Монтаж систем осушення повітря

Монтаж систем осушення повітря
Професійна команда монтажників
Виконання робіт в чіткі терміни
Спеціалізоване обладнання для монтажу
Гарантія якісного результату

Осушення повітря – запорука комфорту і затишку 

Напевно кожен з нас знає, які бувають відчуття від перебування у приміщенні з високим рівнем вологості. Найпростіший приклад – приміщення басейну, в якому ступінь вологості, як правило, перевищує всі допустимі норми. Природно, що такі параметри мікроклімату спричиняють дискомфорт, а це в свою чергу негативно позначається на самопочутті та настрою людей, які перебувають у цьому приміщенні. Вирішити цю проблему можна досить нескладно за допомогою встановлення осушувача повітря.

Якщо занадто вологе повітря турбує вас у квартирі, то цілком можна обійтись звичайним компактним осушувачем повітря, який не потребує складного монтажу. Його досить просто підключити до електромережі, ввімкнути та пристрій почне функціонувати.

Інша справа– великі приміщення, для яких потрібні установки «побільше». Такі пристрої, звичайно ж, не такі компактні, як осушувачі для квартир, але в обмін на це вони можуть похвалитися високою продуктивністю.

Встановленням такого обладнання повинні займатись лише фахівці, адже якщо ви спробуєте зробити це самостійно, то потім доведеться витрачати додаткові кошти і час на усунення похибок, які можуть виникнути внаслідок нерозумного встановлення або підбору.

Види осушувачів повітря

Які осушувачі повітря можна встановити для промислових приміщень і басейнів?

Промислові осушувачі повітря залежно від типу встановлення можуть бути:

 1. Настінні.
 2. Канальні.
 3. Мобільні підлогові.

Перші два типи осушувачів використовуються у різного роду виробничих приміщеннях, басейнах тощо, а останній часто ставлять на будівельних майданчиках, в складських та підвальних приміщеннях, музеях, бібліотеках та пральнях.

Настінні та канальні осушувачі

Настінні осушувачі

Такі агрегати потребують мінімально часу і сил на установку і підключення. Крім того, настінні осушувачі можуть бути прихованого типу, коли блок ховається в стіну з метою збереження дизайну або зниження рівня шуму.

Канальні осушувачі

Канальний осушувач повітря для басейну підбирається за такими головними параметрами:

 1. розмір площі басейну;
 2. температура води (чим вона більша, тим, відповідно, більше вологовиділень);
 3. температура повітря приміщення.

На етапі проєктування цих систем дуже важливо правильно підрахувати вологовиділення приміщення для того, щоб підібрати максимально відповідне обладнання. Обчислення вологовиділення здійснюється за двома формулами:

1. Стандартна формула.

W = (а + 0,131 v) (рнп- рп) F, кг/год

 • рнп – тиск насиченої водяної пари при даній температурі води, кПа;
 • рп – тиск водяної пари, що міститься в повітрі приміщення, кПа;
 • F – площа випаровування, м2;
 • v – швидкість повітря над дзеркалом випаровування, м/с;
 • а – фактор гравітаційної рухливості повітря, залежить від температури.

2. Методика Danterm

W = е S (Рнас – Рвуст), м/ч, де

 • Рвуст – парціальний тиск водяних парів при заданій вологості і температурі, мБар;
 • Рнас – тиск водяних парів насиченого повітря при заданій температурі води в басейні, мБар;
 • S – площа поверхні дзеркала басейну, м2;
 • е – емпіричний коефіцієнт, г/(м2 ч мБар).

Вартість монтажу систем осушення повітря

Вартість монтажу систем осушення повітря залежить від ряду факторів:

 1. Від вибору обладнання для осушення приміщень. Це можуть бути настінні, канальні або мобільні підлогові осушувачі.
 2. Від складності монтажу, яка залежить від типу приміщення: будівельний майданчик, басейн, музей тощо.
 3. Від кількості обладнання.
 4. Від компанії яка буде проводити встановлення техніки. Сумнівні організації не найкраще вкладення коштів, оскільки якість виконаних робіт буде дуже сумнівною, а в разі поломки або виходу роботи техніки з ладу вам можуть не надати гарантію або зовсім не виходити на зв'язок. У випадку з професійними компаніями ви завжди будете під захистом, оскільки фірма яка вибудовує свою репутацію роками завжди надає гарантію на виконані роботи, а в разі проблем допоможе клієнту в їх вирішенні.

Якщо ви хочете замовити монтаж систем осушення повітря в Альтер Ейр, зв'язуйтесь з нашими менеджерами за номером 0-800-33-08-28 або заповнюйте форму зворотного зв'язку на сайті.

Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Наші проєкти

Найкращий доказ нашого професіоналізму – реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Хочете відчути роботу клімат-систем?

Залишайте заявку і відвідайте наш шоу-рум, де встановлені всі інженерні системи і ви зможете наочно оцінити їх роботу до замовлення.

Етапи монтажу осушувача

Етапи проведення монтажу настінних осушувачів – як приклад
01
Підведення

Підведення

Підведення електроживлення і дренажного трубопроводу.

02
Встановлення

Встановлення

Встановлення безпосередньо осушувача.

03
Пусконаладка

Пусконаладка

Пуско-налагоджувальні роботи.

Огляди реалізації
клімат-систем

Вентиляція, опалення та осушення повітря в басейні 70 м2, смт. Гостомель
Автор запису
Системи вентиляції для двох будинків (на базі Komfovent Domekt CF 700) у котеджному містечку с. Кротошин
Автор запису
Вентиляція і кондиціонування в квартирі на базі Maico WS 320 KB та настінних фанкойлів Daikin
Автор запису
Залишились питання?

Швидка консультація від спеціаліста Альтер Ейр

Підсумки

Всі сучасні моделі осушувачів по праву можна вважати «розумними» пристроями, адже в них передбачені різні режими роботи, додаткові функції і опції, які дозволяють оптимізувати роботу обладнання під ваші вимоги.

У нас на сайті ви можете знайти типові рішення з систем осушення повітря, в яких запропоновано кілька варіантів реалізації проєктів з осушення повітря в басейнах, з яких ви можете вибрати для себе найбільш підходящий. У сферу нашої діяльності входить також складання індивідуальних проектів. Ми можемо запропонувати вам різні варіанти реалізації таких систем. Це може бути як бюджет-варіант, так і стандарт або преміум. У будь-якому випадку, ми використовуємо тільки перевірена часом і досвідом обладнання, яке відповідає всім вимогам і стандартам. Інформацію по проектуванню систем осушення і вентиляції басейнів можете подивитися тут.

Наостанок слід сказати, що монтаж осушувача повинен здійснюватися тільки професіоналами, адже якщо ви спробуєте це зробити самостійно, все може закінчитися сумно і в подальшому вам потрібно буде витратити багато часу і коштів для того, щоб все виправити. Тому, рекомендуємо вам відразу звертатися за допомогою до кваліфікованих фахівців.

Замовте монтаж систем осушення повітря

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї родини

Відгуки і питання
Відгуки відсутні