Вентиляція магазину

Вентиляція магазину
Усунення підвищеної вологості
Частковий контроль температури
Очищення повітря від зовнішніх забруднень
Управління за допомогою мобільного телефону

Магазин або торговий зал є місцем, де одночасно збирається велика кількість людей, для забезпечення комфортного перебування яких потрібна хороша вентиляція.

Якщо вона відсутня у приміщенні може накопичуватись небезпечна концентрація вуглекислого газу, а можливо й інші шкідливі речовин, якщо це магазин промтоварів. 

Підсумок – дискомфорт або навіть погане самопочуття відвідувачів, низька продуктивність співробітників, втрата клієнтів і прибутку.

Вентиляція супермаркетів

​Ефективна вентиляція в магазині є запорукою комерційного успіху, від неї безпосередньо залежить комфорт, а отже настрій, потенційних клієнтів, здоров'я персоналу і збереження товарів.

Правильне проєктування дозволить створити ефективну систему вентиляції, яка максимально чітко підходить під всі параметри та особливості приміщення.

Необхідність системи вентиляції магазину
Необхідність системи вентиляції магазину

Вентиляція магазину чи супермаркету повинна підбиратись чітко під його конструкційні особливості та потреби.

Способи вентиляції магазину
Способи вентиляції магазину

Для вентиляції магазинів ми використовуємо припливно-витяжні установки від Daikin, Systemair або витяжні вентилятори Soler&Palau TD Silent

Набірні системи вентиляції для магазинів
Набірні системи вентиляції для магазинів

Набірна система вентиляції підбирається відповідно до необхідних для майбутньої системи параметрів.

ЕТАПИ РЕАЛІЗАЦІЇ СИСТЕМИ

Konsultatsiya i razrabotka kontseptsii
РОЗРОБКА КОНЦЕПТУ

Формування уявлення про концепцію системи вентиляції в магазині

Raschet i proyektirovaniye
ПРОЄКТУВАННЯ

Схеми, план і розрахунки по вентиляції магазину

Podbor oborudovaniya
ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ

Підбір вентиляційної техніки на вибір клієнта

Montazh
МОНТАЖ

Монтаж вибраного обладнання для вентиляції магазину

Nastroyka i zapusk sistemy
ЗАПУСК І НАЛАШТУВАННЯ

Перевірка вентиляційного обладнання перед запуском

Servis
СЕРВІС

Моніторинг та обслуговування системи вентиляції після запуску

Отримайте
розрахунок від інженера

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
за вашим проєктом

Часто задавані питання

Навіщо потрібна система кондиціонування у магазині?

Часто наявної системи опалення та вентиляції не вистачає для того, щоб підтримувати комфортні температури в приміщенні, у таких випадках може знадобитися установка кондиціонера. Найчастіше для торгових площ застосовуються спліт-системи канального і касетного типу, якщо магазин невеликий то підійде настінний кондиціонер.

Настінні кондиціонери дешевші, але далеко не завжди вони здатні задовольнити вимоги приміщень великої площі або нестандартного розміру, відсутність вільного місця на стінах (завантаженість стелажами). До того ж, іноді замовник хоче уніфікувати систему вентиляції і кондиціонування, а це вимагає встановлення кондиціонерів з функцією підмішування свіжого повітря.

У таких випадках використовують касетні і канальні внутрішні блоки кондиціонерів. Обидва типи обладнання встановлюються в підстелевий простір. Якщо касетні, то ззовні видно панель з жалюзі повітрязабірників, а сам блок займає одну комірку касетної підвісної стелі. Завдяки особливій конструкції жалюзі, перебуваючи в центрі приміщення, вони здатні рівномірно розсіювати повітряні потоки в усі сторони не утворюючи протягів. Канальні спліт-системи повністю приховані, назовні виведені вентиляційні решітки (гратки) і дифузори від яких до кондиціонера йде повітропровід. Завдяки такому пристрою можливе встановлення додаткових повітряних фільтрів, приток свіжого повітря у приміщення і, навіть, обслуговування двох приміщень одним потужним блоком.


Теплові завіси в системах мікроклімату магазинів

Взимку в будь-якому магазині з високою прохідністю виникає дилема: чи потрібно зберегти тепло в приміщенні при відкритих навстіж дверях у робочий час? Вмикати опалення на максимум, витрачаючи електрику/газ або інше паливо - не вихід, оскільки дискомфорту від постійних стрибків температури і вологості не вдасться уникнути. Набагато раціональніше встановити теплову повітряну завісу в дверному отворі, так звані air door системи.

Крім збереження тепла, повітряна завіса створить бар'єр для потрапляння всередину приміщення пилу, вихлопних газів і хвороботворних мікроорганізмів з вулиці. Можна сказати, що вона одночасно доповнює систему опалення та вентиляції.​

Наші проєкти

Готові проєкти, реалізовані кваліфікованою командою Альтер Ейр

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

  • Переговорна
  • Шоурум
  • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

  • Кухня
  • Обідня зона
  • Гардероб
  • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Підводячи підсумок написаному

Система вентиляції магазину не менш важливий елемент в торгівлі, ніж оснащення торговельним обладнанням, адже від якісно реалізованого проєкту залежить комфорт та безпека ваших клієнтів і працівників та, звісно, збереження товарів.

Тому розробка і реалізація системи вентиляції торгового підприємства має відбуватися у суворій відповідності з допустимими нормами, індивідуальними параметрамми приміщення. Один раз заощадивши на проєкті та якісному монтажі можна потрапити в ситуацію, коли подальша реконструкція системи перевищить початкові витрати, більш того, призведе до простоїв у роботі.

Компанія Альтер Ейр пропонує послуги проєктування систем вентиляції, підбору необхідного устаткування, а також монтажу за доступною ціною. Замовляючи проєкт вентиляції магазину, ви гарантовано отримуєте ефективний, професійний та вигідний результат. 

Бренди, яким ми довіряємо

Jablotron - чеська компанія, основним завданням якої є виробництво інтелектуального кліматичного обладнання. Це інноваційні припливно-витяжні вентиляційні установки, модуль Cool Breeze і ряд комплектуючих до них. Продукція Jablotron працює максимально автономно, інтегрується в систему "Розумний будинок" і управляється за допомогою додатку. Наша компанія - єдиний в Україні офіційний дистриб'ютор бренду.

MAICO - всесвітньо відомий німецький бренд, який виробляє вентиляційне обладнання. Його продукція відрізняється інноваційністю, високою технологічністю і абсолютною якістю кожної деталі. Має нагороди за відмінний дизайн. Компанія пропонує широкий асортимент вентиляторів, вентиляційних установок та інших рішень в області вентиляції для квартир, будинків і промислових об'єктів.

Японський бренд Daikin - визнаний лідер ринку кліматичної техніки. Компанія не тільки виробляє виключно якісні системи вентиляції, кондиціонування та опалення, а й займається розробкою інноваційних рішень, які регулярно впроваджує в своє виробництво. Альтер Ейр є офіційним представником Daikin в Україні, пропонуючи широкий асортимент кліматичних систем, професійний монтаж і якісний сервіс.

Шведська компанія Electrolux є одним з найбільших виробників кліматичної техніки, вона експортує продукцію в 150 країн світу. Її явна перевага полягає в тому, що якість гармонійно поєднується з лояльною ціновою політикою, а виражений фірмовий стиль давно став обов'язковою умовою поряд з функціональністю та впроваджуваними інноваціями техніки, що випускається.

Elicent - торгова марка відділу побутової вентиляції італійського підрозділу Maico. Продукція Elicent - це завжди витончений привабливий дизайн, функціональність і чудове технічне виконання. Ми пропонуємо широкий асортимент вентиляторів цього бренду - витяжних, стельових, зовнішніх - для будь-якого типу повітропроводів, різної потужності і під будь-які потреби.

Віртуальний тур
реалізованими об'єктами

Пропонуємо вам відвідати один з наших об'єктів і оцінити високу якість нашого дизайнерського рішення і монтажу.

ВІДЕО З НАШИХ ОБ'ЄКТІВ

Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Вентиляція, опалення та осушення повітря в басейні 70 м2, смт. Гостомель
Вентиляція, опалення та осушення повітря в басейні 70 м2, смт. Гостомель
Залишилися питання?

Швидка консультація від фахівця

Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів
Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку
Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам
Залишились питання?

Напишіть нам і менеджери зв'яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Відгуки і питання
Відгуки відсутні