно для вашого здоров'я?

Автор запису
17 лют 2016
9 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Зміст
  1. Чому організму людини не можна дихати сухим повітрям?
  2. Зволоження повітря в дитячій кімнаті
  3. Вплив рівня вологості на шкіру людини
  4. Кондиціонер + зволожувач повітря = ефективна робота
  5. Благодійний вплив вологи на меблі в будинку

Ритм сучасного життя кожної людини призвів до того, що ми все частіше і більше часу перебуваємо в приміщені: офіси, квартири, ресторани, школи, громадські заклади. Рятуватися від сухого повітря й запобігати хворобам як в зимовий, так і літній період року допомагає зволожувач повітря.

Чому організму людини не можна дихати сухим повітрям?

Найчастіше, низька вологість повітря буває в квартирах, офісних та інших приміщеннях, де під час опалювального сезону відносна вологість в приміщенні різко падає.

Паровий зволожувач повітря Boneco
Паровий зволожувач повітря Boneco

Пересушене повітря ускладнює надходження в організм кисню і його участь в дихальному процесі. Перебування в такій атмосфері викликає погіршення самопочуття, втому, слизова оболонка втрачає свої захисні функції. Також сухість повітря позначається на шкірі людини, вона стає стягнутою, також може виникати головний біль. У таких умовах людині важко зосередитися на роботі чи повноцінно відпочити вдома.

Небезпека сухого повітря в тому, що зневоднений організм менше протистоїть інфекційним вірусам і хвороботворних бактеріям, слабшає імунітет.

Вірусні частинки годинами зберігають свою активність в сухому, теплому і нерухомому повітрі. І миттєво, буквально протягом декількох секунд, втрачають свою активність, здатність викликати хворобу тоді, коли в кімнаті повітря чисте, прохолодне, вологе і рухоме.

Паровий зволожувач повітря
Паровий зволожувач повітря

З цієї точки зору зволожувач – це якраз спосіб підтримки місцевого імунітету на належному рівні і спосіб профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій.

Справа в тому, що при відносно низькому рівні вологості, організм, зокрема, дихальна система, особливо сприйнятлива до впливу хвороботворних бактерій і вірусів на організм. Для цього потрібна певна вологість повітря, а в опалювальний сезон вона зовсім низька.

У приміщеннях, де працює велика кількість людей, гостро стоїть проблема комфортної температури. Її вирішують за допомогою кондиціонерів, і як раз такі місця, де повітря осушується не тільки природним шляхом, але і механічним, бажано оснащувати зволожувачами повітря.

Такий пристрій має профілактичну властивість і сприяє зниженню ризику простудного захворювання. Для комфортного перебування у конкретному середовищі вологість повітря повинна бути оптимальною – від 40% до 60%.

Зволоження повітря в дитячій кімнаті

Діти страждають від необґрунтованих застуд, ангін і навіть носових кровотеч? Причина в низькому рівні вологості у приміщенні – одному з головних показників мікроклімату. Для здоров'я дитини рівень вологості в кімнаті не повинен опускатися нижче 50%, а якщо вона хворіє респіраторним захворюванням, то бути не нижчим, ніж 60%. У приміщенні з пересушеним повітрям дитя погано спить вночі, йому важко дихати. Слиз на дихальних шляхах виконує захисну функцію, а коли він висихає, то шкідливі утворення з повітря без проблем потрапляють всередину. Слизова оболонка вже не може повноцінно виконувати свою роботу. Це призводить до закладеного носа, внаслідок чого дитина важко дихає. Щоб уникнути цього явища в кімнаті, де спить малюк, потрібно поставити зволожувач повітря.

Підберіть для себе зволожувач повітря

Це особливо актуально для дитячих садків, де ризик захворіти значно вищий. Зволоження повітря буде корисним і для новонароджених дітей. Тому що при грудному вигодовуванні у дитини може пересихати слизова оболонка рота і виникає біль при вживанні молочної їжі. Оптимальним пристроєм для підтримки потрібної вологості в дитячій кімнаті є мийка повітря, тому що вона найбезпечніша, зручна, безшумна й ефективна.

Вплив рівня вологості на шкіру людини

Потріскана шкіра в зв'язку з сухим повітрям

Всім відомо, що організм людини на 80% складається з води. А сухе повітря в першу чергу впливає на епідерміс, який за день може втратити літр-півтора вологи.

А кому захочеться мати шкіру більше схожу на сухий потрісканий грунт?

Щоб зберегти цю частину нашого тіла красивою, а головне-здоровою, треба надавати їй потрібну кількість вологи. Ось чому всі косметичні фірми мають у своєму арсеналі зволожуючі засоби. Але, не варто звертатися лише до штучно виготовлених засобів подібного роду. Краще усунути відразу причину сухості, ніж потім боротися з її наслідками.

Тому, якщо хочете зберегти красу і молодість вашої шкіри, варто поставити у квартирі зволожувач повітря.

Каталог зволожувачів

Кондиціонер + зволожувач повітря = ефективна робота

Ми вже говорили про те, що працездатність людини безпосередньо залежить від мікроклімату в приміщенні, головними складовими якого є провітрювання і зволоження повітря. У більшості офісів через використання кондиціонерів проблема низької вологості повітря стоїть дуже гостро. І, щоб компенсувати вологу, рівень якої знижується цими пристроями, потрібно встановлювати зволожувачі повітря. Таким чином, дотримується кліматичний баланс, співробітнику легше зосередитися і робота стає не тільки приємнішою, але й ефективнішою.

Благодійний вплив вологи на меблі в будинку

Сухе повітря сприяє утворенню пилу на меблях, підлозі та інших поверхнях, не кажучи вже про те, що занадто низький рівень вологи призводить до того, що дерев'яні вироби розсихаються і деформуються. Пил швидко утворюється і поширюється в приміщенні, несучи в собі велику кількість не лише бруду, але й бактерій, вірусів та інших шкідливих речовин. Всі вони поступово осідають на меблях і вбираються в неї.

Паровий зволожувач повітря для квартири

При встановленні цього корисного пристрою в кімнаті, де багато деревини (меблі, двері, стіни, паркет) важливо пам'ятати про її специфічну здатність частково змінювати свій фізичний стан при впливі вологих джерел. Відомо, що дерево, як природний «дихаючий» матеріал злегка набухає і розширюється, коли вбирає вологу і навпаки зсихається, коли теплого повітря занадто багато. Щоб уникнути цієї проблеми в дерев'яних будинках бажано використовувати парові зволожувачі повітря. За допомогою функції прямого вприскування вони встигають досить швидко зволожувати повітря в приміщенні, таким чином, що дерево встигає споживати потрібну йому кількість вологи, що забезпечує оптимальну атмосферу.

Сучасній людині дуже важливо стежити за тим, щоб умови перебування в приміщеннях були найбільш комфортними і безпечними, особливо якщо в них перебувають діти. Збалансований мікроклімат приміщень – важлива складова здоров'я сучасної людини. Зміцнити імунітет, вберегти дітей від впливу сухого повітря, підвищити загальний тонус організму – всі ці завдання вирішуються за допомогою контролю відносної вологості повітря.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні