Послуги інженерного консалтингу. Переробка та встановлення нових інженерних комунікацій у будинку 700 м²
 • Головна
 • Об’єкти
 • 🏠Послуги інженерного консалтингу. Переробка та встановлення нових інженерних комунікацій у будинку 700 м²

Переробка та встановлення нових інженерних комунікацій у будинку 700 м²
с. Лісники, Київська область

Специфіка об'єкта:

Адреса:

с. Лісники, Київська область

Об'єкт:

Індивідуальний житловий будинок

Рік реалізації:

2020

Поставлені завдання:

 • Забезпечення опалення будівлі
 • Впровадження кількох джерел енергії
 • Налаштування роботи системи вентиляції та кондиціювання

Строки виконання:

Проєктування:

1 місяць

Підготовка комплектування для монтажу:

Не виконували

Монтаж:

Не виконували

Компанія Альтер Ейр займається не лише проєктуванням, а й модернізацією існуючих інженерних систем. Таким об'єктом став будинок з площею 700 м², який потребував модернізації існуючих комунікацій. Під час огляду фахівці виявили встановлену систему вентиляції, кондиціювання та опалення.


Завдання, поставлені перед фахівцями компанії:


 1. Передбачити кілька джерел енергії.
 2. Забезпечити опалення будинку.
 3. Налаштувати роботу вентиляції та кондиціювання.
 4. Вкластися в заявлений бюджет.
Вентиляція та кондиціювання

Система, яка була встановлена ​​до нас, потребувала суттєвого доопрацювання. Гнучкі повітроводи демонтували, оскільки їхнє основне призначення не співпадало з вимогами проєкту. Гофровані труби створюють аеродинамічний опір, підвищують шум роботи системи та значно знижують напір повітряного потоку. Тому ми замінили їх на жерстяні плоскі вентиляційні канали, які не мають перерахованих недоліків, оскільки конструюються відповідно до параметрів приміщення.

Завдання спрощувалося тим, що до нас вже було змонтовано та введено в експлуатацію систему кондиціювання. Використане обладнання японської фірми Daikin ми залишили.

 • Зовнішній блок VRV II працює за зовнішньої температури до -20 °С. Обладнання має відмінні технічні характеристики: видає малий рівень шуму, демонструє високу продуктивність та має гарний запас потужності. Одночасно може працювати на генерацію холоду та тепла, що підходить для використання як у літній, так і в зимовий період року.
 • Наявний внутрішній блок Daikin FXDQ25PVE помістили в стельову нішу. Наново підключивши до спроєктованої інженерами системи вентиляційних каналів, відрегулювали роботу відповідно до параметрів будівлі.

Плоскі вентиляційні жерстяні канали об'єднали систему кондиціонування та загальнообмінну вентиляцію на базі чеської припливно-витяжної установки Jablotron Futura L. ПВУ повністю забезпечить будинок свіжим та чистим повітрям, оскільки має для цього достатню продуктивність ~450 м³/годину. Завдяки енергоефективному інверторному, споживання електрики не перевищить 240 Вт, а можливість віддаленого контролю значно спростить експлуатацію обладнання.

За рахунок ентальпійного пластинчастого теплообмінника вдасться зберегти тепло витяжного потоку повітря. Рекуператор накопичить теплову енергію і моментально передасть її вхідному потоку, нагріваючи його до кімнатної температури. А накопичена волога внаслідок перепаду температур повністю не утилізується, а візьме участь у процесі зволоження повітря, роблячи мікроклімат більш комфортним та приємним.

З метою автоматизації контролю якості повітря та оптимізації роботи припливно-витяжної системи Jablotron, ми встановили такі пристрої:

 1. Датчики CO2, які відстежать рівень вуглекислого газу та при зміні мікроклімату подадуть сигнал на заслінки. Це дозволить установці направити потік повітря в приміщення, де збільшився рівень СО2.
 2. VAV-клапани, розміщені в повітропроводах, автоматично перенаправлять повітряні потоки в ту кімнату, де це необхідно.
 3. Boost-клавіші, встановлюються в “брудних” зонах (на кухні, у санвузлах та коморах), де потрібна більш інтенсивна вентиляція через швидке забруднення повітря. Пристрій інтегрували у вимикачі світла. Користувач, заходячи в приміщення та натискаючи клавішу, подасть команду вентиляційному пристрою на підвищення продуктивності. У цей момент повітрообмін у решті будинку не зупиниться, а лише знизиться до мінімального рівня. Таким чином, забезпечиться швидка вентиляція із збереженням балансу між припливним та витяжним повітрям.
Опалення

​Монтаж системи опалення ми не робили, але нами була надана послуга інженерного консалтингу. Фахівці оглянули існуючі комунікації та провели їх налагодження.

Два німецькі котли Viessmann Vitocal 200-W налаштували на роботу з теплою підлогою фірми Uponor і радіаторами Jaga та Kermi. Відрегулювали бак нагрівання гарячої води Viessmann і використали електричний котел Vaillant як альтернативне джерело енергії.

Фахівцями компанії була проведена ретельна робота з налаштування опалювального обладнання. Новий проєкт вентиляції та кондиціонування, створений нашими інженерами, дозволив виправити помилки і вивести наявні комунікації на якісно новий рівень.


Проєктування компанією Alter Air

Альтер Ейр на ринку з 2008 року. За цей час ми здобули найцінніший досвід, який дозволяє пропонувати клієнтам повний спектр послуг: починаючи від розробки концепції, закінчуючи проєктуванням та здаванням об'єкта в експлуатацію.

Крім того, наша компанія працює не лише в Україні, а й в інших країнах. Окрім Києва та Західних регіонів, тепер нашими послугами можуть скористатися в 

 • Таджикистані (Душанбе, Худжанд, Бохтар), 
 • Узбекистані (Ташкент, Андіжан, Наманган), 
 • Казахстані (Алма-Ата, Нур-Султан, Шимкент, Актобе, Караганда), 
 • Азербайджані (Баку, Гянджа).
Модернізація системи вентиляції на базі обладнання Jablotron у приватному будинку, м. Бровари
Модернізація системи вентиляції на базі обладнання Jablotron у приватному будинку, м. Бровари
Реалізація системи опалення у двоповерховому будинку, КМ Green Hills
Реалізація системи опалення у двоповерховому будинку, КМ Green Hills
Реалізація систем кондиціювання та вентиляції в приватному будинку 240 м², КМ Riviera Village
Реалізація систем кондиціювання та вентиляції в приватному будинку 240 м², КМ Riviera Village
Опалення, вентиляція, кондиціювання - огляд систем у двоповерховому будинку, с. Ходосівка
Опалення, вентиляція, кондиціювання - огляд систем у двоповерховому будинку, с. Ходосівка
Система вентиляції у приватному будинку площею 300м2, Жуляни
Система вентиляції у приватному будинку площею 300м2, Жуляни
Замовте інженерний консалтинг Alter Air

Залишіть заявку та фахівці компанії зв'яжуться з Вами для надання консультації

Відгуки і питання
Відгуки відсутні